HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - ostatn (163)


Happy Tree Friends - přátelé z diskotéky. Happy Tree Friends - přátelé z diskotéky.
(flash / ostatn / 5060  zobrazen / oblbenost 64%)

Happy Tree Friends je známý seriál, ve kterém v různých příbězích a v různém obsazení tancují postavičky na dobře se poslouchající hudbu. Jednou z her ze zmíněného seriálu je i tato dnešní divoká scénka, ve které všem zúčastněným předtančuje postavička zvaná Lifty. Vaším úkolem je Liftyho pomocí myši posunovat do stran tak, aby sbíral jen modré kuličky, za což dostáváte body k dobru. Musíte se snažit ale o to, abyste udrželi Liftyho co nejdéle naživu. Seshora totiž na něj padají i zraňující předměty, které na něj házejí zřejmě nespokojení, nebo naopak až příliš nadšení fandové, pokud jej zasáhnou, ztrácí jeden z šesti mu na počátku přidělených životů. Jestliže takto dokážete s Liftym uhýbat po dobu sto čtyřiceti sekund, potom postoupíte do dalšího kola, docílený bodový zisk pak můžete poslat na homepage autorů.

Mrazík ve městě - zmraz všechny objekty. Mrazík ve městě - zmraz všechny objekty.
(flash / ostatn / 6332  zobrazen / oblbenost 64%)

Zima se nám kvapem blíží, zkuste si tedy zahrát hru se zimním námětem. Jistě dobře znáte ruskou pohádku „Mrazík“, v níž tento chlapík hraje hlavní úlohu se svoji vše zmrazující berlou „Mrazilkou“. Vaší úlohou v této reklamní hře tedy bude navštívit letní město a pomocí této berličky zmrazit všech v něm se nalézajících třicet dva osob a ostatních předmětů. Vše je ale podmíněno neúprosně ubíhajícím časovým limitem, musíte tedy být skutečně hodně rychlí. V dolní části obrazovky vlevo můžete sledovat, kolik času ještě máte na zmrazení všech zbývajících předmětů, vpravo dole potom číselný ukazatel, informujících vás o tom, kolik předmětů je ještě zapotřebí zmrazit. Pokud vše včas nezvládnete, objeví se pan „Rozmrazovač“ a vy se můžete o štěstí pokoušet znovu, pokud to zvládnete, budete veřejně pochválení.

Penguin Diner - tučňáčcí slečna číšnicí. Penguin Diner - tučňáčcí slečna číšnicí.
(flash / ostatn / 5816  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je velice roztomilou simulací obsluhy v tučňáčcí restauraci. Polidšťováním zvířat se zabýval již před mnohými léty známý tvůrce bajek, tedy Ezop, který zvířátkům připisoval lidské jednání a chování. Tato hra tedy očividně navazuje na tuto tradici, v níž mají tučňáčci svoji vlastní restauraci a obsluhuje je šarmantní tučňáčcí slečna. V její roli tudíž usazujte hosty k jednotlivým stolům, teprve potom je obsluhujte a rychle vyřizujte jejich objednávky, nejdříve vždy usaďte přicházející hosty. Na každé kolo máte stanoven minimální výdělek, který je nutné vydělat pro postup do dalšího kola. Za našetřené peníze si můžete nakoupit několik vylepšení, pracovat musíte týden. Výborná hra pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet jak těžký život mají číšníci v restauracích a barech. Kromě velice hezké grafiky vám hra nabídne též skvělé ozvučení.

Royal Pain - palácová stráž. Royal Pain - palácová stráž.
(flash / ostatn / 5169  zobrazen / oblbenost 64%)

Stát se členem „Královské Gardy“, to je jistě povolání náročné a ne každý může být takovou funkcí poctěn. Elegantní velmi slušivý stejnokroj a čest hlídat před královským palácem, to jistě vzbuzuje zájem u mnoha uchazečů o toto čestné povolání. Pokud si tedy spustíte tuto dnešní malou adventurku, potom sami zjistíte, že stát se členem královské gardy sebou přináší i stinné stránky. Mnozí závistivci jsou schopni udělat vše pro to, aby tuto stráž vyvedli z jejího stoického klidu a tak ji důkladně v očích veřejnosti zesměšnili. Jako v každé adventuře budete tedy muset hledat předměty, které se vám vloží do vašeho inventáře a odtam je používat na jiné. Některé předměty jsou také aktivní, i když je do inventáře nedostanete. Tak třeba stráž může svádět dívka, zkrátka musíte stráž dokonale znemožnit a též vylekat.

Seven Wonders Of The World - sedm divů světa. Seven Wonders Of The World - sedm divů světa.
(flash / ostatn / 5088  zobrazen / oblbenost 64%)

Co je to „Sem divů světa“, to vám určitě nemusím vysvětlovat. Na téma „Puzzle“ existují desítky, ne-li dokonce stovky freeware, v tom vám dám rozhodně zapravdu. Přesto vám tento klon, či chcete-li variantu této velice známé hry rozhodně doporučuji k zahrání, má totiž několik atributů, které ji zvýhodňují před ostatními hrami na toto téma. Nemávejte nad touto hru rukou, má něco do sebe, je velice hezká, graficky dobře zpracovaná, ale je dokonce i ozvučená a to rovněž velice vkusně a povedeně. Prioritním znakem hry jsou možnosti si skládačku spustit ve třech obtížnostech, jistě jste ještě sedm divů světa nikdy neskládali. Nebudu se již dále zabývat popisováním dalších podrobností, neboť „puzzle“ je hra tak notoricky známá, že herní princip pochopíte zcela lehce i sami, bez mých dalších komentářů, které již považuji za zbytečné.

