HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - sportovn (96)


LHM 2007 - konečně kvalitní hokejový manažer! LHM 2007 - konečně kvalitní hokejový manažer!
(freeware / sportovn / 15890  zobrazen / oblbenost 65%)

Pokud patříte ke sportovním fanouškům, kteří ocení každou počítačovou hru týkající se fotbalu, hokeje, tenisu a kdoví čeho všeho, pak na sto procent oceníte i dnešní titul s názvem LHM 2007. A jestli máte rádi sportovní manažery, ve kterých se musíte starat o tým, shánět nové hráče a zajistit správný chod vašeho klubu, pak budete potěšeni ještě víc. LHM 2007 je totiž skvěle propracovaný hokejový manažer, který na české freeware scéně dlouho chyběl. O fotbalové manažery nebyla ani mezi free hrami nikdy nouze. Kvalitu zajišťoval hráčům legendární Czech Soccer manager, který hraje spousta lidí dodnes, ačkoliv se již přestali vydávat jeho nové verze. Ovšem obdoba tohoto skvělého manažera, která by se týkala hokeje, tu dosud nebyla.

Park Racer 3D - parádní formule. Park Racer 3D - parádní formule.
(freeware / sportovn / 8091  zobrazen / oblbenost 64%)

3D závodních titulů, které by byly zadarmo a navíc za něco stály, moc není. Park Racer 3D však mezi ně rozhodně patří. Tato hra vám umožní zažít pocity, jaké má pilot profesionální formule, který se prohání po závodních okruzích umístěných po celém světě. Hra obsahuje parádní 3D grafiku, solidní ozvučení a hlavně slušnou porci zábavy. Nechybí ani možnost výběru vašeho vozu, spousta tratí a několik zajímavých herních variant. S hrou Park Racer 3D se zkrátka rozhodně nebudete nudit. Stejně jako je tomu v komerčních hrách závodního typu, dostanete na úvod několik herních možností, jakými jsou Single race, Practice nebo Time Attack.

Öölfmeter - penaltový rozstřel! Öölfmeter - penaltový rozstřel!
(jin / sportovn / 2677  zobrazen / oblbenost 64%)

Postavit si míč ve vypjatém zápase na značku pokutového kopu, rozběhnout se a vsítit rozhodující branku. Tak to je snem většiny fotbalistů i fotbalových fanoušků. Ovšem vzít na sebe zodpovědnost exekutora penalt, to není nic příjemného. Na vašem jednom kopu závisí budoucnost celého týmu a nálada tisíců fanoušků. Podobné starosti má i brankář, který se musí při penaltě v rychlosti rozhodnout, na jakou stranu skočí, aby míč chytil. A právě penaltový rozstřel je tématem hry Öölfmeter.

Hairy Harry – zahrajte si volejbal. Hairy Harry – zahrajte si volejbal.
(freeware / sportovn / 5491  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě se najdou mezi vámi mnozí, kteří si rádi zasportují. Někdo fandí atletice, pro jiného je „jedničkou“ český národní sport, tedy fotbal či kopaná, určitě se však najdou i příznivci plážového volejbalu. Pokud tedy patříte k těm posledně jmenovaným, potom jen stačí stáhnout a spustit si tuto dnešní hru a můžete se věnovat ihned vašemu oblíbenému sportu. Můžete se vcítit do role vlasáče Harryho a vaším soupeřem bude podivné, zrůdně ochlupené kulaté stvoření, které se mně při nejlepší vůli nepodařilo identifikovat. Samozřejmě že vaším úkolem bude dostat pomocí výskoku volejbalový míč na stranu soupeře přes nataženou síť a to tak, aby jej váš soupeř nemohl zachytit. Na první pohled zcela jednoduchá záležitost se však může změnit v beznadějný pokus pro vaše vítězství, není to totiž tak docela jednoduché.

Čapej - brankářem snadno a rychle. Čapej - brankářem snadno a rychle.
(freeware / sportovn / 4969  zobrazen / oblbenost 63%)

Fotbalová liga je v plném proudu, pražská Slavia postoupila do prestižní Ligy mistrů a Sparta se těší na první kolo Poháru UEFA. Hra s fotbalovou tématikou je tak rozhodně na pořadu dne. Gamesa Čapej vás postaví do role fotbalové brankářky, která si musí poradit s velkou spoustou tvrdých střel. Na začátku si můžete vybrat nejen obtížnost hry, ale také míč, který budete ve hře chytat. Na výběr máte několik barevných variací, a to včetně balónů, které se skutečně používají v reálném fotbale. Poté můžete přikročit k hraní. Na výběr dostanete tři herní varianty - DESÍTKA, RYCHLOPALBA A PLAY OFF.

