HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Beetle Bomp – likvidujte brouky  Beetle Bomp – likvidujte brouky
(freeware / logick / 4422  zobrazen / oblbenost 64%)

Hříčka pracuje na stejném principu jako například Luxor nebo Azteca, kdy střílíte do nejméně dvou objektů stejné barvy tak, aby had, z nichž sestává, byl zcela eliminován. V našem případě dlouhou řadu reprezentují broučci, berušky i stonožky. Kromě barevného hmyzu, který vám bude přicházet do děla, se dočkáte i duhové koule, kterou můžete vystřelit kamkoliv a přilne, popřípadě skupinu rovnou zničí. Předem varuji netrpělivé hráče, v každém levelu přichází zlom, kdy se hra zrychlí. To je provázeno mohutným zábleskem bílého světla, který je na oči velmi nepříjemný. Na konci levelu je nutné pochytat zlatavé kroužky tak, aby ani jeden nepřišel nazmar. Dá se využít postupného padání z cestičky, kterou brouci prošli. Užijete si hru, která je prokládána rozhovory hlavních hrdinů, vše dokresluje příjemná hudba.

Beans and Jar – střelba fazolemi Beans and Jar – střelba fazolemi
(freeware / logick / 4421  zobrazen / oblbenost 63%)

Už několikráte jsem tvrdila, že autorům freeware a online je dovoleno vše a jejich fantazie skutečně nezná mezí. Přesto ještě nad některými jejich výtvory po jejich spuštění, kroutím nevěřícně hlavou a nepřestávám se divit nad tím, co někteří autoři dokážou vyrobit. Čaru si kladu otázku, kam na ty své nápady vlastně vůbec chodí. Je to jejich divoká fantazie, nebo výsledek jejich děsivých snů? No na to si nedokážu odpovědět, jisté je jen jedno, o této dnešní hře platí doslova a do písmene vše, o čem jsem dumala, jak píši více. V životě se sice také setkáváme téměř dennodenně s paradoxy, nad kterými se nestačíte divit, zkorumpovaní policisté, úplatní politici, tajné odposlouchávání telefonických hovorů, na to vše jsem si již zvykla. Střílet se dá z mnoha věcí, ale používat k střelbě fazole a dostávat je do hrnce, to je už silné kafé.

Time Still 2 – znovu zastavujte čas Time Still 2 – znovu zastavujte čas
(freeware / logick / 4091  zobrazen / oblbenost 64%)

Chcete pozastavit na chviličku běh času? Nemusíte o tom dál přemýšlet, neboť v hrách je všechno možné a dnešní hra „Time Still 2“ vám dokáže, že zastavovat čas skutečně lze, tak proč byste toho nedokázali a nepokusili se o to k vlastnímu prospěchu využít! Před časem jsme vám nabídli od téhož autora první zpracování této vydařené hříčky s názvem „Time Still – zastavujte čas“, je tedy zcela evidentní, že autorovi hry se jeho námět zalíbil a připravil tedy další podobnou, ovšem zcela inovovanou hru s názvem „Time Still 2“. Jena stará moudrost praví, že „dvakrát po sobě do stejné řeky nevkročíš“ a toto rčení potvrzuje i tato dnešní hra. Hlavním hrdinou dnešní hry je sice opět obyčejná koule, ale zábavy si s ní užijete až habaděj, má podivuhodnou schopnost, umí opět zastavovat čas, ale jen v této dnešní a předcházející hře.

Aiolos – foukejte a sbírejte diamanty Aiolos – foukejte a sbírejte diamanty
(freeware / logick / 4715  zobrazen / oblbenost 64%)

Váš jediný, zato však velice důležitý úkol se může jevit na první letmý pohled jako docela jednoduchý. Není jím nic jiného, než posbírat pomocí míčku všechny diamanty přítomné v každé, levelu. Problém však je jednak v tom, že se míček může pohybovat jedině tak, že do něj budete jakýmsi podivným fukarem foukat, navíc ještě vše ztěžuje prostředí podobné vzduchoprázdnu, či pohybu ve vodě. Hra „Aiolos“ obsahuje uspokojivý počet různorodých levelů, z nichž ty pozdější potom ještě navíc mají na hrací ploše různé překážky, nebo budete muset plnit nějaké ty úkoly. Hra je po stránce grafické na velice dobré úrovni, hrací plocha je přehledná a rozměrná, autor pak dovybavil hru i zvukovými efekty a až podivuhodně vkusnou a líbivou doprovodnou hudbou, což včetně i herního nápadu, nabízí dobrou zábavu.

Temple Of Tangram – puzzle z chrámu Temple Of Tangram – puzzle z chrámu
(freeware / logick / 5352  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní logická hra s názvem „Temple Of Tangra“ není tak zcela typickou puzzle hříčkou, u níž si člověk a jeho mozek mohli dobře odpočinout. Vychází sice z poměrně z jednoduchého konceptu, kdy vaším úkolem bude přeskládat všechny dílky různých tvarů do předem připraveného vzorce a to tak, aby tento zcela zaplnily a samozřejmě ani nikde nepřesahovaly. K tomu navíc přidává hra „Temple Of Tangram“ několik vylepšení, která nejsou v podobných hrách tak docela obvyklá. Jedná se například o mizející, nebo zamrzající dílky, nebo umisťování dílků v téměř naprosté tmě. Hra určitě zaujme svojí atmosférou, za níž vděčí především příjemné grafice a životním moudrostem, které se zobrazují před začátkem každého levelu. Autoři také nezapomněli na vskutku vydařené ozvučení, čeká na vás neuvěřitelných padesát levelů.

