HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Water Knight - vodní rytíř Stefalor Water Knight - vodní rytíř Stefalor
(flash / logick / 3539  zobrazen / oblbenost 64%)

Online hra s názvem „Water Knightů, je skutečně skvělá logická „hopsačka“, která nabízí vám kvalitně propracovaný příběh, nádhernou grafiku, a navíc též výtečnou hratelnost. Protagonistou této hry je statečný a chrabrý rytíř, jménem Stefalor z „Vodního království“, který se vydal na dobrodružnou a nebezpečnou pouť za záchranou jeho milované princezny Iriel. Princezna byla unesena démony na povel krále z podvodního království, kterému vadil princeznin zpěv. Abyste princeznu vysvobodili, musíte zneškodnit hlavní Bose v pěti různých místech, přes která vede cesta za princeznou. Skákejte přes potápějící se ostrůvky, sbírejte důležité artefakty, a bojujte s démony. V každém kole máte tři životy, pokud o všechny přijdete, začnete hrát od začátku, pro obnovu zdraví sbírejte vodní kapky, a modrá srdce.

Greek Hero - řecký hrdina Greek Hero - řecký hrdina
(flash / akn / 4106  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestlipak vůbec víte, jakým způsobem byste mohli získat přízeň a obdiv vaší vyvolené v Antickém Řecku? Je to zcela jednoduché, zcela postačí vzít do ruky luk, šípy a přesně se strefovat do vybraných, správných objektů a střílet nepřátelské „Kyklopy“ přímo do palice. V každém levelu musíte tedy sestřelit všechny Kyklopy, kteří stojí na plošinkách, nebo na zemi v různých vzdálenostech a polohách, takže se bez vaší přesné mušky hned tak neobejdete. K dispozici máte vždy jen omezený počet šípů, a aby toho nebylo málo, budete si muset poradit i s různými překážkami, které vám brání k přesnému zásahu, jako otevřít dveře, zničit obranný krystal, přesně načasovat správný okamžik střely, to vše vyžaduje i zapojit mozkové závity. Není to sice nic nového, ale zahnat nudu tato hříčka dokáže, ovšem pokud máte tento styl her rádi.

Cannon Basketball 2 -  košívá z kanónu  Cannon Basketball 2 - košívá z kanónu
(flash / logick / 3625  zobrazen / oblbenost 64%)

Před půl rokem jsme vám nabídli hru "Cannon Basketball", která vzbudila u hráčů mimořádnou pozornost. Nyní vám tudíž proto nabízíme její pokračování s názvem "Cannon Basketball 2", které je druhým dílem výše zmíněné chytlavé postřehové hry. Obsluhujte tedy rovněž kanon, který namísto dělových koulí vystřeluje basketbalové míče. Pro postup do dalšího kola se musíte s míčem trefit do koše, v každém kole máte naštěstí neomezený počet míčů. Pro získání co nejvyššího bodového skóre, vždycky nejdříve posbírejte všechny zlaté hvězdy a také se pokoušejte každý level dokončit s co nejmenším počtem vystřelených míčů, neboť počet vámi získaných bodů ovlivňuje i to, jak rychle se vám podaří kolo dokončit. Hra je složena ze třiceti kol, jejichž obtížnost neustále narůstá, přitom hra je mnohem těžší, než první část.

Token Hero statečný bohatýr Token Hero statečný bohatýr
(flash / logick / 3863  zobrazen / oblbenost 64%)

„Token Hero“ je úžasná logická online hra, která se pyšní originálním provedením a navíc i výbornou hratelností. Z království byla krutým démonem unesena lepá princezna. Na její záchranu bylo z království vysláno několik statečných rytířů, ale ani jeden z nich už se nikdy nevrátil. Teď je tudíž řada na vás, abyste princeznu zachránili. V každém levelu musíte zabít několik nepřátel a posbírat peníze z uzamčených truhlic. Pro otevření musíte k sobě spojovat kameny se symbolem klíče a pro boj kameny se symbolem meče. Velkou výhodou oproti jiným hrám stejného typu je to, že s kameny můžete pohybovat libovolně a to tak, že přidržíte levé tlačítko myši na vybraném kamenu a ten pak přemístíte ke kamenům se stejným symbolem. Za získané peníze si můžete po každém kole koupit jednu část návodu na stavbu vzducholodi.

Small World Jump - malý skokánek Small World Jump - malý skokánek
(flash / arkdy / 4561  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře „Small World Jump“ máte jediný, zato však až neskutečně obtížný úkol. Ovládat budete malého, čiperného klučinu, se kterým budete muset včas skákat a přeskakovat tak, abyste získali co největší počet bodů a zároveň tedy co nejdéle přežili. Přeskakovat budete muset přes různá zvířátka, jakými jsou ovečky, beránci a ježci, přitom sbírat co nejvíce zlatých hvězdiček, za něž získáváte na své konto body. Důležité ve hře je mít dobrý postřeh, správný odhad, rychlé prsty a pečlivé načasování. Samotná hra je tedy sice jenom o hopsání, ale brzy zjistíte sami, že to zase není tak docela jednoduché. Protože ale i při sebemenším dotyku s překážkou ihned končíte, může vás hra přestat bavit. Klučina neskáče vysoko, snad má strachy plné gatě, hra vás zřejmě brzy namíchne, ale možnost zápisu bodů do tabulky, vás při ní udrží.

