HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

ONLINE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn online hry
TOP 10 online her
1 Millionaire – „Chcete být sex milionářem“
2 Foursome Gangbang - skupinový sex
3 Ber nebo neber - známá televizní soutěž.
4 Subway Story - erotický příběh z podzemní dráhy.
5 Snake Squad - válčící hadí parta
6 Bubbels - dělem na barevné kuličky
7 Battle Mechs - souboj robotů.
8 Hentai Girl Blowjob - máte rádi orální sex?
9 Naruto Kage Bunsh Unno Jutsu - hledejte toho pravého!
10 Honey Trouble - medvídkovy medové problémy.
Homepage HernSvt.cz
Setdit online hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Online hry - strategie (21)


Bow Master Prelude - ubráníte váš hrad? Bow Master Prelude - ubráníte váš hrad?
(flash / strategie / 6304  zobrazen / oblbenost 65%)

V online hře „Bow Master Prelude“ si zahrajete na lučištníka, který musí za každou cenu ubránit svůj hrad. Kromě luku vám bude pomáhat skupinka odvážných bojovníků, ale ty si musíte teprve nakoupit. Za zabité nepřátele získáváte body, které zde mají funkci peněz. Cílem hry je ukrást nepřítelovu vlajku, případně zničit všechny nepřátelské jednotky. Po každém levelu můžete koupit různá vylepšení, jednotky a lepší zbraně. Staňte se ochráncem hradu. Jedná se o poměrně komplexní a návykovou hru. Hra má skutečně až neuvěřitelné množství úrovní, mezi nimiž si nakupujete zbraně a pomocníky a ve hře se na ně přepínáte. Zničte tudíž nepřátelský hrad, seberte vlajku, nebo zabijte všechny nepřátele v téhle středověké "střílečce", v níž pak můžete nakupovat i kouzla, nové jednotky a díky nim zvítězit pokaždé jinou taktikou.

Battle Ships - bitevní lodě Battle Ships - bitevní lodě
(flash / strategie / 6962  zobrazen / oblbenost 64%)

Znáte námořní bitvu, která se hrávala pod lavici, když probíhala nudná výuka? Pokud ano, tak určitě si rádi zahrajete tuto hru proti počítači. Princip je pořád stejné, v každém kole máme určitý počet výstřelů, který se s každým kolem snižuje, takže ke konci hry budete moct vystřelit 5 ran z počátečních 21. Takže na nic nečekejte a hrajte!

Defender - obráncem města. Defender - obráncem města.
(flash / strategie / 6086  zobrazen / oblbenost 64%)

Jako jedna z mála online her má tato i když krátký, ale přece jenom alespoň nějaký příběh. Žijete v nejmenovaném městečku a dozvíte se, že monstra připravují útok na vaše město a chystají se ho ovládnout. Tak to je přece „hozená rukavice“ právě vám, takovouto výzvu přece nelze jen tak bez povšimnutí odmítnout. Staňte se tudíž bez váhání hrdinným obráncem města a v žádném případě nedopusťte, aby se monstrům, tedy ani jednomu, nepodařilo do města dostat a likvidujte je ještě na přístupových cestách k městečku. Padouchů jsou spousty, ale ani vy nejste bez šancí na vítězství, přece již slavný husitský vojevůdce razil heslo „nepřátel se nelekejte, na množství nehleďte“. Navíc máte k dispozici i dobré zbraně, jakými jsou vítr, led, pozemní zbraně a další. Umísťujte je tedy strategicky a ničte zavčas nepřátele.

Super Chick Sisters - super kuřecí sestry. Super Chick Sisters - super kuřecí sestry.
(flash / strategie / 6114  zobrazen / oblbenost 64%)

Který znalec a milovník freeware a online by neznal tolik oblíbenou postavičku instalatéra jménem Mario, snad zmíněné hry, ve kterých je vždy ústřední postavou, se počítají na desítky, ne-li na stovky. Tento sympatický chlapík, vždy naprosto neozbrojený, dokáže likvidovat své nepřátele virtuosními skoky přímo za jejich krk, skákat a přeskakovat propasti, vyhýbat se nástrahám a tak vždy dojít bezpečně do vytčeného cíle. Tak, když jsem vás již dostatečně „navnadila“, prozradím vám, že tentokráte povedete vpřed slepičky. Hra se může pyšnit velice dobrým grafickým zpracováním a lehce provedeným zvukovým doprovodem. Takže všichni vážení příznivci našeho malého instalatéra, neváhejte a vyzkoušejte si i tuto kuřecí variantu, hra za to fakt stojí, vyniká totiž výbornou hratelností a přijatelnou obtížností.

