HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


Caverns of Khron – jeskynní dobrodružstv Caverns of Khron – jeskynní dobrodružstv
(freeware / arkdy / 3216  zobrazen / oblbenost 64%)

V oblasti freeware a online her se většinou angažují sólo autoři, kteří vytvářejí mnohdy až nečekaně technicky i graficky vyspělá a poměrně náročná dílka, která si mnohdy zcela zaslouženě vyslouží respekt, obdiv a uznání od široké hráčské veřejnosti. Tentokráte je tomu ale docela jinak, nemám na mysli kvalitu této freeware, ale skutečnost, že k jejímu vytvoření spojili své síly a talent hned tři autoři, jejichž lídrem se stal John Moore, hru ozvučil Wil Whitlark, aby grafickou tvorbu převzal na svá bedra Michael Santiago. Zdá se, že tento počin slavil nevídaný úspěch, neboť freeware „Caverns of Khron“ rozhodně patří k těm lepším a vydařenějším hrám, o čemž se můžete velice snadno přesvědčit i vy samotní. Ve svém konečném výsledku vám tedy nabízíme výtečnou plošinovou „hopsačku“, která vás plně zaujme a při níž se pobavíte.

Douse – životodárná dešťová kapka Douse – životodárná dešťová kapka
(freeware / arkdy / 4370  zobrazen / oblbenost 64%)

Autoři z „Digipenu“ jsou prostě třída, tedy skutečnými mistry svého řemesla. Kapka, dopadnuvší z nebe na zem, nemá skutečně dlouhý život, ba naopak, dalo by se bez váhání říci, že její život je přímo jepičí. Dnešní protagonistka této skutečně vydařené hry je právě ona mnou zmíněná kapička vody, která si je této skutečnosti až moc dobře vědoma a proto se musí vrátit, nebo se alespoň o to pokusit, vrátit zpět do oblak, odkud na zem spadla. Jistě vám nemusím sáhodlouze vysvětlovat, že sama to nedokáže a tak tím, kdo její přání bude uskutečňovat, jste právě a výhradně jenom vy samotní. Jedná se o skvěle vymyšlenou hru, s originálním nápadem, co jiného můžeme od autorů z „Digipenu“ čekat. Kapka ve hře se nemůže odpařit, přesto na příděl vody čeká, zalévejte ji i různé druhy kytek a vracejte jim zpět jejich život.

Zaboodles - hbité ptáče, dál doskáče Zaboodles - hbité ptáče, dál doskáče
(freeware / arkdy / 3234  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je skutečně velmi vydařená „skákačka“, v níž obdržíte i spousty bonusů za povedené přeskoky, která vás rozhodně zaujme, pobaví a podchytí. V samotné jednoduchosti je obrovská síla, říká se v jednom českém úsloví, s pro tuto freeware hru to platí v plném rozsahu. „Dobrý nápad je nad zlato“, říká jiné české úsloví a i tento příměr na tuto hříčku skutečně sedne. Znovu jsem se totiž musela pozastavit nad tím, co už jsme mnohokráte tvrdila, neboť opět mi bleskla hlavou myšlenka, „kam na ty nápady autoři freeware vůbec chodí“. Inu zřejmě je to tak, že „komu není shůry dáno, v apatyce to nenakoupí“, což je samozřejmě další, a jak vidno, české pravdivé úsloví. Hra je dosud nevídaným originálem, je zábavná, chytlavá, jen tak honem se neomrzí, je dokonalá, něco podobného jsem vskutku nerecenzovala.

Origami – chlapec z papíru na cestách   Origami – chlapec z papíru na cestách
(freeware / arkdy / 4511  zobrazen / oblbenost 64%)

Origami je dvojrozměrná, z bočního pohledu viděná rolovací freeware hra, ve které hrajete jako klučina jménem Kami, okouzlený papír, který je vytvořený z papíru. Sbíráním různých bonusových svitků pak Kami může užívat jeho takto nalezené nové schopnosti a dovednosti k tomu, aby se transformoval do jiných forem a tvarů a tak se dostával dále přes překážky, které by jinak v původní podobě nepřekonal. Navíc ještě v této zdařilé a nápadité hře totiž musíte být hodně rychlí, utíkat a skákat stále vpřed, nečekat, až se setmí a že to leckdy bude pořádný úprk, na to můžete klidně vzít jed. Bojíte se, tak jako Kami rovněž šera a tmy? Tak to si potom budete velice dobře rozumět s hlavním hrdinou této hry, nazvané „Origami“. „Origami“ je tudíž klasická „hopsačka“ se spoustami plošinek, pastmi, i mnoha nekonečnými překážkami.

Sulkeis – hledání ztracené lásky Sulkeis – hledání ztracené lásky
(freeware / arkdy / 3365  zobrazen / oblbenost 64%)

„Sulkeis“ je ve své podstatě velice zábavnou, dobře hratelnou freeware hříčkou, v níž budete procházet po prapodivných lokalitách v osmi bitových barvách a retro rozlišením. „Sulkeis“ je ve své podstatě velice zábavnou, dobře hratelnou freeware hříčkou, v níž budete procházet po prapodivných lokalitách v osmi bitových barvách a retro rozlišením. Tato vaše, činnost vyvolaná potřebou orientovat se v nové situaci, vyhledávání nových jevů, souvislostí, či dat v definovaném kontextu například v životním prostředí, ve smyslu pátrací aktivity někdy též šetření, je ve své podstatě velmi zábavnou arkádou, která namísto propracované grafiky, nebo složité hratelnosti, vsází vše na hráčovu touhu objevovat stále nové a udělat ještě jeden krok a pak další a následující a to až do jejího plného konce, což se autorům vskutku podařilo.

