HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Magic Runes – nejmocnější z mocných. Magic Runes – nejmocnější z mocných.
(freeware / logick / 4426  zobrazen / oblbenost 64%)

Je tomu už skutečně velice dávno, kdy se vyskytovaly na naší Modré planetě velice nádherné, zázračné, třpytivé a různobarevné drahokamy. Mimo jiné měly zmíněné drahokamy tu moc dokázat změnit svého majitele v nejmocnějšího a nejschopnějšího člověka. Drahokamy však byly neznámými pobertovi našemu mágovi ukradeny a jistě již tušíte sami, jaký úkol na vás čeká, vrátit drahokamy svému původnímu majiteli. V této logické hříčce na vás čeká inovovaný systém již starých známých klasických her na toto téma, tedy přetahovat různé barevné kameny mezi sebou, abyste tak získali řadu minimálně tří stejných barev vedle sebe, což ale tady už mnohokrát skutečně bylo. Dnes totiž nebudete zmíněné kameny přeskupovat, pouze pomocí myši minimálně tři stejné barvy kamenů obtáhnete a tak tyto zmizí z plochy.

Marble Seals – pomozte Eskymákovi. Marble Seals – pomozte Eskymákovi.
(freeware / logick / 3507  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud tedy znáte hru „Sobokan“, potom vás hra příliš mnoho nepřekvapí a ani smysl celé hry vám rozhodně nebude vůbec cizí a neznámý. Veliká a především zcela zásadní změna, která odlišuje tuto hru od jí podobných, se potom týká pohledu na hrací plochu. Místo známých bedýnek budete přesunovat tuleně, jak to zcela určitě dobře znáte z mnoha podobných arkád. Hra, která přestože se představuje jako logická, ve své podstatě rozhodně i arkádou je. Roztočte tedy vaše mozkové závity na plné pecky, abyste tento úkol zvládli a dostali se tak do následujícího kola. To ale nepůjde pokaždé tak jednoduše a čas od času budete nuceni zapojit do hry vlastní mozkové závity a popřemýšlet, jak situaci nejen co nejlépe vyřešit, ale hlavně přesunou tuleně na správné místo, jen pozor, ať je byť nechtěně nesrazíte ven do vody.

Ninjamboree – Olympiáda v Japonsku. Ninjamboree – Olympiáda v Japonsku.
(freeware / logick / 3425  zobrazen / oblbenost 64%)

Olympijský „Ninja Festival“ byl zahájený a to kdesi ve Starověké vesnici v samotném Japonsku. Čeká vás mnoho dobrodružství, nečekaných překvapení, nádherné barevné provedení a dokonce, neboť se jedná o logickou hru, řešení záhad a tajů. Některé lokace jsou potom navíc pojaty se samorostlým humorem, což rozhodně zvyšuje přitažlivost hry samotné. Jen skutečně ti nejodvážnější a nezkušenější hráči se tudíž mohou do tohoto vysoce náročného klání, kde kladný výsledek hraní je především zajištěn jen na vynikající týmové kooperaci. Pokud tedy vlastníte všechny tyto předpoklady, potom je dnešní hra jakoby pro vás ušitá přímo na míru. Jedná se o hru, v níž se vám představuje virtuální „The Olympic Ninja Festival“, čili jakýsi Festival, určený pouze pro příznivce Ninjů a různým jim podobných bojovým technikám.

Gogo Digger - Gogo hledač drahokamů. Gogo Digger - Gogo hledač drahokamů.
(freeware / logick / 3899  zobrazen / oblbenost 64%)

Do bludiště plného nástrah a čísel označujících počet min v okolí se pustíte v roli malého panáčka. Musíte tudíž projít a odkrýt minová pole tak, abyste nalezli všech osm diamantů a následně pak pokračovat do cíle, což znamená do následující úrovně pro další diamanty. Pokud vám už bude nejhůře a nebudete si vědět rady, máte k dispozici několik „hvězdiček“, které zneškodní výbušniny v nejbližších okolních čtverečcích. Za pozornost stojí také audiovizuální zpracování. To by se na první pohled mohlo zdát podivné, fádní, nevzhledné, na první letmý pohled tak skutečně působí, ale poté, co se dostanete do blízkosti velkého nebezpečí, například při odkrytí čísla čtyři, velice znervózníte a začnete velice opatrně našlapovat, aby případné otřesy půdy zcela náhodou nevyvolaly smrtící výbuch, čímž přijdete o jeden život.

Fungi – i mykologie je věda. Fungi – i mykologie je věda.
(freeware / logick / 3776  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud rádi houbaříte, potom vám mohu dnešní hru jen doporučit. Určitě si po jejím spuštění společně se mnou povzdechnete, kdyby tak rychle rostly i houby v naších lesích, řeknu vám, to by byla skutečně paráda a lahodné potěšení pro každé vášnivé houbařské oko. Hra vám nabízí k zahrání dva herní módy, doporučuji si je vyzkoušet sice oba, ale rozhodně ten, který nabízí hru na čas, je o hodně zajímavější a poutavější. Na hrací ploše vám tedy budou vyrůstat skutečně závodním tempem různé druhy hub včetně těch jedovatých, které je nutné na rozdíl od skutečného sbírání pobrat taktéž a „přesazovat“ je tak, aby vytvořily trs, neboli svazek stejného druhu hub. Autoři vás ale donutí vytvářet skupinky hub alespoň o pěti stejných druzích, které se navíc musejí vždy dotýkat jednou ze svých čtyř stran. Připomíná vám toto něco?

