HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Destroy the Castle - likvidujte hrady   Destroy the Castle - likvidujte hrady
(flash / strategie / 6195  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně vynikající, a výborná dnešní strategická hra, nazvaná "Destroy the Castle", se očividně inspirovala u rovněž skvělé flashové hry „Crush the Castle“, oba díly této skvělé hříčky rovněž naleznete na našem webu „Herní Svět“. Můžete tedy srovnávat, ale předem máte tímto stoprocentně zaručeno, že se jedná graficky i herně kvalitně a dokonale zpracovanou hříčku. Cílem hry je zničit pomocí vašeho kanonu všechny hrady, ale především hlavně jejich obránce, kteří vám budou stát v cestě při vašem putování po celém kontinentu. Za získané peníze z úspěšného dobývání hradů si můžete zakoupit ve virtuálním obchodě razantnější děla, a hnedle i několik druhů různé munice. K dispozici tak máte celkem šest druhů dělových koulí, avšak každá z nich má různou razanci a destrukční vlastnosti, pusťte se do likvidace hradů.

Screw the Nut 3 - našroubujte matice    Screw the Nut 3 - našroubujte matice
(flash / logick / 3735  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestlipak všichni víte, jakým způsobem lze dostat matičku na šroubek a navíc ještě pod vodou? Tušíte to správně, bude třeba zapojit váš mozek do vyřešení této záhady a odhalit tak určité zákonitosti pohybu. Objevujte podmořskou hladinu, ale především všechny mechanismy, kterými pošoupnete matici tak přesně a správně, aby zapadla na připravený šroub. Kolem vás jsou všude různé plošinky a bloky, které můžete odstranit, živočichové, kteří představují hybnou sílu, a to vše musíte správně a logicky použít tak, aby následné reakce dovedly matici ke kýženému cíli. I když možná budete muset, alespoň zpočátku, vše řešit metodou pokus - chyba, jedná se o povedenou a naprosto originální logickou hříčku který vás rozhodně velice dobře pobaví a příjemně zaměstná váš mozek při hledání toho jediného správného řešení.

Mini Commando - malý přepadový oddíl Mini Commando - malý přepadový oddíl
(flash / adventury / 4361  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní příběh hry se vrací do období 2. světové války. Členové vaši rodinu jsou uneseni fašouny a na vás tudíž je, abyste je našli a osvobodili. Akčních adventur není nikdy dost, už vůbec ne, které jsou tak jako tato akční, jako například dnes vám nabízené „Mini Commando“. V něm se ujmeme človíčka, jemuž fašistické komando odvedlo celou rodinu. Ten si to ale nenechá si to líbit a je odhodlaný svou rodinu zachránit. Nejdříve si k ní však bude muset probít cestu, která samozřejmě vede přes mrtvoly. Vašeho chlapíka však nemůžete ovládat přímo, můžete však pomocí myši klikat na různé interaktivní předměty ve hře a tak postupovat dále. Nesmíte se však rozptylovat, protože mnohé úkoly jsou časově limitovány. Zachovejte tudíž rozvahu, a vydejte se hledat všechny členy vaší unesené rodiny, unesené partou Gestapa.

Siegius Arena - souboje rytířů v aréně  Siegius Arena - souboje rytířů v aréně
(flash / akn / 3974  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní online hra, nazvaná velice příznačně, „Siegius Arena“, vás zavede do období prvních staletí našeho letopočtu. Přijměte tudíž identitu bývalého vůdce římských armád, kterého zradil jeho věrný spolubojovník, který ho křivě obvinil z vlastizrady. Tak se stalo, že se z mocného a váženého důstojníka stal pouhý gladiátor, který si své právo na svůj život musí vydobýt souboji s ostatními gladiátory v aréně. Postavte se této nezáviděníhodné životní situaci statečně a udělejte vše pro to, aby se vám podařilo přežít. V aréně nemilosrdně řežte mečem vaše protivníky, kteří na vás útočí v ohromné přesile, sbírejte mince, které na hrací ploše zůstávají po usmrcených nepřátelích. Pokud totiž v souboji obstojíte a přežijete, budete si ve hře moci za takto těžce, ale zaslouženě získané peníze v Shopu nakoupit kouzla, a lepší výstroj a výzbroj.

Fish Connect - spojujte stejné dvojice  Fish Connect - spojujte stejné dvojice
(flash / logick / 3563  zobrazen / oblbenost 64%)

Klikejte na dvojice stejných obrázků rybek a uvolňujte tak místo pro další dvojice, které jsou od sebe vzdáleny. Pozor ale, žene vás vpřed časový limit, takže pokračuje rychle. Hrací plocha je zcela zaplněna rybami a vy je musíte všechny do poslední odstranit, čehož docílíte klikáním na dvojice stejného druhu. Vzhledem k jejich poloze a promíchání dochází k jejich vzájemné blokaci, proto musíte nejdříve uvolnit jeden druh, abyste se pak dostali k dalšímu a postupně tak vyčistili celou hrací plochu. Odstranit mořské živočichy však můžete jenom pod určitými úhly, takže ve vyšších levelech si už budete lámat hlavu, kde se nachází ta správná párová dvojka. Abyste dosáhli co nejvyššího bodového zisku, musíte však samozřejmě projít všech deset levelů, jedině tak si budete moci zapsat vámi dosažené skóre, tak klikejte co nejrychleji.

