HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Chouffy – hou a hou a trpaslíci jdou Chouffy – hou a hou a trpaslíci jdou
(freeware / logick / 3710  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám nabízíme skutečně velice rozsáhlou a kreativní logickou hříčku, jejímiž autory je francouzský tým „Zoglu“, zabývající se právě tvorbou freeware her. Pochodující řady prapodivných červených trpaslíků by byly bez vaší pomoci naprosto ztraceny. S jejich vskutku nulovým orientačním smyslem pro potřebný směr pochodu totiž bez vás sami nedokážou nalézt cestu k východu a už vůbec se neumějí vyhnout nepřátelským seskupením. V této skutečně originální a příjemně hratelné hře se navíc nachází rovných neuvěřitelných třicet levelů, přičemž pokud jste hráči tvořivými, pak máte další možnost. Ve hře je totiž zabudován herní editor, v němž vytvářet nové levely, což je výzva pro vaši iniciativu, neboť už tak se „Chouffy“ může pochlubit vskutku zajímavým a originálním námětem, který se hned jenom tak neokouká.

Blocks 2001- skákejte, ale i přemýšlejte Blocks 2001- skákejte, ale i přemýšlejte
(freeware / logick / 3282  zobrazen / oblbenost 64%)

Nádherná „hopsačka“, která vás rozhodně zaujme i pobaví a při níž je zapotřebí nejen bezduše skákat, ale především i logicky mysle a lámat si hlavu, jak dál, to je dnešní vskutku nadprůměrná plná hra, která rozhodně obohatila herní sortiment takzvaných arkád. Hru má „na svědomí“ německý, ne příliš známý autorský kolektiv, nazývající se „Scherfgen Software“, přestože to z názvu hry samotné nikterak samo o sobě vůbec nevyplývá, neboť název hry je takřka nic neříkající, jedná se o hru špičkovou, dobře hratelnou, inspirovanou výborným nápadem a skvělou technikou. Hra oplývá skutečně přehršlí výborných logických nápadů a tajů a zaměstná vaše mozkové závity plnou měrou. Je to tedy hra, která skutečně za zahrání stojí a mně nezbývá nic jiného, než před autory „smeknout pomyslný klobouk“ a vám hru již jen doporučit.

Echolight - rozsvěcujte hvězdy Echolight - rozsvěcujte hvězdy
(freeware / logick / 4363  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní logické hříčce je vaším úkolem několika přesuny předmětů iniciačních předmětů nakonec rozsvítit všechny hvězdy. V každé herní lokaci se v herním poli vyskytuje zdroj energie, jakési pohyblivé vysílač a celá řada tmavých hvězd. Pokud se všechny předměty nacházejí v dostatečné blízkosti, nic nebrání tomu, aby se elektrická energie do hvězdy, která se tak rozsvítí. Na začátku levelu však hvězdy, vysílač a zdroj dělí poměrně veliká vzdálenost. Vy musíte manipulovat předměty na herním území tak, aby se pohyblivý vysílač dostal do potřebné polohy, ve které bude zaujímat stejnou vzdálenost jak od zdroje, poté ho jen přístupnými chodbičkami dostat ke hvězdě, kterou rozsvítí. Vždy si předem pečlivě promyslete všechny varianty a poté učiňte na herní ploše takové změny, které povedou k dosažení cíle, k rozsvícení hvězdiček.

Glaucoma – zelený oční zákal     Glaucoma – zelený oční zákal
(freeware / logick / 3863  zobrazen / oblbenost 64%)

Jste přesvědčeni o tom, že máte skvělý postřeh a blesku rychlé reakce? Pokud na tuto otázku zná vaše odpověď „ano“, potom neváhejte ani sekundu a pusťte se do hraní, neboť zřejmě je tato postřehová hra ušitá pro vás jako na míru. O co tedy vlastně v samotném jádru hry vůbec běží? Princip této freeware hry je až velmi jednoduchý. Budete ovládat bílý čtvereček, se kterým potom v uzavřeném kruhovém herním poli, musíte sbírat žlutá kolečka. V kruhu rotuje podivná překážka, které je nutno vyhýbat, stejně tak se nesmíte ani letmo dotknout středu kruhu. Vše ztěžuje skutečnost, že překážka se postupem času točí stále rychleji. Hra je vyrobena v pestrobarevných barvách a tvarech, které ještě podtrhuje hudba. Můžete se vrhnout do soutěžení, čisi zahrát jen chviličku, po delší době ale nastane stereotyp a možná i frustrace.

Split Party  - nesnášlivé kostky        Split Party - nesnášlivé kostky
(freeware / logick / 3548  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice zajímavou, nápaditou, chytlavou a logickou hru, jejíž téma však nevzniklo v autorově hlavě, ale bylo předem zadáno webovými stránkami LUDUM DARE. Úkolem autorů, jak znělo zadání 22. kola soutěže, vyhlášené tímto webem, bylo za 48 hodin vytvořit hry na téma „sám“, nebo „osamocen“. Jak tvrdí sám autor této vskutku vydařené hry, byl zadaným tématem tak trochu zaskočený, neboť vyznívalo poněkud sklíčeně a pochmurně. Přišel však na nápad, jak i toto neveselé téma zpracovat svižně, originálně a vesele, tak tedy vznikla tato dnešní hra. Podařilo se mu hru vytvořit v zadaném časovém limitu, bohužel už nám neprozradil, na kterém místě se tato jeho kromobyčejná hra umístila, což je rozhodně škoda, neboť by mne to samotnou velice zajímalo, tvrdí jen to, že konkurence byla hodně tvrdá.

