HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry (2647)


Tanooky Tracks - kdo hledá, najde Tanooky Tracks - kdo hledá, najde
(flash / logick / 3815  zobrazen / oblbenost 64%)

„Tanookys Tracks“ je nádherná, ručně kreslená adventura, v níž hlavními hrdiny jsou dobře ukrytí hraví duchové jsou, kteří chtějí mít věci, které se podobají jejich jedinečné osobnosti nejvíce. „Tanookys Tracks“ je tudíž velice hezky nakreslená adventura s ústředním tématem hledání skrytých příšerek, neboli duchů, zvaných Tanooky. Ve vašem domě se jich v jednotlivých poschodích skrývá celkem dvanáct a vaším, vskutku nelehkým úkolem je, všechny je nalézt, tedy odhalit. Procházejte tedy jednotlivými poschodími vašeho domu, hledejte aktivní předměty, které sbírejte do inventáře, odkud je zpětně používejte na správné aktivní předměty v jednotlivých poschodích. Nepřehlédněte ani zlaté mince, kterých je v domě celkem deset, ty jsou také součástí vašeho pátrání a snahy, vězte, že štěstěna přeje jen hodně trpělivým.

Lucky Crab - šťastný krab Lucky Crab - šťastný krab
(flash / logick / 4511  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve skutečně zdařilé a výborné logické hříčce, nazvané "Lucky Crab", což znamená v naší mateřštině „Šťastný krab“, bude vaším úkolem pomoci velice roztomilému krabovi posbírat jeho ztracené perly. Krab si perly pečlivě a velmi dlouho sbíral, ale jednoho dne se znenadání kolem jeho příbytku prohnal silný podmořský vír a všechny perly se rozkutálely po mořském dně do všech stran. Pomozte nebohému a nyní tedy velice smutnému krabovi získat nazpět jeho drahocenné, ztraceném perly tím, že projdete všech dvacet herních levelů a v nich do jedné posbíráte všechny ztracené perly. Kraba můžete podle potřeby umístit do vzduchové bubliny a díky tomu se bude moci vznášet ve vzduchu. Pokud se vám v každém kole podaří posbírat všechny tři perly, tak se toto určitě velice pozitivně projeví na vašem bodovém ohodnocení.

Awesome Pirates - krutí piráti Awesome Pirates - krutí piráti
(flash / akn / 4209  zobrazen / oblbenost 64%)

Úkol pro statečné a odvážné zní jasně a srozumitelně, ubraňte svoji pevnost před nájezdy pirátů, nabijte své dělo a rozstřílejte jejich lodě! Slunce pálí, moře se poklidně vlní a vy se máte jako v bavlnce, když tu zcela znenadání zaútočí na vaši rodnou pevnost pirátská loď. Je na čase chopit se děla a bránit se až do posledního dechu! „Awesome Pirates“ je líbivou tahovou akcí, která by se asi nejlépe dala přirovnat k něčemu, jako je „Tower defense“. Hráč se tudíž snaží rozstřílet nepřátelské pirátské lodě dříve, než rozstřílejí ony jeho. Jakmile všechny piráty potopíte, postupujete do dalšího kola a před tím si můžete nakoupit například nový kanón či ten starší vylepšit, nejlepší na této hře je ale samotná hratelnost. Tato hra vás dokáže zabavit na pěkných pár desítek minut, takže byste jí určitě měli dát alespoň malou šanci.

Fly Raptor Rider - létající ještěr Fly Raptor Rider - létající ještěr
(flash / arkdy / 4555  zobrazen / oblbenost 64%)

Žijete sice v dnešní době, ale máte jedno veliké přání, a to navštívit Zemi v období, kdy na ní žili dinosauři? Nic nesplnitelného to není, pokud se pustíte do dnešní hry, bude vám toto přání splněno. Po spuštění hry utíkejte doprava, podlézejte a přeskakujte překážky, posléze se objeví vlevo veliká bestie, která vás hodlá sežrat, i před ní zdrhněte. Takže se i jí mu snažte utéci, ale i tak na vás čekají další nástrahy. V sedle jiného dinosaura musíte skákat, podlézat, střílet a vyhýbat se dalším různorodým překážkám, abyste dojeli tam, kam potřebujete. To se neobejde bez více pokusů. Abyste vyhráli, je třeba našetřit na větší rychlost, skok, lepší střelbu apod. Fly Raptor Rider nepatří mezi ty nejpovedenější "Distance Running" hry, ale pro chvilky odpočinku se hra hodí, pro dokončení hry netřeba drahých upgradů.

Cut the Monster - likvidujte monstra Cut the Monster - likvidujte monstra
(flash / logick / 5246  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní, vskutku zdařilé, akční logické hře, nazvané „Cut the Monster“, se ocitnete ve velice podivném a kuriózním světě, který je osídlený prapodivnými tvory rozličných tvarů a barev. Obsluhujte kolosální laserový kanón a v každém kole se bez milosti vypořádejte se všemi zlolajnými monstry, která svojí přítomností obsadila celé herní území. Na začátku každého z celkem dvaceti osmi levelů, seřazených vzestupně podle obtížnosti, uvidíte v herní krajině rozmístěný určitý počet monster a vaším úkolem bude přesně namířit laserový kanón a odstranit z hrací plochy všechny tyto barevné potvory. Snažte se získat co nejvíce drahocenných žlutých hvězd, které se na hrací ploše nacházejí. Kromě laseru využívejte i toho, že některými předměty můžete v tomto herním světě chytlavé kratochvíle, taktéž i pohybovati do všech stran.

