HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - ostatn (68)


TI - prověřte si postřeh a znalosti! TI - prověřte si postřeh a znalosti!
(freeware / ostatn / 4451  zobrazen / oblbenost 65%)

Pokud jste již doslova přesyceni různými „střílečkami“, „hopsačkami“ a ani navíc nemáte chuť si lámat hlavu nad nějakým složitým logickým problémem, potom vám nabízíme k zahrání hru takříkajíc z „jiného soudku, či škatulky“. Jediné, co se od vás chce, je mít dobrý postřeh, rychlé reakce a hbitost prstů na vaší klávesnici, k tomu všemu je potom třeba přidat i trošku té příslovečné trpělivosti a drobeček toho štěstíčka. Pokud si hru spustíte, budete se možná domnívat, že vše zvládnete tak říkajíc „levou rukou“, no poté, co postoupíte do vyšších kol, rychle zjistíte, že pravý opak je skutečností. Háček spočívá totiž v tom, že k výše uvedeným potřebným znalostem a vlastnostem musíte později přidat ještě jednu další a velice potřebnou, totiž perfektní znalost rozložení čísel a písmen na klávesnici vašeho počítače.

ScaraBall - arkanoid v super hávu. ScaraBall - arkanoid v super hávu.
(freeware / ostatn / 4760  zobrazen / oblbenost 64%)

Není to tak dlouho, co jsme pro vás na našich stránkách nabídli hru „Egypt Ball – egyptský „Arkanoid“ z Japonska“. Nejen na našich stránkách můžete najít spoustu Arkanoidů, ať už povedené a originálně zpracované, až po naprostá fiaska, či dokonce již hodně okoukané plagiáty nepovedených klonů. Tentokrát vám představujeme hru rovněž nejkvalitnějšího charakteru, jejímiž autoru je známý tvůrčí kolektiv „GameTop“, známý svými originálními a technicky zcela dokonale zpracovanými hrami. Dnešní jejich hra, dokonale provedená v 3D grafice je skutečně hrou velkolepou a kolosální, pokud si ji stáhnete a spustíte, naskytne se vám tak překrásný obraz, že ještě v prvním kole nebudete věřit tomu, že jste se právě pustili do již téměř „zprofanovaného“ Arkanoidu, všestranná dokonalost, to je výstižný popis hry.

THERMINÁTOR - morbidní textovka. THERMINÁTOR - morbidní textovka.
(freeware / ostatn / 4657  zobrazen / oblbenost 64%)

Není tomu tak dlouho, kdy se mi ozval slovenský autor textových her Marian Vargovský a nabídl nám pro naše stránky a tím i samozřejmě vám, jeho novou hru s názvem „Nejaký hrdina“. Jsme vždy potěšení zájmem českých a slovenských autorů uveřejnit jejich dílka na našich stránkách, takže jsme jeho přání velice rádi splnili a hru zveřejnili na HS 17.03.2007 a jak se můžete přesvědčit sami, měla tato jeho hra na poměry Herního světa až neuvěřitelný zájem a zároveň, alespoň do této doby, dosáhla toho největšího čtenářského ocenění, kterého se v našem bodovém hodnocení hře může dostat. To svědčí o tom, že byť „textovky“ v současné době v oblasti freeware již „nekralují“, dobrá textovka nachází stále vzácné pochopení a ocenění u široké čtenářské veřejnosti, přesycené různými akčními „střílečkami.

Nejaký Hrdina - vymakaná textovka. Nejaký Hrdina - vymakaná textovka.
(freeware / ostatn / 3837  zobrazen / oblbenost 64%)

Když se nám ozval slovenský autor freeware Marian Vargovský a nabídl nám samozřejmě pro vás svoji novou hru (snad dokonce i jeho prvotinu) s názvem „Nejaký hrdina“, nedomnívala jsem se zprvu vůbec a to už i proto, že „textovou“ nejsou pro mne tím „pravým ořechovým“, že by mne mohla tato hra byť jen trošku zaujmout. Protože však jak jistě dobře víte velice fandím českým a slovenským autorům freeware, jsem se do hry zakousla a věřte mi, že jsem byla docela mile překvapena. Hra totiž nepostrádá originalitu, jedná se o RPG adventuru, už sám její příběh je velice nápaditý a zajímavý a sám o sobě vás, aniž byste to zpozorovali, velice rychle vtáhne do hry, neboť vás určitě bude zajímat, jak to všechno dopadne. Tuto „textovku“ lze tedy bezpochyby přirovnat k dobré knížce a jako takovou je ji nutné brát.

The Spirit Engine – eňo ňuňo RPG. The Spirit Engine – eňo ňuňo RPG.
(freeware / ostatn / 4866  zobrazen / oblbenost 63%)

The Spirit Engine je RPGčko jako řemen. Nejen že si na začátku hry vybíráte z devíti postav a hrajete v solidním grafickém provedení. Navíc je nechybí ani silný příběh. Který vám dovolí zahnat jednoho smradlavého démona zpátky tak, kam patří. To vše v pěkné grafice a poměrně složité ovládací úrovni ;-).

