HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - adventury (94)


Arcane - Episode 7 - Tajemno 7. Arcane - Episode 7 - Tajemno 7.
(flash / adventury / 5510  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato skutečně skvělá a napínavá adventura se již pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. Dnes vám tudíž nabízíme možnost zahrát si její předposlední díl, ve kterém se vydáte ke starým zříceninám. Toto rozhodnutí padlo chvíli poté, co jste v minulém díle s Ophelií zachránili situaci a ona ostatním sdělila, co vše se stalo. Gregor s Prescottem se těmto hrůzostrašným událostem rozhodli konečně udělat přítrž. Jakmile se dostávají ke zříceninám, začíná vám být jasné, že na tomto místě je vskutku cosi zvláštního. Ale na dlouhé rozhlížení není moc času, temnota vás chce dostat za každou cenu a vy zatím musíte řešit zapeklitou hádanku. Zda-li se vám ji podaří rozlousknout, tak to je opět, ostatně jako ve všech předcházejících dílech, pouze ve vašich rukou. Jste ale již zkušenými borci, máte zkušenosti, problémy byste tak mít neměli.

Arcane - Episode 8 - Tajemno 8. Arcane - Episode 8 - Tajemno 8.
(flash / adventury / 5544  zobrazen / oblbenost 64%)

Takže vám přinášíme poslední příběh celého tohoto seriálu, který jsme vám nabízeli v souvislé řadě více než týden po sobě, je tudíž zcela zřejmé, že tímto příběhem celý seriál nejen vrcholí, ale také končí. Prescott společně s Gregorem se vrátili zpět na barončino sídlo. Nepřišli však s prázdnou, nalezli zbytek ostatků pradávné příšery. Jediný způsob, jak by ji mohli zničit, je znovu ji oživit v posvátném kamenném kruhu, Stonehenge. Zde se musí odehrát závěrečný boj, který všechny ty noční můry jednou provždy ukončí. Snadné to ale nebude, stojí před vámi ještě hodně práce. Jedná se o díl velice náročný, ale o to napínavější a pro ty z vás, kteří prošli všemi předcházejícími díly, by ani tento neměl být nestravitelným soustem. Navíc máme pro vás jedno překvapení, na Abecedě her naleznete i kompletní návod.

Arcane - Episode 4 - Tajemno 4. Arcane - Episode 4 - Tajemno 4.
(flash / adventury / 5322  zobrazen / oblbenost 64%)

Jakmile se Prescott dostal z lodi, sdělil všechny informace, které se dozvěděl, ostatním. Je jasné, že tento kult, který se motá kolem prapodivných artefaktů, nemá ani v nejmenším čisté úmysly. Stopa nás zavádí na vlakové nádraží k vlaku 636. I přes časovou tíseň se jim ho na poslední chvíli podaří "chytit". Poté co se Ophelie společně s Prescottem dostanou do vagonu se zavazadly, začne mít Ophelie hrůzu nahánějící vidiny. Přesto se však vydává prozkoumat přední vagony vlaku, i když má notně nahnáno. Čeká vás tedy cesta vlakem, plná dobrodružství a napětí, dokonce i téměř hororových scének. Opět máte vše ve vlastních rukou, ne nadarmo se říká, že „rychlost nejsou žádné čáry“, ale dobrý trénink. Takže je naprosto evidentní, že pomalu se rozhodující hráči, opětně nemají žádnou šanci na úspěch.

Arcane - episode 1 - Tajemno 1. Arcane - episode 1 - Tajemno 1.
(flash / adventury / 6076  zobrazen / oblbenost 63%)

Adventu v oblasti online her není zase tolik, abychom mohli některou, když na ni narazíme, nebo jsme na ni čtenáři upozorněni, ponechat zcela bez povšimnutí. Navíc se nejedná o samostatnou hru, ale o celou sérii pokračovacích a částečně na sebe navazujících epizod, se kterými vás postupně seznámíme. Příznivci adventur se mohou těšit, čeká na vás celkem osm pokračování. Dnešní hra je tudíž velice temná adventura ve stylu Phila Marlowa s perfektním intrem, dobrou atmosférou, nevykostěným příběhem. Vadou na kráse může být nižší interaktivita a časová závislost typu "když něco nestihnu udělat, něco se podělá a bude to v tahu". Ostatně, vyzkoušejte si hru sami, skutečně stojí za to, jen si dávejte pozor, že mnoho času na rozmýšlení nemáte, jednat rychle, přesně a s rozmyslem je základem úspěšnosti hraní.

Arcane - Episode 2 - Tajemno 2. Arcane - Episode 2 - Tajemno 2.
(flash / adventury / 5280  zobrazen / oblbenost 63%)

Poté, co jste v první části tohoto příběhu dorazili do Londýna, začali se kolem dít podivné věci. Nyní jakožto jedna z předních houslistek máte již po koncertě a odpočíváte. Ze snu se však probouzíte kvůli podivným vidinám. Trochu zapátráte po pokoji a nestačíte se divit, co se kolem vás děje. Je to snad stále ten nepříjemný sen? Nikoliv. Toto je již skutečnost a musíme se jí postavit. Je třeba prozkoumat, co se tady děje. Ale pozor! Stejně jako v prvním dílu si musíme i zde velice pospíšit, jinak nás dostihne Temnota. Tento problém vás bude provázet stále, pokud se pustíte do všech dílů této vynikající adventurní série, kterou vám nabídneme celou. Je to základní atribut pro celou sérii a i když se jedná o prvek velice nepříjemný, je nutno si na něj zvyknout, tady totiž „čas“ nejsou peníze, ale i záchrana života.

