HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - logick (325)


Amazon quest – projeďte se po řece Amazonce. Amazon quest – projeďte se po řece Amazonce.
(freeware / logick / 5015  zobrazen / oblbenost 64%)

Amazonské vodopády, plné hřejivého Slunce a dunění padající vody, vám určitě přinesou nový herní zážitek, pokud ovšem hledáte známý typ her na téma „posuň tři stejné vedle sebe“. Ve své podstatě se totiž jedná o takzvaný remake u hráčů oblíbených logických her na výše mnou zmíněné téma, ovšem dnešní počin známého tvůrčího týmu freeware a online her, přece jen přináší mnoho nových herních prvků. Pominu-li originální grafiku, potom nelze přehlédnout skutečnost, že novými a inovačními atributy v této hře jsou tři autory vám nabídnuté herní módy. „Quest“ je z nich tím prvním, následují „Arcade“ a „Relax“, už předem vám mohu prozradit, že všechny jsou pojaty velice vtipnou a zábavnou formou. Máte za úkol dostat k sobě minimálně tři stejné znaky, jestli se vám to po delší dobu daří, postupujete do dalšího kola.

C-Bum  - dvacet pět hlavolamů v kupě. C-Bum - dvacet pět hlavolamů v kupě.
(freeware / logick / 3196  zobrazen / oblbenost 64%)

Nechám zase jednou seznámit vás s touto hrou samotné autora z týmu FireHead, který vám rozhodně není neznámým pojmem, neboť osm z jeho dalších vydařených her jsme vám již před nedávnem nabídli a na poměry našich stránek měly vesměs vcelku veliký počet stažení a více než dobrý ohlas u hráčů. Tato hra je tedy od tohoto autora již jeho devátým dílkem a hned předem vám mohu říci, že opět velmi zdařilým, z čehož potom jednoznačně vyplývá, že původce těchto hříček je nejen autorem velice plodným, ale také i nesmírně nadaným s jeho hry se řadí skutečně a bezesporu zejména svými herními nápady a náměty mezi špičky české freewarové a onlineové tvorby. Nenechejte se zmást popisem hry, tak jak jej stvořil sám autor a který je jím vymyšleným příběhem, ve hře samotné jde ve skutečnosti o docela jiného.

Mightier - nejmocnější z mocných. Mightier - nejmocnější z mocných.
(freeware / logick / 3281  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě vás nepřekvapí skutečnost, že k ovládání freeware a online potřebujete zpravidla klávesnici a počítačovou myš, snad jen ti hodně nároční hráči potom pracují s gamepadem, nebo dokonce s joystickem. Určitě ale budete hodně překvapeni, když vám řeknu, že k plnému vychutnání dnešní hry v plném její rozsahu, budete potřebovat navíc i tiskárnu a navíc i webkameru, což jak jistě uznáte sami, už poněkud překvapivé je, neboť to jsme tu skutečně ještě neměli. „Mightier“ byl vytvořen na zvláštní zakázku společnosti IGF a to holandským studiem pro výrobu reklamních freeware, honosící se názvem „RATLOOP“. Ve své podstatě je tedy Mightier skákačkou, či hopsačkou, ve které je vaším úkolem sesbírat v různých lokacích vždy všechny krystaly, podivných, až bizardních tvarů, což ovšem není tak jednoduché.

Snake Clone – hadí klon. Snake Clone – hadí klon.
(freeware / logick / 3369  zobrazen / oblbenost 64%)

Po stránce grafické lze tuto hru bezesporu označit jako herní skvost, základem pro toto vysoké hodnocení pak je zasazení hry do zcela jedinečného a velice nezvyklého prostředí. Dalším, téměř ohromujícím faktorem této hry je její ozvučení, doprovodná hudba byla zvolena s velikým citem a nesmírným vkusem a je vskutku již oním známým, mnou tolikrát zmiňovaným bonbónkem na čokoládovém dortu. Společně s dobře zvolenými zvukovými efekty pak je hra zárukou, že se vám jen tak brzy neomrzí, nezevšední vám, rádi se k ní budete vracet a strávíte při jejím hraní dlouhé chvíle příjemné zábavy. Čeká na vás téměř hrůzostrašné herní prostředí, ve kterém musíte sbírat různé herní prvky, tedy bonusy a tak hada neustále krmit, čímž tento samozřejmě dorůstá, ale nesmí pod vaším vedením narazit do sebe, ani do mantinelů.

Unshadowed –  Wadeho pomsta. Unshadowed – Wadeho pomsta.
(freeware / logick / 3119  zobrazen / oblbenost 64%)

Mohu vám již předem říci, že se jedná o hru, kterou se mi při nejlepší vůli dlouho nedařilo přiřadit do některé z kategorií v oblasti freeware. Jedná se skutečně o hustý propletenec snad všech možných žánrů plných her, což vám ne jedné straně sice může pořádně zamotat hlavou, na druhé straně však hra rozhodně uspokojí spousty hráčů, majících v oblibě arkády, logické hry a snad i ty z vás, kteří rádi hrajete adventury. Jestliže potom navíc máte v oblibě i herní zamotanou všehochuť, potom vám garantuji, že právě zde jste se ocitli na tom nejsprávnějším místě. I když to tak po spuštění hry vůbec nevypadá a mohli byste být i zklamáni popocházením po herním poli a lámáním si hlavy nad otázkou, „co se to vůbec pomě chce?“, s postupem do dalších kol hra nabývá na dynamičnosti a zápletky se na vás jenom pohrnou.

