HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - logick (395)


Cannon Basketball 2 -  košívá z kanónu  Cannon Basketball 2 - košívá z kanónu
(flash / logick / 3580  zobrazen / oblbenost 64%)

Před půl rokem jsme vám nabídli hru "Cannon Basketball", která vzbudila u hráčů mimořádnou pozornost. Nyní vám tudíž proto nabízíme její pokračování s názvem "Cannon Basketball 2", které je druhým dílem výše zmíněné chytlavé postřehové hry. Obsluhujte tedy rovněž kanon, který namísto dělových koulí vystřeluje basketbalové míče. Pro postup do dalšího kola se musíte s míčem trefit do koše, v každém kole máte naštěstí neomezený počet míčů. Pro získání co nejvyššího bodového skóre, vždycky nejdříve posbírejte všechny zlaté hvězdy a také se pokoušejte každý level dokončit s co nejmenším počtem vystřelených míčů, neboť počet vámi získaných bodů ovlivňuje i to, jak rychle se vám podaří kolo dokončit. Hra je složena ze třiceti kol, jejichž obtížnost neustále narůstá, přitom hra je mnohem těžší, než první část.

Token Hero statečný bohatýr Token Hero statečný bohatýr
(flash / logick / 3821  zobrazen / oblbenost 64%)

„Token Hero“ je úžasná logická online hra, která se pyšní originálním provedením a navíc i výbornou hratelností. Z království byla krutým démonem unesena lepá princezna. Na její záchranu bylo z království vysláno několik statečných rytířů, ale ani jeden z nich už se nikdy nevrátil. Teď je tudíž řada na vás, abyste princeznu zachránili. V každém levelu musíte zabít několik nepřátel a posbírat peníze z uzamčených truhlic. Pro otevření musíte k sobě spojovat kameny se symbolem klíče a pro boj kameny se symbolem meče. Velkou výhodou oproti jiným hrám stejného typu je to, že s kameny můžete pohybovat libovolně a to tak, že přidržíte levé tlačítko myši na vybraném kamenu a ten pak přemístíte ke kamenům se stejným symbolem. Za získané peníze si můžete po každém kole koupit jednu část návodu na stavbu vzducholodi.

The Great Basement Escape-útěk ze sklepa The Great Basement Escape-útěk ze sklepa
(flash / logick / 3423  zobrazen / oblbenost 64%)

Dvěma nejtajuplnějšími místnostmi v každém domě jsou vždy půda a sklepy. Právě v druhé z uvedených se odehrává celý děj záhady online hry „The Great Basement Escape“, tedy Útěk ze sklepa“. Nějaký škodolibý dareba vás totiž uvěznil v těchto prostorách a vaším jediným úkolem je dostat se z vězení ven na čerstvý vzduch. Abyste to dokázali, mohli dosáhnout, tak vám nezbývá nic jiného, než důkladně prohledávat každý kout a každou sklepa a najít co nejvíce předmětů, které se poté dají vhodně použít při sestavování vašeho plánu na útěk. Hra vyžaduje trpělivost, neboť vše samozřejmě nepůjde vyřešit hned, a navíc dobrou představivost, díky které najdete nalezeným předmětům vhodné použití. „The Great Basement Escape“ je tudíž napínavá hra, která zaujme především všechny milovníky flash online adventur.

New Splitter Pals - žravý míč  kanibal New Splitter Pals - žravý míč kanibal
(flash / logick / 3755  zobrazen / oblbenost 64%)

Flash online hra s názvem „New Splitter Pals“ vás zavede do podivného světa, který je obýván prapodivnými kulatými barevnými tvory s velkou pusou, kteří se soustavně pošklebují. Ten žlutý, tedy větší z míčků, má hlad a rozhodl se, že si pochutná na menším nešťastníkovi, pomozte proto věčně hladovému žlutému míčku v realizaci jeho plánu. Na začátku každého levelu uvidíte na hrací ploše oba míčky, které od sebe bude dělit určitá vzdálenost s překážkami. Vaším úkolem je provést na hrací ploše takové úpravy, které povedou k tomu, že malý míček doputuje do chřtánu velkého míčku. Úpravu herního území můžete provádět pomocí řezání do dřevěných předmětů. Pamatujte však na to, že počet seknutí, která můžete v každém herním kole této hry použít, je vždycky početně omezený, řezy řádně promyslete.

Screw the Nut 3 - našroubujte matice    Screw the Nut 3 - našroubujte matice
(flash / logick / 3696  zobrazen / oblbenost 64%)

Jestlipak všichni víte, jakým způsobem lze dostat matičku na šroubek a navíc ještě pod vodou? Tušíte to správně, bude třeba zapojit váš mozek do vyřešení této záhady a odhalit tak určité zákonitosti pohybu. Objevujte podmořskou hladinu, ale především všechny mechanismy, kterými pošoupnete matici tak přesně a správně, aby zapadla na připravený šroub. Kolem vás jsou všude různé plošinky a bloky, které můžete odstranit, živočichové, kteří představují hybnou sílu, a to vše musíte správně a logicky použít tak, aby následné reakce dovedly matici ke kýženému cíli. I když možná budete muset, alespoň zpočátku, vše řešit metodou pokus - chyba, jedná se o povedenou a naprosto originální logickou hříčku který vás rozhodně velice dobře pobaví a příjemně zaměstná váš mozek při hledání toho jediného správného řešení.

