HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - adventury (314)


Fragments of Fear – noční děs malé Alice Fragments of Fear – noční děs malé Alice
(freeware / adventury / 3287  zobrazen / oblbenost 64%)

Vždycky tvrdím, že adventur není nikdy dost, tento herní žánr má veliký okruh jejich vyznavačů a i když ne vždy jsou tyto hry vydařené, přesto zájem o ně je až nevídaný. Hra skutečně není dlouhá, což mohou jedni považovat za její klad, jiní zase za nedostatek, všem se prostě nezavděčíš, ne nadarmo se přece říká, že „jeden má rád vdolky, jiný zase holky“, vkus hráčů je nevyzpytatelný a velice rozdílný. Název hry zní vskutku strašidelně, ba dokonce až hororově, ale ve skutečnosti tomu tak vůbec není, zřejmě chtěli tímto názvem autoři hry na hru hráče upoutat. Hra disponuje velice jednoduchým příběhem, velice dobrou hratelností, příjemnou a líbivou grafikou, dokonce i její technické zpracování tvoří pěknou herní stavbu, je jen na škodu, že je dosti krátká, zkušení hráči by ji měli zvládnout rozhodně během pěti, až deseti minut.

Free Ice Cream – nevěřte cizím lidem    Free Ice Cream – nevěřte cizím lidem
(freeware / adventury / 3374  zobrazen / oblbenost 64%)

Také vám doma rodiče, když jste ještě byli malí, říkávali, abyste se nebavili na ulici s cizími lidmi, nenechali se jimi někam odvézt a nebrali si od nich žádné cukrovinky? To od nich nebyla žádná „opičí“ láska, ale obavy, že byste mohli narazit na nějakého toho „úchylného“ zvrhlíka, který by vám mohl těžce ublížit, zneužít vás, nebo dokonce připravit o život. Proč se vás na to ptám právě teď a zrovna tady? Vžijete se totiž do příběhu malé, nezkušené a naivní holčičky, která na svoji důvěřivost bezmála doplatila. Nechala se totiž neznámým mužem nalákat na zmrzlinu, a místo toho nakonec skončila v domě brutálního zabijáka, přičemž místo zmrzliny je ohrožována zlolajným zvrhlíkem sekáčkem na maso. Bude tudíž záležet jen na vás, zda se jí podaří díky jejímu důvtipu z domu zvrhlíka uniknouti, nebo zvítězí ten zvrhlík.

Unga needs Mumba – ulovte ženušce mamuta Unga needs Mumba – ulovte ženušce mamuta
(freeware / adventury / 3519  zobrazen / oblbenost 64%)

Chcete se podívat do doby kamenné, tedy o celá tisíciletí zpět? Pak vám nic nebrání v tom, abyste se tam v této dnešní adventuře vypravili, tak se ocitnete před dvaceti pěti tisící roky v jeskyni pravěkého člověka, kterou s ním sdílí jeho mlsná a v jídle vybíravá manželka. Muž jménem Unga je sice velice úspěšný pravěký lovec, bohužel dnes se mu ale příliš nedařilo. Po neúspěšném lovu se vrátil do své jeskyně pouze s malou krysou, kterou jeho ale vůbec žena nechce. Svému muži Ungovi dokonce striktně nařídí, aby se vydal zpět do světa a ulovil jí mamuta. Ungo, který manželku velice miluje, ji tudíž poslechne a vyjde z jeskyně znovu ven a tímto tedy začíná celé toto pozoruhodné dobrodružství, plné nástrah a nečekaných překvapení. Jedná o zdařilou, vtipnou, dobrodružnou hru, která milovníky adventur na delší dobu připoutá.

Slender - horor v tmavém lese Slender - horor v tmavém lese
(freeware / adventury / 4690  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je skutečně hororovou adventurou, která si pohrává s vaším vlastním strachem a nutí vás jej překonávat. Vše umocňuje i velmi dobře vybraná doprovodná hudba, která spontánně reaguje na dění na hrací ploše, totéž se potom týká i samotných zvukových efektů. Herní prostředí, kdy se nacházíte v tajemném, hustém a tmavé, lese, které pouze sporadicky osvětluje jen vaše kapesní baterka, je až neskutečně nepříjemné a strašidelné, neboť vidíte dopředu skutečně jen na pár kroků před sebou. Hru lze označit za dokonce „geniálně“ zpracovaný horor s přímo děsivým prostředím, které nahání hrůzu tak, že vám až bude běhat mráz po zádech. Jedná se o hru, která k vyvolání příliš děsivé atmosféry využívá všemožné základní známé triky, které hororové hry používají úspěšně už od dob jejich počátečního vzniku.

Heritage – dům plný strašidelných jevů Heritage – dům plný strašidelných jevů
(freeware / adventury / 4306  zobrazen / oblbenost 64%)

„Heritage“ je adventura z tak zvaného pohledu „první osoby“ s výborným technickým a grafickým zpracováním s velice neobvyklým, přímo originálním, téměř hororovým příběhem, okořeněná i logickými hádankami. Už samotný příběh hry tak poněkud zavání záhrobím, hlavní hrdince hry z nevysvětlitelných důvodů totiž náhle zemřela její babička., takže váš úkol bude zcela evidentní, zjistit okolnosti a důvody jejího skonu se bude očekávat od vás. Ocitnete se tudíž v době vaší babičky, kde narazíte nejen na velice záhadné stopy, ale i na indicie, které vám pomohou celou záhadu odhalit. Úkol to však nebude tak lehký, jak byste se mohli mylně domnívat, několikrát se budete zcela bezúčelně toulat po domě a hledat nějakou tu potřebnou „maličkost“, kterou jste nechtíc přehlédli, tak se obrňte hned již předem, trpělivostí.

