HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Sphere – kouzelná kulička Sphere – kouzelná kulička
(freeware / logick / 3980  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra se může pyšnit vskutku velice originálním nápadem, kdy jde ve skutečnosti o velmi zábavné hrátky s kuličkou, která ctí fyzikální zákony, tak jak je znáte ze všedního života. Určitě je hodně zajímavé si sami porovnat, kolik různých variant na logickou hru, lze zpracovat a v tomto případě navíc s nevšedním námětem. Jistě jste hráli již více her, v nichž jste museli zápasit s přesouváním pomocí změny času, bourat kostičky a otevírat portály, abyste postoupili ve hře vždy o něco dále. Tady je ovšem postupovým klíčem na první pohled docela obyčejná kulička, která zastupuje všechny jiné, mnou zmíněné postupové klíče z jiných her. Hrát budete z tak zvaného pohledu „first-person“, tedy „z pohledu první osoby“ a věřte mi, že se bude jednat skutečně o skvělou, neotřelou, a dovoluji si tvrdit, i o neobyčejně chytlavou zábavu.

Hit Block - zablokovaná kulička Hit Block - zablokovaná kulička
(freeware / logick / 4003  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o logickou, velice zajímavou a chytlavou hru, která určitě mnohým z vás připomene už velice dobře známé hry na téma „Arkanoid“. Ve hře totiž budete opět ovládat kuličku, tentokrát však na úplně jiném principu, i když i zde bude kulička likvidovat různobarevné kostičky. Na první letmý pohled může hra skutečně vyhlížet jako již dávno zprofanovaný „Arkanoid“, neboť má k němu skutečně velice blízko. Opět zde totiž hraje hlavní roli kulička, ale jenom ji neusměrňujete pálkou, ale rovnou kurzorovými klávesami, které si lze dle vlastních požadavků přestavět tak, aby vám hraní co nejlépe vyhovovalo. Hrací pole tvoří barevné kostky, a jak už asi víte, vaším úkolem je všechny zlikvidovat, avšak příslušnou barevnou kostku může zničit jen kulička stejné barvy, autoři však vložili do hry zvláštní kostky, které barvu kuličky přepínají.

Cubic Shogi – trojrozměrný šach-posun Cubic Shogi – trojrozměrný šach-posun
(freeware / logick / 4523  zobrazen / oblbenost 64%)

Vladimír Pribilinec je slovenským autorem freeware her, který vám, kteří pravidelně sledujete naše stránky, rozhodně není nikým neznámým. Zdá se však, že jeho velikou zálibou a koníčkem, jsou právě šachy, nabídli jsme vám již od něj několik verzí a nutno uznat, že jedna byla dokonalejší, než druhá. Nyní se mi ozval znovu a nabízí nám pro zveřejnění jeho další nejnovější hru, tedy hru „Cubic Shogi“, která sice šachovou hrou v tom pravém slova smyslu není, ale rozhodně má s klasickými šachy hodně společného, i když herní principy jsou hodně rozdílné. Musím se přiznat, že šachy a jim podobné hry, jsou pro mne skutečně onou příslovečnou „španělskou vesnicí“, takže pokud v mé recenzi najdete nějaké nesprávnosti, omlouvám se tímto předem všem hráčům, především autorovi samému, bohužel šachům moc nerozumím.

Running Sheep: Tiny Worlds – vládce ovcí Running Sheep: Tiny Worlds – vládce ovcí
(freeware / logick / 4047  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je remake původní hry „Running Sheep“, kterou jsme vám nabídli před třemi měsíci. I v této dnešní hře tentokrát jde spíše o nenáročnou zábavu, než o překombinovaný systém záchrany s mnoha propojenými prvky. V prvním díle jste ovečky zachraňovali ze spárů Ufonů, kteří je unášeli kvůli za účelem šílených vědeckým výzkumů. Tentokrát je motivace pro vás mnohem reálnější, budete ovečky zachraňovat před smečkami vyhladovělých vlků. Se změnou tématu došlo i k dokonalému přepracování grafického zpracování, nutno uznat, že k podstatně hezčímu, propracovanějšímu a dokonalejšímu, totéž se týká i celého technického zpracování hry. Říká se sice, že „podruhé do stejné řeky nevstoupíš“, ale toto úsloví skutečně vyvrátili autoři této dnešní hry, ale grafické zpracování vám dosti připomene komiksovou grafiku.

Die - zabijte ho Die - zabijte ho
(freeware / logick / 4535  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě znáte spousty akčních her, ve kterých je vaším úkolem probíjet se stále vpřed, likvidovat vaše nepřátele, doplňovat pošramocené zdraví, sbírat náboje a munici a co je nejhlavnější, snažit se nepřijít o to nejcennější, co máte, to jest o váš život. Dnešní akční arkáda však na to jde úplně z jiného konce, budete ovládat hlavního hrdinu, postupovat s ním rovněž vpřed, ale jeho život ochraňovat není vaším úkolem, vy ho musíte vést tak, aby se na vhodném místě pomocí těch správných pomůcek zabil, ano je tomu tak, musí v každém kole přijít o život, jen tak postoupíte do následujícího levelu. Pokud se vám to nepodaří, váš panáček dojde až na konec k zelenému praporku, vysměje se vám a vy budete muset příslušný level si znovu zopakovat, musíte proto do hry zapojit vlastní mozkové závity, jen takto vyhrajete.

