HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - arkdy (754)


One Curious Nightfall – noční výlet  One Curious Nightfall – noční výlet
(freeware / arkdy / 3329  zobrazen / oblbenost 64%)

Arkády, nebo chcete-li hopsačky a skákačky, rozhodně nepatří do kategorií freeware, v nichž by si autoři dělali veliké starosti s grafickou úpravou, i když se mezi tímto mým tvrzením určitě najdou i výjimky. Dnešní hra od autora Mattheva Cangelosi je totiž onou bílou vránou, tvořící onu zmíněnou výjimku. Grafické zpracování je skutečným malým zázrakem, neboť lepší v podobných hrách, rozhodně nenajdete. Co bylo autorem hry ubráno na samotné délce hry, což je také tak trochu na škodu, o to víc se pohrál s grafickou úpravou. Navíc vám dal k dispozici i malý příběh, abyste věděli, proč a z jakého důvody se musíte vydat na zapeklitou pouť a nemysleli si, že se touláte podivným herním prostředím jen tak, abyste se nenudili. O co tedy ve hře jde? Jestli jste na to zvědaví, čtěte dál, všechno se za chvíli ode mne dozvíte.

Chacks Temple – drama na cizí planetě   Chacks Temple – drama na cizí planetě
(freeware / arkdy / 4205  zobrazen / oblbenost 64%)

Je to již šest let, co jsme vám na našich stránkách představili hru „Alien Shooter - zachraň lidstvo před alieny“ od proslulých tvůrců freeware her, tedy autorů ze „Sigma Team“. Mohu z vlastní zkušenosti říci, že tito autoři se velice rádi zabývají tématy, v nichž se to jen hemží Zombiemi a jinými bestiemi, z čehož jednoznačně vyplývá, že toto téma je jim vskutku nejbližší. Jedná se o profesionální tým, který nepracuje většinou zadarmo, a jimi vytvořené hry prodávají za nějaký ten penízek, když před tím zpravidla uvolní hru v okleštěné verzi, tedy s omezenou hrací dobou, aby tak nalákali hráče k zakoupení plnohodnotné verze, což se jim zřejmě docela daří. Každý začátek bývá vskutku těžký a to platí i pro tento, dnes už světově proslulý tvůrčí tým. Při surfování po jejich webových stránkách jsem našla tuto jejich prvotinu, s níž začínali.

Bad Onion – darebná cibule na cestách   Bad Onion – darebná cibule na cestách
(freeware / arkdy / 3638  zobrazen / oblbenost 64%)

Arkády, propojené s akčními hrami, tedy jejich vzájemná kombinace, to jsou hry, kterým jejich příznivců přibývá téměř geometrickou řadou. Znalci angličtiny již z názvu hry samotné určitě poznali, že hlavním protagonistou dnešní hry bude cibule, tedy vlastně Cibulka. Rozhodně cibule jako taková, není v žádném případě symbolem dravosti a síly, jako například jím může být třeba lev, ale i tato, jinak docela neškodná zeleninka, může dokázat, alespoň v této hře, že se umí o sebe dobře postarat. Dokáže přeskakovat po plošinkách vozit se na těch pojízdných, své nepřátele ničí již trochu okoukaným „Mariovským“ způsobem, tedy skokem přímo na jejich kebule. Hra začíná po předhozené výzvě „Zmáčkněte kteroukoliv klávesu“, pokud poslechnete, rovnýma nohama se ocitnete rázem přímo ve hře, a žádné složité ovládání nečekejte.

Sky Taxi - nebeské taxi Sky Taxi - nebeské taxi
(freeware / arkdy / 3737  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavním hrdinou a protagonistou dnešní, vskutku velice hezké arkády, je myšák jménem Mitch. Tento statečný myšák to však při pouti přes pestrobarevný svět, nebude mít skutečně tak docela jednoduché. Jeho a tedy samozřejmě i též vaším hlavním úkolem, pak bude osvobozovat uvězněné víly, ale při hraní se budete taktéž zabývat sbíráním různých druhů ovoce a drahokamů, které vám navyšují koneční bodové skóre. Ve vašem počínání se vám budou snažit zabránit různá nepřátelská zvířátka, ale na jejich likvidaci platí jediný, snad všem tolik známý „máriovský“ způsob zabití nepřátel, tedy skokem přímo na jejich kebuli. Stačí jen skok správně načasovat a trefit se, a máte od nich definitivní pokoj, dobře mířený skok v řádném případě nepřežijí. Ve hře se nachází i spousta na pohled nepřístupných míst, ale i ta lze překonat.

Pohádka o lázních – do apartmá v lázních Pohádka o lázních – do apartmá v lázních
(freeware / arkdy / 3743  zobrazen / oblbenost 64%)

Dovolte mi, abych vám představila dnešního českého autora Ladana Németa jeho vlastními slovy: „Jmenuji se Ladane Német. Narodil jsem se v roce 1994 v Praze. Rád kreslím vlastní komiksy pro děti od 8 let. Také rád píšu kratší prózy a kreslím samostatné obrázky na motivy komiksů. Od té doby, co jsem ve čtyřech letech namaloval první obrázek, s vlastní maminkou, kreslím dodnes. V letech 1999 – 2001 jsem jenom kreslil podle předlohy. Pak jsem si ale v prosinci 2001 řekl, že budu kreslit vlastní obrázky a příběhy. A tak od té doby masově vznikaly celé komiksové seriály a postavičky, zejména Stennly a Feby, Fardy a Fagy, Mrož Helena a desítky dalších. A s nimi také stovky příběhů, obrázků, povídek. Nejvíc ale kreslím komiksy, a to o počtu 1 až 5 stránek. Delší příběhy nahradím za prózy. Kdysi jsem kreslil obrázky i na počítači 2003 – 2008, také jsem vytvářel animované obrázky 2005 – 2008 a 3D grafiku 2007 – 2008“.

