HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Poop Avoidance - vyhýbejte se lejnům. Poop Avoidance - vyhýbejte se lejnům.
(flash / ostatn / 3423  zobrazen / oblbenost 64%)

Již mnohokráte jsem konstatovala, že autorům freeware a online je povoleno všechno, meze jejich fantazii se skutečně nekladou a čím déle tuto práci dělám, tím více jsem přesvědčena o pravdivosti toho, o čem se zmiňuji hned na začátku. Přesto mě někdy hodně, tak jako v této dnešní hře, přímo udivuje, kam na ty nápady autoři chodí, neboť tato hra je skutečně za hranicemi slušnosti. Nevím, zda autora hry inspiroval k výrobě tohoto dílka jeho vlastní životní zážitek, nebo se jen zrodil v jeho bujné fantazii, jisté je, že je to nápad přímo fascinující. Ovládat budete malého čiperu a nad vámi se objeví dámský zadek v plavkách se vás bude snažit „pokálet“ (nevím jak to dělá v plavkách). Vaším úkolem je nenechat se těmito „náboji“ zasáhnout a střílet do zadku „o sto šest“ a přežít v pevně stanoveném časovém limitu.

Bee Jeez - nebezpečný let pilné včelky. Bee Jeez - nebezpečný let pilné včelky.
(flash / ostatn / 3761  zobrazen / oblbenost 64%)

Jen málokterá online hra vám po jejím spuštění ukáže, co na vás vlastně ve hře samotné čeká, v této dnešní to však ale zjistíte hned po jejím spuštění. Graficky poměrně dobře ztvárněná hra, opatřená doprovodnou hudbou i vydařenými zvukovými efekty, vás však s tím, co musíte udělat, skutečně seznámí. Takže vaši pilnou včeličku, která se vydala na obtížnou cestu, aby nakonec doletěla do jejího úlu, samozřejmě povedete vy. Čeká na vás tedy průlet celkem šesti herními prostředími, přičemž herní obtížnost se s každým následným kolem podstatně zvyšuje. Včelku na jejím letu totiž čeká mnoho druhů různých nepřátel, všichni mají však jedno společné, zbránit ji doletět do jejího domova. Sice ve vyšších kolech můžete posbírat i nějaké ty bonusy, takže včelka může dokonce také střílet, ale i tak doletět do cíle je nesnadné.

It is a box of laughs aneb krabice smíchu It is a box of laughs aneb krabice smíchu
(flash / ostatn / 3078  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud je vám už z jakéhokoliv důvodu smutno, nebo dokonce se vám chce plakat, zkuste si spustit tuto hru, která mně hodně připomněla kdysi prodávané a tolik u veřejnosti oblíbené pytlíčky smíchu. Na rozdíl od nich však zde máte k dispozici hned šest druhů smíchu, které si můžete libovolně spouštět či přehrávat postupným kliknutím na jednotlivá tlačítka. Pevně věřím, že vás tento kulatý žlutý míček rozesměje, anebo alespoň o něco zlepší vaši pochmurnou náladu. Jestliže se mu to skutečně podaří, pak tato hra v plném rozsahu, tak říkajíc do puntíku splnila perfektně záměry a cíle autorů.

Micro - Gerbil 2001 Micro - Gerbil 2001
(flash / ostatn / 4635  zobrazen / oblbenost 63%)

Joe Carton ve spolupráci a Atomfilms pro vás připravili tuto prapodivnou hříčku, která ovšem není vůbec pražádným hlavolamem, ale pouhopouhou podívanou, při jejímž hraní se od vás mnoho aktivity neočekává. Celý smysl hry spočívá v tom, že vpravo na hrací ploše máte k dispozici deset tlačítek, tedy 1-10, na která postupně klikněte a tak přinutíte jakési podivné, zde uvězněné zvíře předvádět různé triky a skoky. Největší překvapení potom na vás čeká, kliknete-li na tlačítko 10, chcete-li ovšem vědět jaké, potom vám ale nezbude nic jiného, než si hru sami spustit, jinak se to nedozvíte, protože já vám to neprozradím :-).

Pevná ruka Pevná ruka
(flash / ostatn / 3125  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte pevnou ruku a jste rozvahu. Ověřit si tuto skutečnost můžete pomocí této hry. V pěti bludištích sestavené pěkně podle obtížnosti máte jediný úkol a to dostat kuličku od startu pěkně do cíle. Nikam nepospíchejte a mějte pevné nervy.

