HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - arkdy (585)


Mad Burger - šílený karbanátek Mad Burger - šílený karbanátek
(flash / arkdy / 3365  zobrazen / oblbenost 64%)

Děj této vskutku parádní postřehové hry, nazvané "Mad Burger", se odehrává v letním táboře, který je plný školáků, kteří tady se svým třídním učitelem tráví školu v přírodě. V této hře se ztotožníte s rolí šikovného kuchaře, který vlastní karavan s lahodnými hamburgery na okraji kempu. Když si vašeho karavanu s jídlem povšimne pan učitel školáků, tak si u vás zaplatí hamburgery pro všechny děti z kempu. Vaším úkolem je házet žemle s grilovaným masem hladovým dětičkám, za což obdržíte příslušný počet peněz. Za získané peníze si můžete ve virtuálním obchodě nakupovat nejrůznější vylepšení, díky kterým potom hozený hamburger doletí zase o něco dále. Pusťte se tedy raději ihned do hry a postarejte se o to, aby žádné dítě včetně pana učitele, netrpěli hlady, takže je všechny postupně zásobujte chutnými hamburgery.

Bobble Shooter CZ - dobře miř a střílej Bobble Shooter CZ - dobře miř a střílej
(flash / arkdy / 3664  zobrazen / oblbenost 64%)

Na téma spojování tří stejných barev naleznete jistě na Internetu spousty takových her, nám však jednu takovou poslal český autor Tomáš Hrstka z týmu AIMIA. Jde o vydařený klon klasické hry „Bubble Shooter“, v níž vystřelujete barevné kuličky a snažíte se spojit nejméně tři a více kuliček stejné barvy. Hra je vytvořena jako "mód na přežití", hra se stále zrychluje, čím déle vydržíte hrát, tím více bodů získáváte. Hra je samozřejmě počeštěná, má i vlastní českou skóre tabulku, do které si dosažený bodový zisk můžete zapsat svým jménem, nebo alias. Jen pozor na to, že v tabulce jsou již zapsaní skuteční přeborníci, takže chcete-li se do ní umístit, musíte dosáhnout skutečně excelentního bodového zisku. Čím víc kuliček spojíte, tím více bodů získáte. Hra se soustavně zrychluje, ale musíte vydržet ve hře co nejdéle.

Frogout - likvidujte zmutované mouchy   Frogout - likvidujte zmutované mouchy
(flash / arkdy / 3724  zobrazen / oblbenost 64%)

Děj dnešní online hry, nazvané „Frogout“, se odehrává na naší Modré planetě, obávám se, že v nedaleké budoucnosti. Líní a nesvědomití lidé svým bezohledným přístupem k životnímu prostředí, totiž proměnili naši Zemi v jednu obrovskou, zapáchající skládku odpadků. Nebezpečné chemikálie tak unikající do volné krajiny způsobují, že na naší planetě došlo k přemnožení zmutovaných much, které jsou velmi agresivní a snaží se připravit poslední, doposud přežívající lidi o život. Lidstvo má však na své straně sympatického žabáka, který nebezpečné mouchy likviduje. Ztotožněte se tedy s tímto tvorem, za pomoci lepkavého jazyku konzumujte otravné mouchy a zvyšte tak šance lidstva na přežití. Pohybujte se herním územím a v každém z dvaceti pěti levelů hry, snězte veškeré zmutované mouchy, které se tu nacházejí na hrací ploše.

Super Frog - super skokan žabák Super Frog - super skokan žabák
(flash / arkdy / 3910  zobrazen / oblbenost 65%)

Hlavním hrdinou této logické hopsačky, nazvané „Super Frog“, je jak už vyplývá z názvu hry, skákající super žabák v červeném pláštíku. Ztotožněte se tedy nyní s tímto zeleným skokanem a vyzrajte na všechny záludnosti v lokacích tajuplného herního světa. V každém herní lokaci kole bude vaším úkolem ve zdraví doskákat až ke dveřím, které vám poté umožní vstup do následující lokace. Vaše počínání si však vůbec nebude jednoduché, protože tento svět je plný všemožných překážek, nástrah, pastí a nebezpečí. V každé z dvaceti šesti lokací navíc máte k dispozici jenom omezeným počet skoků. Jestliže si tedy budete počínat příliš zbrkle, snadno se vám může stát, že si vyčerpáte všechny skoky a nezbude vám už nic jiného, než si právě aktuální lokaci této zdařilé hříčky odehrát zase znovu poté, co si vše řádně promyslíte.

Super Mole Stomper - vzhůru na krtky    Super Mole Stomper - vzhůru na krtky
(flash / arkdy / 3609  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve dnešní hříčce nazvané „Super Mole Stomper“ se stanete farmářem v montérkách, červeném triku a se slamákem na hlavě, abyste vyhlásili nemilosrdnou válku všem zlotřivším krtkům, kteří se provokativně prohánějí úrodnou půdou na vašem pozemku, bez ohledu na skutečnost, že touto jejich svou činností doslova devastují vaši úrodu. Razantně těmto zdivočelým tvorům učiňte utrum, a vypořádejte se s nimi jednou provždycky. Rychle se pohybujte po vašem pozemku, a jakmile se z nějaké zkypřené hromádky hlíny vynoří provokující krtek, nemilosrdně mu skočte na hlavu. Po každém takto usmrceném krtkovi zůstane na hrací ploše drahocenný artefakt, po jehož sebrání budete o něco bohatší. Za získané bohatství si budete moci nakoupit v Shopu různá potřebná vylepšení, dokonce přivolat do boje s krtky další farmáře.