Rhombis – naskládej tři stejné. Rhombis – naskládej tři stejné.
(freeware / logick / 4004  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud jste příznivci známých her a všemožných klonů na téma „Tetris“, potom jste se skutečně ocitli na tom nejsprávnějším místě. Padající kostky ve trojici, dvojici, či sólo je možné posunovat kurzorovými klávesami pravá-levá libovolně do stran, šipkou dolů urychlíte jejich pád a šipkou nahoru podle vzniklé situace lze měnit u padajících souprav jejich uskupení, tedy je přesouvat mezi sebou. K mizení poskládaných sestav tedy dochází mnohem rychleji a při tom nejste ve hře tlačeni tím, jak tomu bývá zvykem u her tohoto typu, že by sestavy kostek stále zrychlovaly svůj pád, což je jistě příjemné. Jestliže se vám jedním uspořádáním pro dopad kostech podaří najednou zlikvidovat více řad, potom získáváte zvláštní individuální bonusy. Hra není příliš jednoduchá, ale po stránce grafické a technické zcela vydařená.

Little machines still goes deeper - do hlubin Země. Little machines still goes deeper - do hlubin Země.
(freeware / logick / 3168  zobrazen / oblbenost 64%)

„Little machines still goes deeper“ je skutečně velice zábavnou hrou, která potěší všechny milovníky takovýchto her, při jejichž hraní je zapotřebí mít nejen dobrý postřeh, představivost a rychlé reakce, ale je nutno u hry i alespoň trochu přemýšlet a uvažovat, zde uplatníte dokonce i smysl pro předvídavost. Ovládat budete „Machines Still“, což je v naší mateřštině „Tichý stroj“ a budete ho navigovat tak, aby se pomalu zavrtával do země stále hlouběji. Postupně bude těchto malých strojů přibývat a hra se tak bude pro vás stávat stále obtížnější. Váš zavrtávací stroj musíte tedy ovládat a postupně i další tak, aby nenarazili na nějakou překážku, což může být štěrk, nebo balvany, hrozí vám i srážka s ostatními vrtacími stroji. Ve všech těchto případech, jestli se jim nevyhnete, následuje exploze vašeho stroje a úbytek strojů.

O.T.T.F. – hra s číslicemi. O.T.T.F. – hra s číslicemi.
(freeware / logick / 3143  zobrazen / oblbenost 64%)

Zahraniční vývojář, tvořící své hry pod pseudonymem „Vendet“ vám, kteří pravidelně navštěvujete naše stránky a stahujete si z nich hry, které vám od různých autorů nabízíme, vám tedy rozhodně nebude neznámým pojmem. Připomenu vám od něj například další jeho logickou hru, kterou taktéž na našem webu naleznete, nazvanou „World drawn by me – příběh Velkých očí". Jednalo se taktéž o logickou hru, která si mezi našimi čtenáři a hlavně potom hráči získala poměrně docela velikou oblibu, o čemž svědčí počítadlo oblíbenosti hry. Zdá se, že tento autor se ve vlastní tvorbě zaměřil na dílka s logickou tématikou, neboť tak jako ta jeho hra mnou výše zmíněná, tak i tato dnešní patří do kategorie logických her. Dnešní hra se však od ostatních logických her podstatně liší, jedná se totiž o vtipnou hru s číslíčkami.

Bunny Bomb – dívenka a věrný králíček. Bunny Bomb – dívenka a věrný králíček.
(freeware / logick / 3523  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte rádi pohádkové příběhy? Na japonské hry je vždycky spolehnutí, nenajdete rozhodně ani jednu, která by nevyhovovala těm nejvyšším hráčským nárokům. Japonci jsou národ vnímavý, pracovitý a cílevědomý, což naprosto bezezbytku platí i pro autory freeware, pocházející ze „Země vycházejícího Slunce“. Takže pokud jste na moji první otázku odpověděli „ano“, potom vězte, že jste se právě ocitli na to nejsprávnějším místě. Ve hře se ztotožníte s postavou malé japonské holčičky, kterou bude doprovázet bílý sympatický králíček. Že se však nejedná o žádného obyčejného králíka, ale o stvoření kromobyčejných vlastností, na to přijdete ihned po spuštění hry samotné. Toto jinak velice skromné a vás stále provázející malé věrné stvoření, nebude totiž vašim pouho pouhým průvodcem, ale neustálým ochráncem a přítelem.

Elimod a Dagros - ve dvou se lépe daří Elimod a Dagros - ve dvou se lépe daří
(freeware / logick / 3325  zobrazen / oblbenost 65%)

Ve hře tedy budete ovládat dvě postavy, které si musí navzájem pomáhat, aby se dostali z této "hry" do určeného cíle. Budete řešit jednoduché logické úkoly, jako přepínat spínače, procházet dveřmi, které si budete muset nejdříve otevřít. Hned na začátku vás musím upozornit na to, že herní doba nebude nijak oslnivá, neboť jak upozorňuje sám autor, šlo mu především o rychlý spád a o dobrou až hororovou zábavu, což vše podtrhuje a zdůrazňuje navozená skličující atmosféra. Pokud tudíž autorovi šlo skutečně o to, o čem sám hovoří, potom musím konstatovat, že mu jeho záměry vyšly stoprocentně. Grafika hry není nikterak oslnivá, je spíše až příliš stereotypní, přesto se však jednotlivé lokace od sebe znatelně liší. „Ve dvou se to lépe táhne…“, zpívá se v jedné písničce a ani tady tomu tedy nebude jinak, berte to na vědomí.

<<  [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ] [ 21 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)