HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - adventury (314)


The Patron the old graveyard story - starý příběh hřitova. The Patron the old graveyard story - starý příběh hřitova.
(freeware / adventury / 4493  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní hra, která se odehrává na nočním hřbitově, plném bloudících duchů, by se mohla jevit jako neskutečný horor, i když tomu tak ve skutečnosti vůbec není. Jedná se o hru českých autorů z Digital Monk, nenechejte se splést tím, že děj hry, včetně nabídky a menu, jakož i úvodní rozhovory, které vás uvádějí do hry, jsou všechny v anglickém jazyce. Naši autoři si ale se spisovnou angličtinou příliš hlavu nelámali, jistě chápu jejich komerční snahu, získat pro jejich hru i zahraniční hráče, ale s jejich angličtinou, na rozdíl od hry samotné, rozhodně „díru do světa“ hned tak nenadělají. Jedná se o logickou hru, svým způsobem spíše o legrační hříčku a jak sami říkají o hře jejich autoři, je to příběh ze starého, dávno již opuštěného hřbitova, kde se kromě duchů a samozřejmě i vás, už nikdo nenachází a každý se mu vyhne.

Shifters Box: Outside In – vstup do podivného světa. Shifters Box: Outside In – vstup do podivného světa.
(freeware / adventury / 3119  zobrazen / oblbenost 64%)

„Shifter's Box: Outside In“ je adentura, ve které se ocitnete do světa fantazie a pohádek, v němž se nacházejí spousty různých robotů, dokonce i trpaslíků a kde občas zuří i nějaká ta válka. Podivuhodným způsobem vyřešili autoři vstup do jednotlivých lokací, děje se tak pomocí vstupu do kouzelné krabičky, přičemž tuto si budete muset nějak a něčím nejdříve otevřít, abyste poté do ní mohli vstoupit. Hned v první lokaci na příklad otevřete krabičku větví, kterou si budete muset ulomit ze stromku, tak se vám objeví ve vašem inventáři, přetažením větve na krabičku tuto otevřete a potom vám už nic nebrání v tom, abyste do této kouzelné krabičky mohli vstoupit a ocitnout se tak v následující lokaci. Ve hře se ztotožníte s dívenkou jménem Sally, jednoho dne si vyjdete na procházku do okolní přírody, ale narazíte na krabičku.

Pearl Hunter - lovec podmořských pokladů. Pearl Hunter - lovec podmořských pokladů.
(freeware / adventury / 4017  zobrazen / oblbenost 64%)

Potápějte se pod mořskou hladinu a sbírejte ukryté poklady. Do dalšího levelu postoupíte, jakmile nasbíráte všechny požadované perly. Ty sbíráte jednoduše tak, že k nim připlujete Dávejte pozor na nebezpečné mořské živočichy, zejména na dravé žraloky a jedovaté meduzy a nezapomeňte se čas od času nadechnout na hladině. Jedná se skutečně o velice zábavnou a vydařenou hru, která může pobavit všechny příznivce freeware bez ohledu na to, který herní žánr, či herní kategorie je jim nejbližší. Ovládat tedy budete malého šikovného potápěče a vaším úkolem je vysbírat všechny poklady pod mořskou hladinou v příslušném kole, jen tak postoupíte dále. Ono to však ale není tak jednoduché, musíte proplout přes celkových čtrnáct úrovní v podmořských hlubinách v neustálém napětí a pod stálým velikým tlakem.

Kat – Chcete se stát katem? Kat – Chcete se stát katem?
(freeware / adventury / 3799  zobrazen / oblbenost 64%)

Už ve středověku bylo katovské řemeslo zaměstnáním, kterým lidé sice opovrhovali, ale jevilo se jako nezbytné. Katovi se každý vyhýbal, jako čert kříži a vůbec nepřipadalo v úvahu, aby s ním někdo promluvil, nebo mu dokonce podal ruku. Přitom ale na druhé straně uznávali, že kat je prodlouženou rukou spravedlnosti, bez jehož „práce“ by v tehdejších poměrech nebylo možno udržet právo a pořádek. Po spuštění hry tedy zjistíte, že jste byli v malém evropském městečku přijati na místo kata a to po jednom roku, kdy ho město nemělo. Čeká tu tedy na vás hodně „práce“, neboť za tu dobu byl majetek předchozího kata rozkradený, budete tedy muset nakoupit nové katovské nástroje a zloděje potrestat. Budete muset vyčistit celé okolí od zločinu, zajistit ve městě pořádek a hlavně si i upevnit vaše postavení.

Pathways – po neznámých stezkách. Pathways – po neznámých stezkách.
(freeware / adventury / 3570  zobrazen / oblbenost 64%)

Říká se u nás a určitě i ve světě, že „všechny cesty vedou do Říma“. Zdali je to pravda, to skutečně nevím, neboť mi zatím nenapadlo to vyzkoušet a prověření pravdivosti tohoto okřídleného rčení tudíž raději ponechám na vás samotných. Ptáte se mne, proč začínám takto podivně? Inu napadlo mne to ve spojitosti s touto dnešní hrou, i když moje výše uvedené květnaté přirovnání obsah dnešní hry tak docela přesně nevystihuje, spíše vás bude čekat pravý opak. Cest před vámi, samozřejmě že různých, je pouze osm a žádná z nich nevede do Říma, neboť každá vede někam jinam a na každé z nich vás čeká jiné ukončení. Hra je doprovázena docela vtipnými textovými dialogy, bohužel však v angličtině, takže neznalci tohoto jazyka toho z děje hry mnoho nepochopí, ale i tak stojí rozhodně zato si hru vyzkoušet a projít si ji.