Remaddening – zachraňte se útěkem Remaddening – zachraňte se útěkem
(freeware / arkdy / 3148  zobrazen / oblbenost 63%)

Dnešní hra je arkádovou „hopsačkou“, svým nápadem pak zcela originální hrou, při jejímž hraní se rozhodně nudit nebudete. Vaším jediným, zato však veledůležitým úkolem je potom během co nejkratší doby, doběhnout a přeskákat do co největší vzdálenosti. No zní to sice velice jednoduše, ale pravý opak je pravdou, celý zádrhel totiž spočívá v tom, že vaší „běžeckou tratí“ je soustavně se otáčející kolo. Pokud tedy vyběhnete, nečekejte, že se před vámi objeví rovný povrch, po každém otočení kolečka o devadesát stupňů, se povrch stále se otáčejícího kolečka rapidně změní, takže s vaším běžeckým atletem budete muset přeskakovat propasti, tedy mezery na trati, nastraženy na vás budou i ostré, smrtící hroty, mnohdy se bude muset dokonce i otočit, a za pomoci schůdků budete muset přeskákat zpět na další rovnou cestu.

Fragmentation – s větrem o závod Fragmentation – s větrem o závod
(freeware / arkdy / 3518  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte-li v oblibě rychlou, ža adrenalinovou jízdu, potom tato hra, nazvaná „Fragmentation“ je pro vás přesně to „pravé ořechové“. Vaše krkolomná jízda sice zcela postrádá jakýkoliv vytyčený cíl a záleží v ní pouze na dosažení co nejvyššího konečného skóre, přesto je až neuvěřitelně zábavná a vzrušující. Vše na světě má svůj neodvratný konec, tak i tato členitá chodba, kterou budete uhánět tak říkajíc „s větrem o závod“. Váš útěk není rozhodně samoúčelný, neboť stěny, stropy a podlahy, se velice rychle za vámi rozpadají na prach a sutiny, takže pokud jen na malou chviličku někdy uváznete, budete zavaleni a hra pro vás definitivně končí s oznámením, jak daleko jste dokázali uběhnout. Skutečně vše ihned za vámi nerozpadá takovým až neuvěřitelným tempem, že je opravdu velkým štěstím před hrozícím závalem utéci.

Lucid Nightmare - jasná noční můra Lucid Nightmare - jasná noční můra
(freeware / arkdy / 4407  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě není mezi vámi nikdo, kdo by nevěděl, co se skrývá pod pojmem „noční můra“. Mnozí z vás určitě něco takového nejednou zažili, a tudíž vědí, že to není nic příjemného. Usnete, nic netušíte a zdá se vám nějaký hororový sen, ze kterého se probudíte celí zpocení. Dlouho dumáte nad tím, zda to byl jenom sen, nebo se to skutečně stalo a dlouho nemůžete znovu usnout. Takový zlý sen, tedy „noční můra“, to se přihodilo mladé dívence, hlavní hrdince dnešní hry, odehrávající se v temné, až hororové atmosféře této hry, příhodně a výstižně nazvané „Lucid Nightmare“. Samotná hra pak ale představuje neskutečnou „noční můru“, kdy jste si dobře vědomi toho, že sníte, ale nemůžete ze snu utéci. Právě toto zažívá hlavní hrdinka této hry, tedy dívenka, nazývaná Lillian, která je "zajatá" ve svém temném, zlém, hororovém snu.

PacMan Portal - skloubení s Pacmanem    PacMan Portal - skloubení s Pacmanem
(freeware / arkdy / 3425  zobrazen / oblbenost 64%)

Her na téma „Pacman“, naleznete i na našem webu skutečně bezpočet, ale i to je jenom malý zlomek těchto freeware na známé a téměř zprofanované výše zmíněné téma. Nemávejte však nad touto dnešní hrou mávnutím rukou, s dovětkem „to už znám“, tato hra je totiž svým pojetím opravdu výjimečná. Představuje se vám totiž dokonalým a zcela originálním spojením skloubením dvou základních principů, přičemž jeden je starý jak Metuzalém, který se podle Bible dožil až devíti set tet, s tím druhým se dokonale doplňuje. Ten druhý pak spočívá v několika možnostech, jak si usnadnit postup v úrovni pomocí jakých si objevujících se teleportů, jinak ve hře naleznete vše, co již znáte z předchozích her na toto jinak dost „profláknuté“ téma. Jsou zde nepřátelští duchové, poměrně dost složitá hratelnost a nakonec i onen už velice známý, a legendární zvuk, který váš hrdina vždycky vydá, když spořádá nějaký ten zlatý penízek.

OpenClonk – boj Clonksů o přežití       OpenClonk – boj Clonksů o přežití
(freeware / arkdy / 3221  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se skutečně o unikátní multiplayerovou freeware, kterou v oblasti volně šiřitelných freeware podobnou neznám. Ocitnete se ve zcela podivném, až pohádkovém světe, kde budete pomáhat malé človíčky, snad trpaslíky, nazývající se „Clonks“ a s nimi procházet jejich vlastní svět. Hra ale není vůbec tak jednoduchá, jak by se vám mohlo zdát po jejím spuštění, pidimužíci totiž dokážou dělat téměř nevídané kousky, nad nimiž někdy až rozum zůstává stát. Nejen proto všem doporučuji projít si ze všeho nejdříve tutoriál a to hned několikrát po sobě, abyste zjistili, co všechno tito mrňousci dokážou a vychytali všechny herní fígle. Zajímavá je především ta skutečnost, že každý z nich vlastní svůj samostatný inventář, má tak i různé vlastnosti, dovednosti, i schopnosti, záleží pouze na vás, jak dovedete tyto jejich dovednosti využít.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)