Rainy Day Treasure Hunt - dešťová kapka Rainy Day Treasure Hunt - dešťová kapka
(freeware / arkdy / 3361  zobrazen / oblbenost 64%)

Současné, vskutku už letní počasí, kdy teploty dosahují až nevídaného maxima, jistě potěší každého z nás. Občas se sice na obloze objeví nějaký ten mrak, zablýskne se a spustí se liják, ale po chvíli už opět zavládne ta pravá letní pohoda. Jistě je všem notoricky známo, že déšť i liják je ve skutečnosti souborem větších, či menších dešťových kapek, z nichž jedna taková se stává hlavním hrdinou této dnešní úsměvné hry. Je to tedy právě ono deštivé počasí, které vás vyhnalo na tuto dobrodružnou cestu, neboť díky němu se za vydatné pomoci slunečních paprsků objeví na obloze duha, na jejímž konci se, alespoň podle slov moudrého dědečka, skrývá poklad, který máte za úkol získat. Ačkoliv hlavní hrdina hry vypadá na samém počátku hraní velice pochybovačně, vezme si deštník a vyrazí na cestu, při níž prožije veliké dobrodružství.

Babel – posbírejte všechny diamanty Babel – posbírejte všechny diamanty
(freeware / arkdy / 3419  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám tedy překládáme něco pro ty z vás, kteří si libují v logických hrách. Pokud se navíc logická hra svým tématem dá dohromady se „skákačkou“, navíc s možností herní pozadí dle libosti přetáčet, čímž vzniká jakoby trojrozměrná hra, potom je konečný výsledek překvapující a zcela úchvatný. Německý autor freeware Georg Rottensteiner tedy skutečně vytvořil dílo, které nemá chybu, je vskutku originální, nápadité a dokonce chytlavé, takže na své si při hraní přijdou opravdu milovníci všech herních kategorií. Hlavní hrdina, kterého samozřejmě budete ovládat právě vy sami, je skutečně čilý chlapík, jehož hlavním úkolem je posbírat v každé lokaci všechny diamanty a poté, co je vysbírá, projde dveřmi, které jsou teleportem, do dalšího levelu. Zpočátku se vám může jevit hra jako zcela jednoduchá, později svůj názor dojista změníte.

Grief – střídání smutku s radostí Grief – střídání smutku s radostí
(freeware / arkdy / 3864  zobrazen / oblbenost 64%)

Ne vždy dokážete vykročit do nového pracovního dne tou správnou nohou, což se v důsledku toho potom projevuje náklonnosti k dobré, nebo mizerné špatné náladě. Tato dnešní hra, s názvem „Grief“ tento smysl pro změnu nálad, tedy stav optimismu a pesimismu, zařadila do svého repertoáru jako základní prvek, kterým očividně hodlá všechny hráče šokovat a zároveň přivést do žánru arkád, tedy „skákaček“, něco zcela nového a nutno říci, že se to autorům podařilo přímo skvěle. Zhostíte se role zde malé holčičky, která se přímo přehrabuje svými myšlenkami, provedete ji celkem dvanácti různými lokacemi, v nichž vás nebudou ohrožovat žádní nepřátelé, přesto nároky na vaše myšlení budou vskutku nemalé. Zejména potom budete muset v druhé polovině do hraní totiž zaručeně zapojit mozkové buňky a logické uvažování.

Manic Miner – horník maniak Manic Miner – horník maniak
(freeware / arkdy / 5984  zobrazen / oblbenost 64%)

„Manic Miner“ je stará, ale dobrá hry, ve které je vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem, vyvést hlavního hrdinu, kterým je horník jménem Willy, přes dvacet různých jeskyní na svobodu. Cesta je to vcelku obtížná a dramatická, neboť na něj čekají různí nepřátelé, do cesty se stavějí i jedovaté byliny, číhají na něj mnohé pasti a nebezpečné překážky, takže stačí jediná, byť jen malé nepřesnost, či chybička a váš hrdina umírá. Vše je o to složitější, že Willy mnoho dovedností nepobral, není ozbrojen, své nepřátele nedokáže ničit, jako instalatér Mário, musí se jím jenom vyhýbat a to stejně tak, jako ostatním nástrahám, lapidárně řečeno umí jen chodit do stran a skákat, což jak se přesvědčíte sami, toho mnoho není. Přes všechny jeho nedostatky, při plné soustředěnosti, se vám může podařit hru rozhodně dokončit.

Meikyu – najděte královskou korunu Meikyu – najděte královskou korunu
(freeware / arkdy / 3835  zobrazen / oblbenost 64%)

O Japoncích je notoricky známo, že jsou to mistři svého řemesla a nic nedělají jen tak halabala, což mimo jiné dokazuje i dnešní japonská freeware s názvem „Meikyu“. Její děj se odehrává v dávných časech v dobách rytířů, studených kamenných hradů a existence prapodivných, tajemných a kouzelných artefaktů. Vyzbrojeni mečem se tedy budet procházet po kamenném hradu a hledat nikoliv princeznu, jak byste se mohli asi domnívat, ale cennou ztracenou královskou zlatou korunu. Samotný děj hry se tudíž hra odehrává ve velice rozlehlém hradním komplexu, kde na vás, kteří se s hlavním rytířským hrdinou ztotožníte, téměř na každém kroku číhá nějaké to nepředvídané nebezpečí. Nejčastěji to budou různé druhy bestií a příšer, ale naskytnou se vám i jiné, také velice záludné a obtížné překážky, pasti a pastičky.

<<  [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)