Ranní show Evropy 2 - co v rádiu neuvidíte? - no gorilu! Ranní show Evropy 2 - co v rádiu neuvidíte? - no gorilu!
(freeware / adventury / 4917  zobrazen / oblbenost 64%)

Rádiová stanici „Evropa 2“ je velice populární rádiovou stanici, kde skutečně naleznete tak zvanou „všehochuť“ v nabízených pořadech. Zde můžete získat ty nejnovější informace z oblasti advergamingu a reklamních her, zadat si zakázkový vývoj her, poslechnout si lze i outsourcing našich specialistů, podpůrné marketingové a PR služby v oblasti her dokonce i otázky a odpovědi ohledně reklamních her. Tato rádiová stanice si získala díky různorodosti všech služeb velikou oblibu a popularitu zejména mezi těmi mladšími posluchači a to i proto, že je dokáže zaujmout hitparádou největších hitů současného popu, ale taktéž velice vhodným výběrem témat, svými programy a velice zkušenými moderátory, nejpopulárnějším triem těchto osobitých a svérázných moderátorů jsou Lucie Šilhánová, Patrik Hezucký a samozřejmě Leoš Mareš.

Charger Escape – vysvoboďte zakletého jednorožce. Charger Escape – vysvoboďte zakletého jednorožce.
(freeware / adventury / 5871  zobrazen / oblbenost 64%)

Server „ArcadeTown“ prohlašuje, že je velice pyšný na to, že má velikou čest vám nabídnout tuto„click and point“ agenturu zejména pro ty z vás, kteří mají v oblibě pohádky, báje a pověsti. V této skutečně vydařené hře je vaším úkolem osvobodit zakletého koníka a pomoci mu zpátky se přetransformovat do magického jednorožce, kterým byl již před tím, než byl zaklet do obyčejného koně. Budete tedy muset vyhledat a najít spousty předmětů, tyto potom upravit nikoliv však v inventáři, ale v různých zařízeních, umístěných v jednotlivých lokacích, teprve tak je budete moci použít na ta správná místa na hrací ploše. Vysvoboďte koně s uzavřené stáje, budete na to potřebovat spoustu věcí, které musíte najít schované na různých místech ve stáji a jiných lokacích. Probuďte tudíž vaši fantazii a osvoboďte koně, fakt na vás čeká.

Comics Quest – česká komiks parodie. Comics Quest – česká komiks parodie.
(freeware / adventury / 5120  zobrazen / oblbenost 64%)

„Comics Quest“ je krátká česká 2D adventura s komiksovou tématikou. Komiksem nepoznamenaným lidem ujde mnoho vtipů a může být pro ně i o něco obtížnější hru dohrát. Navíc byla hra vytvořena speciálně pro jednu internetovou komunitu, čili "outsideři" také určité věci nepochopí. Hra se ovládá myší. Pravým tlačítkem měníte funkci kurzoru (zkoumat, sebrat/použít, chůze, mluvit, aktivní předmět z inventáře) a levým tlačítkem vybranou akci provedete. Inventář zobrazíte najetím kurzoru do horní části obrazovky. Zde vyberete předmětem levým tlačítkem. Předměty v inventáři nemůžete mezi sebou používat, proto se o to ani nijak nepokoušejte, taktéž ani není možno jednotlivé předměty v inventáři prozkoumávat. Jestli se ale rádi pohybujete ve světě komiksu, je tato parodie vám ušitá přímo „na míru“.

Ben Jordan Paranormal Investigator 7 Ben Jordan Paranormal Investigator 7
(freeware / adventury / 5778  zobrazen / oblbenost 64%)

Už z předcházející šesti dílů velice dobře známý vyšetřovatel Ben Jordan, který se specializuje zejména na paranormální jevy, dostal jako vánoční dárek k vyřešení další, obzvlášť zapeklitý případ. Musí totiž zjistit, kdo a proč zavraždil opata a zjistit, zda v to nemá v tom prsty nějaký nadpřirozený démon. V roli tohoto proslulého detektiva se ocitnete na Štědrý Den ve městě měst, o kterém se tvrdí, že tam vedou všechny cesty světa, tedy v Římě. Samotný detektiv si brzy uvědomí, že toto bude jeho nejzapeklitější případ, s jehož řešením nebude vůbec lehké si poradit a tento tvrdý oříšek tak úspěšně rozlousknout. Ben Jordan je na detektivní scéně pojmem, to stejné jde prohlásit o scéně adventur, kde se tento detektiv vyskytuje již po sedmé. Sedm dílů adventur stvořil tým Grundislav Games a graf jejich propracovanosti jde stále nahoru.

Agent číslo X – vypátráte vraha? Agent číslo X – vypátráte vraha?
(freeware / adventury / 5487  zobrazen / oblbenost 64%)

Vždycky mne velice potěší, ozve-li se mně některý s českých, nebo i slovenských autorů a oznámí nám, že vlastní svoje stránky, na kterých se nacházejí jeho hry. Jsem přesvědčena, že adventur není nikdy dost a zvláště už potom rozhodně ne těch, kterým byste rozuměli. Autorem této skutečně velice vydařené, byť i poměrně krátké hry je slovenský autor píšící pod pseudonymem „Errorcode“, je mu sedmnáct let, jeho zálibami jsou programování, web design, grafika, hra jako takové a ze sportů ho baví lyžování. Jak sám přiznává, tato adventura byla jeho prvotinou, ale mohu jen dodat, že už z této hry jednoznačně vyplývá, že se jedná o autora nadaného a perspektivního, takže mu fanděme a společně se těšme na to, čím nás opět překvapí. Ostatně na čem pracuje, to už na sebe prozradil a pokud chcete vědět víc, potom čtěte dál.

<<  [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)