Matches - odebírejte zápalky Matches - odebírejte zápalky
(freeware / logick / 6183  zobrazen / oblbenost 64%)

Již mnohokrát jsem konstatovala, že velice fandím českým i slovenským autorům freeware, neboť vytvářejí hry, kterým rozumíme, i když v této dnešní hře není třeba ničemu rozumět. Slovenský autor, píšící pod pseudonymem Neuronhlam mi poslal svoji a vám všem jistě dobře známou populární hru, kterou nazval velice příznačně „Matches“, což jak sami jistě dobře víte, přeloženo do češtiny, znamená „Zápalky“. Jedná se skutečně o hru zajímavou a chytlavou, která se hrávala již hodně dlouho před tím, než začala éra počítačů. Není snad nikoho, kdo by tuto hru neznal, hrávali jsme ji i ve škole při vyučování, pokud nás příliš nezaujal, podle našeho názoru, nudný výklad vyučujícího učitele. Dnes máte tedy možnost si tuto hru zahrát na vašem počítači, aniž byste museli shánět zápalky, nebo živého soupeře, autor vám vše připravil.

Mummy Puzzle – mumiové puzzle Mummy Puzzle – mumiové puzzle
(freeware / logick / 5248  zobrazen / oblbenost 64%)

Puzzle patří bezpochyby k jedněm z nejstarších her na světě, které se hrály již v dávných časech, kdy o počítačích a jim podobné technice nemělo lidstvo ani ponětí. S příchodem počítačů však se toto téma stalo přitažlivým i pro autory freeware a dovolím si tvrdit, že počítačových her na toto dobře známé téma existují stovky, ne-li přímo dokonce tisíce. Přesto vám dnes nabízíme ke stažení toto puzzle s názvem „Mummy Puzzle“, neboť se jedná o dílo dokonalé a i když velikost stahování je poměrně dosti veliká, rozhodně za stažení a zahrání stojí, pokud se o tom pak přesvědčíte sami, určitě mi dáte zapravdu. Jedná se o „klikací“ arkádu ze starověkého Egypta, ve které musíte spojovat tři symboly a dostat se tak k bájnému pokladu faraonů. Pouhé klikání znemožňuje časový limit, musíte si zjistit bodové hodnoty všech symbolů.

Cleaning Day at Alma Mater – den úklidu Cleaning Day at Alma Mater – den úklidu
(freeware / logick / 4954  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě každý z vás, kdo chodil na některou vysokou školu, má jistě ke své škole, latinsky nazývané Alma Mater vztah. Copak se ale stane, když se na škole počne provádět generální úklid? Pomůžete rovněž v odstraňování veškerých zbytečností, a hlavně dokážete najít všechny předměty ze seznamu? Práce to bude skutečně velice zábavná. Pokud máte v oblibě tato „hledací hry“, kde se musíte snažit najít všechny předměty podle anglických nápovědných slovíček, jste tudíž zde na správném místě. Hra je vhodná i pro ty nejmenší, kteří s angličtinou teprve začínají, neboť nejlépe se slovíčka učí na příkladech. Snažte se tedy kliknutím myši vždycky označit věc, která si myslíte, že by mohla být skryta pod daným anglickým slovíčkem, slova se vám budou postupně odškrtávat, času máte na to dost, netlačí vás žádný časový limit.

NullpoMino - početná variace Tetrisu NullpoMino - početná variace Tetrisu
(freeware / logick / 5022  zobrazen / oblbenost 64%)

Dávno tomu, skutečně velice dávno tomu je od doby, kdy první hra na téma Tetris spatřila světlo tohoto světa. Jak už tomu ale bývá zvykem, tomuto vděčnému a zajisté i věčnému tématu se věnovaly spousty autorů, kteří se snažili, seč to bylo v jejich silách, obměnit a pozměnit tuto docela oblíbenou hru tak, aby ji obohatili o nové originální, zajímavé a inovační prvky a tak přinesli vždy nějakou změnu a novinku, která by byla lákadlem pro další potencionální hráče. Tak vznikly na toto téma hry se svlékajícími se krasotinkami, různé druhy Antitetrisů a podobných her, jedno je však jisté, samotný princip hry se nikdy nezměnil, neboť Tetris je Tetris a jeho základní prvky tedy po celá léta zůstávaly stále stejné a neměnné a zřejmě tomu tak bude nadále, v důsledku toho bezesporu vznikla tato zcela nová hra s četnými variacemi.

Nega Kon – svět vás často klame Nega Kon – svět vás často klame
(freeware / logick / 4799  zobrazen / oblbenost 64%)

Věříte vašim očím všechno, co vidíte? Pusťte se tedy do dnešní hry a zjistíte velice rychle a snadno, že tomu tak ve skutečnosti vždycky být nemusí. Na světě totiž existuje spousta klamů a někdy až neuvěřitelných přeludů, které vás mohou v některých případech značně potrápit a rozhodit, nevěřte tedy bezezbytku a vždy tomu, co právě vidíte, mohli byste pěkně naletět. Na jednom takovém principiálním klamu je založena právě i tato dnešní, zcela originálně a výjimečně vytvořená hra. Je založena ne jednom principu trojrozměrného klamu a věřte mi, že jde o herní koncept zcela nevídaný a naprosto neotřelý. Hra „Nega Kon“ je založen na zcela jednoduchém klamu, kdy zdánlivě podivný obrazec namalovaný na zemi, vypadá při pohledu z určitého úhlu jako trojrozměrné těleso, vaším úkolem je tudíž toto místo vždy nalézt.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)