HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Shooting Blocks 2 – uložte bedny vína   Shooting Blocks 2 – uložte bedny vína
(freeware / logick / 3914  zobrazen / oblbenost 64%)

V této hře na vás čeká na první pohled docela snadný a prostý úkol, při jehož plnění však budete muset hodně a důkladně přemýšlet, jinak ve hře neuspějete. Tedy vlastní správné a přesné logické uvažování, to je základní atribut, bez kterého se ve hře rozhodně neobejdete, pokud ovšem budete chtít být úspěšní, o čemž ani na chviličku vůbec nepochybuji. Po moři k vám totiž byly lodí dopraveny bedny s lahodným a velice drahým vínem, ale parta vykladačů si s jejich vyložením příliš hlavu nelámala, vyskládali je na molo tak říkajíc „halabala“. Jistě jste se tudíž již sami dovtípili, jaký úkol na vás bude nyní čekat, totiž urovnat bedny s vínem tak, abyste je poskládali na molo, přičemž vám nesmějí bedny s vínem spadnout do moře. Ne všechny bedny však obsahují láhve s vínem, mezi nakupenými bednami se nacházejí i bedny prázdné, které musíte levým tlačítkem myši odstraňovat tak, aby bedny s vínem dosedly až na molo.

Duct – prozkoumávejte okolí Duct – prozkoumávejte okolí
(freeware / logick / 3462  zobrazen / oblbenost 64%)

Prozkoumávejte celé okolí a hledejte odpovědi na vám pokládané otázky. Záleží pouze na vás, jestli se dokážete vyrovnat s nástrahami osudu a vyjádřit popravdě (nebo také lživě), váš vlastní názor. Pozor, ale pravda je zde ale totiž naprosto klíčovou záležitostí, jelikož vám pomůže získat klíče k uzamčeným dveřím. Procházejte se tudíž po herních lokacích a dobře naslouchejte všem přítomným, odpovídejte jim na jejich otázky, mluvte se všemi postavičkami. Zpočátku tyto nejsou příliš ochotné vám odpovídat, budete tedy muset hledat správnou odpověď, což ovšem ale zase tak příliš těžké není, stačí totiž odpovědět „yes“ (ano), nebo „no“ (ne). Musíte vámi potkávající lidičky přelstít a z každé hlavně vytáhnout několik pro vás důležitých a potřebných informací, snažit se stále, aby se vám paté po chvíli snažení sami rozpovídali.

Slumber Fish - podmořský kulečník Slumber Fish - podmořský kulečník
(freeware / logick / 3945  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní logická hra, s názvem „Slumber fish“, je skutečně velice vydařenou hříčkou, s nápaditým námětem, výborným grafickým zpracováním a vskutku dokonalým ozvučením. Děj hry se odehrává pod vodní hladinou a jedná se o jakýsi rybí kulečník, kde si různé druhy rybiček a jiných podmořských bestií doslova pohrávají s jakousi podivnou koulí, což je ovšem provázeno skvělými zvukovými efekty. Váš úkol je na první letmý pohled docela jednoduchý, pomocí koule, kterou musíte nejdříve odstartovat, dostrkat kouli odrážením se od různých podmořských živočichů a pomocí žduchajících rybiček, přes bublinky do poslední bubliny, označené jako GOAL. Budete tedy využívat podmořské objekty a živočichy na usměrnění pohybu koule do cíle, přičemž hra obsahuje neuvěřitelných čtyřicet různých levelů, jejichž obtížnost narůstá.

Hidden Secrets – skrytá tajenství Hidden Secrets – skrytá tajenství
(freeware / logick / 4814  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato vynikající dnešní hra prezentuje typ freeware, který v minulosti byl tak trochu opomíjen, ale nutno říci, že zejména v poslední době znovu získal u autorů oblibu a stal se pro ně velice populárním, tedy stal se doslova hitem. Velice zajímavým je samotný námět hry, který rozhodně zaujme a nadchne všechny hráče, kteří rádi něco tvoří, hledají, či skládají, vyžaduje tedy od vás dobrý postřeh a logické uvažování, abyste dokázali plnit jednotlivé úkoly ve hře vám postupně zadávané. Ve hře se tedy střídají v jednotlivých levelech hry jak logické, tak postřehové, takže na vás čeká řešení mnoha tajů, puzzlů a jiných hádanek, což vám zaručuje, že se vám hra jen tak brzy neomrzí a zaujme vás. Pokud si přečtete pořádně název hry, jistě rychle zjistíte, že se ve hře setkáte s mnoha tajemstvími, odkryjete historii a odhalíte mnohé záhady.

Zoo Domino – veselé dovádění se zvířátky Zoo Domino – veselé dovádění se zvířátky
(freeware / logick / 4745  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud máte zálibu ve zvířátkách, respektive v jejich velice hezky namalovaných obrázků, potom neváhejte a hru si vyzkoušejte, rozhodně se na delší dobu velice dobře pobavíte. Tato hra s názvem “Zoo Domino“ totiž skutečně za zahrání stojí, je ve svém žánru skutečně ojedinělá. Pokud hru spustíte, možná si na první pohled řeknete, „to znám“. Jistě však dobře víte, že první zdání mnohdy zavání omylem a toto se v plném rozsahu týká právě i této hry. Hra má i interesantní příběh, neboť se dozvíte, že houfec škodolibých chameleonů se bude, seč mu síly stačí, obrázkový zvířecí svět dočista znehybnět, což ovšem nesmíte v žádném případě akceptovat. Znamená to tedy, že vaším úkolem je zavčas v pevně zadaném časovém limitu, dvojici stejných sousedících obrázků odstranit, garantuji vám, že se ve hře potrápíte a popřemýšlíte.

