HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - adventury (314)


Murder in a Wheel - vražda v jednom kole. Murder in a Wheel - vražda v jednom kole.
(freeware / adventury / 5462  zobrazen / oblbenost 64%)

„Murder in a Wheel“ je typickou adventurou „click and point“, kterých není nikdy dost a rozhodně je to herní kategorie freeware, která má mezi hráči těchto her veliký okruh příznivců. Adventury jsou tudíž velice žádaným herním artiklem, což vyplývá i z čtenářských ohlasů, které nám zasíláte e-mailovou poštou. Dnešní hra rozhodně nepatří k těm nejnovějším hrám, přesto se domnívám, že adventur tohoto typu není nadbytek, takže vás i tato hra zaujme a potěší. Přes toto konstatování ale musím říci, že „Murder in a Wheel“ rozhodně patří ke klasickým hrám tohoto typu a bylo by určitě škoda, jen tak kolem ní netečně přejít a nechat ji zcela bez povšimnutí. Řešíte-li rádi logické problémy, potom je hra přímo stvořena pro vás a že jich je ve hře hodně, na to vezměte jed, navíc je na poměry freeware i poměrně pořádně dlouhá.

Little Girl in Underland – dívenka v pohádkovém podzemí. Little Girl in Underland – dívenka v pohádkovém podzemí.
(freeware / adventury / 3550  zobrazen / oblbenost 64%)

Malá holčička a její velice dobrodružná cesta pohádkovým světem, to je zvláštní zpracování dnešní hry, kdy se v roli malé holčičky setkáte s velice podivnými bytostmi, které budete muset likvidovat, jen tak postoupíte vpřed. Ve hře budete muset, ostatně jako v každé adventuře, velice pozorně sledovat okolí, neboť každé přehlédnutí z některého z předmětů, vás dokonale zastaví v dalším pokračování. Hra je napsána v angličtině, takže i prvky, kterými budete věci sbírat I vaše poslání, včetně příštích úkolů je zpočátku značně mlhavé, vaše postava začíná jakýmsi podivným monologem, kdy se sama sebe táže odkud přichází a jaký je její úkol a sama si i na tyto otázky odpovídá, poněkud nezvyklé, že ano? Hry je typickou adventurou typu „click and point“, hra je sice skutečně velmi vydařená, ale bohužel příliš krátká.

Room Escape 2 - unesený syn Franka Derwise. Room Escape 2 - unesený syn Franka Derwise.
(freeware / adventury / 4679  zobrazen / oblbenost 64%)

Pakliže máte v oblibě adventury a navíc potom ještě v češtině, potom se skutečně nacházíte na tom nejsprávnějším místě. Dnešní hra s příznačným názvem „Room Escape 2“ není sice nikterak dlouhá, ale přece jen se u ní můžete delší chvíli potrápit a namáhat si vlastní mozkové závity. Ani její technické zpracování není žádným světovým zázrakem, ale určitý kus napětí při pátrání po klíči v sobě rozhodně skrývá. Jmenujete se Frank Derwis, jste členem speciální policejní jednotky a neznámí mafiáni, kterým jste trnem v oku, vám unesli vašeho syna a uvěznili ho v garáži. Pokud tedy chcete syna najít a osvobodit ho, potom musíte najít klíč od této garáže, neboť jen tak můžete vašeho syna vysvobodit, potažmo jej zachránit. Jedná se tudíž o detektivní příběh, musít tedy pátrat a hlavně posbírat všechny různé předměty.

The Vacuum – nebezpečný kosmický výlet.. The Vacuum – nebezpečný kosmický výlet..
(freeware / adventury / 3655  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavní postavou této dnešní adventury je chlapík jménem Leo, kterého povedete mnohými lokacemi a pozornost musíte věnovat všem záchytným bodům ve hře. S každou postavou, se kterou se na cestě setkáte, si pohovořte, proberte s ní vždycky všechny nabídky dialogů, tak se dozvíte důležité informace, které potřebujete pro další zdárný postup ve hře. Sbírejte všechny předměty a zkoušejte je používat na jiné, pečlivě zvažujte vaše rozhodnutí, neboť jen na vás bude záležet, zda zvítězí spravedlnost a zda ušetříte a zachráníte mnohé životy, nebo necháte některé postavy umřít, vše je tedy pouze a jen ve vašich rukách. Jedná se o typickou „click and point“ adventuru, z čehož samozřejmě vyplývá, že k ovládání hry potřebujete pouze vaší myš a obě její tlačítka. Pakliže zvolíte ten správný postup, dočkáte se překvapení.

Tajomstvo šepkajúcich lesov – odhalte tajemsví lesa. Tajomstvo šepkajúcich lesov – odhalte tajemsví lesa.
(freeware / adventury / 4603  zobrazen / oblbenost 64%)

Adventu není nikdy dost, to je nejen moje přesvědčení, ale i stanovisko mnoha hráčů freeware, jimž tento herní žánr plných her přirostl k srdci. Mnoho z vás mne žádá, abychom nějakou tu hezkou a hlavně srozumitelnou adventuru na našich stránkách zveřejnili a tak ji nabídli všem příznivcům adventur. Bohužel velice málo českých, anebo slovenských autorů dává ve vlastní tvorbě přednost adventurám, raději tvoří nějaké ty arkády, či akční hry, je to rychlejší a hlavně pohodlnější. Při surfování na Internetu jsem přece jen jednu slovenskou adventuru nalezla, takže plním přání a prosby mnoha čtenářů a nabízím vám ji tudíž ke stažení, potažmo ovšem k zahrání. Hra vás žene dopředu pomocí psaných textů, které jsou samozřejmě všechny v nám blízké Slovenštině, takže všemu velice lehce porozumíte a s chutí i zahrajete.

