HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - sportovn (96)


The race 3D - jednoduché formule. The race 3D - jednoduché formule.
(freeware / sportovn / 5930  zobrazen / oblbenost 64%)

Většina z vás, kdo uvidí tuhle recenzi si řekne ,,super další formule" sice budete mít pravdu, ale zase takové super formule to dneska nebudou. Budou to jednoduché formule od německého vývojářského týmu. Při spuštění vás uvítá 3D text ,,The Race 3D" a po spuštění nejdete do žádného menu, ale rovnou na trať.

Pepsi - Challenge the Stars: DRINK - Reklama na pepsi... Pepsi - Challenge the Stars: DRINK - Reklama na pepsi...
(freeware / sportovn / 5259  zobrazen / oblbenost 63%)

U této hry vidíme kam všude se může dostat reklama na různé věci v tomto případě na švédskou pepsi colu. Vytvořili hru, která je 100% zdarma a udělali 3 módy hry a když si koupíte ve Švédsku pepsi colu, tak na ni je číselný kód, který po zadání do hry zpřístupní další mód, ale protože jsem ve Švédsku nebyl tak vám o tom dalším módu nemůžu nic povědět, ale snad vám bude stačit, když vám povím o těch standardních 3 módech.

Aquadelic - s becherovkou na vodu. Aquadelic - s becherovkou na vodu.
(freeware / sportovn / 6056  zobrazen / oblbenost 63%)

Tato velice zajímavá hra byla vytvořena pro soutěž Becher game 2005 a umístila se na 1.místě a já myslím, že po zásluze. Ve hře se ocitáme na nějakém rybníku, kde 4 druhy lodí soutěží mezi sebou kdo dojede nebo spíš dopluje do cíle první.

Mini Golf Pro – Pohodový golf s perfektní grafikou… Mini Golf Pro – Pohodový golf s perfektní grafikou…
(freeware / sportovn / 1047  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte rádi oddechové hry či prostě pěkný ten golfíček na trávě? Hra pro Vás a to doslova, Nám se do rukou totiž dostal pěkně zpracovatelný Golf vytvořený v Game Makeru od proslulého freeware týmu S64 Games. Výsledek je prostě fenomenální. Pojďte se přesvědčit sami … Grafika, zvuk, celé zpracování hry je boží. Musím se opravdu přiznat, že sem dlouho nehrál tak pěknou hru, která by mě zabavila na tolik herního času .

Ricocheter - vydařený ping-pong. Ricocheter - vydařený ping-pong.
(freeware / sportovn / 3920  zobrazen / oblbenost 64%)

Určitě byste si rádi zahráli ping-pong, je to opravdu hezká sportovní stolní hra pro dva hráče. Aha, že nemáte doma potřebné propriety, ani žádného protihráče? To přece vůbec nevadí, stačí si jen spustit tuto hru a můžete hned začít. Hnedle na začátku si zvolte jednu ze tří nabízených obtížností a pusťte se do souboje, vaším soupeřem bude jinak docela zdatný váš vlastní počítač, brzy poznáte, že prostě „umí“ také. Pokud se vám podaří ho stále porážet, pak zvolte tu nejtěžší obtížnost a hned zjistíte, „zač je toho loket“. Hra je zpracována ve flashi, je tedy graficky na dobré úrovni a je dokonce i věrohodně ozvučena. Ping-Pong je věčné a vděčné téma mnoha autorů freeware u nás a dokonce na celém světě. Nic proti tomu, toto téma není samotné, které vybízí autory ke zpracování různých variant a klonů i na jiné hry.

Caribean rally - Pirátské závody. Caribean rally - Pirátské závody.
(freeware / sportovn / 4160  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud hledáte hru na zkrácení času, tak tady ji máte. Poměrně jednoduchá hra, která vás na chvíli nadchne. Jak už z názvu vypovídá, ocitáme se v Karibiku a budeme závodit. Většina z nás si řekne, ale s čím budeme závodit, no přece s pirátem nebo s ninjou a to ve dřevěném vozíku, jen velmi zdaleka připomínajícím auto.

