HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - adventury (314)


Wizard of Egypt – kouzla a středověk. Wizard of Egypt – kouzla a středověk.
(freeware / adventury / 4745  zobrazen / oblbenost 64%)

Starověká egyptská mytologie, odporná stvoření připomínající vám už dobře známé Zombie a taktéž se tak chovající, vylézající z tisíc let starých hrobek, včetně obřích mutantů zcela neznámých a příšerných zvířat, tomuto všemu budete muset čelit v této dobře vymyšlené akční hře, která se rovněž zúčastnila soutěže „Becher Game 2007“. Vašimi zbraněmi budou převážně a to v duchu této prehistorické doby, zejména kouzla. Jak je i vám určitě dobře známo, při prozkoumávání egyptských hrobek doplatil na tajemná kouzla nejeden velmi zkušený badatel, snad pokud vstoupíte do tohoto děje hry vy, budete úspěšnější a podaří se vám rozluštit mnohé tajemné záhady. Hra „Wizard of Egypt“ vás zavede přímo do samého nitra pyramid, kde mimo stálého válčení s mumiemi vás čeká i sběr drahocenných artefaktů.

Královna jezer – skleslá pohádka o slepém princi. Královna jezer – skleslá pohádka o slepém princi.
(freeware / adventury / 6906  zobrazen / oblbenost 64%)

Je už našim dobrým zvykem sledovat různé soutěže, zadávané pro autory freeware, z nichž rozhodně je nejznámější a zejména mezi českými autory nejpopulárnější soutěž „Becher Game“. Vítězných her z minulých ročníků i těch podle nás nejpovedenějších, najdete na našich stránkách již pěknou řádku, stačí si do vyhledavače zadat název „Becher“ a můžete si vybírat. To vše co zde říkám, je už ale minulost. Jako každoročně byla i letos vyhlášena tato soutěž pod názvem „Becher Game 2007“ a známe již i její absolutní vítěze, kterými je dvojice už dobře známých českých autorů freeware, píšících pod pseudonymem „Avrix and Ane-Arch“. Jedná se o kombinaci několika herních žánrů a to adventury, akční, logické a arkády, musím hned říci v úvodu, že toto propojení se zmíněným autorům podařilo skloubit výborně.

Ben Jordan Paranormal Investigator 6 Ben Jordan Paranormal Investigator 6
(freeware / adventury / 5606  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud to ještě nevíte, což samozřejmě již hrdinové tohoto šestého, zatím tudíž posledního herního seriálu to už vědí, objevila se v Řecku prapodivná nebezpečná otrava. Známé vyšetřující trio, tedy Ben, Simon a Alenka se rozhodnou přerušit zaslouženou dovolenou v Japonsku a odcestovat do Řecka, řešení tajuplných záhad a tajemství není přece jak už dávno víte pouhou jejich prací, ale přímo koníčkem a zábavou, i když mnohdy jim jde doslova tak říkajíc „o krk“. Po příjezdu do této velice exotické a atraktivní země odjedou do rybářské vesnice Agia, kde zjišťují, že starobylé mořské kreatury znímé jako Sea People, o nichž se všichni domnívali, že tyto již dávno vymřely, vylézají z moře a stahují pokojné vesničany do mořských hlubin jako potravu. Jestliže jste již odehrály předcházející díly z našich stránek, nenechejte si ujít ani tento.

A very special dog - speciálně cvičený pes. A very special dog - speciálně cvičený pes.
(freeware / adventury / 5661  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte rádi zvířátka a zvláště pak pejsky? Pokud ano a navíc jste ještě příznivci adventur, potom je tato hra jakoby stvořena právě pro vás. Ovládat budete totiž velice dobře vycvičeného německého ovčáka, který pod vaším správným vedením dokáže provádět až neuvěřitelné kousky. Jistě jste viděli alespoň jeden díl z rakouského televizního seriálu „Komisař Rex“, pokud ano, jistě víte co mám na mysli. Jestliže tento seriál vůbec neznáte, čemuž bych se ovšem velice divila, potom vězte, že vlastnit dobře vycvičeného psa je nejen mít dobrého přítele, ale i věrného kamaráda a oddaného pomocníka. Říká se, že „nejlepším přítelem člověka je kniha“, ale také, že „nejlepším přítelem člověka je pes“. V dnešní hře dojde na to druhé tvrzení, dovolím si prohlásit, že tento váš pes se televiznímu vzoru vyrovná.

Ahrimans Prophecy - dobrodružná pouť. Ahrimans Prophecy - dobrodružná pouť.
(freeware / adventury / 3979  zobrazen / oblbenost 65%)

A zase vám přináším jedno pořádné RPG plné nejrůznějších úkolů, jako třeba najdi něco a přines to, zabij příšeru a vrať se s kusem jejího těla, poté zde na vás bude čekat plno NPC (dobrých i zlých), to celé v překrásném světě Ahriman, který je bohužel odsouzen ke zničení od démonů (zase jsou démoni záporňáci, to je diskriminace) a dcera Světla vás posílá na jeden obtížný úkol a já vás nechám hádat na jaký. Jste mladá holka jménem Talia, která doufá, že se stane bylinkářkou. Předtím ovšem musí udělat pár úkolů pro svou babičku, farmáře a spisovatele. Potom všem už budete moct jít za Avrail, starou bábou, která říká lidem ve vesnici čím se stanou. Najdete ji v jeskyni, kde se bude ukrývat před lidma. Od této chvíle to začíná trochu vřít. Kovář Devin se rozhodne, že vás bude doprovázet a chránit.