Iron Man Dress Up - vytvořte si železného muže. Iron Man Dress Up - vytvořte si železného muže.
(flash / ostatn / 10175  zobrazen / oblbenost 65%)

Velice jednoduchá hra, vhodná pro ty z vás, kteří rádi budujete vlastní postavy podle vaší fantazie. Po spuštění hry se vám objeví na ploše nahá postava a vedle ní zbrojnoš, který je tím zmíněným Železným mužem. Klikáním myší na šipku vpravo měníte postavu Železného muže, tak objevíte několik variant této postavy. Přetahováním jednotlivých dílů zbroje na postavu naháče vlevo tohoto postupně oblékáte dle vzoru vpravo, tak oblečete naháče do zbroje. Pokud ale chcete, můžete z prvního Železného muže přetáhnout jen část zbroje, kliknout na šipku vpravo a najít jinou postavu zbrojnoše a opět přenést jen část jeho výzbroje, či části těla. Tímto opakovaným způsobem potom lze vytvořit nesčetné množství nových vlastních postav, které můžete uložit do počítače a pak je rozesílat vašim známým a kamarádům.

Alios Army - letecký souboj Alios Army - letecký souboj
(flash / ostatn / 4673  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte v oblibě letecké souboje? Potom si jeden takový, mimochodem zcela vydařený zde můžete vyzkoušet. Jako pilot stíhačky se ocitnete v jejím kokpitu na obloze mezi mraky a zprava na vás budou nalétávat nepřátelské letouny, jejichž snahou je vás sundat z oblohy a poslat vás ve vývrtce zpět na zem. S tím se samozřejmě nemůžete a ani nechcete smířit. I když se vaše letadlo zdá být oproti nepřátelským letounům, útočících na vás jako roj divokých vos poněkud zastaralé, máte velice razantní a účinný palubní kulomet, takže na tom nejste nejhůře. K dispozici máte i bombomet, ten slouží i k likvidaci pozemních cílů, které se objeví později. Sbírejte i bonusy ve formě ochranných štítů a doplnění zdraví, jen tak se vám podaří doletět co nejdále, což je cíl a účel této střílečky, nasbírejte co nejvíc bodů za zničené nepřátele.

Smoochies Petunia - milá smolařka Petúnie. Smoochies Petunia - milá smolařka Petúnie.
(flash / ostatn / 4752  zobrazen / oblbenost 64%)

Staré známé pořekadlo praví, že „z hračky bývají plačky“. Že na tomto rčení je hodně pravdy, o tom se můžete přesvědčit sami, pokud si tuto hru spustíte. Zjistíte tak, že staré moudrosti platí v plné míře dodnes a navíc, malá milá modrá veverka Petúnie patří ještě navíc k těm stvořením, kterým se smůla doslova lepí na paty, ať už se pustí do čehokoliv. Je sice hravá i pracovitá, ale můžete se přesvědčit sami, jak to s ní dopadne, pokud si bude chtít zahrát s malou žlutou kačenkou v nafukovacím bazénku, zalít svoji malou zahrádku a to už vůbec nemluvím o tom, jaké konce vezmou její hrátky s větrníčkem. Prostě ať dělá co chce, vždy dopadne jako onen příslovečný „hubkař“. Však se přesvědčíte raději sami, ne? Grafika hry je na vysoké úrovni, hra je i ozvučena a dělat nemusíte nic, jen si ze hry vzít poučení.

Coffee Tycoon - kávový magnát Coffee Tycoon - kávový magnát
(flash / ostatn / 4898  zobrazen / oblbenost 64%)

Graficky velice hezky ztvárněná hra, tedy lépe řečeno hratelné demo, dobře doprovázená melodickou hudbou a zvukovými efekty, které zpříjemňují čas po celou dobu hraní, rozhodně zaujme ty, které nebaví jen pouhopouhé střílení, ale rádi se při hraní také zamyslí. Ocitnete se v kavárně a budete muset procházet jednotlivými dny, přitom sledovat nápovědu, co je zapotřebí udělat a hlavně si stále udržovat co největší peněžní hotovost. Také je nutné v menu hry, které se vám objeví po každém úspěšně zakončeném levelu, posilovat svoje finance a ostatní ukazatele, ale zároveň i oslabovat vaše soupeře v pití kávy, jejichž počet soustavně s přibývajícími hracími dny utěšeně narůstá. V menu hry máte vše podrobně popsáno a i když nejste znalí anglického jazyka, určitě princip hry snadno z obrázkové nápovědy pochopíte a tak se zdárně dostanete až na konec, kde vám bude sděleno, že jste vyhráli, samozřejmě že obdržíte i nabídku si zakoupit celou hru.

Scary Sleep Over - strašpitel Scary Sleep Over - strašpitel
(flash / ostatn / 4581  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře se ocitnete v roli strašidla a vaším úkolem bude malého chlape strašit v době od 21:00 hodin do 6:00 ráno. Cílem hry je vylekat ho natolik, že pokus o spaní vzdá a opustí svoji ložnici. Dole na obrazovce se vám postupně objevují různá tlačítka, na která když kliknete, spustí se určitý druh strašení. Dobře prozkoumejte, jaký druh strašení které tlačítko představuje, neboť je zapotřebí ho použít tehdy, když je chlapec příslušnému druhu strašení co nejblíže. Nesmíte také jeden způsob strašení vícekrát opakovat, neboť tak si hošík na tento druh strašení zvykne a už se nepoleká. Vyděsit ho je tedy nutno na nejvyšší míru, čehož docílíte tím, že spustíte ten druh strašení, kterému je právě nejblíže. Pokud hocha nedostanete z ložnice ven ve výše uvedeném čase, hra končí a můžete začít znovu. Mně se ho podařilo „vystrnadit“ po druhé hodině ráno, budete lepší?

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)