HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry (2710)


Bouncy Underground - živý v podzemí  Bouncy Underground - živý v podzemí
(freeware / akn / 19940  zobrazen / oblbenost 64%)

Tak, jak jsem slíbila, přináším vám všem druhou hru od českého autora, tvořícího své hry pod pseudonymem „Koupmi“. Jedná se o pokračování rovněž úspěšné freeware hry „Bouncy Golden Treasure“, i v této hře naleznete spousty různých úrovní a lokací, vesměs velice kvalitně zpracovaných. I v této hře po jejím spuštění doporučuji si nejdříve spustit „Nastavení“, zde doporučuji pro přehlednost vypnout „Fullscreen“, tak budete hrát v rozlišení 880x600 pixelů, což je mnohem přehlednější. Poté si přečtěte „Návod“, potom i „Příběh“ a můžete spustit hru samotnou. Pokud tedy dáte na moji radu, zjistíte vše potřebné nejen o hře, ale i o jejím ovládání, jakož i skutečnosti, které vám podstatně usnadní hraní, například, jak ukládat a znovu nahrávat. Takže, přátelé, s chutí do hry, čeká vás to správné dobrodružství.

Paint Killer 2 - podivný zabiják Paint Killer 2 - podivný zabiják
(freeware / akn / 16936  zobrazen / oblbenost 64%)

Měla jsem vskutku velikou radost, když se mi ozval český autor freeware, píšící pod pseudonymem Koupmi, jehož domovskými stránkami jsou „kl-vb games“ a požádal mne o zrecenzování jeho her „Paint Killer 2“ a „Bouncy Underground“ a o jejich umístění na náš herní server „Herní Svět“. Upřímně a z celého srdce, jak je našim věrným čtenářům již dobře známo, fandím našim i slovenským autorům freeware, takže jeho přání tímto velice ráda plním, navíc již dávno naši i slovenští autoři dosáhli vskutku skvělé tvůrčí úrovně, takže na ně můžeme být právem hrdi. Přináším vám tedy první z obou jmenovaných her, samozřejmě, že příště vám nabídneme i tu druhou. Dnešní hra je tedy jakýmsi pokračováním prvního dílu „Paint Killera“, ale je mnohem propracovanější obsahuje řadu nových, originálních, a též nápaditých prvků.

Tibor Tale of a Kind Vampire - upír     Tibor Tale of a Kind Vampire - upír
(freeware / arkdy / 3458  zobrazen / oblbenost 64%)

Samotný příběh hry je skutečně jako vystřižený z nějakého románu o lásce dvou mladých lidí, ve které jim oběma brání otec dívky. Hlavním hrdinou tohoto příběhu je potom mladý malíř, nazývaný Tibor, který je až po uši zamilovaný do dívky jménem Agness, kterou ale její otec přislíbil za manželku jinému, bohatému nápadníkovi. Pokud tedy chcete mladému Tiborovi pomoci k získání jeho vyvolené, budete mu muset pomoci, neboť sám na to nestačí. Do celého dění se navíc zamotá velice bohatá komtesa, která vyžaduje od Tibora jeho portrét, že by to byla ona, která by se chtěla stát jeho manželkou? Už z těchto informací vám musí být zřejmé, že se jedná o příběh propletený různými, až neskutečnými vztahy a zápletkami, tak jako ostatně i celá hra samotná. Vžijte se tudíž do role Tibora a pomozte mu při splnění jeho veliké touhy.

Milionář Herní edice - znalosti  PC her Milionář Herní edice - znalosti PC her
(freeware / simultory / 8160  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice mne potěší, pokud se mi ozve některý z našich českých, nebo slovenských autorů freeware a upozorní mne na nějakou nově vytvořenou hru, neboť našim i slovenským autorům freeware her velice fandím. Tentokrát mne velice mile překvapil se Petr Marek, který je gamedesignerem českého týmu „Peord games“, zabývajícího se tvorbou freeware, neboť mne požádal, abych jeho hru, nazvanou „Milionář Herní edice“ zrecenzovala pro naše, stále populárnější stránky „Herní Svět“, což tímto velice ráda nyní činím. Her na téma „Milionář“ máme sice na našem webu již několik, přesto tato dnešní je přece jenom něčím výjimečná a to svým tématem, který prověří vaše znalosti počítačových her a to velmi důkladně. I když jsou pravidla této hry stejná jako u podobných her, samotné zpracování soutěžních otázek, je raritou.

TAGAP 2 – když tučňáci válčí TAGAP 2 – když tučňáci válčí
(freeware / simultory / 3926  zobrazen / oblbenost 64%)

Existuje spousta freeware na téma, jak zachránit naši milovanou Zemi, v nichž se o tento úkol a jeho splnění, pokoušejí různé typy hlavních hrdinů. Tato dnešní hra, nazvaná „TAGAP 2“ a kterou mají „na svědomí“ finští autoři freeware, nesoucí název „Penguin Development Team“, je však svým způsobem ojedinělá, hlavními hrdiny, kteří se pokusí zachránit naši „Modrou planetu“, jsou totiž tučňáčci. Hra je pokračováním prvního dílu této „střílečky“. I když na ni přímo nenavazuje, její vývoj trval celé dlouhé čtyři roky, ale výsledek této úmorné a vytrvalé práce skutečně stojí za to. Ve hře na vás čekají lokace plné nepřátelských tučňáčcích Zombií, kterých je spousta druhů, od hloupých chodících snadných terčů, až po kruté zabijáky, vyzbrojených samopaly, robotků, střílejících automatů, také se střetnete i s několika Bossy.

