HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Sphere – kouzelná kulička Sphere – kouzelná kulička
(freeware / logick / 3914  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra se může pyšnit vskutku velice originálním nápadem, kdy jde ve skutečnosti o velmi zábavné hrátky s kuličkou, která ctí fyzikální zákony, tak jak je znáte ze všedního života. Určitě je hodně zajímavé si sami porovnat, kolik různých variant na logickou hru, lze zpracovat a v tomto případě navíc s nevšedním námětem. Jistě jste hráli již více her, v nichž jste museli zápasit s přesouváním pomocí změny času, bourat kostičky a otevírat portály, abyste postoupili ve hře vždy o něco dále. Tady je ovšem postupovým klíčem na první pohled docela obyčejná kulička, která zastupuje všechny jiné, mnou zmíněné postupové klíče z jiných her. Hrát budete z tak zvaného pohledu „first-person“, tedy „z pohledu první osoby“ a věřte mi, že se bude jednat skutečně o skvělou, neotřelou, a dovoluji si tvrdit, i o neobyčejně chytlavou zábavu.

Europa Concept - na podivné planetě Europa Concept - na podivné planetě
(freeware / akn / 5358  zobrazen / oblbenost 64%)

Když napsal Jules Verne jeden ze svých vědecko-fantastických románů „Cesta ze Země na Měsíc“, nebo jeho pokračování „Okolo Měsíce“ v letech 1865 – 1870, jistě vůbec netušil, že se jeho touha po prozkoumávání Vesmíru jednou splní. I když se v těchto jeho románech dopustil mnoha technických chyb, které mu mnohem později byly vytýkány, přesto je nutné i dnes, tedy s odstupem doby, před jeho fantazií smeknout. Dobytí Měsíce se pro lidstvo stalo již minulostí a dnes se již uvažuje o to, jak například osídlit Mars, což ovšem za dnešních technických podmínek lidstva, je stále ještě jen utopií. Tato skutečnost však nezabránila autorům dnešní hry umístit její děj na vzdálenou planetu, kterou nazvali „Europa“. Stanou se tedy autoři této freeware proroky, jakým byl ve své době Jules Verne? Tehdy se jemu také vůbec nevěřilo.

Monster Plant Story – masožravá rostlina Monster Plant Story – masožravá rostlina
(freeware / akn / 5284  zobrazen / oblbenost 64%)

Autoři freeware a online disponují mnohdy takovým množstvím až neuvěřitelné fantasie, že se člověk mnohdy nepřestává divit. Svědčí o to i námět dnešní hry, který je příběhem masožravé rostliny, které se drobný hmyz, kterým se doposud živila, začal jevit jako nedostatečná výživa a tak dostala zálusk na něco mnohem vydatnějšího. Sice pokračovala i nadále v živení se mouchami a jiným hmyzem, ale zpestřila si vlastní jídelníček i mnohem sytější a vydatnější potravou. Pustila se totiž i do ptáčků, aby si nakonec začala pochutnávat i na helikoptérách a to už je panečku skutečně co říci. „Monster Plant Story“ je tedy jednou z letošních závěrečných prací studentů ze světoznámé americké Univerzity Digipen, přesně řečeno studentů druhého ročníku této Univerzity. V této hře je nutno využívat šikovnosti a rychlosti této „zubatky“.

Star Defender 3 - boj s Biony pokračuje Star Defender 3 - boj s Biony pokračuje
(freeware / adventury / 3701  zobrazen / oblbenost 64%)

Jsou tomu již téměř dva roky, co jsme vám na naši doméně nabídli skvělou vesmírnou střílečku s názvem „Star Defender 2“, která měla u našich příznivců na poměry našich stránek, velice kladný ohlas, soudíce tak podle procentuálního hodnocení zmíněné střílečky. Dnešní hra je tudíž třetí pokračováním této velice populární série vesmírných stříleček, která rovněž opět staví herní princip na pohledné grafice a obrovské záplavě zcela nových a originálních nepřátelských jednotek. Kladený důraz na charakterové vlastnosti nepřátelských jednotek lze opět dobře vidět i při jejich pohybu, některé mají jen obrannou funkci a chrání tak před střelami silnější útočné jednotky, jiné se vám zase nepostaví na odpor, zato roznesou po ploše nové nepřátele, jako nějaké výsadkové letadlo. Variabilitu nenajdete jen u nepřátel, také i u vašich zbraní.

Hit Block - zablokovaná kulička Hit Block - zablokovaná kulička
(freeware / logick / 3950  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o logickou, velice zajímavou a chytlavou hru, která určitě mnohým z vás připomene už velice dobře známé hry na téma „Arkanoid“. Ve hře totiž budete opět ovládat kuličku, tentokrát však na úplně jiném principu, i když i zde bude kulička likvidovat různobarevné kostičky. Na první letmý pohled může hra skutečně vyhlížet jako již dávno zprofanovaný „Arkanoid“, neboť má k němu skutečně velice blízko. Opět zde totiž hraje hlavní roli kulička, ale jenom ji neusměrňujete pálkou, ale rovnou kurzorovými klávesami, které si lze dle vlastních požadavků přestavět tak, aby vám hraní co nejlépe vyhovovalo. Hrací pole tvoří barevné kostky, a jak už asi víte, vaším úkolem je všechny zlikvidovat, avšak příslušnou barevnou kostku může zničit jen kulička stejné barvy, autoři však vložili do hry zvláštní kostky, které barvu kuličky přepínají.

