HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Beat Your Friends - bijte vaše (ne)přátele Beat Your Friends - bijte vaše (ne)přátele
(flash / ostatn / 1881  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte pifku na vaše přátele, či dokonce nepřátele? Tady si to s nimi můžete tedy bez jakéhokoliv rizika vyřídit. Nejdříve si sestavte pomocí tlačítek vpravo obličej, který vám někoho připomíná a kterého máte plné zuby, měnit můžete všechno, nos, vlasy, uši, obočí, no prostě všechno, na co si jen vzpomenete. Jakmile budete s vaším výtvorem spokojeni, vlevo si vyberte způsob, co s vytvořeným modelem uděláte. Můžete mu nafackovat, škrtit jej, kopnou do obličeje, vrazit mu prsty do očí a dokonce ho i polít benzínem a zapalovačem podpálit. Takže pokud máte s někým nevyřízené účty, tady se můžete skvěle odreagovat. Přeji příjemnou zábavu :-).

Pelican lost - zbloudilý pelikán Pelican lost - zbloudilý pelikán
(flash / ostatn / 4105  zobrazen / oblbenost 64%)

Vžijete se do role zbloudilého pelikána, zřejmě uletěl ze ZOO, nebo nějakému chovateli exotů, budete celí rozrušení a tak se nedivte, že sem tam něco budete muset utrousit, no nic pěkného to nebude. V této hře máte za úkol pokálet co nejvíce automobilů, ano, čtete dobře. Za každé takto „potrefené“ auto získáváte body, ovšem k nemalé radosti postižených řidičů, kteří vzteky řvou, až modrají. Musíte se ovšem vyhýbat zpočátku jen letícím ptákům, později přibudou i dravci, vrtulníky a letadla, aby si na vás počkal i myslivec s puškou, který se zřejmě dozvěděl o vašem nevhodném počínání. Tak co, kolik si myslíte že „označkujete“ aut, než vás dostanou?

Easter Egged – velikonoční vajíčka Easter Egged – velikonoční vajíčka
(flash / ostatn / 3869  zobrazen / oblbenost 65%)

Velikonoční svátky jsou vždy ve znamení pomlázky, kdy se chlapci „vyzbrojení“ mrskačkami všeho druhu vydávají za děvčaty, aby po jejich vymrskání dostali za odměnu jako výslužku barevné vajíčko, nebo kraslici. No zřejmě ale tyto časy jsou již dávno pryč, v dnešní moderní době chtějí kluci již něco jiného, než zmíněná vejce. Vyžadují za mrskut video hry, nebo moderní hračky a obdržená vejce s vervou zahazují. Naneštěstí se do této vaječné sprchy připletl velikonoční zajíček a vy máte šedesát sekund na to, abyste jej před dětmi vrhanou „municí“ ochránili. Pomůžete králíčkovi rozbít co nejvíce vajec dříve, než ho zasáhnou?

Rock, paper,scissors - kámen, papír, nůžky Rock, paper,scissors - kámen, papír, nůžky
(flash / ostatn / 4047  zobrazen / oblbenost 64%)

Dvě známé hry, spojené autory do jedné, tak nějak by se dala charakterizovat tato dnešní, nejen hazardní, ale konec konců i brutální hra. Dětskou hru kámen, nůžky, papír jistě všichni znáte, ale tady je soupeřem váš počítač. Z menu si vyberte jednu ze tří nabízených postaviček, za kterou chcete hrát a už můžete začít. Nůžky stříhají papír, ten balí kámen, kámen ničí nůžky, takže zkuste štěstí, kdo vyhraje. Hazardnost a brutálnost hry však tkví v tom, že ten kdo prohraje, musí si zahrát ruskou ruletu. Strčí si do pusy revolver, dole se vám objeví poměr, v jakém má šanci na přežití, natáhne kohoutek a… Buďto přežije, anebo si ustřelí vlastní kebuli. Graficky dobře ztvárněná hra i dobře ozvučená, jen však pro ty, kteří mají pevné nervy.

Letm´roll - kočky pod gilotinou Letm´roll - kočky pod gilotinou
(flash / ostatn / 4042  zobrazen / oblbenost 64%)

Hned na samém začátku vás musím upozornit, že se jedná o brutální hru, která vůbec není vhodná pro malé děti. Jistě dobře víte, že gilotina je popravní nástroj stínající hlavu odsouzencovu, v našem případě ale zcela nevinných zvířátek, tedy koček. Zavedena byla na návrh lékaře Ign. Guillotina (odtud je její jméno) v roce 1792 francouzským konventem, poněvadž působí rychlou a jistou smrť. Užívá se jí posud ve Francii a v některých jejích bývalých koloniálních zemích. Ovládat budete chlapíka s košem a sledovat, která z gilotin právě spustí, utne kočce hlavu a vy ji musíte chytit do připraveného koše. Cílem hry je prokousat se do dalších levelů a získat při tom co nejvíce bodů. Grafika hry je ve flashi, ale celkový dojem si raději udělejte sami.