Three Musketeers Secrets - služba králi Three Musketeers Secrets - služba králi
(freeware / adventury / 4060  zobrazen / oblbenost 64%)

Představujeme vám zdarma novou vzrušující plnou verzi hry "Tři mušketýři Tajemství: Constance", která vás zavede do světa Francie XVII. století, plného královských intrik, zrádného kardinála, a samozřejmě téměř neskutečného romantického dobrodružství. Na rozdíl od současnosti se tudíž ocitnete v době, kdy středem světa byly právě Francie a Španělsko a to díky jimi vlastnícími koloniemi a nadvládě jejich loďstva na moři a oceánech. Hlavní hrdinkou této skutečně vynikající hry je mušketýrka jménem „Constance“, která oddaně a bez výhrad slouží pokorně francouzské královně a snaží se ji ochránit nejen před intrikami vladařů ze sousedních států a velmocí, ale i proti praktikám rovněž intrikujícího kardinála. Aby to ještě nebylo tak docela všechno, hrou se prolíná i příběh lásky, který se táhne hrou, jako známá, červená nitka.

Shifter – muž mnoha tváří Shifter – muž mnoha tváří
(freeware / adventury / 3734  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní adventura má velice zajímavý námět, jedná se o svižné a navíc o velice inteligentně zpracované dílko, i když by se jí dalo vytknout až příliš statické ztvárnění, které však svůj účel do puntíku plní. Navíc je až příliš krátká, ale tato skutečnost ji vůbec neubírá na kvalitě, neboť hlavní hrdina vyniká tím, že dokáže v případě potřeby přeměňovat svůj vlastní vzhled, což jsme tady skutečně ještě neměli. Představ, že se někdo takto může přeměňovat a měnit svoji vlastní podobu, by byla ve skutečnosti hodně děsivá, ale v této adventuře působí velice zábavně. Nápad to ale není tak zcela nový, takové postavy, i když neskutečné, se totiž objevují v různých mýtech a pověstech, v Německu byl nazýván „Doppelgängerem“, ve Skandinávii sdílel mnoha názvů, nejznámějších a nejčastěji používaným názvem pro něj byl „Vardøger”.

A Tale of Two Kingdoms - dvě království A Tale of Two Kingdoms - dvě království
(freeware / adventury / 3664  zobrazen / oblbenost 64%)

Všichni m čarování, nadpřirozených jevů, neznámých nových pohádek, ale především ti, co se vyžívají v adventurách, především těm všem z vás je určena dnešní skvělá, doslova mistrovská hra. V ní je vaším hlavním úkolem pomoci pohádkovému království z beznadějné situace a dokončit hru, což jistě oceníte, dokonce v pěti možných variantách. Nestává se tak příliš často, aby vám autoři her a už vůbec ne adventur, nabídli celkem pět možných zakončení, tady jste však onu příležitost dostali, nenechejte si hru ujít, byla by to skutečně neodpustitelná škoda. Hra začíná ve skutečně velikém stylu, vyprávěním složitého, až neskutečného příběhu, v němž ale rozhodně každý zkušený milovník adventur nalezne podivuhodnou zápletku, vše se tu odvíjí v dávném, starověkém království Theylinn, obklopeném nepřáteli.

Kulivočko - klučina, zachraňující svět  Kulivočko - klučina, zachraňující svět
(freeware / adventury / 6111  zobrazen / oblbenost 64%)

V příběhu této české vydařené adventury, budete sledovat osudy malého chlapce s legračním, avšak nesmírně přiléhavým názvem, Kulivočko. Tento odvážný hrdina, který opouští budovu sirotčince, aby poznal jeho vlastní původ, a odhalil minulost svých předků, je pevně odhodlán celé věci přijít na kloub. V doprovodu ducha svého mrtvého dědečka se tudíž vydává za dobrodružstvím, aby především nalezl a zachránil starodávný artefakt, který jeho dědeček kdysi ukryl. Na své výpravě za artefaktem potkává draky obry, trpaslíky a skřítky, přičemž se ale dostává do velikých svízelí. Brzy mu začíná být jasné, že jeho kroky zamíří jinam, než si to sám představoval, a zjistí, že není jediný, kdo po artefaktu pátrá a chce se ho zmocnit. Jedná se o zábavnou hru, plnou logických úkolů, zabalenou do luxusního, grafického kabátku.

Star Defender 3 - boj s Biony pokračuje Star Defender 3 - boj s Biony pokračuje
(freeware / adventury / 3786  zobrazen / oblbenost 64%)

Jsou tomu již téměř dva roky, co jsme vám na naši doméně nabídli skvělou vesmírnou střílečku s názvem „Star Defender 2“, která měla u našich příznivců na poměry našich stránek, velice kladný ohlas, soudíce tak podle procentuálního hodnocení zmíněné střílečky. Dnešní hra je tudíž třetí pokračováním této velice populární série vesmírných stříleček, která rovněž opět staví herní princip na pohledné grafice a obrovské záplavě zcela nových a originálních nepřátelských jednotek. Kladený důraz na charakterové vlastnosti nepřátelských jednotek lze opět dobře vidět i při jejich pohybu, některé mají jen obrannou funkci a chrání tak před střelami silnější útočné jednotky, jiné se vám zase nepostaví na odpor, zato roznesou po ploše nové nepřátele, jako nějaké výsadkové letadlo. Variabilitu nenajdete jen u nepřátel, také i u vašich zbraní.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)