HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - adventury (94)


Nightmares The Adventures 1 - noční můry, dobrodružství první. Nightmares The Adventures 1 - noční můry, dobrodružství první.
(flash / adventury / 4400  zobrazen / oblbenost 64%)

V kategorii online her se nenajde mnoho adventur, to je spíše výsada freeware a ani tam jich nenajdete spousty, neboť je to pro autory her kategorie velice náročná a tak se jí mnozí autoři her vyhýbají. Nic méně dnešní hra toto tvrzení vyvrací, ostatně ne nadarmo se říká, že „výjimka potvrzuje pravidlo“. Jistě vám nemusím vysvětlovat, co znamená pojem „noční můry“, určitě jste to již zažili sami na sobě, kdy vás v noci provázejí barvité těžké sny, z nichž se probouzíte rádi, ale stejně zpocení a s úlevou, že vše byl jenom sen. Uprostřed hluboké noci se tudíž v divokém snu vydáte na strastiplnou a hrůzostrašnou cestu, plnou nástrah, nebezpečí, pastí a pastiček včetně na vás čekajících nepřátel, budete muset hledat spousty předmětů a používat je, pohybovat se po cestičkách a prozkoumávat všechno, na co narazíte.

Nightmares The Adventures 2 - noční můry, dobrodružství druhé. Nightmares The Adventures 2 - noční můry, dobrodružství druhé.
(flash / adventury / 4311  zobrazen / oblbenost 64%)

Líbila se vám včerejší hra, ve které váš hlavní hrdina prožíval ve spánku stav, nazývaný „noční můry“? Dokázali jste vyřešit všechny jeho problémy a strasti? Máte chuť a jste i zvědaví, co prožije za hrůzy v dnešní noci? Potom není nic snadnějšího, než se pustit do dnešní hry, která je druhým příběhem vašeho hrdiny, který si očividně na „noční můry“ potrpí, lépe řečeno pronásledují ho každičkou noc. Takže pokud se nezaleknete nějakých těch bestií, potvor a příšer, potom se směle pusťte do vyluštění i tohoto fiktivního nočního příběhu, jste již určitě poučení z první epizody, takže dovést noční hororový příběh malého chlapce do úspěšného konce by pro vás už neměl být žádný veliký problém. Samozřejmě se jedná opět o adventuru, kterých není nikdy dost a že hra opět za zahrání stojí, na to klidně vezměte jed.

Animated Doom - animovaná zkáza. Animated Doom - animovaná zkáza.
(flash / adventury / 3232  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je typickou adventurou z kategorie „click and point“, přičemž se jedná o hru velice hrůzostrašnou, ba až hororovou. Ve hře není třeba přemýšlet, kudy a jak dál, neboť stačí jen volit příslušné nabízené směry, nebo úkony, abyste si zajistili další postup. Grafika hry je kreslená a v některých okamžicích mně připomněla grafické zpracování známé ze série plných her našeho českého autora „Život není krásný“, která je vám rovněž nabízená na našich stránkách. Je až s podivem, že tato hra, nedosahující objemu ani jednoho a půl megabitu, je opatřena i doprovodnou hudbou a zcela věrohodnými zvukovými efekty. Po spuštění hry budete přivítání v Pekle a bude vskutku záležet pouze a jen na vás, jak daleko se ve hře probijete a prostřílíte. Na své si přijdou milovníci adventu, i oblíbených „stříleček“.

Panda Adventure - dobrodružství malé pandy. Panda Adventure - dobrodružství malé pandy.
(flash / adventury / 3381  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes přinášíme pro začínající adventuristy hru, kterýžto žánr se mezi online hrami vyskytuje velice sporadicky, jedná se o hezkou adventuru. Udělám výjimku a místo recenze vám poradím, jak na to. Vraťte se do domu a na zemi seberte mapu, potom vezměte rádio na stoličce. Poté jděte na pláž vlevo, kde najdete flétnu. Běžte na pláž vpravo a zahrajte na flétnu, škeble se otevře a vy seberete modrý drahokam. Pokračujte k sopce a zahrajte na flétnu, dveře se otevřou a vložte modrý drahokam do vzniklého otvoru, vylezte si na sopku a ta vás odhodí do vody. Klikněte na želvu a nechejte se odvézt zpět na ostrov….No dál již pokračujte sami, zkazila bych vám tak požitek z hezké hry a to rozhodně nechci. Kreslená milá grafika vás rozhodně zaujme, jakož i dobře vymyšlený příběh, pandička už na vás čeká.