Saake Steak - pomozte nakrmit pejska  Saake Steak - pomozte nakrmit pejska
(flash / arkdy / 4931  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte opravdu rádi zvířátka a jste tedy i milovníky pejsků? Potom jistě velice rádi pomůžete tomuto milému pejskovi sesbírat nějaké ty steaky a doskákat s nimi až do cíle. Dnešní online hra je tedy skutečně pohodová „hopsačka“ zejména pro ty naše nejmenší, ale určitě nejen pro ně. Ve hře budete ovládat malého, zřejmě věčně hladového pejsánka, který v touze po mase, pod vaším vedením, skáče a překonává četné nástrahy. V cestě mu stojí ostré hroty, zavřené dveře, protichůdné pásy, přičemž každá chyba znamená návrat na začátek stávajícího kola. Mezi vámi a cílem je kromě pastí také spousta masa, které vám přidává body, ale k postupu do dalšího levelu vám zcela postačí pouze dorazit k východu. Jedná se skutečně o velice hezkou „hopsačku“, časový limit na přejití do následného levelu, je dostatečný.

The Great Basement Escape-útěk ze sklepa The Great Basement Escape-útěk ze sklepa
(flash / logick / 3452  zobrazen / oblbenost 64%)

Dvěma nejtajuplnějšími místnostmi v každém domě jsou vždy půda a sklepy. Právě v druhé z uvedených se odehrává celý děj záhady online hry „The Great Basement Escape“, tedy Útěk ze sklepa“. Nějaký škodolibý dareba vás totiž uvěznil v těchto prostorách a vaším jediným úkolem je dostat se z vězení ven na čerstvý vzduch. Abyste to dokázali, mohli dosáhnout, tak vám nezbývá nic jiného, než důkladně prohledávat každý kout a každou sklepa a najít co nejvíce předmětů, které se poté dají vhodně použít při sestavování vašeho plánu na útěk. Hra vyžaduje trpělivost, neboť vše samozřejmě nepůjde vyřešit hned, a navíc dobrou představivost, díky které najdete nalezeným předmětům vhodné použití. „The Great Basement Escape“ je tudíž napínavá hra, která zaujme především všechny milovníky flash online adventur.

New Splitter Pals - žravý míč  kanibal New Splitter Pals - žravý míč kanibal
(flash / logick / 3788  zobrazen / oblbenost 64%)

Flash online hra s názvem „New Splitter Pals“ vás zavede do podivného světa, který je obýván prapodivnými kulatými barevnými tvory s velkou pusou, kteří se soustavně pošklebují. Ten žlutý, tedy větší z míčků, má hlad a rozhodl se, že si pochutná na menším nešťastníkovi, pomozte proto věčně hladovému žlutému míčku v realizaci jeho plánu. Na začátku každého levelu uvidíte na hrací ploše oba míčky, které od sebe bude dělit určitá vzdálenost s překážkami. Vaším úkolem je provést na hrací ploše takové úpravy, které povedou k tomu, že malý míček doputuje do chřtánu velkého míčku. Úpravu herního území můžete provádět pomocí řezání do dřevěných předmětů. Pamatujte však na to, že počet seknutí, která můžete v každém herním kole této hry použít, je vždycky početně omezený, řezy řádně promyslete.

Babyzilla Rampage - malá Godzilla řádí Babyzilla Rampage - malá Godzilla řádí
(flash / akn / 3355  zobrazen / oblbenost 63%)

Co je to Godzila, to vám snad nemusím vysvětlovat. V dnešní hře se však setkáte s malou Godzilkou, která se rozhodla, že se té veliké, kterou považuje za svůj ideální vzor, zcela vyrovná. Od myšlenky k realizaci nápadu bývá velice krátká cesta, takže budete ovládat jednotlivé údy této malé zrůdičky a taktéž ničit vysoké domy vyspělé civilizace. No tak tedy dobrá, pusťte se do toho a na chvilku se zabavte. Jakožto tato vzteklá, malá bestie, postupně ničíte tři druhy budov, od slaměné chatrče až po betonový železný věžák, a to klikáním levým tlačítkem myši na objekty. Aby to nebyla nuda, získáváte za každý zásah peníze a za ty potom vylepšujete atributy a nakupujete nové útoky dalšími částmi těla, nechybí ani pikantní laserové oči. Jedná se o dokonale relaxační hra na vybití agrese, která je poměrně i dosti dlouhá.

Spurt - když se rojí Zombie Spurt - když se rojí Zombie
(flash / akn / 3708  zobrazen / oblbenost 64%)

V online hře, nazvané „Spurt“, se ocitnete v tmavém, velice pochmurném světě, který je charakteristický útoky krvežíznivých Zombií. Jejich velitel „sežral“ Slunce a uvrhl tak celý tento podivný svět do naprosté temnoty. Staňte se tudíž nyní hrdinným bojovníkem, chopte se zbraně a utkejte se v nelítostném boji s nepřáteli, kteří jsou v obrovské přesile. Procházejte nebezpečným herním světem a nemilosrdně likviduje všechny nepřátele. Při průchodu herním územím nezapomeňte sbírat drahocenné zlaté penízky, které na hrací ploše zůstávají po zastřelených nepřátelích. Po úspěšném absolvování každého herního kola totiž budete moci vaše tvrdě vydělané penízky investovat do nákupu razantnějších zbraní, které ještě zvýší vaše "ničicí" schopnosti, a usnadní vám tak postup do další lokace v této skvělé střílečce, nazvané „Spurt“.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)