Ultra FlexBall 2000 – nevídaný Arkanoid Ultra FlexBall 2000 – nevídaný Arkanoid
(freeware / logick / 4074  zobrazen / oblbenost 64%)

Vzhledem k tomu, že hra nemá přes příliš velikou stahovatelnot, má jenom necelé 2 MB, nabízí vám skutečně mnoho. V základním balíčku po jeho rozbalení se totiž naleznete celkem šest tematických souprav, které obsahují v průměru vždy až deset levelů, ale naleznete v něm i jednu, která jich má neuvěřitelných třicet. Navíc je ke hře ještě přibalen i editor her, takže můžete tvořit levely vlastní, kochat se jimi, nebo je posílat vaším kamarádům, samozřejmě, že si je tudíž můžete mezi sebou též vzájemně vyměňovat. Vaším úkolem ve hře, jak už to v Arkanoidu bývá, není nic jiného, než likvidace barevných cihliček pálkou a míčkem. Cihličky se chovají podivně, takže na některou musíte vystřelit opakovaně, na jiné stačí jediný zásah. Hra má nezvyklý počet bonusů, raritou je potom možnost zavolat si kosmickou loď.

The Microbie Story – likvidujte mikroby The Microbie Story – likvidujte mikroby
(freeware / logick / 3585  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je pokusem o velice úspěšnou předělávku dobře známé hry „Hexagon“, což byla typická logická počítačová hra, ve které bylo vaším úkolem rozmnožit vlastní hrací figurky a docílit tak úplného ovládnutí hracího pole. Tato hra se hrávala už tehdy, když se u nás s počítači a jeho hrami teprve začínalo. O co tedy v této dnešní hře vlastně jde? Nejmenovaný, silně roztržitý profesor biologie na pořádek v jeho laboratoři příliš nedbá. Když pak jednoho večera zapomene uschovat několik zkumavek s bakterijními kulturami, nastane pěkný zmatek. Ze dvou zkumavek uniknou nebezpečné kmeny bakterií, velikou rychlostí se rozlezou po laboratoři a zamoří celou laboratoř, naštěstí se vzájemně nesnesou, takže druhý den je můžete vzájemně zpacifikovávat právě vy, což ale bude od vás vyžadovati velikou porci pozornosti.

Garbycle – třidit odpadky je ekologické Garbycle – třidit odpadky je ekologické
(freeware / logick / 3621  zobrazen / oblbenost 64%)

Na Pražském hradě úřaduje odborník nejpovolanější a členové z hnutí „Greenpeace“ a dalších zájmových organizací se před Úřadem vlády střídají, jako denní období. Zkrátka Česká republika je pro ekology zemí doslova zaslíbenou. Jestliže již zanecháme ironického tónu, potom je skutečně naprostou, že třídění odpadků u nás již zapustilo své kořeny a není tudíž žádnou novinkou, už vůbec pak ne přechodnou módou. Pokud tedy chcete přimět k této ekologické prospěšnosti i vlastní děti, popřípadě i sousedy, doporučte i jim tuto velice poučnou hříčku, nechť se naučí sami, jak na to. Herní plocha je rozdělena do tří řad, přičemž v každé z obou stran se otáčejí transportní pásy. Seshora potom sjíždí nahromaděný odpadní materiál, tudíž vaším úkolem je roztřídit jej do správných boxů. Odpadu je však mnoho, tak buďte pozorní.

Number 23 Escapes – útěk vězně 23       Number 23 Escapes – útěk vězně 23
(freeware / logick / 3928  zobrazen / oblbenost 65%)

Hry na téma „Escape“, tedy „Únik“, jsou skutečně věčným a navíc i velice vděčným tématem autorů freeware a online. Není čemu se divit, utíkat se dá před ledasčím a tato možnost tedy doslova autory her fascinuje a inspiruje v jejich tvorbě. Uniknout lze například z vězení, před Zombiemi, z jeskyní, z bludišť, zkrátka odevšad, kam vás autoři hry zavřou. Jen se podívejte na naše stránky a zadejte heslo do kolonky „Vyhledat“ právě „Escape“ a ihned zjistíte, že na téma „Úniky“ tam nejdete skutečně nemálo her. V dnešní hře je vaším úkolem v každém kole nejdříve odstranit všechny zábrany, překážející vám se dostat do další lokace, unikat strážcům, ozbrojených střelnými zbraněmi a pokračovat stále vpřed. Hra je docela obtížná, hlavně na způsob logického myšlení a přemýšlení o dalších krocích, žádný časový limit na však vás netlačí.

Discovering Nature – poznávejte přírodu Discovering Nature – poznávejte přírodu
(freeware / logick / 4099  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se skutečně o velice hezkou a vydařenou hříčku, která vás provede téměř celým světem a naučí vás zákonitosti přírody velice zábavným a zcela nenáročným způsobem. Vydejte se tudíž na cestu a projděte se americkou i evropskou faunou. Pohrajte si se zvířaty a naučte se je i hlavně poznávat, zaručuji se vám, že nudit se rozhodně v žádném případě nebudete. Hříčka vás přesvědčí, že hrát ji lze na několik způsobů. Ten základní se projevuje známým a klasickým spojováním obrázků tak zvaným řetězovým způsobem, což znamená, že pohybem myši se musíte snažit pospojovat všemi směry obrázky stejných zvířátek. Takže si vyberte prvního jedince a myší potáhněte ukazatel přes všechny sousedící jedince téhož druhu. Nemusíte tahat pouze vodorovně, nebo též vertikálně, ale lze tahat i úhlopříčně, což vám usnadňuje hraní.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)