HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - ostatn (68)


Schnappi Fungames - nakrm krokodýla Schnappi Fungames - nakrm krokodýla
(freeware / ostatn / 4487  zobrazen / oblbenost 64%)

Další hra od velmi populární společnosti Phenomedia, kuřata, trpaslíci a ovce šli na dračku, nyní přichází pro změnu něco jiného a tím je krokodýl, to tu ještě nebylo. V roli malého krokodýlka se budete snažit pochytat co nejvíce much, ale lehké to mít nebudete, neboť i mezi mouchami se najde nekvalitní hmyz, který vám způsobí nemalé problémy.

Fuk Fuk
(freeware / ostatn / 6528  zobrazen / oblbenost 64%)

Společnost Phenomedia se svým Moorhuhnem dala vyniknout novému trendu, nebo dalo by se říci fenoménu. Tím fenoménem je samozřejmě žánr zastřel si cokoliv. Vznikaly spoustu kvalitních i méně vydařených klonů, od zastřel si netopýra, až po poněkud kontroverzní Sven. Nyní vám představím jednu z těch vydařených přímo z českých luků a hájů od společností Sleep Team Labs a Falsh Software, který se může hrdě postavit vedle svého originálu.

Aquarium - udělej si vlastní akvárium Aquarium - udělej si vlastní akvárium
(freeware / ostatn / 4915  zobrazen / oblbenost 64%)

Překrásná ukázka grafického počínání jednoho velmi známého autora freeware her Tatko. Narozdíl od jiných her, který jsem vám doposud představoval, je tato hra výjimečná, neboť to není hra, ale spíše umělecké dílo, který rozhodně stojí za shlédnutí a má dokonce uklidňující účinek.

Shadow Shark – vodní dravci Shadow Shark – vodní dravci
(freeware / ostatn / 4291  zobrazen / oblbenost 64%)

„Milujte se množte se“ zpívá anděl ve známé filmové písni a čert ho doplňuje slovy „perte se a žerte se“. Tak nějak by se dala popsat pointa dnešní freeware, kterou vám tu nabízíme ke stažení, samozřejmě ale především k zahrání. Život na souši a ve vzduchu není vůbec lehký, ba naopak. Všude číhá na každého tvora, člověka nevyjímaje, plno nástrah, úkladů a nebezpečí, ohrožující jejich zdraví, ne-li přímo život. Sám člověk pak dělá všechno pro to, aby naše Modrá planeta byla co nejdříve zničena. Že stejné zásady, o kterých se zmiňuji výše, platí i pod vodou, tím spíše pak v oceánech, o tom se můžete ihned přesvědčit i vy sami, pokud se do této hry s vervou pustíte.

Chyť ho 2 – dobrý postřeh Chyť ho 2 – dobrý postřeh
(freeware / ostatn / 3850  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice mile mne překvapilo, když se mi ozval doposud mně neznámý český autor freeware, který sice ještě nevlastní svoje stránky, ale do úschovny mi uložil tuto hru s prosbou, abych ji představila čtenářům Herního Světa. Stálí návštěvníci našich stránek už jistě moc dobře vědí, že jsem velikým příznivcem českých a slovenských autorů freeware a pokud je to jenom trochu možné, dávám ji přednost před zahraničními. „Co je malé, to je hezké“, totéž by se dalo říci o této hře, jejíž stahovací objem ovšem tomuto rčení neodpovídá, zřejmě se hra objemově nafoukla přidanou doprovodnou hudbou. Takže to změním takto: „Co je české, to je hezké“. Souhlasíte se mnou? Pak neváhejte a stahujte!

Červená Karkulka – z počítače do pohádky Červená Karkulka – z počítače do pohádky
(freeware / ostatn / 5418  zobrazen / oblbenost 64%)

Textová adventura popisující velmi známou pohádku o dívce v červeném. Tentokrát jde o velmi zdařilou adventuru s vytříbeným humorem, který naladí tu správnou atmosféru. Budeme hrát za Karkulku, která musí donést babičce košík s jídlem. Pro milovníky pohádek, sprostých výrazů a textových adventur vřelé doporučují.

Mini games pack – tři hry v jedné Mini games pack – tři hry v jedné
(freeware / ostatn / 4723  zobrazen / oblbenost 64%)

Vždycky mne velice potěší, ozve-li se mi některý z našich, tedy českých autorů freeware a sdělí mi, že vytvořil nějakou novou freeware a požádá mne, zda bych ji neumístila ke stažení pro čtenáře našich stránek Herní Svět. Tentokrát mne mailem na svou novou hru, tedy abych byla přesná na tři hry v jedné, oslovil velice dobrý autor freeware, píšící pod alias Lord z českého autorského týmu Lord Games. Z několika jeho hrami jsme vás už seznámili, mohu jen konstatovat, že měly všechny veliký počet stažení a tak věřím, že i tentokrát vám tak říkajíc, “kápnu do noty“.

Všelék – pochytejte zloděje Všelék – pochytejte zloděje
(freeware / ostatn / 3810  zobrazen / oblbenost 64%)

Opět vám nabízíme jednu z her, která se zúčastnila letošní soutěže GameBecher 2004 a obsadila v ní čtvrté místo v kategorii akčních her. Nechci a ani nebudu mluvit do svědomí porotců, i když některé z nich znám a valné mínění o jejich „objektivitě“ nemám. Domnívám se však ale, že se Vojtovi Veselému podařilo vytvořit akční freeware sice poplatnou výše zmíněné soutěži, ale natolik originální a navíc s novými a nevšedními nápady, že by si tato jeho dobře propracovaná hra zasloužila mnohem lepšího ocenění. Nechci vás ale o tom pouze přesvědčovat, proto si raději udělejte vlastní úsudek. Jak? No přece stáhněte si ji a zahrajte, ať už tak, či onak, určitě neprohloupíte.

Polda 3 - striptýzové karetní Polda 3 - striptýzové karetní "Prší"
(freeware / ostatn / 17577  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se mezi vámi nenajde nikdo, kdo by nikdy nic neslyšel o známé sérii CD her Polda, jsem dokonce přesvědčena, že mnozí z vás tyto hry i sami hráli a pokud ne všechny díly, tak určitě alespoň jeden z nich. Autoři výše zmíněné série našli a to určitě zaslouženě, sami v těchto hrách zalíbení, takže než vydají, jak se dá předpokládat, další díl CD Poldy, pustili s s vervou i do hezké mezihry, tedy freeware Polda3-karty, kde si můžete se známou postavičkou poldy Pankráce zahrát známou karetní hru „Prší“, tak trošičku okořeněnou sexem. Máte-li tedy rádi karetní hry a chcete-li přitom shlédnout i trochu očím lahodícího striptýzu, pak neváhejte a stahujte.

SG Kvíz - prověrka vašich znalostí SG Kvíz - prověrka vašich znalostí
(freeware / ostatn / 4617  zobrazen / oblbenost 64%)

Po včerejším duchařské martyriu vám dnes nabízím něco, tak říkajíc docela z jiného herního soudku, a sice logickou textovou hru „SG Kvíz“, kterou má na svědomí rovněž český autorský tým, skrývající se pod vedením Jamese Ponda (skvělé a originální alias, co vy na to?) pod názvem SG Software. Musím se ovšem přiznat, že na jejich stránky mne upozornil jeden z mých dobrých známých a dovolím si tvrdit, že dokonce kamarádů, tvořících rovněž freeware, s kterým jsem nedávno dělala pro Herní Svět rozhovor. Nejsem sice příznivcem logických her, tím méně už textových, ale tady jsem byla vděčná za zmíněné upozornění.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)