Marble Run - rychlost nejsou žádné čáry. Marble Run - rychlost nejsou žádné čáry.
(freeware / sportovn / 3850  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud máte v oblibě a lásce rychlost, potom jistě seznáte ihned po spuštění této hry, že jste volili velice správně. Budete ovládat velice rychlou kuličku (vybrat její zabarvení si můžete z několika možností) a tuto máte za úkol dostat co nejrychleji ze startu až do cíle, lapidárně řečeno ze samého začátku až na konec. Vypadá to velice jednoduše, ale sami rychle zjistíte, že naprostý opak je pravdou a holou skutečností. Nepůjde tedy pouze o rychlost, ale vést ji musíte tak, aby nenarážela na pohybující se překážky, navádět ji na zrychlovací, tedy akcelerační šipky, neboť máte ve hře velice nepříjemného soupeře, kterým není nikdo jiný, než mnohými hráči tolik obávaný časový limit. Autoři k vám byli však velice milosrdní, pokud chcete vědět co mám na mysli, potom si před spuštěním hry přečtěte moji recenzi.

Paralympix – sportovní zápolení vozíčkářů Paralympix – sportovní zápolení vozíčkářů
(freeware / sportovn / 4116  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je jakousi malou ódou a úcty vzdáním našim tělesně postiženým spoluobčanům, kteří ačkoliv jsou někdy z velké části imobilní, nevzdali se svému životnímu osudu a bojují s ním, ale i zároveň s vlastním já tak, aby dokázali i mnohým zcela zdravým lidem, že se jim nejen vyrovnají, ale v mnohém je i předčí. Je mezi námi mnoho úplně zdravých lidí, kteří dávají přednost vlastnímu pohodlí a pokud by nemuseli, raději by se ani nepohnuli ze svého křesla, odkud sledují pořady televize a ještě při tom pojídají vše, co jim přijde pod ruku. To mezi těžkými invalidy se ale dokonce najde řada sportovců, kteří nehodili flintu do žita a neváhají ani na chvilku se pustit i do různých sportovních disciplín a v nich bojovat o vítězství. Je určitě obdivuhodné, jak se dokázali vzepřít svému osudu, však si to v roli jednoho takového "vozíčkáře" vyzkoušejte sami.

Racing Rivals - závody aut v kosmu Racing Rivals - závody aut v kosmu
(freeware / sportovn / 3919  zobrazen / oblbenost 64%)

Automobilové závody přitahují statisíce diváků po celém světě jako světlo noční můry. Hukot pod kapotou ukrytých silných motorů, riskantní jízda jednotlivých závodníků a v neposlední řadě i vůně spáleného benzinu jsou pro ně kromobyčejnými lákadly, kterým nedokážou odolat. Pokud se však domníváte, že zmíněné závody jsou provozovány pouze na naší Modré planetě, potom se ovšem hluboce mýlíte. Tato mánie drží totiž i obyvatele okolních planet a pokud tomu nevěříte, pak si stáhněte tuto hru a usedněte do vybraného supermoderního auta a můžete si to rozdat se soupeři na různých planetách. Vstupte tedy do kokpitu vámi vybraného vozu a utkejte se na čtyřech planetách o titul mezigalaktického šampióna, jen si při závodech si musíte dávat pozor jak na zle na vás dotírající soupeře, tak také na různé nečekané překážky na těžké závodní dráze.

Trabant Derby – splašený Trabant Trabant Derby – splašený Trabant
(freeware / sportovn / 5620  zobrazen / oblbenost 64%)

Po zveřejnění původní hry od českého autorského týmu „NIGHTMARE Studios“, který v současné době a doufejme, že jen přechodně představuje sám Adam Šumbera, tedy Trabant Derby jsem pro vás připravila i rozhovor s tímto velice nadaným autorem, hlavně však i pilným a pracovitým, jemuž se zřejmě tvorba freeware stala jeho celoživotním koníčkem. Zřejmě je i někdy nespokojený se svou tvorbou, anebo dokonce přijde na nový nápad, takého určitě inspirují i samotní hráči jeho her a tak se k některým svým hrám vrací a inovuje je, samozřejmě k lepší jejich podobě. Velice mne potěšilo, když jsem od něj dostala mailem žádost o zveřejnění jeho inovační hry Trabant Derby s tím, že ji znovu hodně vylepšil. Vzhledem k tomu, že na jeho původní hru i na našich stránkách byl poměrně velký ohlas, ráda tak tímto činím.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)