Stench Mechanics – důsledná příprava kosmonautky. Stench Mechanics – důsledná příprava kosmonautky.
(freeware / adventury / 3399  zobrazen / oblbenost 64%)

Cactus Games, tento autorský kolektiv, zabývající se tvorbou freeware vám určitě nemusím představovat, alespoň tedy ne vám, kteří jsou pravidelnými návštěvníky našich stránek a stahují si od nás freeware, nebo spouští si z nich online hry. Tito autoři jsou, jak jistě již také víte, proslulí zejména tím, že jejich hry se vyznačují jednak zcela originálními náměty, ale také svoji technikou při zpracovávání grafické stránky hry. Jejich fenomenálním rozpoznávacím znakem je zejména grafika, tvořená z různobarevných kostiček, působící na první pohled poněkud bizarně, ale vy zkušení hráči taktéž už víte, že svému účelu vždy vyhovuje a navíc, ne vždy se autoři této grafické techniky zuby nehty drží. Dokážou totiž měnit svůj grafický styl a vesměs se jim to daří na výbornou, jsou totiž skutečně opravdovými mistry v jejich kategorii.

Break Free - útěk z vězení. Break Free - útěk z vězení.
(freeware / adventury / 4565  zobrazen / oblbenost 64%)

Jakmile se ve vězení vlády ujme noc, je tam ještě podstatněji nepříjemněji, také ale nebezpečněji. Minulou noc se navíc všichni trestanci ještě vzbouřili a jistě si domyslíte sami, jak taková vězeňská vzpoura ve věznici s tou nejtěžší ostrahou vypadá. Vězni se zmocnili zbraní a dozorcům nejenže začíná být pěkně horko, ale jde jim skutečně i o život, neboť prchající vězeň, toužící po svobodě, nemá opravdu žádné zábrany a do vězení se již vrátit nechce. Samozřejmě že se dozorci snaží vězňům v útěku zabránit, ale také ještě stačili o této události informovat nadřízené orgány, takže pomoc proti vězňům už je na cestě. Situace je tedy napjatá a přiostřuje se snad každou ubíhající sekundou, takže vy, kteří se s jedním takovým vzbouřeným vězněm ve hře ztotožníte, máte jen dvacet minut na útěk za vytouženou svobodou.

Ben There, Dan That! – společná cesta za dobrodružstvím. Ben There, Dan That! – společná cesta za dobrodružstvím.
(freeware / adventury / 3498  zobrazen / oblbenost 64%)

Moje přesvědčení zní jednoznačně, adventur není nikdy dost a jakmile tedy při surfování na Internetu na některou narazím, musím vám ji nenabídnout k zahrání. Dnešní adventura je tudíž typickou hrou pro systém nazývaný „click and point“, kde sbíráte předměty, které pak je nutno použít na jiné a tak postupovat dále. Vlastníte také inventář, do kterého se vámi sebrané předměty ukládají, v něm také můžete předměty, pokud to ovšem lze, mezi sebou kombinovat a takto upravené pak používat na příslušné předměty na hrací ploše. Tak si zajišťujete nejen postup dál, ale získáte často i nové předměty, velmi nezbytně nutné pro další zdárný postup hrou. Hra sama o sobě je velmi zajímavá tím, že hlavními aktéry v ní, jménem Ben a Dan jsou samotní autoři, tedy vám již známí Daniel Marshal a Benjamin Ward.

How Many – neuvěřitelný smolař. How Many – neuvěřitelný smolař.
(freeware / adventury / 5303  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě to taky dobře znáte, v každé domácnosti se sem tam něco porouchá a pokazí, na to není samozřejmě vůbec nic mimořádného, někdy to odnese pračka, jindy lednička, stanou se však i takové banality, jako že praskne někde žárovka. To samozřejmě není žádná věda, vyměnit ji za novou, pokud se vám ovšem nelepí smůla na paty, tak jako našemu hlavnímu hrdinovi v dnešní, nikterak dlouhé adventuře. Váš domácí kutil to ale vůbec nezvládá, těžko říci, zda je ještě podnapilý, nebo má „obě ruce levé“. Jak totiž vyplývá z jeho slov, včera oslavovali s manželkou výročí svatby, s alkoholem to hodně přehnal, přesto ale dneska vstal dříve než jeho manželka a to proto, aby mohl manželce připravit snídani, jako kompenzaci za jeho včerejší „opičku“, dojde však nečekaně k havárii, v kuchyni přestane svítit světlo.

Rom Check Fail - změna je život. Rom Check Fail - změna je život.
(freeware / adventury / 4003  zobrazen / oblbenost 64%)

Představte si, že jednou si jdete zapnout svůj počítač, budete si chtít spustit nějakou vámi oblíbenou freeware a najednou obdržíte místo spuštění vámi vybrané hry hlášení „Rom Check Fall“. Tak se ocitnete najednou zcela nečekaně a překvapivě ve hře za nějakou docela jinou postavu, než jste původně předpokládali a musíte začít likvidovat nepřátele. Celá hra, tedy zvuky, grafika, i nepřátelé, jakož i způsob boje se kvůli „problémům“ počítače mění každých pět sekund, takže neustále musíte měnit taktiku boje i postupu ve hře. Hra má celkem dvacet úrovní a to s minimální obtížností, ale s velkou porcí až nečekané a nepředvídané zábavy. Rom´s Check Fail“ je veselá malá freeware počítačová hra z kategorie arkád. Užívejte na vesmírné překážky vaši zbraň a také je sestřelujte, mnohdy budete moci používat pouze meč.

<<  [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)