Orange Football - parádní fotbálek. Orange Football - parádní fotbálek.
(freeware / sportovn / 4394  zobrazen / oblbenost 63%)

Hra Orange Football vznikla prací českého vývojářského týmu Orange a jedná se o zábavný fotbálek pro jednoho až čtyři hráče na motivy seriálu South Park. Pokud tedy patříte mezi příznivce těchto kreslených hrdinů, fotbalu nebo prostě dobré zábavy, určitě čtěte dál. Po spuštění hry vás přivítá velice zdařilé intro, které vás dovede až do menu. Zde si můžete vybrat buď hraní hry samotné nebo několika miniher. V hlavní hře máte na výběr hru pro dva nebo čtyři hráče. Pak už může začít zápas. Ocitnete se na pěkně zpracovaném hřišti, na kterém se budete prohánět za kulatým nesmyslem v roli kreslených postaviček seriálu South Park.

26 Biketrial Game 2 – krkolomná jízda na kole 26 Biketrial Game 2 – krkolomná jízda na kole
(freeware / sportovn / 5846  zobrazen / oblbenost 64%)

Není tomu tak dlouho, co jsme vám na našich stránkách nabídli skvělou hru od stejného českého autorského týmu tvůrců freeware „26 Biketrial game“ a už tu máme další, tedy mnohem propracovanější vydání „Biketrialu“. V druhém dílu je oproti prvnímu dosti změn, například možnost libovolně rotovat většinou překážek o 360 stupňů. Rotovat nelze jen některé, jako třeba pneumatiky na výšku, nebo skruže, jelikož je to zbytečné poněvadž jsou kulaté. Další podstatnou změnou je potom chování jezdce, který již není statický obrázek, ale postava složená z částí a lehce pohyblivá. Rovněž možnost měnit kolo, ale i jezdce a helmy doznala zlepšení. Lze nyní měnit nejen rám kola a ráfky ale i pláště, řidítka, hlavové složení, kliky a přední kotouče, ale ovládání hry zůstalo víceméně stejné, což je rozhodně potěšující.

Fishing Fun – osamělý rybář. Fishing Fun – osamělý rybář.
(freeware / sportovn / 4019  zobrazen / oblbenost 64%)

Rybáři jsou mnohdy kolem nich procházejícími lidmi, ať už nahlas, nebo jen v mysli, nazýváni „tichými blázny“. Pro člověka, neholdujícímu tomu loveckému sportu, připadá totiž velice nepochopitelné, že někdo může vytrvale „čumět do vody“ po celé dlouhé hodiny, byť by na jeho udici, na jejíž háček napichuje různá lákadla, nezabrala alespoň jediná bělička. Najdou se i takoví lidé, kteří s ironií sobě vlastní tvrdí, že rybáři nechodí chytat ryby, ale chodí je různými pochoutkami na háčku udice krmit. Mohu vám hned říci, že nic podobného vám v této hře nehrozí, vaše udice je totiž spíše harpunou, takže při správném zamíření a včasném vystřelení vám rybí kořist nemá šanci uniknout. Proto pokud rádi holdujete rybaření, pak se pusťte do dnešní hry, úspěch máte zcela zaručený a vysmívat se vám též nikdo nebude.

Becher Show – závod plný dobrodružství. Becher Show – závod plný dobrodružství.
(freeware / sportovn / 4178  zobrazen / oblbenost 64%)

Velice napínavé a zajímavé závody, podivné, téměř nevídané závodní stroje, připomínající více neznámé létající talíře, nazývané UFO, nežli závodní stroje, to vše můžete spatřit ovšem jenom tehdy, pokud si stáhnete, ale hlavně i zahrajete velice vydařenou hru od českých autorů, kteří se s ní zúčastnili soutěže BECHER GAME 2006 a obsadili s ní poslední, tedy čtvrté místo ve své kategorii. Vaším hlavním úkolem, i když zdaleka ne jediným, je mimo výhry v samotném závodě taktéž posbírat spousty becherovek a nezapomenout se postarat o vaše soupeře, kteří rovněž tak, jako vy, touží se umístit v závodě co nejlépe. Domnívám se ale, že hra svým přímo oslňujícím grafickým zpracováním a zcela originální myšlenkou, si zasloužila lepšího hodnocení, porota však rozhodla takto a je na vás, zda vás též hra zaujme.

Speed Trasher - takhle tedy raději ne! Speed Trasher - takhle tedy raději ne!
(freeware / sportovn / 4507  zobrazen / oblbenost 64%)

Proháníte se rádi na skateboardu a nemáte přitom dostatek místa a prostoru k realizaci tolik vámi oblíbené zábavy? Milujete tak zvané adrenalinové sporty, ale neznáte bezpečné místo, kde je provozovat? Potom si spusťte tuto hru a můžete si vyzkoušet něco, co byste v reálném životě nejenže nedokázali, ale prováděli byste něco velice nebezpečného pro vás i ostatní účastníky silničního provozu a hazardovali byste nejen se svým zdravím, ale dokonce i s vlastním životem i s životy všech automobilistů. Pokud byste se totiž pokusili o něco podobného na silnici, mohli byste dopadnout velice bledě, skončit v nemocnici, nebo v kriminále a v nejhorším případě i v márnici. Tady vás samozřejmě nic s vyjmenovaného nečeká, ve hrách je dovoleno všechno a jako takové to tudíž berte, venku to však nezkoušejte!

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)