HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Cannon Basketball - dostaňte míč do koše Cannon Basketball - dostaňte míč do koše
(flash / logick / 2946  zobrazen / oblbenost 64%)

V této postřehové a logické hříčce, nazvané „Cannon Basketball“, budete obsluhovat razantní kanón, který však nevystřeluje ničivé dělové koule, jak byste marně očekávali, nýbrž míče na košíkovou. V každém levelu musíte basketbalový míč dostat do koše, protože jenom tak vám bude zpřístupněn postup do následující herní lokace. Čeká vás celkem patnáct levelů, samozřejmě se vzestupnou obtížnosti řešení, přičemž počáteční levely vám určitě budou připadat velice jednoduchá. Postupem času však začne pořádně přituhovat a vy budete muset o mnoho více dumat o tom, jak postupovat dále, abyste zvládli dopravit basketbalový balón do koše, naštěstí v každém kole máte k dispozici stovku míčů. Čím méně střel ke splnění úkolu použijete, tím více bodů si v této vtipné, sportovní, a logické hříčce, připište na vlastní konto.

Polar Tale - touha polárního medvěda   Polar Tale - touha polárního medvěda
(flash / logick / 2626  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním protagonistou a hrdinou této roztomilé adventury s názvem „Polar Tale“, je velice sympatický lední medvěd, který nemá rád zimu, načež se rozhodl, že již nebude dále žít v krajině věčného sněhu a ledu, kde se narodil, ale že se vydá na dlouhou a dobrodružnou cestu, na jejímž konci, jak je pevně přesvědčen, doputuje do vytoužené, teplé krajiny. Pomozte mu proto nyní ve splnění jeho toužebného snu a proveďte jej přes veškeré nástrahy tohoto herního světa. Klikejte tudíž na jednotlivé předměty na hrací ploše a vytvořte tak zimomřivému lednímu medvědovi s červenou šálou kolem krku, vždy optimální trasu, po které projde každou lokací, do té následující. Dokážete takto s medvědem projít všemi lokacemi a vypořádáte se se všemi překážkami, které vás čekají v tomto zimním světě, plném věčného sněhu i ledu?

Sleepy Germs - likvidujte spící bakterie Sleepy Germs - likvidujte spící bakterie
(flash / logick / 2783  zobrazen / oblbenost 64%)

Bakterie a mikrobi jsou všude kolem nás, což platí zejména v tomto, rozmařilém zimním počasí. Všichni se na ně díváme jako na úhlavní nepřátele, které jsou nositeli velice nepříjemných a nebezpečných nemocí, není tedy nikoho, kdo by k nim nepociťoval silnou averzi. Najde se určitě mnoho prostředků, jak s těmito pouhým zrakem neviditelnými nepřáteli, zatočit. Že to jde i zábavnou formou, to vám dokáže právě tato dnešní hra. Vaším úkolem je totiž zbavit organizmus všech virů a bacilů, tedy vyléčit nemocný organizmus. Na hrací ploše se vám budou vlevo zobrazovat uzdravující pilulky různých barev, podle jejich zabarvení klikejte na bakterie stejné barvy, jako jsou pilulky, ale jen když tyto spí. Pokud jsou totiž tyto potvory vzhůru, tak s nimi nic nenaděláte, přičemž ale dávejte pozor na velice rychle ubíhající, časový limit.

Steampunk Odyssey - seladonova Odyssea  Steampunk Odyssey - seladonova Odyssea
(flash / logick / 3238  zobrazen / oblbenost 64%)

Vskutku nápaditá a originální logická freeware hra, nazvaná „Steampunk Odyssey“, vás uvede do podivného, průmyslového prostředí. Seznamte se tudíž se sympatickým seladonem v cylindru a šarmantním knírkem a pomozte mu překonávat různé problémy tohoto prostředí a dovést ho vždy k cíli. V každé lokaci bude vaším úkolem připravit hlavnímu hrdinovi takovou cestu, po které bude moci doputovat do následující lokace. Splnění těchto úkolů docílíte klikáním a přetahováním jednotlivých objektů na hrací ploše a vytvoříte mu tak schůdnou cestu. Až budete přesvědčeni, že jste právě takovouto trasu zrovna stvořili, klikněte na hlavního hrdinu a pošlete ho vpřed. Pokud váš seladón zdárně projde celým územím dané lokace, můžete si vydechnout a snovat dále nové plány na projití další lokace této skvělé logické hry.

Rocket Santa 2 - raketový Santa se vrací Rocket Santa 2 - raketový Santa se vrací
(flash / logick / 2485  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra Rocket Santa 2 je pokračováním hry, kterou již na našem webu naleznete. Odehrává se sice opět o Vánocích, které již máme za sebou, nicméně vás jistě i dnes zaujme. Vydejte se do daleké budoucnosti, a opět se ztotožníte s Santa Klausem, a pomozte mu sesbírat dostatečné množství drahocenných mincí, za které následně budete moci nakoupit nové dárky a napravíte škody, které napáchal nevycválaný spratek s krabičkou zápalek. Nechejte se vystřelit z obrovského kanónu, vznášejte se výš po obloze a snažte se posbírat co největší množství mincí, rozházených různě ve vzduchu. Poté, co vám počne docházet palivo, a počne vám hrozit pád zpět na zem, používejte opět „jet pack“, který má Santa na zádech, tak se opět začnete vznášet vzhůru, pak si vylepšete ve fiktivním obchodě, co uznáte za vhodné a pokus si zopakujte.