Knight Mighty Run - rytíř sprinter      Knight Mighty Run - rytíř sprinter
(flash / arkdy / 4041  zobrazen / oblbenost 64%)

Chrabrý rytíř, v plné zbroji a navíc ozbrojený mečem, běží stále vpřed džunglí, a vy už nemáte žádnou šanci jej zastavit. Takže jediné co můžete, ba dokonce musíte, dokázat s ním přeskakovat přes pasti, a vyhýbat se všem překážkám a nástrahám. Jako správný a udatný rytíř byste tudíž neměli mít problém s žádnou překážkou, i když těch tu je ale skutečně habaděj, takže připravte si své prsty na „cvrkot“ na klávesnici počítače, jde se hrát o body. Cílem je doběhnout co nejdále, to je asi docela jasné. V cestě vám ale stojí bodce, dělové koule nebo nepřátelé, které musíte buď zničit, nebo se těm více statickým věcem jednoduše vyhnout. Motivací k dosahování stále lepších výsledků je možnost za získané zlato a diamanty vylepšovat rytíře, tak se na vrcholu tabulky pro nejlepší hráče udrží ti nejtrpělivější.

Carrot Fantasy - ochraňujte mrkvičku   Carrot Fantasy - ochraňujte mrkvičku
(flash / arkdy / 4512  zobrazen / oblbenost 64%)

V této obranné hře, s podivným názvem „Carrot Fantasy“, se vydáte do vkusné pohádkové a oblačné krajiny a máte za úkol ochraňovat drahocennou a vzácnou mrkev před nájezdy žravých nepřátel. Mrkev je známá zelenina, je zdrojem řady vitamínů a není proto divu, že se ji snaží sprovodit ze světa armáda prapodivných tvorů, nenávidějících zdravou výživu. Zabraňte tudíž hordě nepřátel v realizaci jejich hrůzného plánu a nedovolte, aby se jim podařilo zadupat zdravou mrkev do země. Podél cesty rozmisťujte obranné věže a znemožněte tak nepřátelským jednotkám průchod k mrkvi. Za každého eliminovaného nepřítele přibude na vaše konto patřičná finanční odměna. Získané finance budete moci ve hře „Carrot Fantasy“ investovat do vylepšení stávajících věží, nebo i výstavby nových, mnohem razantnějších, tedy i účinnějších.

Monkey Go Happy Marathon 4 - směj se    Monkey Go Happy Marathon 4 - směj se
(flash / adventury / 4639  zobrazen / oblbenost 64%)

Známá a u vás jistě i oblíbená opice, opět bude tropit pořádnou neplechu. Pomůžete jí? Chce to najít vždy všechny předměty a správně vyřešit zadanou hádanku, což vám umožní postup do dalšího levelu. Poměrně hodně známá série adventur se smutnou opicí, má dnes další díl a vy se opět budete velice dobře bavit. Ať už jde o to najít daný předmět a ten náležitě využít, neb kliknout na objekty ve správném pořadí, a vyřešit rébus, vždy skutečně velice příjemně zapojíte váš mozek, a věru, věřte mi, že se i dobře zabavíte. Opička je totiž pořád smutná, ale po vyřešení všech „puzzlů“ již rozhodně nebude, dejte se tudíž s vervou do toho. Za nasbírané mince můžete zakoupit ve virtuálním obchodu další ozdobné věci a hračky pro malé opičky. Řešení v některých levelech je zpočátku jednoduché, později ale začne řádně přituhovat.

Gravitum - unikejte pronásledovateli Gravitum - unikejte pronásledovateli
(flash / logick / 4215  zobrazen / oblbenost 64%)

„Gravitum“je skutečně výborná postřehová hra, která naprosto dokonale prověří vaši bystrost a rychlou orientaci po celé hrací ploše. Přesto, že jsou pravidla hry velice jednoduchá, jedná se o velmi zábavnou a chytlavou online hru. Cílem hry je utíkat s podivným panáčkem, majícím modré vlasy, před rytířem, který jej pronásleduje. Probíhejte tedy po hrací ploše a překonávejte veškeré překážky a nástrahy herního světa tak, že budete v pravou chvíli a na pravém místě, zavčas měnit panáčkovu gravitaci. Pokud vás rytíř dostihne, nebo sami spadnete mimo hrací plochu, začínáte hrát od posledního auto uložení. Hra však nemá žádný konec a jedná se tedy o to, jak dlouhý časový úsek vydržíte zůstat na živu. Vámidosažené výkony můžete, pokud tudíž chcete, porovnat s jinými hráči v „Highscores“, které najdete v hlavním menu.

Once in the Cave - čaroděj, dobroděj   Once in the Cave - čaroděj, dobroděj
(flash / akn / 4121  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes tu máme tu pro vás zcela zdařilou akční hopsačku, a to ze světa plného kouzel, příšerek, nepřátel a překážek, které budete muset na své dlouhé cestě zdolat. Jste mág a dovedný kouzelník, který umí šlehat ohnivá, nebo ledová kouzla, a s pomocí několika málo předmětů si doslova „vychutnává“ různé nepřátele, rozličnými způsoby těchto pomůcek. Házejte tudíž ohnivé koule, staňte se bleskovou střelou, nebo zmrazte své protivníky na kost. Používejte magickou hůl k ničení vašich nepřátel, hra vám také sama nabídne vylepšení všech kouzel a vašeho vybavení, sbírejte tedy i lahvičky s manou a léky. Bude to dlouhá a náročná cesta, takže podaří se vám projít všemi levely? Hlavním cílem je tedy přežít a dostat se až na konec. „Once in the Cave“ vám nabízí super výzvu, jen si dávejte pozor na kotoučové pily neb hroty.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)