Haluz 2 - cesta plná dobrodružství. Haluz 2 - cesta plná dobrodružství.
(flash / adventury / 4962  zobrazen / oblbenost 64%)

Ozval se nám opět slovenský autor, tvořící freeware pod pseudonymem Haluz. Stejně tak nazval své hry, které jsou skutečně vydařenými adventurami, z nichž Haluz 1 jsme vám již na našich stránkách nabídli. Nyní vám tedy nabízíme další pokračování zmíněné hry s tím, že ji zařazujeme do kategorie online her, kde si ji můžete opět vyzkoušet. Jen berte v potaz, že si hru nezahrajete celou, vyzkoušet lze jej její první část, pokud byste chtěli hru dohrát celou, vězte že se jedná o shareware a museli byste si ji na autorových domovských stránkách za příslušný obnos zakoupit. I tak však musím říci, že se jedná o adventuru skutečně vydařenou, hrát budete pro adventury typickým způsobem „click and point“, takže si musíte alespoň trošku namáhat mozkové závity, abyste tuto, byť jen její první část hry úspěšně dokončili.

Defend Your Castle - Obrana hradu Defend Your Castle - Obrana hradu
(flash / adventury / 4524  zobrazen / oblbenost 63%)

Tak toto zde asi ještě nebylo. Hra se dá průběžně ukládat a má spád a stálé napětí. Zabitím nepřátel získáte body, které po skončení levelu využijete na zdokonalení obrany. Umístěním jednoho protivníka doprostřed hradu se z něj za chvíli stane váš posluhovač a můžete ho najmout jako lučištníka, sebevraha atd. Tato hra je na svoji velikost skvost mezi on-line hrami.

Gold Yard - Hororová Adventura Gold Yard - Hororová Adventura
(flash / adventury / 5191  zobrazen / oblbenost 64%)

Už jste se procházeli po opuštěném hradě, plné nástrah a různých protivných oblud? Že ještě ne, pak zde máte jedinečnou příležitost. Musíte najít jednotlivé klíče a s jejich pomocí prozkoumat celé podzemí. Nápomocna vám je mapa, na které uvidíte, kde se právě nalézáte..

Citrus Impossible Citrus Impossible
(flash / adventury / 5153  zobrazen / oblbenost 63%)

Skvělá hra s akčním názvem "Citrus Impossible" je určena všem milovníkům adventur. Proč se musí krásná tajná agentka Lee-met vydat do nebezpečí a kam, to už musíte ale zjistit sami. Rychle, Lee-met potřebuje tvou pomoc. Odměna bude hořká...

Franks Adventure 2 - příběh malého chlapce Franks Adventure 2 - příběh malého chlapce
(flash / adventury / 3416  zobrazen / oblbenost 64%)

Ocitnete se v dobrodružném a napínavém příběhu, kdy budete vystupovat v roli nezkušeného chlapce, který se letadlem dostal do velkoměsta, v jehož ulicích se vůbec nevyzná. Choďte tedy po chodících, přecházejte na přechodech, nebo v podchodech, ať vás nesrazí některé z divoce jezdících aut. Cestou najdete spousty užitečností, které vylepší možnost vaší orientace a zlepšení vlastností a přehledu, jako mamu, mobilní telefon, hasící přístroj a podobně. Potkáte spousty osob, ať už dobrých, či zlých, navštívíte prodejnu hamburgerů, ale také prodavače kokainu. Abyste si mohli něco koupit, je samozřejmě nutné mít peníze. Takže si nejdříve najděte na chodníku pohozenou mapu a můžete začít.

South Pole Santa - staňte se detektivem South Pole Santa - staňte se detektivem
(flash / adventury / 3455  zobrazen / oblbenost 64%)

Přestože už jsou Vánoce dávno za námi, přinášíme vám tuto nádhernou adventuru jako nostalgickou vzpomínku na nejhezčí a nejočekávanější každoroční svátky. Ostatně možná, že není tato hra tak docela neaktuální, víte vy vůbec, jak to Santovi dlouho trvá, než připraví dárky pro tolik lidiček na celém světě? Možná že nemá čas si ani vydechnout, jedny Vánoce skončí a už aby se připravoval na další. Pokud nevěříte na to, že Santa existuje, potom spusťte tuto hru a v roli malého, ale pilného a zvídavého skřítka Elfa se vžijte do role detektiva a vypátrejte, kdo krade Santou připravované dárky na příští Vánoce, garantuji vám, že to jednoduché mít nebudete. Samotný příběh je velice výpravný a skutečně si budete muset hodně protáčet vlastní mozkové závity, abyste ho úspěšně rozluštili. Takže, pokud v sobě tutláte detektivní sklony, neváhejte a pusťte se do pátrání.

<<  [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)