The Eyeballs 2 - oční bulvy se vracejí. The Eyeballs 2 - oční bulvy se vracejí.
(freeware / logick / 3336  zobrazen / oblbenost 64%)

Jednou ze soutěžních her čtvrtého kola YoYo Games je i tato dnešní logická gameska „The Eyeballs 2“, jejíž první díl jsme vám již nabídli ke stažení, potažmo ovšem hlavně k zahrání, již včera. Výsledky výše zmíněné soutěže, které se zúčastnilo několik desítek soutěžících, budou známy až koncem ledna, jedno je ale už dnes jisté. Autor plně vyhověl podmínkám zadané soutěže a celou práci si ulehčil tím, že koncepčně předělal mnou již výše zmíněný první díl této hry, čímž ovšem posunul jak samotný námět hry, tak i její obsah, od akční arkády do kategorie logických her, což ovšem, alespoň podle mého názoru, hře hodně prospělo. Vznikla tak úplně nová hra ve stejném grafickém kabátku, která toho mimo hlavního hrdiny oční bulvy, nemá už dále nic společného. Úkoly ve hře jsou přísně logické a obtížnost hry se neustále navyšuje.

Naturel – sbírejte penízky. Naturel – sbírejte penízky.
(freeware / logick / 3247  zobrazen / oblbenost 64%)

Takto uvádí na svých domovských stránkách český autorský tým svoji hru „Naturel“: „Darkmoon soft naděluje! Stáhněte si pod stromeček tuto novou logickou hru zasazenou do království sněhu i luk a trávy. Čeká vás bezmála deset levelů, kdy s Naturelem musíte posbírat všechny mince a donést je do batohu. Hru podkresluje krásná vektorová grafika a líbivá hudba, která se dá volně přepínat. Jako bonbónek na dortu je editor vlastních levelů, kdy můžete zapojit vlastní fantazii a vytvořit opravdový oříšek pro ostatní hráče“. Jako vánoční dárek si pro vás český autorský tým, honosící se názvem „Darkmoon Soft“ tedy připravil logickou hru, která vám měla zpříjemnit vánoční svátky. Stejně se ale hodí i pro období po novém roce, neboť se jedná o vtipný námět a pěknou grafiku a pobaví vás i dnes, kdy jsou Vánoce již za námi.

Cheveree – pestrobarevná koulovaná. Cheveree – pestrobarevná koulovaná.
(freeware / logick / 3550  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud jste již hráli hru „Egypt Ball“, nebo třeba i „Azteca“, kteréžto jmenované hry naleznete rovněž na našich stránkách, potom vám rozhodně princip dnešní hry „Cheveree“ nebude zdaleka neznámý. Čeká na vás opět zcela perfektně zpracovaná hra plná překrásných barev, skutečně i dokonalá zábava, hra však tak jako obě předešlé mnou jmenované opět od vás vyžaduje plné soustředění a skutečně dokonalý postřeh. Poté, co si zvolíte, kterou úrovní hodláte začít hrát, klikněte na „Start“ a vrhněte se do první bitvy. Úroveň však volte s rozvahou, není vůbec jednoduché projít jednotlivými koly, hra je skutečně dosti obtížná a náročná. Vystřelujete barevná vajíčka a jakmile se vedle sebe ocitnou tři stejné barvy, tato prasknou a had se o něco zkrátí. Vaším úkolem je zabránit hadovi z vajíček, aby se nedostal až na konec.

3D Scooper - jen logika zvítězí. 3D Scooper - jen logika zvítězí.
(freeware / logick / 4735  zobrazen / oblbenost 64%)

Diamanty patří bezesporu svojí cenou k nejdražším nerostům a určitě by každý z vás takový blyštivý kamínek alespoň jednou v životě taky rád našel. Freeware hra 3D Scooper ale ukazuje tyto drahé kameny jako nežádoucí elementy, zničte je všechny, jen tak docílíte úspěchu. Jistě se mnou budete rádi souhlasit, když vám teď řeknu, že her na téma TETRIS existuje takové množství, že spočítat všechny jejich klony by byla veliká a možná i nekonečná práce i pro fundovaného statistika. Předkládáme vám ale jednu velice povedenou hru s tímto námětem od autorů “Koplay", kterou si lze dnešního dne zahrát jako freeware. Nejenže hra samotná je vskutku nefalšovaným originálem, ale svým způsobem je i po stránce grafické a technické skutečnou hvězdou mezi jí podobnými hrami, neváhejte a pusťte se do hraní, dobře se pobavíte.

Rainbow Web – hledání stejných trojic v pavučině. Rainbow Web – hledání stejných trojic v pavučině.
(freeware / logick / 13422  zobrazen / oblbenost 64%)

Vám již starý i z našich stránek dosti známý herní koncept byl přepracován do podoby pavouka, uhnízdivšího se na veliké pavučině, čímž vznikla nová originální hříčka na známé téma. Navíc je tato dnešní hra i opatřena bájným příběhem, což rozhodně autory šlechtí. Děj je umístěn do nejmenovaného bájného duhového království, nazývaného „Rainbow Web“, které je opanováno ohromným ošklivým pavoukem, který sedí na drahokamech jako ona příslovečná „žába na prameni“. Jediným východiskem pro záchranu království je tedy hledat a přeskládávat minimálně tři drahokamy do stejnobarevných sestav, na některých jsou potom písmenka, těchto je tudíž snažit se zbavit co nejdříve, neboť jsou heslem, které vám po zmizení písmen umožní přejít do dalšího následujícího kola, heslo je však v každém kole naprosto jiné.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)