Reactor 09 – výbuch jaderného reaktoru. Reactor 09 – výbuch jaderného reaktoru.
(freeware / adventury / 3328  zobrazen / oblbenost 64%)

Adventury, i když „jenom“ zahraniční, jsou bezesporu lákadlem pro všechny hráče, věnujícím se především této herní kategorii. Znám hráče, kteří mi píšou na můj e-mail s tím, že „adventur není nikdy dost a chtěli by, abychom na našich stránkách nabízeli ke stažení více adventur. Tímto tedy jejich přání plním, ale je nutné si uvědomit, že okruh našich příznivců je veliký a musíme pamatovat na všechny naše věrné čtenáře, zajímající se i o jiné herní žánry, než jsou „pouze“ adventury. Dnešní hra je tedy, ostatně jako každá jiná adventura (co by to ostatně bylo za adventuru, kdyby neměla příběh?) opatřena příběhem, který se však přece jenom vymyká z žánru ostatních adventu, i když popravdě řečeno, jedná se o příběh, který vás rozhodně zaujme. Ne v každé adventuře je hlavním hrdinou trestanec, v této dnešní však ano.

Conspiracy of Songo - detektivní příběh. Conspiracy of Songo - detektivní příběh.
(freeware / adventury / 4910  zobrazen / oblbenost 64%)

V kategorii freeware se nenajde mnoho adventur, zvláště už ne takových, u kterých byste mohli strávit delší dobu při jejich hraní. Mohu vás již předem ujistit, že dnešní hra je mezi nimi skutečně čestnou výjimkou a to nejen velice dobře a originálně zvoleným příběhem, ale až neuvěřitelně dlouhou délkou hraní, u freeware skutečně nevídanou. Příběh hry lze hodnotit jako tajuplný, okořeněný láskou a odvahou, „šmrncnutý i konspirativními prvky a jeho rozuzlení si vyžaduje velikou trpělivost a doslova „bujnou“ fantazii, pokud tedy chcete hru dokončit a zjistit jak to vše dopadlo, bez obojího se rozhodně neobejdete. Hra není lehká a čeká na vás spousta hádanek a tajů, které budete muset vyřešit, některé vám dají skutečně zabrat.

Last Rose in a Desert Garden - v pouštní zahradě. Last Rose in a Desert Garden - v pouštní zahradě.
(freeware / adventury / 4234  zobrazen / oblbenost 64%)

Před dávnými časy došlo na Zemi k obrovské nukleární válce, která vyhladila celé lidstvo. Vy jste poslední žijící člověk na celém světě. Svůj život trávíte blouděním pouští, pustinou a troskami. Vy však stále věříte, že ještě někoho potkáte. Jednoho dne jste se dostali až ke staré budově. Prozkoumejte vrak auta a satelit, zkuste vejít dveřmi do budovy, ale samozřejmě to nepůjde. Tak tedy začíná dnešní „apokalyptická“ hra o člověkovi, se kterým se samozřejmě ve hře ztotožníte vy a jenž jako samojediný přežil atomovou válku. Jenže tomu nemůžete a hlavně nechcete uvěřit a v tom právě spočívá „jádro pudla“, tedy vlastně podstata této dnešní adventury, která je sice docela vydařená, ale má stejnou vadu, jako řada jiných freeware adventur, je totiž opět příliš krátká. Pokud byste přece jen „zakysli“, na Abeceděher je návod.

La Croix Pan - americký odstřelovač. La Croix Pan - americký odstřelovač.
(freeware / adventury / 5104  zobrazen / oblbenost 64%)

Píše se datum 7. červen 1944, je tedy zřejmé, že 2.světová válka se definitivně schyluje ke konci a fašisté již mají na kahánku. Z východu se na ně žene Rudá Armáda, ze západu již také útočí spojenci včele s americkou armádou. Vžijte se tedy do role amerického průzkumníka, který je zároveň i velice zkušeným odstřelovačem a vydejte se do zpola zborcené vesnice na průzkum. Najdete zděnou věž a musíte se dostat dovnitř, vylézt až nahoru k věžnímu okénku a postřílet fašistickou jednotku, která se vplížila do vesnice a tak uvolnit cestu pro vaše další kamarády. Ono se to hezky píše, ale zase tak docela jednoduché to nebude. Budete muset vyřešit několik hádanek a tajů, než se dostanete až k věžnímu oknu a mohli tak splnit vám zadaný úkol. Ani po jeho splnění ještě nemáte zdaleka vyhráno, no víc vám už neprozradím.

Moorhuhn Der Fluch des Goldes XS – naleznete poklad? Moorhuhn Der Fluch des Goldes XS – naleznete poklad?
(freeware / adventury / 5385  zobrazen / oblbenost 64%)

Her od světoznámé firmy, zabývající se tvorbou freeware, existují rozhodně tisíce, jen na našich stránkách byste jich objevili určitě desítky. Představovat vám proslulou velice nadanou slepičku jménem Moorhuhn by rovněž zřejmě bylo oním příslovečným nošením dřívím do lesa, i takových her, ve kterých je tato světově proslulá slepice hlavní hrdinkou, najdet na našich stránkách povícero. Většinou se však jedná o arkády, tedy „hopsačky“, či „skákačky“, možná si vzpomenete, nebo jste dokonce už hráli hru, kde se tato slípka stala závodníkem v rychlém automobilu. Rozhodně jste ji však ještě neviděli v adventuře, což je tedy dnešní její herní kategorie. Celá, jinak zajímavá hra má jen jednu vadu, jedná se pouze o krátkou reklamní ukázku, za celo hru byste museli vyklopit nějaký ten dolárek, i tak za zahrání stojí.

<<  [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ] [ 19 ] [ 20 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)