HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - adventury (94)


Alfie’s North Pole - přípravy na Severním pólu Alfie’s North Pole - přípravy na Severním pólu
(flash / adventury / 783  zobrazen / oblbenost 64%)

A dnes ještě jedna hra s tématem na Santu, opět velice vtipná adventurka, tentokrát je příběh hry zasazen na Severní pól. Vžijete se opět do role malého pimprlete, najdete Santovu čepici, je samozřejmé, že bez ní se Santa nikdy na dlouhou pouť světem nevydá, bude tudíž pouze na vás, abyste tohoto zapomětlivého strace našli a čepici mu přinesli. Nebude to lehké, tak jako v každé adventuře budete muset tak trošku zapřemýšlet, ale jistě to zvládnete, neboť vaše hledání Santy je čin chvályhodný a prospějete tak nejen jemu, ale všem hodným lidičkám na celém světě. Na cestě narazíte i na ledního medvěda, kterého budete muset odlákat získaným pamlskem, projít musíte bludištěm, zkrátka čeká na vás dobrodružství, které by bylo vskutku škoda si nevyzkoušet. Velice hezky graficky ztvárněná hra, navíc i příjemně ozvučená, vás rozhodně zaujme, pokud ovšem nejste vyložení morousi a škarohlídkové.

SCOBY DOO 2 - rozpoutaná monstra SCOBY DOO 2 - rozpoutaná monstra
(flash / adventury / 5757  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato adventurka Scooby-Doo 2 je, podobně jako hra jí předcházející, pouhou, i když napínavou zábavou. Děj není v takovém případě podstatný, jde o shromáždění bláznivých gagů, akčních scén s překvapivým vyústěním, občasných oddychových meziher, ve kterých padají slova o odvaze, lásce, ale i o zbabělosti a pýše. Čtveřice hrdinů (Fred, Daphne, Velma a Shaggy, doprovázená psem-komikem Scooby-Doo se pouští do dalšího dobrodružství - musí obhájit svou dobrou pověst a přemoci protivníky zrozené přičiněním starých nepřátel. Hra vznikla podle filmové předlohy a comicsových postav ze studia Hanna-Barbera. Přitakává modernímu stylu spy-kidsovských dobrodružství, včetně množství digitálních animací a neúčelných promluv.

Steppenwolf – téměř hororová adventura Steppenwolf – téměř hororová adventura
(flash / adventury / 3912  zobrazen / oblbenost 64%)

Najít mezi on-line hrami adventuru a ještě k tomu zpracovanou ve flashi, to je skutečně malý zázrak. Navíc se tato hra rozhodně zařazuje mezi ta lepší dílka, takže pokud jste skutečnými znalci a milovníky tohoto herního žánru, pak ani chvilku neváhejte a pospěšte si protočit vaše vlastní závity, ručím vám za to, že si hezky popřemýšlíte. Ovládání hry je pro adventuru ne tak docela typické, no máte ho popsáno v menu hry a to docela srozumitelně. O co ve hře vlastně jde? Vžijete se do role do mladé krasavice, která se ocitla ve výtahu se svým nadřízeným, proslulým vědcem. Tento je však ve výtahu zastřelen a na vás je, abyste zjistili, co se vlastně stalo. Záhy sami zjišťujete, že do ústavu proniknul zabiják, pro kterého lidský život nic neznamená a zřejmě nechce, aby zbyli nějací svědkové, tudíž i váš život je stále v ohrožení. Takže, co se to tu vlastně děje, podaří se vám odhalit pravdu?

Brain Hotel Brain Hotel
(flash / adventury / 5403  zobrazen / oblbenost 63%)

Kvalitních adventur se v dnešní době velmi těžko shání, proto když na nějakou narazíme, tak potom je to zuřivá oslava. Podobně to bude i tentokrát, Brain Hotel je velmi kvalitní titul jak z hlediska grafické tak i po stránce dějové, která hodně sází na úchylnosti během řešení úkolu a vtipné dialogy.

Squirrelescape - veverčí úniky Squirrelescape - veverčí úniky
(flash / adventury / 2980  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám nabízíme k zahrání velice vtipnou, originální a zábavnou hru, která je nejen arkádou, ale naleznete v ní i adventurní prvky. Vžijete se do role malé čiperné veverky, vaším úkolem bude skákat, přeskakovat a sbírat zlaté mince, za které obdržíte body. Nakonec každého kola si doskočíte klíč a projdete do dalšího kola těmi dveřmi, u kterých dolů spadla klika. Do cesty se vám budou stavět i nepřátelé, za každý, byť i nepatrný dotyk s nimi se vám body odečítají, totéž se vám stane i při opakovaných neúspěšných pokusech při přeskocích. Později narazíte na různé páky a „hejblata“, ty musíte zprovoznit a přemýšlet, jak se přes pohybující se plochy dostat dál. Graficky je na tom hra velice dobře, je dokonce i zcela přirozeně ozvučená, obtížnost je minimální a hratelnost vynikající. Vzhledem až k neuvěřitelně snadnému ovládání se jedná o hru, kterou by bylo škoda přehlédnout. Pokud dosáhnete velkého bodového zisku, můžete se zapsat i na homepage autorů, ale jsou tam už výkony, nad kterými zůstává obdivem až rozum stát.