Troublemaker - nenapravitelný výtržník  Troublemaker - nenapravitelný výtržník
(flash / arkdy / 3240  zobrazen / oblbenost 63%)

V rozmarné hře, nazvané „Troublemaker“, se ztotožníte s nazrzlým, ryšavým, veverčího výtržníkem. Pohybujte se velice šikovně po provazových žebřících a prádelních šňůrách a shazujte čerstvě vyprané prádlo, které se na těchto šňůrách suší. Vaše herní snažení však vůbec nebude tak docela jednoduché, protože vám situaci velmi znepříjemňují vaši úhlavní nepřátelé, kterými nejsou nikdo jiní, než divocí kocouři a kočky. Váš pohyb po herním území, proto bude muset být skutečně rychlý a hlavně přesný. Pokud si totiž budete počínat nešikovně a příliš neuváženě, brzy se stanete lehkou kořistí pro některého, životem protřelého kocoura, nebo divoké kočky. Během pohybu lokacemi hry „Troublemaker“, můžete taktéž sbírati různé, užitečné bonusy, které vám pomohou v soubojích s četnými tlupami kočičích nepřátel.

Frizzle Fraz - červená koule na cestách Frizzle Fraz - červená koule na cestách
(flash / arkdy / 3312  zobrazen / oblbenost 64%)

„Frizzle Fraz“ je velice jednoduchou, přitom ale zábavnou online hrou, u které se stoprocentně dobře pobavíte. Stanete se kulaťoučkým, sympatickým kulatým tvorem, s fialovou tvářičkou a s velkýma očima, s věčným úsměvem na tváři a pokusíte se překonat všechny záludnosti v celkových dvaceti pěti levelech. V každém herním kole bude vaším hlavním úkolem posbírat všechny klíče, protože pouze s kompletní sbírkou klíčů dokážete na konci kola otevřít dvířka, které vás propustí do dalšího levelu. V průběhu cesty vám pohyb na suchu znepříjemňují rohatí čerti, ve vodě o váš život usilují pro změnu dravé, nepřátelské ryby. Aby toho nebylo málo, musíte si navíc ještě dávat velmi dobrý pozor na ostré, smrtící bodce. Pro navýšení herního bodového skóre, se ve hře snažte posbírat co nejvíce maličkých, různobarevných kuliček.

Berzerk Ball 2 - čím dále, tím lípe  Berzerk Ball 2 - čím dále, tím lípe
(flash / arkdy / 2860  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní povedené postřehové hře, nazvané „Berzerk Ball 2“, je vaším úkolem co největší silou vaším praštit pálkou do vzpurného chlapíka a tak se postarat o to, aby tento poté doletěl co nejdále. Na začátku hry si z šesti nabízených alternativ vyberte váš vzhled herní, dále potom se rozhodněte o vzhledu postavy, kterou se budete snažit vzduchem odpálit co nejdále, potom již bez zbytečného hloubání a váhání, přistupte k samotnému hraní. Vždy nejdříve rozhodněte o optimálním směru i razanci samotného úderu a poté už jen sledujte, jak se břichatý nadutý chlapík řítí vzduchem. Jak mu začne docházet energie, budete ho moci povzbudit přesně mířeným úderem, pokud budete ve vašem snažení úspěšní, bude vám umožněno si nakoupit různá vylepšení, které vám usnadní lehčí postup v této chytlavé, a dobrodružné hře.

Effing Worms Xmas - vánoční tragédie    Effing Worms Xmas - vánoční tragédie
(flash / arkdy / 2754  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře „Effing Worm XMAS“ na vás opět čeká zrůdný červ Chorchoj, který z útrob naší planety útočí na nic netušící lidi i další stvoření a nemilosrdně je požírá. Protože tohoto zrůdného netvora neopouští jeho apetit ani během svátků klidu a míru, obávají se jo i všechna stvoření, která žijí v jinak zcela poklidném pohádkovém vánočním království. Tato obluda terorizuje všechny obyvatele pohádkového světa, útočí na skřítky, sněžné muže i zvířata všemožných druhů a tak utěšeně nabývejte na jeho objemu. V každém herním levelu je tudíž vaším úkolem jako Chorchoj, pozřít předem určený počet nebohých stvoření. Snažte se vždycky sníst co nejvíce tvorů na jeden výskok. Pokud budete ve vašem snažení úspěšní, budete si moci po absolvování každého levelu hry „Effing Worm XMAS“, vždycky vybrat jeden z nabídnutých bonusů.

Tofu Ninja - staňte se Ninjou Tofu Ninja - staňte se Ninjou
(flash / arkdy / 2967  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním hrdinou a tudíž i jejím protagonistou této hry, nazvané „Tofu Ninja“, je kostka tradičního japonského pokrmu, která zatoužila po dobrodružném životě a usmyslela si, že se proto stane Ninjou. Přijměte tudíž podobu tohoto sympatického hranatého hrdiny s šátkem přes oči a vydejte se do pohádkového světa, plného roztodivných nebezpečí. Překonávejte tedy všemožné nástrahy, bojujte s nepřáteli, z nichž mnozí jsou větší než vy samotní a v každém herním kole doputujte zdárně až k vlaječce, oznamující vám vstup do následujícího kola. Během pohybu herním územím budete muset prokázat výbornou fyzickou, a psychickou kondici a schopnost rychle reagovat, což jsou vlastnosti, bez kterých se žádný dobrý Ninja naprosto neobejde, hlavně ve hře "Tofu Ninja" nezapomínejte také sbírat i zlaté hvězdy.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)