Starfire Ares Assault - hvězdná válka Starfire Ares Assault - hvězdná válka
(freeware / akn / 3482  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra „Ares Assault“ je téměř neskutečnou akční vesmírnou střílečkou, která vás dokáže připoutat ve hře na velice dlouhou dobu. Přesvědčíte se rychle sami o tom, že soupeřovy střely jsou stejně razantní a zničující jako ty vaše, nepřátelské jednotky jsou velice dobře vycvičeny, dokážou se velice rychle a takticky přeskupovat a že závěrečný Boss není osamocen, ale má k dispozici čerstvé posily. Obdivuhodná je tedy až neuvěřitelná inteligence všech vašich nepřátel, takže počítejte s tím, že narazíte na tvrdého a vysoce inteligentního soupeře, takže zachránit pozemskou civilizaci nebude rozhodně pro vás žádná procházka růžovým sadem. Jistě jste sami přišli na to, že hra ve svém názvu obnáší jméno řeckého Boha války Arése, což zcela vystihuje prostředí hry, ve které nejde o nic jiného, než likvidovat vaše nepřátele a přežít.

Minestein 3D – vzhůru na fašisty Minestein 3D – vzhůru na fašisty
(freeware / akn / 4387  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra „Minestein 3D“ je ve své podstatě přesným mixem stařičkého „Wolfensteina 3D“ a stále ještě velice populárního hitu „Minecraft“, přičemž jde o další z freeware her, která by neměla ujít vaší pozornosti. Pokud nevíte o co jde, pak si to trošku přibližme. Freeware „Wolfenstein 3D“ se zařazuje mezi jednoho z pradědečků všech současných 3D stříleček, který v roce 1992, kdy byl uveden na trh, doslova šokovala svým protifašistickým námětem, kdy v roli hlavního hrdiny, spojeneckého špiona Williama Blazkowicze, jste v ní mohli doslova kosit zástupy vojáků „Třetí říše“. Pomineme-li tento námět, pořád šlo o skvělou first - person střílečku, která svého času neměla obdoby. Oproti tomuto kontroverznímu titulu, zůstala freeware „Minecraft“ docela při zemi a hráčům nabízí rozlehlé světy, v nichž si mohou vybudovat úplně vše.

Beetle Bug 3 - problémy táty komára Beetle Bug 3 - problémy táty komára
(freeware / akn / 3937  zobrazen / oblbenost 64%)

Nejproslulejší brouk na světě se vrací opět na scénu s novým, mnohem závažnějším úkolem, jde o přežití jeho potomků. Musí se tedy doslova zavrtat do země a zachránit přes tisícovku svých nebohých dětiček, které unesly a tam uvěznily proklaté bestie. Na každém kroku tam na něj ale číhají krvežíznivé nestvůry, aby se na našeho hrdinu vrhly a Beetle Bug tak bude opět potřebovat vaši pomoc, aby vůbec přežil. S pomocí hromady zbraní, triků a mimořádných schopností se vám určitě podaří je všechny porazit a jeho dětičky osvobodit. Čeká tudíž na vás skutečně skvělé dobrodružství taťky komára, který pátrá v pestrobarevném světě po svých unesených a uvězněných potomcích. Pestrobarevná grafika, podmanivé ozvučení a výborné „hlášky“, jednoduché ovládání a skvělý design levelů, jsou skvělou zábavou pro hráče.

Chicken Rush de Luxe - šílené slepice   Chicken Rush de Luxe - šílené slepice
(freeware / akn / 4381  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice zdařile zpracovanou akční střílečku a to jak po stránce technického, tak i grafického zpracování. Ostatně už sama skutečnost, že jejími tvůrci jsou autoři freeware ze světoznámého a proslulého kolektivu „MyPlayCity“ nasvědčuje tomu, že se jedná skutečně o dílo zdařilé, na kterém si dali autoři, tak jak je to u nich zvykem, velmi záležet. Čekají na vás tudíž nálety slepic, čarodějnice, Zombie a jiná individua, ti všichni jsou vašimi úhlavními nepřáteli v této vskutku frenetické a ojedinělé střílečce. Jistě je i vám velmi dobře známo, že pokud se v nějaké hře objeví slepice, vždy bude o dobrou zábavu postaráno. Jako příklad dobře poslouží série freeware „Moorhuhn“, nebo taktéž velice dobře známá „Chicken Invaders“. Jedná se tedy o zábavnou střílečku, ve které se nebudete rozhodně ani chvilku nudit.

Hexus – ve Starém Egyptě Hexus – ve Starém Egyptě
(freeware / akn / 4060  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud se nudíte a chcete nějakým, velice příjemným způsobem takříkajíc „zabít čas“, pak jste se tady ocitli na tom nejsprávnějším místě. Navíc si v této skutečně vydařené logické hře, velice dobře procvičíte vlastní mozkové závity a to přece rovněž není tak docela k zahození. Vaším úkolem ve hře je tvořit seskupení různě tvarovaných a různobarevných symbolů a to v takovém počtu a barvách, jak vám to určuje předloha, vytvoření jiných seskupení se vám nezapočítávají. Seskupujte tedy barevné drahokamy do skupin a odstraňujte z hrací plochy mince, vzniklé z vámi odstraněných skupin, to vše pomocí vaší počítačové myši. Čeká na vás hra s nádhernou grafikou, vynikajícím nápadem a technicky výtečně zpracovaná, dobře hratelná a zábavná, navíc budete mít k dispozici též několik různorodých herních módů.

<<  [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)