Ninja Miner - Nindža v diamantovém dolu Ninja Miner - Nindža v diamantovém dolu
(flash / arkdy / 3731  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní flash online hra, s názvem „Ninja Miner“, je opravdu skvělá, dobře zpracovaná a výborně hratelná logická, či postřehová hra, představující se vám v originálním provedení, což suma sumárum vás určitě zaujme natolik, že vám to nedá a donutí vás ji dohrát až do konce. Protagonistou této „flashovky“ je malý Nindža, který se ocitl uvězněný na dně diamantového dolu a vaším úkolem je pomoci mu z něho ven. V cestě na povrch vám bude stát dvacet pět levelů, zařazených vzestupně podle vzrůstající obtížnosti. Pro vstup do dalšího kola musíte vždy posbírat všechny diamanty na hrací ploše, a pokud navíc posbíráte i zlaté hvězdy, pak se navýší i vaše konečné skóre. Pokud chcete změnit režim hry, abyste viděli celou hrací plochu a mohli se také vyhnout všem pastím, tedy klikněte na ikonu lupy v levém dolním rohu obrazovky.

All we Need is Brain Level Pack:Zombie All we Need is Brain Level Pack:Zombie
(flash / akn / 4490  zobrazen / oblbenost 64%)

Souboj lidstva s krvelačnými Zombiemi pokračuje ve hře "All We Need Is Brain: Level Pack", která je již třetím pokračováním této skutečně parádní, přitom však vůbec ne lehké, logické flashové hry. Čeká na vás celkem neuvěřitelných třicet levelů, jejichž obtížnost s postupem do vyšších kol, soustavně a podstatně narůstá. Mlsné Zombie tudíž opět čekají na jejich největší pochoutku, kterou je lidský mozek, který je pro Zombie tou prioritní a jedinou pochoutkou, která je dokáže vylákat na zemský povrch z jejich úkrytu v záhrobí. Rozmisťujte tudíž lidské mozky po hrací ploše tak, aby jejich vůně přilákala Zombie z jejich úkrytu a potom je nalákala do smrtící pasti v podobě pádu do žíravé kyseliny, nebo na střelnici. Pokud ale si chcete podstatně vylepšit vaše skóre, pak musíte v každém kole nalézt, a poté sebrat taktéž zlatou minci.

Alien Crash -  Ufonova havárie Alien Crash - Ufonova havárie
(flash / arkdy / 3537  zobrazen / oblbenost 64%)

V této skutečně vydařené logické skákačce, nazvané „Alien Crash“, se ztotožníte s velice sympatickým, kupodivu však červeným mimozemšťanem ve tvaru kapičky, který musel následkem nečekané havárie svého létajícího talíře, nouzově přistát na povrchu naší modré planety, na malinkatém ostrůvku někde ve vlnách rozlehlého oceánu. Procházejte tudíž herním územím, sbírejte užitečné předměty, které vám umožní další herní postup, i cennosti, kterými jsou mince a krystaly, a pokuste se úspěšně absolvovat všechny levely. V každém levelu bude vaším úkolem přejít přes celé herní území a dostat se až k šachovnicovému praporu, po jehož dosažení se vám umožní postup do dalšího kola. Nejdříve si důkladně promyslete, jak optimálně využijete bonusy, které máte též k dispozici, teprve potom se vydejte na cestu.

Candy Crusher - mlsná zrůdička Candy Crusher - mlsná zrůdička
(flash / arkdy / 3663  zobrazen / oblbenost 64%)

V této zdařilé flash online hře, nazvané příznačně „Candy Crusher“, se vydáte do velice podivného světa, v jehož rozlehlé krajině se nacházejí spousty pamlsků. Přijměte tedy teď identitu mlsné střapaté příšerky, procházejte územím tohoto světa a pochutnávejte si na lahodných cukrovinkách. V každém kole budete muset posbírat alespoň tři cukrovinky, aby vám byl otevřen přístup do následujícího levelu. Čeká na vás celkem dvacet herních levelů, jejichž obtížnost řešení postupně narůstá, v nichž se budete muset vypořádat s celou řadou statických i pohyblivých nástrah. Úvodní kola vám mohou připadat až příliš lehká, s postupem času však obtížnost počne narůstat a vy budete muset prokázat dostatek šikovnosti a schopností. Dokážete v roli zrůdičky projít celou hrou „Candy Crusher“, anebo to raděj již po chvíli zabalíte?

Color Balls - míče a zlaté hvězdy      Color Balls - míče a zlaté hvězdy
(flash / logick / 3480  zobrazen / oblbenost 63%)

V této skutečně zdařilé logické, nazvané příznačně „Color Balls“, se ocitnete v prapodivném prostředí, které je osídleno velice sympatickými, kulatými stvořeními s velkýma očima, takže vyhlížejí jako balónky. Na začátku každého herního levelu spatříte na hrací ploše několik zlatavých hvězdiček. Vaším úkolem bude se postarat o to, aby barevné míčky všechny tyto hvězdičky pohltily. Čeká na vás celkem třicet herních levelů, jejichž obtížnost řešení posupně narůstá. Řešení prvních levelů vám asi budou připadat jednoduchá, s postupem hry však bude situace na hrací ploše stále více komplikovaná a vám tak nezbude nic jiného, než herní postup předem důsledně promýšlet. Jednotlivé balónky se od sebe liší barvou a každá barva má jiné vlastnosti. Dokážete už vyzrát na všechny nástrahy, které na vás v dnešní hře čekají?

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)