World Riddles: Seven Wonders - sedm divů World Riddles: Seven Wonders - sedm divů
(freeware / logick / 5604  zobrazen / oblbenost 63%)

V dnešní hře na vás čeká skutečně nevšední a chytlavý úkol a to za pomoci matematiky a kombinatoriky budete muset nacházet skryté symboly a takto odhalit všech sedm divů světa. Z opravdových dobře známých sedmi divů světa mnoho jich už díky lidské netečnosti bohužel vskutku neexistuje. Dnešní hra s názvem „World Riddles: Seven Wonders“ vám je ale všechny připomene, samozřejmě však jenom ve formě jejich názvů a fotografií, neboť se v žádném případě nejedná o cestování po Sedmi divech světa, ale o logickou hru a tyto starodávné památky se ve hře nacházejí zejména z toho důvodu, aby vám hru zpříjemnily a hlavně zpestřily, při postupu do dalších levelů. Aby tedy nedošlo k omylu, hra je ve skutečnosti především hrou početní, ale logicky uvažovat pro zdárné pokračování v hře, budete též muset.

Neverball – skvělé hrátky s míčem     Neverball – skvělé hrátky s míčem
(freeware / logick / 3883  zobrazen / oblbenost 65%)

Hrajete si rádi ještě i dnes s neposedným a nevypočitatelným míčem? Pokud vaše odpověď zní ano, potom si v žádném případě nesmíte nechat ujít tuto dnešní vám nabízenou hru. Jedná se ve skutečnosti o logickou hru, kombinovanou s hrou akční, lapidárně řečeno je to úžasná akčně logická „pecka“, od které se jen tak rychle a snadno neodtrhnete, určitě vám to nedá přestat, dokud nedokončíte všechny, autory vám nabídnuté levely. Tak o co tedy vlastně vůbec ve hře jde? Samotný úkol je na první letmý pohled docela jednoduchý, balónkem musíte vždy posbírat dostatečný počet mincí k otevření teleportu do dalšího levelu. Aby to nebylo zas až tak jednoduché, balónek lze ovládat jen nakláněním hrací plochy, kterou ovládáte myší, nebo kurzorovými klávesami. Stačí pouze jeden špatný pohyb, míček pak končí v propasti.

Mario The Mathematician - zábavné počty Mario The Mathematician - zábavné počty
(freeware / logick / 3804  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud máte rádi matematiku, lépe a přesně řečeno počty a patříte do kategorie žáčků základní školy, naskýtá se vám tady zcela jedinečná příležitost si ověřit vaše početní kvality, rychlost počítání a jeho přesnost, navíc si můžete počty dokonale a to velice zábavnou formou, procvičit a v rychlém a přesném počítání se zdokonalit, což samo o sobě již rozhodně stojí zato. Maria jistě velice dobře znáte z mnoha her, kde jako instalatér, likvidující své nepřátele jeho odvážnými skoky na jejich hlavy, získal celosvětovou popularitu. V dnešní hře však půjde o docela jiného, žádní nepřátelé se nekonají, Mario nemusí nikoho likvidovat, vše záleží jen na tom, jak rychle a správně umíte počítat vy samotní. Pokud s Mariem vyskočíte na bílou hvězdičku v zeleném poli, nabídne se vám početní příklad a jeho výsledek v několika variantách.

Kouzelné dárky – hledejte ten váš Kouzelné dárky – hledejte ten váš
(freeware / logick / 4949  zobrazen / oblbenost 64%)

Čtyři hry v jedné, tak by se dal nazvat dnešní herní titul od českého autorského týmu „Špidla Data Processing“. Tento kolektiv je profesionálním týmem a jím vytvořené hry prodává, a to na dobírku, či přímou platbou přes kreditní kartu, přesto ale, i když zase ne tak často, někdy některou hru zřejmě z reklamních důvodů, přece jen uvolní, jako freeware. To je právě případ dnešní „freeverovky“ s názvem „Kouzelné dárky, kterou si tedy můžete stáhnout a zahrát. Pokud je nějaký žánr, o který je mezi hráči obrovský zájem, jsou to hry na téma „spoj tři stejné symboly“. U všech těchto „remake“ na toto téma, je základní herní princip stejný, jen se mění náměty takových her, jejich grafické zpracování a v neposlední řadě i přitažlivost, která je u této hry skutečně veliká, navíc je namluvená v našem rodném českém jazyce.

Fasádníci – zateplete panelák Fasádníci – zateplete panelák
(freeware / logick / 5581  zobrazen / oblbenost 64%)

Už hodně dlouho se ví, že voda, oheň a mráz, bývají dobrými sluhy, ale velice špatnými pány. Jistě máte v paměti nedávné i současné záplavy, pokud sledujete televizi, potom víte stejně tak dobře jako já, že není dne, kde by něco zcela zničily ohnivé požáry. Jsou zaměstnání a profese, kterým voda, kterou ostatně stejně tak jako oheň, lidstvo potřebuje k životu, momentálně neškodí. Ale co takoví zedníci, či fasádníci, těm je mráz nežádoucím nepřítelem, neboť pokud začne přimrzat, musí zanechat práce, ovšem ne proto, že by jim bylo zima, ale z toho důvodu, že malta a beton rychle zamrzají a stávají se nezpracovatelnými. Mráz je tudíž úhlavním nepřítelem a to ani ne jediným, který popohání našeho hlavního hrdinu k rychlejší práci. Mráz vám stoupá doslova pod zadkem, nevím, kde se bere, ale věřte mi, že tomu tak skutečně i je.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)