HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - ostatn (68)


Run, Chicky, Run – kybernetika postavená na hlavu. Run, Chicky, Run – kybernetika postavená na hlavu.
(freeware / ostatn / 4097  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o akční oddechovou hru, viděnou z pohledu shora. Vžijete se do velice zajímavé a vymyšlené role kybernetické slepice a vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem bude zachránit všechna ztracená kybernetická kuřata v jakémsi pomyslném a zdá se, že dokonce i prokletém skladišti. Poztrácených kuřat je celkem dvanáct, jistě vás tedy už napadlo, že hrát budete taktéž ve dvanácti kolech, nebo chcete-li levelech. Na první pohled se může zdát, že nepůjde o nic těžkého a složitého, ale brzy poznáte sami, jak hluboce jste se mýlili. Zatím co budete běhat v polotmě a hledat ztracené dětičky, vás bude pronásledovat osoba, mající zřejmě chuť na slepičí polévku a pečínku, takže po celou dobu hledání bude i váš život v ohrožení. Tedy co vy na to, nenecháte se odradit? Potom se pusťte s chutí do hry!

Omega Void – tečka nesmrtelnosti jinak Omega Void – tečka nesmrtelnosti jinak
(freeware / ostatn / 3455  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra s názvem Omega Void má ze začátku tak trochu relaxační nádech, ale s postupně přibývajícími levely se relaxace mění v "ukrutný" boj nervů. Náplní hry je dnes již klasický nápad, provést kuličku bludištěm stylem Start-Cíl. Kuličku ovládáte za pomoci myši, přičemž se nesmíte dotknout vodících stěn. Samotné bludiště je ozvláštněno otáčivými turnikety, které připomínají vstupy do některých hypermarketů - procházíte a když zastavíte, turniket vás semele :-) .

Arkanoidu po Česku Arkanoidu po Česku
(freeware / ostatn / 4565  zobrazen / oblbenost 65%)

Arkanoid je hrou, která je stará snad jako počítače samy a na Internetu jich naleznete rozhodně desetitisíce, neboť toto téma je věčným i vděčným herním tématem všech autorů freeware a to jak zahraničních, jak vidno zde tak i českých. Kolektiv českých autorů, který má „na svědomí“ tuto dnešní hru a jímž není nikdo jiný, než vám již notoricky známý tvůrčí tým Lucasoft dokázal, že když se vezme rozum do hrsti a hodně se popřemýšlí, lze i na takovýto, u hráčů již téměř „profláknutý“ námět vytvořit hru, která se rozhodně vymyká ze známého „arkanoidního“, dnes již zevšednělého námětu a stvořit hru, plnou originálních a nových herních prvků, které ji posunou v pomyslném žebříčku kvality těchto her na nejvyšší příčky, neboť se jedná skutečně o hru promyšlenou a plně „vymakanou“.

Ten Little Indians – deset malých Indiánů Ten Little Indians – deset malých Indiánů
(freeware / ostatn / 8781  zobrazen / oblbenost 64%)

Ten Little Indians je takzvaná text-based adventure, tedy textová dobrodružná hra. Čerpá z her, které byly velice populární v 80. letech minulého století. Oproti svým předchůdcům však přináší mnoho nových prvků. Jedním z nich je skutečnost, že je přizpůsobena studentům angličtiny na úrovni Elementary (základní) a Pre-Intermediate (mírně pokročilí). Principem hry je komunikace mezi hráčem a počítačem pomocí psané angličtiny. Pomyslný hrdina hráči sdělí, kde se právě nachází, co vidí kolem sebe apod. Hráč potom zadává příkazy, na které tento hrdina reaguje. Může se herním prostředí pohybovat a zkoumat ho, sbírat a používat předměty, řešit rozličné situace apod. I přesto, že je hra založena na psaní a čtení, snadno vás vtáhne do děje. Atmosféra hry je dokreslena velkým množstvím pěkných ilustrací.

Lovec Krys - vzhůru na hlodavce Lovec Krys - vzhůru na hlodavce
(freeware / ostatn / 3936  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra „Lovec krys“ je tahové RPG, kde se ujmete nějaké role viděné z izometrického pohledu, které je k vidění například u hry Diablo, Baldur´s Gate atd. Celou věc má na svědomí Jindřich Pavlásek, soudě podle této hry, velice schopný český autor freeware. Příběh hry není nijak výjimečný: "Jeden hloupoučký čaroděj si usmyslil, že udělá něco pro dobro lidstva, ale, jak už to často bývá, celá věc nevyšla tak, jak měla. Výsledkem byla jeho smrt a zrod zmutovaných krys. Na vás tudíž nyní bude, abyste se ujali role hrdiny, který vše vyřeší. Za vším pak samozřejmě stojí strašlivý démon, i v tomto případě mutant. Pokud vás zajímají konkrétní informace, potom vězte, že se zde nachází celkem dvanáct levelů, dvě různá prostředí, šest druhů nepřátel, jeden hlavní nepřítel a celých jedenadvacet předmětů v inventáři pro výuku.

