HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - adventury (314)


Shaman Odyssey – sjednoťte ostrovany    Shaman Odyssey – sjednoťte ostrovany
(freeware / adventury / 3317  zobrazen / oblbenost 64%)

"Shaman Odyssey“ je poněkud nadprůměrná adventura, zkombinovaná se strategickými kprvky, která rozhodně zaujme především svým mimořádně zdařilým grafickým a technickým zpracováním, takže za zahrání rozhodně stojí. Jejími tvůrci jsou světoznámí autoři freeware, tedy tvůrčí kolektiv „MyPlayCuty“, což už hovoří v tom kladném smyslu samo o sobě. Ocitnete se v roli domorodého šamana a nebudete to mít skutečně ale vůbec lehké a jednoduché. Histě dobře víte, že na tak zvaním „Černém kontinentu“, žije mimo zcivilizované lokace i spousta různých domorodých kmenů, kteří se mnohdy příliš v lásce nemají, vedou mezi sebou spory a to i v častých bojích, o svá území, o lov zvěře a mnohdy mají i náboženský podtext a vzájemně se i požírají. Vaším úkolem tak bude pokusit se všechny znesvářené kmeny sjednotit.

Will You Ever Return - procházka peklem Will You Ever Return - procházka peklem
(freeware / adventury / 3509  zobrazen / oblbenost 64%)

Tak copak přátelé, domníváte se, že skutečně existuje peklo, nebo jen v pohádkách a bájích? Pokud si tedy vyzkoušíte dnešní hru, potom zjistíte, že peklo existuje, tedy ovšem pouze v této hře. Hra se nemusí líbit všem, jistě však může hráče zaujmout především svým bizardním námětem a zpracováním, znázorňuje totiž peklo, tak jak si ho představujete jen v divokých snech. Výborná animace a všudypřítomné pekelné výjevy jsou jen malou kapkou v moři mohutného šílenství, které je mohutně navíc věrohodně podpořeno hudbou, za jejíž výběr by se nemusel stydět ani ten nejotrlejší masový vrah. Prohlídka pekla v podání tohoto titulu je opravdu zábavná a hodně psychopatická cesta. Hra, ve které není nic svaté, však rozhodně není pro každého, by se tak dala nejlépe vystihnout názvem "skutečné šílenství".

The Burger Flipper – upečte si hamburger The Burger Flipper – upečte si hamburger
(freeware / adventury / 3409  zobrazen / oblbenost 64%)

Chodit dnes na jídlo do restaurací, je mnohdy sázka do loterie. O tom jste se mohli sami přesvědčit, pokud sledujete televizní program na Primě, nazvaný „Ano, šéfe“, v němž stupidní kuchař Zdeněk Pohlreich, neblaze proslulý oslovováním svých kolegů rčením „Vole, vole“, testuje kvalitu jídel, podávaných v restauracích a jídelnách, přičemž ne vždy tyto obstojí. V dnešní hře pracuje v jedné takové restauraci kuchař jménem Tom, v níž připravuje pro své hosty speciální a výtečné hamburgery. Jedná se tudíž o adventuru, v níž vláda hrozí zavřením restaurace pro její vysokou kvalitu a vzorným službám zákazníkům, takže Tomův šéf mu dal podivný úkol, vyrobit hamburger, který nebude mít nic přírodního. K tomu musí Tom sehnat houby, slaninu a jiné přísady. Jde o velmi vtipnou adventuru, s mnoha humornými komentáři.

Jane Croft - vyšetřete smrt milionáře  Jane Croft - vyšetřete smrt milionáře
(freeware / adventury / 4142  zobrazen / oblbenost 64%)

Agentka FBI Jane Croftová, pátrá po vrahovi londýnského milionáře, a kdo ví, třeba se jí to právě díky vám,podaří. Zároveň bude chtít odhalit i vraha jejího tragicky zesnulého parťáka. Přidejte se tedy k dobře známému detektivovi Croftové v její snaze rozlousknout případ v této agenturní a logické hře s ukrytými předměty, která se nazývá „Jane Croft: The Baker Street Murder“. Naskýtá se sice mnoho podezřelých, jakož i mnoho důkazů, ale jen vy samotní můžete odhalit vraha. Prohledávejte tudíž různá místa, nalézejte stopy, vyřešte zadané úkoly a pomstěte vašeho přítele ve hře „Jane Croft: The Baker Street Murder“. o ani měsíc, co agentka Jane Croftová přišla ve službě parťáka. Pátrání po vrahovi však přeruší nový případ, když je v ponuré a zaplivané londýnské uličce Baker Street, nalezeno tělo místního milionáře.

Spaceman In Space – kosmonaut v prostoru Spaceman In Space – kosmonaut v prostoru
(freeware / adventury / 3369  zobrazen / oblbenost 64%)

Nemám příliš v oblibě hry, které se odehrávají pouze v jediné lokaci, tentokráte ale musím pochválit autory za tuto adventuru, i když právě v ní se budete pohybovat pouze v jediné lokaci a hledat různé předměty, zajišťující vám další postu ve hře. Jak říkají sami autoři tohoto dílka, není tomu tak dlouho, co vytvořili podobné hry s názvem „Maestro: Notes of Life“ a „Maestro: Music of Death“, které měly u hráčů nečekaný ohlas, což je přimělo k vytvoření další hry, tedy dnešní adventury s názvem „Spaceman In Space“. Ve hře se rovnýma nohama ocitnete v jakémsi podivném Vesmíru, v roli hlavního protagonisty hry, kterým je kosmonaut, kterému krutá a zlomyslná čarodějnice uzmula jeho oblíbenou hračku, tedy gumovou kačenku. Je tedy jasné, co bude váš úkol, pomoci tak kosmonautovi milovanou kačenku nalézti.