I love You - mám tě rád. I love You - mám tě rád.
(freeware / ostatn / 3759  zobrazen / oblbenost 63%)

Jedná se o hru, ve které dochází k velice podivné, až neuvěřitelné symbióze zcela odlišných živočišných druhů, malého kluka, zabaleného do jakési ochranné kukly a pestře zbarveného pruhovaného hada. Copak ti dva asi mohou mít společného? To se dozvíte ihned, pokud hru nejen stáhnete, ale i nainstalujete a pustíte se do hraní. Přece vám ale o této vcelku vydařené hře prozradím něco málo předem. Tento zcela netradiční pár, skládající se z jednoho zvířecího a jednoho lidského jedince se tady potýká se zásadním problémem, ačkoliv se mají oba očividně vzájemně hodně rádi a ani jeden bez druhého nemohou ani chvilku zůstat sami, jeden z nich a to pruhovaný hádek, absolutně nesnáší, ba dokonce je mu to proti srsti, jakýkoliv, byť i jen letmý dotyk, je to tedy skutečnost, na kterou musíte ve hře brát zřetel.

Teh Forum Game - šílená proplétačka. Teh Forum Game - šílená proplétačka.
(freeware / ostatn / 4010  zobrazen / oblbenost 64%)

„Teh Forum Game“ nemohu nazvat jinak, než naprosto ztřeštěnou hrou, lepší přirovnání mně nenapadá. Musím se přiznat, že nemám příliš v oblibě hry, které „běží“ tak říkajíc pouze „v okně“, ale přesto mne tato dnešní hříčka docela zaujala, snad pro její bláznivé až téměř šílené pojetí. Navíc, alespoň pokud mne se týče, jsem nic podobného ještě na Internetu nespatřila, dovolím si tedy tvrdit, že se jedná opravdu o neotřelý a originální nápad, takže alespoň za chvilkové zahrání hra skutečně stojí, zvláště jste-li pak zvědaví stejně tak jako já, co všechno se může zrodit v hlavách autorů freeware. Pokud tedy máte rádi výstřední a neobvyklé hry, potom vězte, že jste se právě zde ocitli na tom nejsprávnějším místě a neváhejte ani na okamžik, rychle stahujte a pusťte se do hraní, jsem přesvědčena, že občas zakroutíte hlavou.

Ekolog – zachraňte zdravé ovzduší. Ekolog – zachraňte zdravé ovzduší.
(freeware / ostatn / 4333  zobrazen / oblbenost 64%)

Ne všechny lidi na světě zajímá, co se děje se životním prostředím, ve kterém žijeme a někdy to dokonce vypadá tak, že se k němu chováme, ať už záměrně či nevědomě, jako k odsouzenci k smrti. Ono známé rčení „po nás potopa“ jako by stimulovalo mnohé z nás k tomu, abychom se starali pouze o náš vlastní prospěch a přitom vůbec nemysleli a nedbali na to, že po nás budou na naší „modré planetě“ žít další generace, v jakém prostředí a v jakém světě, to dnes ovlivňujeme různými činnosti právě my sami. Jistě se tedy sama od sebe nabízí otázka, zda za nějakou dobu budeme naši Zeměkouli ještě „modrou planetou“ vůbec nazývat. Způsobů, jak bojovat proti stále rostoucímu znečišťování ovzduší je mnoho, autoři dnešní hry zvolili formu textové hry, jejímž cílem je upozornit na tuto problematiku zábavnou formou.

Solitaire 3D – karty v pěkném 3D kabátku. Solitaire 3D – karty v pěkném 3D kabátku.
(freeware / ostatn / 4882  zobrazen / oblbenost 64%)

Kolik her bylo na téma Hazardní, Karetní?! Dokonce i já pomatuji na časy kdy freeware hry byly pouze tohoto žánru jelikož více se vytáhnout nedalo. Já si myslím, že S 3D se povedl dokonale, škoda jen že není v české verzi. Co nám hra nyní přináší nového?! Christina’s Spielekiste - jméno výrobce, který dal hře život a opět trochu oživil Karetní scénu. Čtěte dále …

Homework Junkie – inkousťáci vrací úder Homework Junkie – inkousťáci vrací úder
(freeware / ostatn / 3938  zobrazen / oblbenost 64%)

Zajímavý projekt, který si žádá vaši pozornosti. Určitě nejsem jediná, kdo si do školních sešitů kreslil různé postavičky, domečky, prasátka nebo jiné čmáránky. Napadlo vás někdy, co by se stalo, kdyby moje čmáranice ožily? :o) Zkuste si to jen představit. Živé postavičky, fungující domečky, jezdící autíčka… a ptáte se, proč takto nostalgicky vzpomínám a teoretizuji právě zde? No protože právě ve hře Homework Junkie se podařilo našim školním sešitům vdechnout život. A výsledek nepůsobí nijak křečovitě, ale právě naopak.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)