Fish Connect - spojujte stejné dvojice  Fish Connect - spojujte stejné dvojice
(flash / logick / 3533  zobrazen / oblbenost 64%)

Klikejte na dvojice stejných obrázků rybek a uvolňujte tak místo pro další dvojice, které jsou od sebe vzdáleny. Pozor ale, žene vás vpřed časový limit, takže pokračuje rychle. Hrací plocha je zcela zaplněna rybami a vy je musíte všechny do poslední odstranit, čehož docílíte klikáním na dvojice stejného druhu. Vzhledem k jejich poloze a promíchání dochází k jejich vzájemné blokaci, proto musíte nejdříve uvolnit jeden druh, abyste se pak dostali k dalšímu a postupně tak vyčistili celou hrací plochu. Odstranit mořské živočichy však můžete jenom pod určitými úhly, takže ve vyšších levelech si už budete lámat hlavu, kde se nachází ta správná párová dvojka. Abyste dosáhli co nejvyššího bodového zisku, musíte však samozřejmě projít všech deset levelů, jedině tak si budete moci zapsat vámi dosažené skóre, tak klikejte co nejrychleji.

Color Balls - míče a zlaté hvězdy      Color Balls - míče a zlaté hvězdy
(flash / logick / 3451  zobrazen / oblbenost 64%)

V této skutečně zdařilé logické, nazvané příznačně „Color Balls“, se ocitnete v prapodivném prostředí, které je osídleno velice sympatickými, kulatými stvořeními s velkýma očima, takže vyhlížejí jako balónky. Na začátku každého herního levelu spatříte na hrací ploše několik zlatavých hvězdiček. Vaším úkolem bude se postarat o to, aby barevné míčky všechny tyto hvězdičky pohltily. Čeká na vás celkem třicet herních levelů, jejichž obtížnost řešení posupně narůstá. Řešení prvních levelů vám asi budou připadat jednoduchá, s postupem hry však bude situace na hrací ploše stále více komplikovaná a vám tak nezbude nic jiného, než herní postup předem důsledně promýšlet. Jednotlivé balónky se od sebe liší barvou a každá barva má jiné vlastnosti. Dokážete už vyzrát na všechny nástrahy, které na vás v dnešní hře čekají?

Lost Fluid  - ztracená tekutina Lost Fluid - ztracená tekutina
(flash / logick / 3225  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte bujnou fantazii? Pokud ano, tak si potom představte, že jste uprostřed Vesmíru ztroskotali se svou lodí a k vaší smůle se ztratila nejdůležitější část plavidla. Dokážete ji najít, dostat se zpět k lodi a uniknout? V hlavní roli dnešní logické arkády se představí modrá kulička, připomínající želé. Po pádu plavidla je váš úkol jasný, najít a dostat zpět ztracený mikročip, který řídil celou loď. Vydáváte se proto do světa plného trubek, skrz které prolézáte, protože máte omezené možnosti, co se týče dýchatelného vzduchu i výšky, kam dokážete vyskočit. Je nutné si zapamatovat cestu zpět i to, kam přesně vede která trubka. Ovládání je jednoduché a hra je přehledná i graficky docela pohledná, bohužel však i dost krátká. Podaří se vám tudíž překonat nástrahy a opravit vaši porouchanou loď, i odletět nazpět do širého vesmíru?

Smart Birds - chytří ptáčkové Smart Birds - chytří ptáčkové
(flash / logick / 3108  zobrazen / oblbenost 64%)

Zlomyslná čarodějnice uzamkla ptáčkům jejich mláďátka do dřevěných budek, tito jsou však naštěstí velice bystří a navíc i dobře vybavení na to, aby svá mláďátka s vaší pomocí z této pasti dostali. „Smart Birds“ je tudíž logická hra, založená na principu vytváření úseček, s kterými musíte spojit předem dané body. V každém levelu je vám k dispozici určený počet ptáčků, kteří jsou buď plně mobilní a můžete s nimi hýbat, jak chcete, anebo úplně imobilní. Jakmile se vám podaří rozestavit všechny jedince tak, aby se světlo najednou dotýkalo všech zamčených zámků, dveře se uvolní a mláďátka budou volná. K dispozici máte celkem třicet levelů a dva obtížnostní stupně , „easy“ a „hard“, přičemž v prvním stupni nejste vůbec ničím limitovaní, ale v tom druhém stupni vás tlačí čas, na vyřešení každého úkolu máte pouze jedinou minutku.

Candy Crush - tři stejné k sobě Candy Crush - tři stejné k sobě
(flash / logick / 4393  zobrazen / oblbenost 64%)

„Candy Crush“ je chytlavá hra z kategorie her „vytvoř, nebo „spoj tři stejné symboly“. Vaším úkolem je spojovat cukrovinky stejných barev do jedné řady, či sloupců, skládající se minimálně ze tří stejných prvků. Za každé spojení tří a více sladkostí získáte pak určitý počet bodů, který se proměňuje na červenobílou náplň na ukazateli vlevo. Pro postup do dalšího levelu musíte touto tekutinou naplnit hůlku umístěnou po levě straně herního pole. Mějte na paměti, že každé kolo musíte dokončit v daném časovém limitu, pokud se vám to nepodaří, hra končí. Pakli se vám podaří vytvořit řadu ze čtyř bonbonů, získáte zvláštně zabalený bonbon, který dokáže odstranit celou svislou nebo vodorovnou řadu. Při vytvoření pěti sladkostí stejné barvy poté získáte čokoládovou kuličku, která odstraní všechny bonbony stejné barvy z hrací plochy.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)