Plan M – zachraňte svět před opicemi    Plan M – zachraňte svět před opicemi
(freeware / adventury / 3489  zobrazen / oblbenost 64%)

Tak poněkud praštěný, snad i dosti tradiční příběh bez nápadu, na druhé straně ale skutečně bezproblémová a zcela klasická hratelnost, tak nějak by bylo možné charakterizovat dnešní adventuru, která mnoho moudra nepobrala. Přesto nutno ale přiznat, že pro milovníky adventur bude tato prapodivná hra téměř dokonalou, i když tak dosti praštěnou zábavou. Jedná se jenom o další herní titul, v němž opět budete zachraňovat Svět před pohromou velice podivných podmínek. „Plan M“, v němž písmeno M zastupuje zkráceně „Monkey“, tedy po česku Opice, už samo o sobě dosti napovídá, s čím se ve hře setkáte. O co tedy ve hře jde? Právě v takováto zvířata, ze kterých, dle vědeckých poznatků homo sapiens pochází, se rozhodl hlavní protagonista přeměnit lidstvo na Zemi v opice a přeměnit Zemi na Planetu opic.

Keys of a Gamespace – cesta do minulosti Keys of a Gamespace – cesta do minulosti
(freeware / adventury / 3404  zobrazen / oblbenost 64%)

Život se s námi někdy skutečně nemazlí, mnozí z vás jistě nadělají během něj spousty „kotrmelců“, za které se mnohdy později stydí. Některé pochybné počiny se dají sice napravit, většinou to však již nejde, znáte přece české úsloví, že „pozdě bycha honit!“ Pak vám už nezbývá vůbec nic jiného, než „nakopnout“ stroj času a všemu nastavit lepší příznivou budoucnost. Tak toto je tedy obsah a námět dnešní adventury od nepříliš známého autora freeware, jménem Sébastien Genvo. Protagonista této freeware se nazývá Sebastian, jeho vlastností je jeho velký koníček, jímž je počítač, u kterého tráví všechen svůj volný čas. To se samozřejmě ale vůbec nelíbí jeho manželce, která mu dá ultimátum, buďto ona, nebo počítač. Sebastian se rozhodne vše řešit, pustí se s vervou do hledání osudné chyby, které se v minulosti dopustil.

Ascension – nanebevstoupení Ascension – nanebevstoupení
(freeware / adventury / 3337  zobrazen / oblbenost 64%)

„Ascension“ je psychologická hra plná hrůzy a děsu, ve které se ztotožníte s hlavním protagonistou hry jménem Atticus, který je hlídačem území, a přiměl svoji těžce nemocnou dceru k tomu, aby zvelebovala po odeznění velké katastrofy, jeho stavení. Na své cestě pak musí přežít hordy monster a bestií, a to sám, bez jakékoliv jiné cizí pomoci a vrátit se bezpečně zpět do svého domu. Hra je téměř dokonalou ukázkou vyspělé techniky, bez jakéhokoliv kazu na kráse, je velice zábavná, probíhá v napjaté a vzrušující atmosféře, což všechno dohromady lahodí vašemu oku a navíc i působí velice profesionálně. Je doprovázena vkusně vybraným, až dynamickým hudebním doprovodem, příběh sice nepůsobí nikterak překvapivě a nikterak neohromí, snad jen délka hraní je poněkud strohá a rozhodně však mohla být delší.

Octodad – starostlivý otec chobotnic    Octodad – starostlivý otec chobotnic
(freeware / adventury / 3716  zobrazen / oblbenost 65%)

Jistě přijdete zcela sami na to ihned po spuštění hry, že hlavní hrdina hry, jménem „Octodad“ je chobotnice, a to ne ledasjaká, je hlavou celé rodiny. Že být hlavou početné domácnosti chobotnic, není žádná hračka pro žádného otce, to snad ani není nutno zdůrazňovat, tato role je oříškem i pro mnohé lidské rodiny, pro vašeho Octopada to ovšem platí dvojnásob. Snaží se svoji identitu totiž před ostatními členy jeho rodiny utajit, soustavně se pohybuje jen po dvou chapadlech, napodobujíc tak lidskou chůzi, zkrátka dělá všechno pro to, aby nikdo nezjistil, že se jedná o chobotnici. Ne vždy se mu to ale zcela daří, takže velice často dochází k úsměvným situacím. V domácnosti ovládáte chodící chobotnici a snažíte se pomáhat ostatním členům své rodiny tak, že někdy umyjete nádobí, anebo si se synkem zahrajete fotbal.

Nuign Specter – s brokovnicí na cestu   Nuign Specter – s brokovnicí na cestu
(freeware / adventury / 3185  zobrazen / oblbenost 64%)

Dokážete si to vůbec alespoň představit? Venku je sychravo, mlha by se dala nožem krájet, vy, coby hlavní hrdina hry si hovíte v pohodě ve svém domově, když tu zvenčí zaslechnete podivné škrábání. Nu což, naštěstí máte doma brokovnici, takže se jí chopte a vydejte se pochmurnou krajinou na nebezpečnou a dobrodružnou pouť, abyste přišli oněm podivným zvukům na kloub. Skoro na každém kroku se může něco, nebo někdo ukrývat, takže buďte hodně obezřetní a opatrní, hlavně dávejte bedlivý pozor, kam to vlastně šlapete. Adventura „Nuign Specter“ se právem řadí mezi takzvané „atmosférické hry“, atmosféra a pochmurné prostředí jsou tady to, co vás zachytí a hnedle jen tak nepustí, obklopuje vás hustá, téměř neprůhledná mlha, kterou se musíte doslova „prokousat“, je však na škodu, že hra postrádá herní příběh.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)