Amigo Pancho 3 - Pancho zas v nesnázích Amigo Pancho 3 - Pancho zas v nesnázích
(flash / logick / 2448  zobrazen / oblbenost 64%)

Online hra „Amigo Pancho 3“ je již třetím pokračováním této velice oblíbené herní série, jejíž předcházející díly si mezi návštěvníky našeho serveru Herní Svět našly celou řadu oblíbenců a příznivců. Vydejte se tedy nyní nově do nehostinné a pusté krajiny mexické pouště a pomozte Mexičanovi, jménem Pancho, v mexickém ponču a se sombrerem na hlavě, v jeho cestě do oblak. V každém z celkem pětadvaceti levelů, jejich obtížnost postupně narůstá, bude vaším úkolem se postarat o to, aby sympatických Mexičan s hustým knírem doletěl až do oblak. Za tímto účelem klikejte na jednotlivé předměty na hrací ploše a postarejte se, abyste Mexičanovi umožnili volný průlet. Budete se muset vypořádat s řadou překážek a nepřátel, když však zapojíte i váš mozek, tak se vám podaří vyzrát na všechny nástrahy této vynikající hry.

Magic Blaster - kouzelná střelba Magic Blaster - kouzelná střelba
(flash / logick / 2576  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice zábavná, logická hříčka, nazvaná „Magic Blaster“, vás zavede do strašidelného hradu, ve kterém se usadili různí odporní skřeti. Vaším úkolem bude proti těmto nežádoucím bestiím bojovat a postarat se o to, aby na konci každého levelu nezbyl na hrací ploše ani jediný z nich. Jejich totální likvidaci dosáhnete tak, že budete muset využívat různorodých kouzel, která máte k dispozici. Jedno z nich vám umožní z hrací plochy odstranit vybraný dřevěný předmět, jiné vám umožní odstranit kamenný objekt, použití dalšího pak způsobí, že některé předměty se budou vznášet, a poslední kouzlo zařídí, že do vybraného železného objektu udeří blesk. Za každé kouzlo se však platí a vy nemáte k dispozici neomezený rozpočet, takže vaše herní tahy dobře promýšlejte, aby se vám nestalo, že při hraní zůstanete bez financí.

Spaceman vs Monsters - proti monstrům Spaceman vs Monsters - proti monstrům
(flash / logick / 2468  zobrazen / oblbenost 64%)

Děj hry, nazvané „Spaceman vs Monsters“ se odehrává v hlubinách vzdáleného Vesmíru na nejmenované planetě, o jejíž existenci ještě doposud lidstvo nemělo ani zdání. Skupina statečných kosmonautů se svým raketoplánem přistála na povrchu tohoto neznámého vesmírného tělesa, aby zde provedla výzkum, ovšem záhy po přistání byli všichni astronauti kromě jednoho zneškodněni nepřátelskými Ufony. Vžijte se tedy do role jediného svobodného kosmonauta a udělejte vše pro záchranu vašich kolegů z posádky. Čeká na vás neuvěřitelných čtyřicet herních levelů s narůstající obtížností, v nichž je vaším úkolem osvobodit zajaté kamarády a zbavit se všech Ufonů, kteří je drží v zajetí. Vždy si řádně prohlédněte situaci na hrací ploše, a poté již ve hře přistupte k realizaci záchranných postupů, vaši kamárádi na vás spoléhají.

Youda Fairy - kouzelný svět víl   Youda Fairy - kouzelný svět víl
(flash / logick / 2859  zobrazen / oblbenost 63%)

Tato milá pohádková hry vás dnes zavede do kouzelného světa víl a čarodějů, jejíž hlavní hrdina se jednoho dne procházel čarovným lesem, když se před ním nenadále objevila postava starého muže s plnovousem a kloboukem, třímající v ruce svítící hůl. Váš hrdina byl neznámým staříkem natolik zaujat, že jej následoval až do hlubin temných lesů. Po chvilce chůze starý mudrc rozhrnul rákosí a mladý muž tak poprvé spatřil překrásné jezírko. Zůstal stát jako opařený a kmet se mu konečně představil. Nebyl to nikdo jiný, než moudrý čaroděj, který už po dobu tisíciletí bděl nad životy obyvatel království. Nyní však nastal jeho čas, a on si vyvolil jako jeho nástupce vás. Naučte se pod jeho vedením sbírat pomocí leknínů světlušky, které se následně promění ve víly, které svými schopnostmi dokážou zahnat zlomyslné zlé síly.

 Fluffy Steel - nesmlouvavý zabiják Fluffy Steel - nesmlouvavý zabiják
(flash / logick / 2612  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je skutečně skvělou výzvou pro všechny hráče, kteří u hraní rádi přemýšlejí. Připraveno je pro vás neskutečných čtyřicet celkem velice nápaditých levelů. Hlavní hrdina hry „Fluffy“ má za úkol zničit všechny protivníky na hrací ploše. Pomůžete mu s tím? I když by to tak mohlo vypadat, „Fluffy Steel“ není obyčejná akční hra, nýbrž logická hříčka, která po vás bude požadovat vytyčit vždy Fluffymu trasu tak, aby na ní dokázal zlikvidovat všechny nepřátele. Problém pak spočívá v tom, že hlavní Fluffy se dokáže zastavit jenom na plošinkách a jejich hranách, v případě, že se o žádnou nezachytne, a vyletí mimo hrací plochu, level se restartuje. To je už samo o sobě dosti obtížné, navíc v pokročilejších fázích hry přicházejí na řadu i další protivníci, například voják, na nějž Fluffy může útočit jen z boku a ze stran, jinak se zabije.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)