Turbo Tanks Turbo Tanks
(jin / strategie / 5903  zobrazen / oblbenost 64%)

Ovládáte malý tank a střílíte na protihráče, kterým je počítač nebo váš spoluhráč. Pohyb po ploše je docela kluzký a dá se dobře odrážet od stěn. Hra má primitivní grafiku, ale je docela zábavná. Dá se střílet i přes roh pomocí odrazů, což dynamicky rozšiřuje taktiku proti nepříteli. Doporučuji zkusit i variantu pro dva hráče.

Crimson Warfare - veliká bitva Crimson Warfare - veliká bitva
(flash / strategie / 5025  zobrazen / oblbenost 64%)

Crimson patří mezi on-line hry s velmi snadnou ovladatelností, ale s poněkud větší hrací obtížností. Samotná hra má na poměry tohoto typu her velký objem, což svědčí o to, že se nejedná o nějakou hříčku, ale o dokonala promyšlené a zpracované dílo. Ve hře máte k dispozici nejen několik typů her, ale i výběr obtížností, takže vám doporučuji pro začátek začít s tou nejlehčí, neboť i zde můžete mít nemalé problémy. Do týmové hry si můžete vybrat vojáky, za které chcete pod svým jménem bojovat a samozřejmě i jejich specializaci a osobní vlastnost. Přes mapu v jedné z variant pak se můžete zvolit kontinent a zemi, ve které jste se rozhodli vyzkoušet vlastní takticko-operační schopnosti, takže i rozmanitost a členitost hry je vskutku obrovská. Rozhodně se nenechejte odradit prvními počátečními neúspěchy a zkoušejte pořád znovu, výsledek, tedy seznámení se s hrou a poté její dohrání opravdu stojí za to, bylo by škoda se o to nepokusit.

Virtual Villagers - zvědavost se nevyplácí. Virtual Villagers - zvědavost se nevyplácí.
(flash / strategie / 6669  zobrazen / oblbenost 64%)

Mezi všemi online hrami byste velice těžko hledali hru z kategorie strategií, no přece jsem pro vás jednu takovou nalezla. Navíc se jedná o strategii velice vydařenou, dovolím si tvrdit že i poutavou, kterou byste neměli nechat ujít vaší pozornosti. Je navíc okořeněna docela zajímavým, až strašidelným příběhem, což u online her rovněž zvykem nebývá. Když už jsem se zmínila o příběhu, povím vám tedy alespoň začátek. „Bylo, nebylo, kdysi za dávných časů se uprostřed oceánů rozléhal malý, ale zato velice krásný ostrov, kde si vesničané, kteří se na ostrov dostali po ztroskotání lodi, vystavěli svůj nový domov. Během času prozkoumali kdejaký ostrovní kout, jen záhadná jeskyně stále odolávala jejich zvědavosti. Jednou však zvědavost zvítězila nad strachem a vesničané vstoupili dovnitř“. Ostatní je už jen na vás.

Universal War - ideální voják Universal War - ideální voják
(flash / strategie / 5292  zobrazen / oblbenost 64%)

Zcela nečekaně, jako blesk z čistého nebe, se na obloze objevilo UFO a z něj se, světe zboř se, vyhrnulo množství nepřátelsky naprogramovaných robotů, jejichž cílem je vyhubit lidstvo do posledního jedince. No naštěstí jste tady ale ještě právě vy, kteří vezmete osud lidstva do vlastních rukou a samozřejmě řádně vyzbrojeni a naplněni oprávněnou nenávistí k těmto bastardům se pustíte s obrovskou vervou a hněvem do nerovného boje, abyste těmto nepřátelům tak říkajíc „zatnuli tipec“. Tak copak, máte statečné srdce a dostatek odvahy a kuráže? Potom neváhejte a pusťte se do boje a likvidujte roboty, lidstvo vám věří a spatřuje ve vás velikou naději.

Mars Patrol - Obrana Marsu Mars Patrol - Obrana Marsu
(flash / strategie / 5681  zobrazen / oblbenost 63%)

Osídlování Marsu se neobejde bez komplikací a nikdo neví jaké se tam nacházejí příšery a jaký život na Marsu vůbec je. Vašim úkolem je prohledat část Marsu a všechny nepřátele zlikvidovat. Na některé stačí vyslat raketu, ale jiné protivníky musíte nalákat na nastraženou past. Jejich likvidací získáte většinou další náboje, ale i další život.

Tactics core Tactics core
(flash / strategie / 4894  zobrazen / oblbenost 64%)

Velká, ale perfektně propracovaná hra. Hra se hraje kolově a vašim cílem zasadit protivníkovy co nejvíce ran a přitom sám zůstat na živu. Každá postava má svůj útok a obranu. Najdete zde postavy, které léčí a další zasadí ránu na velkou vzdálenost. Jakmile proniknete do tajů hry tak se vám jistě zalíbí a strávíte u počítače pěkné chvíle.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)