Trapped - uvězněný. Trapped - uvězněný.
(flash / adventury / 5292  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra patří do kategorie adventur, které se v oblasti online her tak častokrát nevyskytují, proto uvítám každou příležitost, pokud na nějakou adventuru při surfování po Internetu narazím, abych vám ji předložila k zahrání. Dobrých adventu není nikdy dost a tato dnešní k nim rozhodně patří. Jedná se o klasickou herní variantu „click and point“, takže s ovládáním rozhodně mít problémy nebudete. Pokud nebudete vědět jak dál, můžete si spustit ve hře i návod, který je sice bohužel v angličtině, nicméně je doprovázen ilustračními obrázky, takže zmíněné rady jistě pochopí i neznalci tohoto germánského jazyku. Ocitnete se uzavřeni v bytě a vaším úkolem bude dostat se uzamčenými dveřmi dál, no aby se vám to podařilo, budete muset hezky protáčet vlastní mozkové závity, no ale tomu tak už bývá u adventur zvykem.

Cronch - (ne)poctivý souboj. Cronch - (ne)poctivý souboj.
(flash / adventury / 910  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o podivnou hru, tak trochu se vymykající z žánru akčních online. Naštěstí máte k dispozici dokonalou nápovědu pro ovládání, i to je hodně neobvyklé a domnívám se, že ze strany autorů až zbytečně zkomplikované. Navíc si můžete spustit před započetím hry i demo, které je jakýmsi tutoriálem pro nácvik soubojů později ve hře samotné. Hru můžete hrát sami proti vlastními počítači, no nepodceňujte jej, je to soupeř až příliš zdatný a odolný a dá vám pořádně zabrat. Lepší a zajímavější ovšem je přizvat si k vašemu počítači sourozence, nebo dobrého kamaráda a pustit se do souboje s ním na jedné klávesnici vašeho počítače, ono totiž živého, tedy skutečného soupeře nic nenahradí a hra je zároveň i napínavější a dobrodružnější. Vybrat si můžete i postavu za kterou chcete bojovat, totéž samozřejmě platí i o vašem soupeři.

Zelda Lampshade - trampoty Zeldy. Zelda Lampshade - trampoty Zeldy.
(flash / adventury / 4424  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je malou adventurkou a co by to bylo za adventuru, kdyby neměla mít příběh, takže se ho dočkáte i v dnešní hře. Ve hře se ztotožníte s velice chrabrou a odvážnou dívenkou jménem Link, kterou musíte správně provádět městem, nesoucím název „Hyscule“. Vaším úkolem bude najít mystickou kouzelnou lampu a donést ji do severního chrámu. Je samozřejmé, že na vaší dobrodružné cestě budete muset sbírat různé předměty, které musíte měnit za jiné, takže neváhejte a promlouvejte se všemi osobami, se kterými se na své pouti setkáte. Řada postav však s vámi nemá ty nejlepší úmysly, narazíte i na spousty nepřátel, které musíte, ač nejste ozbrojeni ani mečem, likvidovat. Neprozradím vám jak, ale je mnoho vtipných až legračních způsobů, jak se jich zbavovat. Vydejte se tedy na cestu a skončete v cíli co nejdříve můžete, i toto se hodnotí.

Haluz - myšák na cestách. Haluz - myšák na cestách.
(flash / adventury / 5801  zobrazen / oblbenost 64%)

Adventur v oblasti online je jako šafránu, ale málo kdy se nám stává, aby o jejich zveřejnění nás požádal sám autor. Jedná se o adventuru velice vydařenou, po stránce grafické téměř dokonalou, námětově a příběhově nesporně o originální, takže žádosti autora o její umístění na našich stránkách velice rádi vyhovujeme. Budete si ji však muset zahrát přímo z homepage autora, neboť spustit z našich stránek se nám ji nepodařilo. Hra je i vynikajícím způsobem i ozvučena, což samozřejmě zvyšuje její kvalitu, pokud nebudete vědět jak dál, potom je v ní připraven i návod, bohužel však v angličtině. Hry je typickou adventurou „click and point“, takže k jejímu zahrání potřebujete pouze levé tlačítko myši. Pokud chcete tedy vědět, jak dopadl odvážný myšák na své pouti, potom neváhejte a hru si spusťte, vskutku neprohloupíte!

Steppenwolf 19 - cesta za dobrodružstvím. Steppenwolf 19 - cesta za dobrodružstvím.
(flash / adventury / 3734  zobrazen / oblbenost 64%)

Adventury a navíc ještě velice vydařené, se v žánru online vyskytují velice sporadicky, je tedy naprosto samozřejmé, že pokud na nějakou takovou narazím, nedá mi to, abych vám ji nenabídla k zahrání. Vydáte se na dobrodružnou cestu a vaším průvodcem, kterým bude váš velice chytrý a snaživý pejsek, bez jehož pomoci byste se rozhodně neobešli. Berte na vědomí, že vaše cesta bude velice nebezpečná, plná nástrah a pastí, takže si dobře rozmyslete, co hodláte v příští chvíli učinit. Graficky je na tom hra velice dobře, i námět a příběh hry si zaslouží to nejlepší ohodnocení, příjemná je i doprovodná hudba a zvukové efekty jen podtrhují dokonalost tohoto dílka. Poněkud nezvyklé je ovládání hry, ale pokud mu přijdete „na chuť“, i na něj určitě nedáte dopustit. Zkrátka a dobře, doporučuji vám hru k zahrání.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)