HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - ostatn (68)


Fantazie pod vodou - i tady se žije Fantazie pod vodou - i tady se žije
(freeware / ostatn / 5395  zobrazen / oblbenost 64%)

Tentokrát jsem pro vás vybrala z Tatkovy tvorby hru, která snad ani v tom pravém slova smyslu hrou jak je znáte ani ve skutečnosti není. Líbila se mi však proto, že kromě hezkého grafického ztvárnění je velice svým až něžným provedením velice vhodná pro ty naše nejmenší, na které bychom také neměli zapomínat. Není tolik her, ušitých na míru pro naše caparty, ale o této hře to mohu směle prohlásit. Dovolím si tvrdit, že hra má docela pohádkový příběh, neboť ve skutečnosti by ti naše malá pimprlata by něco podobného nikdy spatřit ani nemohla. Takže, pokud máte takovéto dítě doma, pusťte je na chvíli k počítači.

Fandovy hry – postřeh Fandovy hry – postřeh
(freeware / ostatn / 3972  zobrazen / oblbenost 65%)

Pokud se domníváte, že vaše reakce jsou rychlé jako blesk, pak se zde vskutku nacházíte na tom správném místě, můžete se totiž přesvědčit, jestli jste skutečně tak obratní, nebo je to jen vaše tušení. Nejedná se však pouze o jednu jedinou hru, svoji rychlost a postřeh si můžete procvičit a zjistit hned ve třech zde nabídnutých hrách, tedy ve skutečnosti ve třech různých variantách a mohu vám už teď hned prozradit, že nejen v docela rozdílných, ale především i kvalitně a originálně ztvárněných. Jestliže se tedy nebojíte zklamání nad neúspěchem a poznání, či zjištění, že jste vlastně zcela nešikovní a pomalí, jako ti přísloveční šneci, pak se směle pusťte do hraní, možná ale, že obstojíte a posílíte si tak vlastní sebevědomí, což rozhodně za to stojí.

A Day After : pozor na mutanty A Day After : pozor na mutanty
(freeware / ostatn / 4472  zobrazen / oblbenost 64%)

Při surfování po Internetu jsem docela náhodou narazila na zbrusu nový objev, na stránky slovenského autora freeware Tibora Szabo, alias MePHyst0. Nedalo mi to, abych se s ním ihned nespojila a podařilo se, ozval se mně téměř ihned. Po dohodě s ním vám tedy nabízíme ke stažení a samozřejmě, že především k zahrání tuto velice vydařenou hru, s níž potěšíme zejména příznivce žánru velice obtížného a to RPG, jemuž se mnoho autorů freeware raději zdaleka vyhne. Ne tak ovšem Tibor, pustil se do tvorby s vervou a podařilo se mu vytvořit zcela originální a skvěle provedené dílo, s kterým se dokonce přihlásil do „Rychlosoutěže“, takže držme mu tedy palce. Že se jedná téměř o unikát, o tom se ovšem raději jistě přesvědčíte sami.

Desktop hry - Zničte svojí obrazovku Desktop hry - Zničte svojí obrazovku
(freeware / ostatn / 8588  zobrazen / oblbenost 64%)

Připadá vám obrazovka taková divná a monotónní? Pak si spusťte tuto hru. Pusťte si na ní pár termitů a pak si na ně zastřílejte, ale to není vše. Je zde dalších, celkově devět různých možností. Střílení na obrazovku, které zabaví asi na 5 minut každého.

MiniGames Pack - několik her v jedné MiniGames Pack - několik her v jedné
(freeware / ostatn / 4135  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se mezi vámi najde hodně takových, kteří nevydrží dlouho u jedné hry a mají v oblibě tak zvanou „všehochuť“. O to, aby se vám toto přání splnilo, se postaral známý český autor freeware David Havlíček, jistě uznáte spolu se mnou, že se mu to dokonale podařilo. Připravil pro vás takový balíček, no spíše balík dvanácti her, vzhledem k velikosti objemu stahování tohoto paklu her rozhodně stojí za to si jednu podruhé postupně zahrát, domnívám se totiž, že rozhodně neprohloupíte.

Prstoklad 2 Prstoklad 2
(freeware / ostatn / 5663  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnes vám přinášíme něco trochu jiného. Nejedná se totiž o klasickou hru, ale o prográmek, ve kterém si můžete procvičit rychlost vašeho psaní. Na obrazovce vám ze začátku pomalu, ale postupem stále rychleji, ubíhají písmenka a čísla, která musíte ve správném pořadí napsat na klávesnici vašeho PC.

Bikini blocks - super Tetris Bikini blocks - super Tetris
(freeware / ostatn / 5159  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se mnou budete rádi souhlasit, když vám teď řeknu, že her na téma TETRIS existuje takové množství, že spočítat by všechny jejich klony by byly veliká a možná i nekonečná práce i pro fundovaného statistika. Předkládáme vám ale jednu velice povedenou hru s tímto námětem od autorů "Troylus Games", kterou rozhodně nelze přehlédnout a mávnout nad ní rukou s prohlášením, "takových už jsem hrál(a)". Nejenže hra samotná je vskutku nefalšovaným originálem, s množstvím zcela nových herních prvků, ale, což je nesmírně zajímavé a pro pány všeho věku i přitažlivé, při dokončení každého levelu (a věřte mi, že jich je přehršel), budete odměněni. Pokud chcete vědět jak, potom neváhejte a přečtěte si naši recenzi, určitě budete touto hrou nadšeni.

Nostalgia - textovka, jak má být Nostalgia - textovka, jak má být
(freeware / ostatn / 4681  zobrazen / oblbenost 64%)

Po slavných textových hrách Fuckstory 1 a Fuckstory 2: Škola je kráva se rozhodl David Havlíček alias Kapr vytvořit textovou hru, ovšem tentokráte trošičku jiným stylem. Po spíše oddychových FS tedy přichází Nostalgia. Už z názvu lze vycítit, že atmosféra hry bude nostalgcká, ba skoro deprimující. Vydejte se tedy do podzimního českého městečka ve hře aspirující na krále českých textovek!

Galaxy Arcade 2- osm her v jedné Galaxy Arcade 2- osm her v jedné
(freeware / ostatn / 4044  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnes vám předkládáme něco, co se hned tak jenom neuvidí. Jak již přívlastek v názvu hry napovídá, bude to skutečně labužnická pochoutka pro ty, kteří dlouho u jedné hry navydrží a mají rádi změnu, vždyť už naši moudří předkové říkavali, že změna je život, což samozřejmě a bezezbytku platí i o této, velice chytře a určitě originálně zpracované hře, vlastně, abych byla přesná, o velmi dobře zhotovených hrách. Takže, vážení přátelé, dlouho nepřemýšlejte a pusťte se do hraní, přesvědčíte se brzy sami, že budete mile překvapeni, osm hracích her čeká jen na vás.

Detektiv Detektiv
(freeware / ostatn / 4846  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se najdou spousty milovníků detektivek, kteří, pokud se k některé takové knize dostanou,dokáží ji doslova hltat od začátku až do konce bez jediné přestávky, dokud se na konci příběhu nedozvědí, kdo je vrahem. Především pro tyto vyznavače detektivních příběhů je určena tato freeware, ale hned dopředu vás upozorňuji, že se jedná o "dílko", snese-li ovšem takto strašlivě provedená hra takové pojmenování, velice nechutné, diletantské, až urážející.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)