Kellie Stanford: Turn Of Fate - osud Kellie Stanford: Turn Of Fate - osud
(freeware / logick / 4734  zobrazen / oblbenost 63%)

Kellie je již na první letmý pohled typická blondýnka, tedy krásná a skromně nalíčená. Když se však promptně zaplete do dědictví filmového studia, zavěsí se na ni dvě velice nepříjemné „gorily“ a Kellie prokáže i takové vlohy, které by u ní nikdy nikdo nečekal. Samotný příběh hry je potom plný až zcela nečekaných zvratů, kdy Kellie budete pomáhat uprchnout před jejími pronásledovateli a co je hlavní, pomáhat jí i v nalezení jejího vlastního otce. Hra sice spadá do kategorie "hledacích her", přesto vás ale nebude tato stereotypní činnost provázet po celou dobu hraní. Narazíte totiž na spousty mini her, kterých se ve hře nachází přes dvacet, což jistě přivítají všichni hráči, neboť se tímto hra stává zajímavější a přitažlivější, rozhodně to hru zpestřuje, co ještě pak vás u hry zaujme, je navíc skutečně originální nápad.

Lolblocks – odstraňujte barevné kostky  Lolblocks – odstraňujte barevné kostky
(freeware / logick / 3409  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra s příznačným názvem „Lolblocks“ bude od vás vyžadovat jako důležitý základ dobré a velice přesné logické uvažování, jen tak se můžete „prokousat“ všemi nabídnutými třiceti pěti herními lokacemi. Berte však na vědomí, že hra je vskutku velice náročná na přesnost a vaše kombinační schopnosti, neboť řešení jednotlivých úkolů není striktně jediné, ale je až neuvěřitelně variabilní, tedy k dokončení levelu vede vždy několik alternativ a bude jen na vás, zda si zvolíte alespoň jedinou tu správnou. Zpočátku se vám může zdát, že hra je velice jednoduchá a snadná, po odehrání několika prvních levelů, si však váš prvotní názor rychle opravíte. Mnoho úrovní budete muset totiž později opakovat, neboť se velmi často ocitnete v situaci, že špatný předchozí tah způsobí, že úroveň již nelze dohrát a je nutno tuto zrestartovat.

Wind and Water – hit z Koreje Wind and Water – hit z Koreje
(freeware / logick / 3634  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je původem z východní Asie, přesněji řečeno, až z Dálného východu, tedy z Koreje. Pokud bychom její název přeložili do našeho mateřského jazyka, tudíž do češtiny, zněl by jako „Vítr a Voda“, což už samo o sobě o něčem vypovídá. Jejími autory jsou korejští nezávislí autoři freeware her ze společnosti „Yuan Works“ a jedná se opravdu o hru chytlavou, propracovanou a promyšlenou do posledního detailu, která vás rozhodně uchvátí a zaujme. Hra byla původně zpracována jako konzole, za několika měsíců po jejím vydání, byla nominovaná pro Nezávislý Festival her pro rok 2008, kde skončila ve finále a obsadila celkové druhé místo. U hráčů v Koreji se těšila velké vážnosti, oblibě a popularitě, takže se její autoři, potěšwni tímto úspěchem, rozhodli ji přepracovat také jako freeware a rovněž úspěšně, snad zaujme i vás.

Save Private Ant  - zachraňujte mravence Save Private Ant - zachraňujte mravence
(freeware / logick / 3589  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes se nebudete skutečně stačit divit, abyste se ocitli v roli mravence, jehož úkolem je vysvobozovat vlastní mravenčí kamarády a odvádět je do bezpečí, tak to jsme tedy ještě skutečně neměli. Spousty uvězněných pavouků jsou připraveny na to, aby se zmocnily vaší mozkové kůry a vyprovokovaly vás k správnému logickému myšlení. Hned na samém začátku musím znovu připomenout, že tato hra, s na prvním pohled prapodivným názvem „Save Private Ant“, což by se dalo přeložit do naší mateřštiny něco jako „Osobně zachraňujte mravence“, nebo „Chraňte priváty mravenců“, je hříčkou skutečně logickou, ale zase ne natolik, aby vás její hraní frustrovalo, její obtížnost je totiž vskutku podprůměrná, takže příliš veliké nároky na vaše mozkové závity se konat nebudou, váš mozek si rozhodně přemýšlením nezavaříte.

Running Sheep – pomozte ovcím zpět domů Running Sheep – pomozte ovcím zpět domů
(freeware / logick / 3566  zobrazen / oblbenost 64%)

Freeware a online hry na téma Ufoni, to je skutečně věčné a vděčné téma pro autory těchto her, které je přitahuje, jako můry noční světlo. Většinou napadnou naši zemi a zaútočí na lidstvo, aby se zmocnili jejich teritoria a rozšířili si prostor pro jejich další život, kterého se jim již na jejich rodné planetě nedostává. V dnešní hře však šlo Ufonům o zcela něco jiného, lidstvo jako takové nechali sice na pokoji, ale potřebují potravu, tedy maso, které na jejich planetě došlo. Přistáli tedy na nejmenované farmě, kde místnímu farmáři, chovateli ovcí, tyto jeho svěřenkyně pokradli a s živými ovečkami odlétli jako se zásobárnou tolik jim potřebného masa zpět domů. Nečeká vás tedy žádný boj s nepřáteli, ale vaším úkolem bude navigovat ovečky, aby se dostaly zpět z jejich korábu ke svému majiteli, bez vás to totiž samy nedokážou.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)