HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


A Flipping Good Time – změněná gravitace A Flipping Good Time – změněná gravitace
(freeware / arkdy / 3391  zobrazen / oblbenost 64%)

Podíváte-li se na naše stránky, pak zjistíte, že téma na „gravitace“ freeware her, je dosti vyhledávaným tématem pro autory freeware her. Objevilo se už mnohokrát a pokaždé to bylo rozhodně k prospěchu jejich hratelnosti. Gravitace totiž proměňuje klasické fungování hopsaček, v těchto hrách jsou totiž všechny fyzikální zákony doslova postaveny na hlavu. Po spuštění hry vás napadne, co to tady kecám o gravitaci, vždyť se přece jedná o docela všední a normální arkádu, hráčskou veřejností přezdívanou jako „skákačku“, neboli „hopsačku“. Jakmile se ale do hry pustíte, zjistíte, že jste se pod vlivem prvního dojmu mýlili, v této hře totiž sehrává nemalou úlohu gravitace, čili zemská přitažlivost. Zjistíte to sami, stačí jen s postavičkou, se kterou se ve hře samozřejmě ztotožníte, dojít až na okraj plochy, to by se podivili všichni učitelé fyziky.

Chain Champ – zachránce ptáků na řetězu Chain Champ – zachránce ptáků na řetězu
(freeware / arkdy / 3274  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je skutečně dokonalá, stylová retro arkáda, ve které človíček, který vůbec neumí chodit po nohou, musí zachraňovat nebohé ptactvo. Na první pohled tedy holý nesmysl, jak se chce pohybovat, když neumí používat vlastní nohy? Hra vás zavede hnedle na šest různých ostrovů, které však po nějaké době zaniknou. Na nich se však nachází různé druhy ptáků, kteří zase neumějí vůbec létat. Zachránit zmíněné ptáky tedy musí váš zelený hrdina, který sice nechodí, ale zato se však umí velice hbitě přemisťovat z místa na místo pomocí vystřelovacího háku na řetězu ze své paže. Není to však jen tak docela jednoduché, budete se totiž muset spolehnout na vaši šikovnost a předvídavost, ne všude a na každém místě, se tento hrdina dokáže hákem na řetězu tudíž zachytit, v tom tedy tkví příslovečný "zakopaný pes".

Princess Run – Mario zachráncem Peach   Princess Run – Mario zachráncem Peach
(freeware / arkdy / 4556  zobrazen / oblbenost 64%)

Autor dnešní hry je pro vás, tedy pravidelné návštěvníky našeho serveru, doposud velikou neznámou. Jmenuje se Vojta Kočí, své hry tvoří pod pseudonymem „Vojtas“, je mu patnáct let a narodil se a žije v Chrudimi, malém městě ve Východních Čechách, v současné době studuje pátým rokem na osmiletém gymnáziu Josefa Ressela v Chrudimi. Mezi jeho koníčky patří například programování, přičemž jak sám říká, zatím jaks takž zvládá (X)HTML, CSS, GML(Game Maker Language) a trochu ovládá C++, přičemž ale věří, že to tím do budoucna výčet neskončí. Obzvláště rád programuje jednoduché PC hříčky, v žádném vývojářském týmu však není. Velice mne potěšil tím, že mi napsal o této jeho dnešní hře, i když to není jím první vtvořená hra a požádal mne o její zhodnocení, po projití hry jsem se rozhodla nabídnout ji i vám.

Tiny Timmy And Big Bill – malý a velký  Tiny Timmy And Big Bill – malý a velký
(freeware / arkdy / 3278  zobrazen / oblbenost 64%)

Některé komické dvojice jsou bezprostředně spjaty s blízkou i vzdálenou minulostí. Kromě jiného se vyznačovaly především nápadnou velikostí jejich postav. Vyřkneme-li pojem filmová groteska, okamžitě se vám vybaví ta americká i s bezpočtem komiků,-přestože se veselé situační hříčky rozvíjely i na starém kontinentu, a to zvláště ve Francii. Odtud také pochází první hvězdná stálice tohoto žánru, tedy Max Linder. Vedle něho však vzplanou supernovy humoru i v Dánsku. Dávno před sloučením Laurela a Hardyho tam vzniká svým zevnějškem stejně protikladná dvojice, u nás i v jiných státech, známá jako Pat a Patachon. Oba její představitelé, jak Carl Schenstrøm, tak Harald Madsen, získali klaunskou průpravu v cirkusu a přijatou typizaci figur svých nikdy nezměnili, pouhý pohled na ně, budil u diváků výbuchy smíchu.

Jane Angel - pátrání po grálu           Jane Angel - pátrání po grálu
(freeware / arkdy / 4186  zobrazen / oblbenost 64%)

Příběh hry je poněkud tajemný, což se týká i hry samotné. Jane Angel je agentkou, která pracuje na případu pro FBI a je už docela blízko k odhalení záhady Řádu Templářských Rytířů. Badatelé a vědci z mnoha různých kontinentů se po dlouhá staletí snažili najít Svatý Grál a vy ho máte nyní tedy nadosah, přičemž hra vás Hra zve na dobrodružnou a tajemnou cestu kolem celého Světa. Čeká na vás velice vzrušující podívaná, ocitnete se v nejexkluzivnějších krajinách, jakými jsou konzervativní Anglie, Skotsko, Kolumbie, Amerika mnohé další země. Bylo by tedy neodpustitelnou škodou nechat si tak velkolepou podívanou ujít, nezúčastnit se dobrodružství a napětí, hlavně pak přijít o možnost najít Svatý Grál, což se doposud nikomu ještě nepodařilo, nalezení Svatého Grálu, a i odhalení záhadného tajemství, čeká na vás.