Found Lost - hrůzostrašný dům Found Lost - hrůzostrašný dům
(flash / adventury / 4010  zobrazen / oblbenost 64%)

Found Lost je pochmurnou adventurou, jejíž název volně přeložený do češtiny by zněl něco jako Hledej ztracené. Ocitnete se uprostřed noci před chatrčí, stojící v přímo hrůzostrašném a už na první pohled nevlídném prostředí, přesto vstoupíte dovnitř. Budete procházet různými místnostmi a na jednotlivé předměty, tedy kusy nábytku a jiná zařízení, si budete svítit baterkou, která zároveň slouží pro postup dál. O každém předmětu, na který baterku zaměříte a kliknete zároveň levým tlačítkem myši, dostanete informace, sloužící vám jako instrukce pro další postup, bohužel ale v Angličtině, ale i tak se dá mnohým radám porozumět. Tak se dostanete až ke dvěma uvězněným dětem, tedy chlapci a holčičce, které si můžete prohlédnout, pokud se vrátíte o místnost zpět a prohlédnete si všechny krabice, budete mít možnost si spustit magnetofonový pásek. Tady hra končí, jak to vám nepovím, jen vám řeknu, že zjistíte sami, že zvědavost se mnohdy nevyplácí. Klíčem pro vstup do místnostmi s dětmi jsou hodiny v kuchyni…

Covert Front - tajná skrýš.	Covert Front - tajná skrýš.
(flash / adventury / 3791  zobrazen / oblbenost 64%)

Na pozadí první světové války řešíte záhadu v jednom strašidelném domě. Cestou z vědecké konference se za podivuhodných okolností ztratilo několik desítek špičkových vědců z celého světa, které se doposud nepodařilo vypátrat. Pakliže máte chuť se případu ujmout, neváhejte a pusťte se do záhady jménem Covert Front. Jedná se o typickou adventuru „click and point“, jejíž ovládání tudíž zvládnete velice lehce a jednoduše pouze pomocí vaší počítačové myši a jejího levého tlačítka. Ve hře budete muset najít spousty předmětů, které je nutno sbírat, ostatně jako v každé jiné hře tohoto typu je použít na správném místě. Hra má nádech hry téměř hororové, milovníky adventur rozhodně potěší a zaujme. Pokud byste ve hře někde zakysli, potom na našich sesterských stránkách, tedy na Abecedě her naleznete i návod na hru.

Tofu Turkey - zvědavá krůta. Tofu Turkey - zvědavá krůta.
(flash / adventury / 3376  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud byste název dnešní hry zadali do vyhledávače vašeho počítače, potom byste zřejmě především nalezli spousty receptů na gurmánská jídla ze všech možných koutů světa. S těmito recepty ale nemá hra mnoho společného, je to zajímavý a podivný příběh jedné zvídavé krůtičky. Vaším úkolem v roli této roztomilé a nebojácné krůty bude chránit všechny vaše kamarády před zlými a nenechavými lidmi, kteří by si z nich chtěli udělat pochoutku, aby tak ukojili vlastní mlsné jazýčky. Čeká vás spousta herních prostředí, vypracovaných skutečně s velikou pečlivostí, každé z nich je skutečným nefalšovaným originálem, nudit se tedy rozhodně nebudete. Na své pouti se zastavujte u vašich krůtích kamarádů a pohovořte si, rozhovory jsou provedeny v textech, zato si však můžete jako doprovod vybrat jednu ze čtyř nabídnutých hudebních skladeb.

Steppenwolf 24 - nebezpečná cesta. Steppenwolf 24 - nebezpečná cesta.
(flash / adventury / 3141  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes určitě potěšíme milovníky adventur a to proto, že v oblasti online her se mnoho her z této kategorie nenachází, takže jsem ráda, že jsem ji při brouzdání po Internetu našla a tak vám ji mohu nabídnout. Jedná se o poslední díl herní trilogie, zároveň opravdu nejvydařenější a dobře hratelný s lehkou ovladatelností a nikterak přehnanou obtížností. Jistě nebudete mít problémy, jak postupovat dál, neboť se jedná o logický herní spád a naprosto evidentní řešení tajů, takže dohrát hru by mohl i každý začínající hráč. Vžijete se do role statečného hocha a vaším úkolem bude především se dostávat stále dál do dalších levelů, přičemž ohrožovat na životě vás budou jakési pohádkové příšery, s nimiž není radno se setkat. Graficky je na to hra až neobyčejně dobře, je opatřena i doprovodnou hudbou a reálnými zvukovými efekty.

The Pharaons Tomb - Bludiště The Pharaons Tomb - Bludiště
(flash / adventury / 4268  zobrazen / oblbenost 64%)

Pěkně a zajímavě udělané hry, kdy procházíte místnostmi a musíte sbírat peníze, lektvary na uzdravení a klíče, které vám odemknou další dveře. V celém kompletu je však hodně nástrah a tak si pořádně rozmyslete, než někam šlápnete.

<<  [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)