Baloons Frenzy - balónové šílenství. Baloons Frenzy - balónové šílenství.
(flash / ostatn / 3566  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je velice zvláštním zpracováním již vám jistě dobře známého Arkanoidu, nad jejíž tvorbou se rozhodně s velikým úspěchem její autoři zamysleli. Hru je možno hrát jako jediný hráč proti vašemu počítači, ale i on je soupeřem zdatným a nelze ho podceňovat. Lepší je ovšem si pozvat k vašemu počítači sourozence, či dobrého kamaráda a pustit se do hry ve dvou. Princip hry je velice jednoduchý, nejdříve musíte nastavit svislý řádek pro barvu prázdného balónku, kam ho budete chtít vypustit , poté ho napumpovat vzduchem, tak balónek vzlétne nahoru. Pokud se vám podaří umístit tři balónky stejné barvy vedle sebe horizontálně, či vertikálně, tyto zmiznou a uvolní místo pro další. Sledujte prostřední lištu, kde zjistíte, která barva balónku je právě „na řadě“, ale pozor, hrací pole se neustále snižuje.

Bat and Mouse – v komoře je myš Bat and Mouse – v komoře je myš
(flash / ostatn / 3072  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra vás vezme do komory, ve které se jako malá myš snažíte zakousnout kus sýru. V jednotlivých úrovních vás pak honí vždy nějaká nebezpečná zbraň. Nejprve je to baseballová pálka, dále brokovnice, atd. V poslední úrovni na vás spadne něco opravdu zajímavého. Body se počítají za všechny úrovně dohromady. Jelikož to v komoře trochu klouže, počítejte s tím, že ovládání bude ne tak úplně jednoduché.

Space fighter – vesmírný prach útočí Space fighter – vesmírný prach útočí
(flash / ostatn / 3180  zobrazen / oblbenost 65%)

Zkuste se na chvíli dostat do atmosféry bez tíže. Vaše loď má přirozenou setrvačnost a její ovládání není proto úplně jednoduché. V této hře je aplikován zákon akce a reakce, proto když vesmírnou loď dostanete do pohybu, sama se nezastaví. Musíte to udělat vy opačným působením síly, což není zrovna ze začátku dvakrát jednoduché, zvlášť pokud se na vás ze stran valí různá vesmírná tělesa od asteroidů až po malé kamínky.

Kiss - Mat 2 - utajované polibky.	Kiss - Mat 2 - utajované polibky.
(flash / ostatn / 3926  zobrazen / oblbenost 64%)

„Láska hory přenáší“, říká jedno z mnoha starých českých moudrostí, ale v dnešní hře, jak zjistíte rychle sami, pokud se do hry pustíte, může přinášet i mnoho velikých potíží a problémů. Začínáte ve škole, kde sedíte vedle sličné spolužačky, kterou máte neodolatelnou touhu políbit. Mezi lavicemi však prochází přísný učitel matematiky, takže líbat ji můžete pouze tehdy, když je zabrán do výuky, jakmile se zastaví, musíte ihned přestat. Pokud vás totiž při líbání zastihne, ztrácíte jeden ze tří vám přidělených životů, jestliže takto přijdete o všechny tři, kolo končí, což se stane také v tom případě, jestliže nedokážete získat sto bodů v zadaném čase a tento vám uběhne. Jakmile však vše stihnete, přecházíte do dalšího kola, kterým je restaurace, poté parkoviště, dále obývací pokoj atd., však si to vyzkoušejte sami.

Slack man - nepozorný muž. Slack man - nepozorný muž.
(flash / ostatn / 4582  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o zajímavou a dobře vymyšlenou hříčku, ve které budete sbírat koblihy, terčíky, kávové šálky a snažit se nerudnému muži, sedícímu za stolkem, sebrat všechny sklenice piva. Pokud seberete něco, na co nervózní a nepřející chlapík zareaguje vyběhnutím od stolku, potom rychle vypijte sklenici piva a počnete křepčit také, v té chvíli sice přestanete být ovladatelní, ale zároveň i nezranitelní vůči útokům rozčileného muže. Pokud se vám podaří sebrat všechny koblihy a ostatní předměty, celá situace se opakuje v jiném prostředí, do kterého tím přestoupíte. Hra je na tom graficky docela dobře, je ozvučeny doprovodnou hudbou i zvukovými efekty. Je snad tak trochu „ztřeštěná“, ale na to si zvyknete a určitě jí přijdete „na chuť, ovšem jako všechny online hry na dlouhé hraní není, za zahrání však stojí.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)