Lunaris – měsíční mužíček Lunaris – měsíční mužíček
(freeware / arkdy / 4506  zobrazen / oblbenost 64%)

Tvůrčí kolektiv, zabývající se tvorbou freeware her „DigiPen- Institute of Technology“, vám rozhodně nemusím představovat, patří ke světoznámým a proslulým autorům plných her a online her a i na našich stránkách byste od těchto autorů nalezli spousty jejich her, které jsme vám nabídli ke stažení, potažmo ale hlavně k zahrání. Dnešní jejich hra je přece ale jenom něčím výjimečná, máte k dispozici nejen singl player, ale i multi player, navíc je vám autory dána možnost vytvářet si i vlastní levely, tedy lokace podle vašich představ a fantazie. Ve zmíněném singl playeru je vám nabídnuto celkem dvacet postupných úrovní, plných hrůz a nebezpečných situací, v multi playeru pak může současně hrát naráz až šestnáct hráčů a to už je panečku nářez, hlavním hrdinou hry je pak velice odvážný, čilý, hopsající Měsíční mužíček.

The Desolate Hope – pustá naděje The Desolate Hope – pustá naděje
(freeware / arkdy / 4024  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware hru nelze skutečně jinak nazvat než vizuálním a estetickým požitkem. Hra se může pochlubit nádhernou, skutečně hned jen tak nevídanou grafikou, excelentním hudebním doprovodem, je velice dobře hratelná, obsahuje zajímavé RPG prvky, snad jen některé herní pasáže, především souboje s ve hře se vyskytujícími se Bossy, jsou poněkud obtížnější. Hra se skutečně depresivním názvem „The Desolate Hope“, což lze přeložit do českého jazyka jako „Pustá naděje“, tedy kombinuje arkádový způsob hraní s akční hrou a navíc obsahuje i tolik hráči oblíbené prvky RPG. Mimo již zmíněného, doslova velkolepého grafického zpracování a poutavého originálního příběhu, nabízí hráčům zábavnou a zcela nelineární hratelnost, navíc všechno je přitom velice citlivě a logicky sestaveno i s puntičkářskou přesností.

Chaos – bázlivý Timmy Chaos – bázlivý Timmy
(freeware / arkdy / 3464  zobrazen / oblbenost 64%)

Panika, stres, zmatek a chaos, to všechno jsou duševní vlastnosti lidí, které jim velice, pokud jimi trpí, znepříjemňují život ve větší, či menší míře. Jsou jedinci, kteří tyto stavy prožívají téměř permanentně, někteří jen ve chvílích nadměrného duševního zatížení. S jedním takovým nešťastníkem se setkáte právě v této velice zajímavé a originální hře. Hlavním hrdinou hry je nedospělý mládenec jménem Timmy, který si právě pro tuto negativní vlastnost vysloužil přezdívku bázlivý. Vydejte se tedy s ním na cestu do nitra jeho duše a prozkoumejte vše, co můžete, ať přijdete na to, co tohoto, jinak velice nadaného a slušného mládence trápí a z čeho má obavy. Hra sama o sobě je tak trochu praštěná, navíc není ani nikterak dlouhá, přesto vám ji mohu jenom doporučit, je totiž skutečně podivuhodná, i když skoro téměř absurdní.

You Have to Win the Game - musíte vyhrát You Have to Win the Game - musíte vyhrát
(freeware / arkdy / 3265  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o skvělou retro skákačku a to technicky a graficky zpracovanou z dob tak před dvaceti až třiceti lety, kdy počítače a s nimi i první počítačové hry, konečně spatřily světlo světa i u nás. Pod tímto označením „retro“ hra se samozřejmě může ukrývat celá řada herních titulů, které se mnoha herními prvky tedy zařazují do doby dávných osmdesátých let minulého století. Vraťte se tudíž zpět do starých časů a vyzkoušejte si hru, která přes zmíněné starobylé ztvárnění, vskutku za zahrání přesto stojí. Divná archaická hra, podivné zpracování, tak by se dala stručně charakterizovat tato vydařená hopsačka, jejíž herní plocha je ohraničena rámečkem počítačového monitoru a samotná herní plocha pak představuje obrazovku monitoru samotnou. Hra sice postrádá jakýkoliv příběh, přesto vás určitě zaujme a také pobaví.

Beetle Bomp - invaze brouků Beetle Bomp - invaze brouků
(freeware / arkdy / 4275  zobrazen / oblbenost 63%)

Ocitnete se v prostoru, který doslova okupovali odporní a páchnoucí brouci, mezi nimi jsou sice světlé výjimky, jako jsou slunéčka sedmitečná, ale nacházejí se mezi nimi i hnusné obrněné stonožky. Bez ohledu na to, o jaký hmyz se jedná, ať je vám sympatický, či odporný, vaším úkolem je veškeré tyto okupanty do jednoho zlikvidovat a tak zamezit všem možným negativním následkům, vyplývajících z této nečekané hmyzí invaze. Princip hra vám ani zdaleka nebude neznámý, „Beetle Bomp“ vám opět představuje nekonečného hada, ale za úspěšně sestavené trojice zachytáváte hvězdný prach, který postupně doplňuje vaši zásobu energie. Po její aktivaci se celý had zasune zpět a vyrazí znovu na cestu. Jakmile se do tohoto transu dostanete, poté již není vůbec obtížné daný level bezpečně dohrát do konce.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)