Dr.Dentist - stomatolog Dr.Dentist - stomatolog
(flash / ostatn / 6639  zobrazen / oblbenost 64%)

Každého z nás to jednou, dříve nebo později, postihne, mám na mysli téměř nesnesitelné bolesti zubů. I ti největší strašpytlové, obávající se zubařského křesla, jako čerte kříže, když už nepomohou prášky ani žádná jiná domácí samoléčba, se tam jednou, ač neradi přiloudají. Zkuste se tedy vžít do role stomatologa, ke kterému jeden takový pacient přišel a vytrhněte mu jeho pár bolavých zubů, za každý z nich pak podle míry jeho poškození obdržíte od 25-ti až do 100 bodů, je tedy evidentní, že účelem hry je takto získat co nejvíce bodíků. Ale budete se asi divit, pokud pacientovi vytrhnete zdravý zub, chudák vám umře přímo v křesle, nedouci jedni :-)!

HomeRun - úplně na mol po druhé HomeRun - úplně na mol po druhé
(flash / ostatn / 3386  zobrazen / oblbenost 63%)

Další hra zabývající se opilstvím a jinými požitky s alkoholem. V této hře se budeme snažit dojít s opilcem co nejdál. Myší stabilizujeme jeho pohyb, neboť se neustále naklání do stran a má tendenci spadnout.

Autospy - pitva Autospy - pitva
(flash / ostatn / 6385  zobrazen / oblbenost 64%)

Autospy, doslova přeloženo do češtiny není nic jiného, než-li pitva. Jedná se o dovednostní hru, ve které musíte prokázat, že máte smysl pro cit a přesnost pohybu, neboť každá, byť sebenepatrnější chybička znamená neodvratný konec. Páneček nám sežral kostičku a vaším úkolem bude vést skalpel tak, abyste se k ní dostali a přitom nezavadili o stěny střev, kudy se ke kosti dostáváte až k žaludku. Na vše máte pouhé tři pokusy, sami brzy zjistíte, že ač se to nezdá, není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát na první letmý pohled. Takže si to raději vyzkoušejte sami, jestli byste byli schopnými lékaři, či patology.

Krávy šílí - zbavte stádo šílených krav! Krávy šílí - zbavte stádo šílených krav!
(flash / ostatn / 3640  zobrazen / oblbenost 64%)

Představte si, že jste chovatelem hovězího dobytka a vlastníte velice početné stádo krav. Stalo se však to nejhorší co může takového majitele stáda potkat, do stáda se vloudila velice nebezpečná nemoc, tedy tolik obávaná nemoc „šílených krav“, takže se těchto jedinců, jež poznáte hnedle na první pohled budete muset rychle zbavit. Váš úkol není však tak jednoduchý, jak by se to mohlo na první pohled zdát. Na tento úkol máte pouhých šedesát sekund a za tuto dobu musíte zlikvidovat nejméně třicet kusů tohoto nemocí nakaženého dobytka. Pokud se vám to nepovede, potom vám bude doporučeno, abyste se stali raději veterány, pakliže ovšem úkol zvládnete, budete vyzvání k přichystání výborného hovězího bifteku, bohužel jen virtuálního. Vyzkoušejte si svoji dovednost a vyčistěte vaše stádo krav.

Xmas Games Collection - šest online her Xmas Games Collection - šest online her
(flash / ostatn / 3599  zobrazen / oblbenost 64%)

Je už sice po Vánocích, přesto vám předkládám tento balíček online her s vánoční tématikou jako dárek našich stránek, i když hodně opožděně. Měla jsem ho pro vás připravený na Boží hod Vánoční, můj počítač však usoudil jinak a začal, jak už se tomu říká „zákon schválnosti“, protestovat zrovna v tu nejméně příhodnější dobu. Tento balíček je sice poněkud objemnější na stahování, má totiž něco přes 3 MB, zato však vám nabídne hned možnost si vybrat z celkem šesti her a mohu vám rozhodně říci, že jedna je hezčí a zajímavější, než druhá. Všechny se točí kolem patálií Santa Clause, v každém případě jsou prodchnuty zimní a vánoční tematikou. Pokud tedy chcete zjistit, co balíček obsahuje, potom si hru spusťte a uvidíte to sami. Flashová grafika vás jistě uchvátí a i ozvučení her snese náročná měřítka, přeji vám upřímně, aby vás tyto hry alespoň trochu potěšily.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)