Speedboat Fisher - závodní člun Speedboat Fisher - závodní člun
(freeware / ostatn / 4167  zobrazen / oblbenost 64%)

V této dobře promyšlené a zcela nápaditě provedené hře se stanete kormidelníkem vám svěřené rybářské lodi. Nebudete ji moci ovládat žádným kormidlem, nebo jinými příkazy, zde vám nepomohou ani tolik oblíbené kurzorové klávesy, či vaše počítačová myš. Ptáte se, jak lze tudíž takovou loď ovládat? Postačí vám zcela vaše klávesnice, ale s jednou důležitou podmínkou, ta je v tom, že musíte umět na ni velice dobře, tedy rychle a bezchybně psát. Ze tří stran se vám kolem lodi na modré vodě budou objevovat bílé nápisy, respektive slova. Uvidíte-li tudíž třeba na levoboku slovo „papa“ a chcete-li s lodí uhnout doleva, rychle musíte tento výraz naťukat na vaší klávesnici. Zdá se to být jednoduché? Pak si to ovšem vyzkoušejte sami, poznáte zároveň, do jaké míry jste srostlí s klávesnicí vašeho počítače.

Grow Em - pěstování květin Grow Em - pěstování květin
(freeware / ostatn / 6685  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte rádi genetiku, mutaci a takové zajímavé vědecké postupy? Pokud ano, pak Grow Em je přesně pro vás. Vaším úkolem v této roztomilé hře bude křížit rostliny mezi sebou a získat tak nejdokonalejší druh. Takže pusťte se do toho, rostlin je dostatek.

UFO Catcher - vituální hrací automat UFO Catcher - vituální hrací automat
(freeware / ostatn / 9627  zobrazen / oblbenost 64%)

Hrací automaty, hračky, hračky, hračičky? Ale kdepak, ne nadarmo se jim v dobách, kdy u nás o počítačích nebylo ani potuchy a mohli jste na ně narazit pomalu v každé restauraci, na nádražích, v letištních halách, prostě všude, kde se jen daly umístit, říkávalo plechoví zloději. Těchto hracích automatů bylo nejenom nepřeberné množství, ale i různých typů, jedno však měly vždy společné, oškubat vás o vaše peníze. Možnost výhry byla zcela mizivá, bývaly nastaveny tak, aby přinášely co nejvíce zisků od vášnivých hráčů, kteří pevně věřili, že jednou je štěstí nemine. Nemálo z nich propadlo herní vášni tak, že přišli nejen o všechen majetek, ale i o střechu nad hlavou. No tady vás nic takového potkat nemůže, virtuální hrací automat je zcela bezpečný a zahrajete si bez rizika a zadarmo tak dlouho, jak budete chtít.

KingBall 4 - arkanoid v zcela novém kabátě KingBall 4 - arkanoid v zcela novém kabátě
(freeware / ostatn / 3665  zobrazen / oblbenost 64%)

Nejen na Herním Světě můžete najít spoustu Arkanoidů, ať už povedené a originálně zpracované, až po naprostá fiaska. Tentokrát vám představujeme hru kvalitnějšího charakteru, jejímiž autory jsou čtyři třináctiletí a čtrnáctiletí hoši, tvořící pod názvem „Moongames“ a zřejmě si tvorbu na téma Arkanoid velice oblíbili. Říkám to proto, že je to již jejich čtvrtá hra na toto známé a obehrané téma, dnešní jejich hra je však teprve betaverze, o jejíž zveřejnění na našich stránkách si navíc sami požádali. Rádi tak samozřejmě činíme, neboť především já sama velice fandím českým a slovenským autorům freeware a dávám jim přednost, pokud to jen trošku jde, před zahraničními.

Flash Ludo - člověče nezlob se Flash Ludo - člověče nezlob se
(freeware / ostatn / 5008  zobrazen / oblbenost 64%)

Mnozí z vás už jistě ani nepamatují doby, kdy o počítačích neměl u nás nikdo ani ponětí a počítačové hry, ať už online, či freeware byly proto naprosto nepřístupnou záležitostí. Mezi tyto hry patří rozhodně i tak zvané stolní hry, které jste mohli hrát se svými kamarády, či sourozenci na stole, tedy na lepenkové podložce, k tomu jste potřebovali několik druhů různobarevných kužílků, či figurek včetně herní kostky a mohli jste se pustit do hry. Tyto hry měly ten nedostatek, že jste k jejich hraní potřebovali živé spoluhráče, kteří ovšem ne vždycky byli po ruce k dispozici a hrát pouze samotní pak nebylo žádné vzrušení, ani zábava. S převedení těchto her na počítač, z nichž jednu takovou notoricky známou vám dnes nabízíme, tato starost odpadla, můžete se vyřádit na svých počítačových soupeřích, jen je předem nepodceňujte, jsou mnohdy opravdu až nepříjemně velice zdatní.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)