Heritage – dům plný strašidelných jevů Heritage – dům plný strašidelných jevů
(freeware / adventury / 4245  zobrazen / oblbenost 64%)

„Heritage“ je adventura z tak zvaného pohledu „první osoby“ s výborným technickým a grafickým zpracováním s velice neobvyklým, přímo originálním, téměř hororovým příběhem, okořeněná i logickými hádankami. Už samotný příběh hry tak poněkud zavání záhrobím, hlavní hrdince hry z nevysvětlitelných důvodů totiž náhle zemřela její babička., takže váš úkol bude zcela evidentní, zjistit okolnosti a důvody jejího skonu se bude očekávat od vás. Ocitnete se tudíž v době vaší babičky, kde narazíte nejen na velice záhadné stopy, ale i na indicie, které vám pomohou celou záhadu odhalit. Úkol to však nebude tak lehký, jak byste se mohli mylně domnívat, několikrát se budete zcela bezúčelně toulat po domě a hledat nějakou tu potřebnou „maličkost“, kterou jste nechtíc přehlédli, tak se obrňte hned již předem, trpělivostí.

Delver – boj v podzemních kobkách Delver – boj v podzemních kobkách
(freeware / akn / 3886  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra, nazvaná „Delver“, patří v podstatě do kategorie tak zvaných „Dungeonů“, jejichž největší sláva patří dnes již do minulosti. Přes toto konstatování se ale jedná o hru až neuvěřitelně vydařenou a zábavnou, se spoustami různých nepřátel, opatřenou kvalitním hudebním doprovodem, realisticky znějícími zvuky, a s náhodně generovanými jednotlivými úrovněmi. Jedná se tedy o RPG se skutečně velice ohromujícími akčními prvky, které však bohužel nejsou příliš výrazné, což je opravdu hře na škodu. Navíc, pokud ve hře „zemřete“, přijdete o váš veškerý postup ve hře, což může být pro mnohé hráče velice nepříjemné, až frustrující, neboť hru nelze ukládat, což musím autorům vytknout, hra a hlavně hráči, by si to rozhodně zasloužili. Na každém kroku i za rožky na vás čekají řady nepřátel, takže je neohroženě likvidujte mečem.

Knockdown – postavte tvrz, pak zaútočte Knockdown – postavte tvrz, pak zaútočte
(freeware / logick / 3594  zobrazen / oblbenost 64%)

Skutečně velice originálním, napínavým a chytlavým způsobem zpracovaná dnešní hra, nazvaná jejími výrobci vskutku příznačným názvem „Knockdown“, rozhodně zaujme všechny příznivce logických her. Jedná se o chytrou a zábavnou hru, v níž střídavě budujete svoji vlastní tvrz, abyste po jejím postavení do předem stanovené výšky a do co nejstabilnějšího stavu, vzápětí zaútočili na soupeřovu tvrz a zlikvidovali ji dříve, než tento bezezbytku zničí vaši pracně vybudovanou tvrz. Lapidárně řečeno, vždy v první části budujete, ve druhé ničíte a likvidujete, což ovšem předpokládá, že si vše předem řádně promyslíte. Pokud prohrajete, budete si muset prohraný level znovu zopakovat, jestliže však vyhrajete, zapište se v mezihře do hry svým jménem a poté můžete začít zkoušet vlastní štěstí v následujícím, vždy již obtížnějším, levelu.

Affenitaet – zjevná příbuznost Affenitaet – zjevná příbuznost
(freeware / logick / 3425  zobrazen / oblbenost 64%)

Přírodovědeckou legendu o vzniku života na Zemi, kterou většina lidí zná již ze základní školy pod názvem „Darwinova evoluční teorie“, není třeba podrobně rozebírat. Tato hypotéza se skládá zhruba z tvrzení, že základním principem je myšlenka vzniku druhů přeměnou z druhů jiných, a to prostřednictvím mutací, z nichž se přírodním výběrem zachovávají ty nejlépe přizpůsobené k přežití. Veškerý život na planetě Zemi je pak chápán jako boj těchto druhů o své místo pod Sluncem a vítězí v něm ty druhy, které se ve svém vývoji nejlépe přizpůsobily daným podmínkám. V této teorii potom Darwin mimo jiné i vyslovuje svůj názor, že samotný člověk vznikl dlouhodobým vývojem z opice. Jak uvidíte v dnešní hře, najdou se naopak i dnes zase takové opice, které napodobují člověka, zkrátka a dobře se po něm „opičí“.

World Riddles Animals – Svět zvířat     World Riddles Animals – Svět zvířat
(freeware / logick / 3455  zobrazen / oblbenost 64%)

Svět zvířat nabízí lidem dobré vůle spoustu zajímavostí a všemožných nepředvídaných překvapení, ale nepolekejte se hned dopředu, dnešní freeware hra není žádnou vědeckou studií o zvířatech, ani příručkou o nauce o zvířatech. Jedná se totiž skutečně o hru logického charakteru a radost na pohledy zvířátek budete mít teprve tehdy, až vezmete takříkajíc „rozum do hrsti“, zapnete na „plné pecky“ vaše logické myšlení a správně budete zaškrtávat, popřípadě vyškrtávat správná políčka na hrací ploše, aby vznikl hrou požadovaný obrazec. Je docela možné, že jste se s podobným uspořádáním hry již setkali, i na našem webu najdete nejednu podobnou hru, klony této hry naleznete i v mnoha zábavných časopisech. Vaším prvním úkolem je na ploše s políčky vyškrtat ta spravná, dle zadaných čísel u jednotlivých sloupců a řádků.

<<  [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)