HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - simultory (109)


Plane Arcade – letecký bojový simulátor Plane Arcade – letecký bojový simulátor
(freeware / simultory / 9712  zobrazen / oblbenost 64%)

Jsou tomu asi dva týdny, co mne zástupce českého tvůrčího týmu 3D Games, tedy Peter Adamčík požádal, abych mu otestovala jejich letecký simulátor vzdušných soubojů Plane Arcade. Už tehdy mne hra velice zaujala svojí naprostou dokonalostí, ale musela jsem slíbit, že ji ještě na naše stránky čtenářům nenabídnu. Včera se mi tedy konečně Péťa ozval s tím, že hra je dokončena a mohu ji tedy na stránky přidat. Takže skončilo mé netrpělivé čekání a nastal čas, kdy je tento výtečný simulátor vzdušných bitev k dispozici i vám, neváhejte a stahujte, váš bitevní stíhací letoun už čeká jen na vás.

Louka - střelnice v přírodě Louka - střelnice v přírodě
(freeware / simultory / 3443  zobrazen / oblbenost 63%)

Český autorský tým Petom Software, za jehož názvem se skrývají tři borci a to Petr Němec a bratři Tomáš a Michal Kalmanovi vám určitě nemusím představovat. Není to tak dávno, co jsme vám nabídli ke stažení jejich hru „Starosta“ a podle počtu stažení měla u naší čtenářské, potažmo hráčské veřejnosti veliký zájem. Hra je vytvořena ve známém Game Makeru, kterému jedni nemohou přijít na jméno, zatím co druzí na něj nedají dopustit, no takový už je život a na tom nejde nic změnit. Domnívám se ale, že tato trojice znovu dokázala, že i v Game Makeru se dá zplodit dobrá a poutavá hra.

Becher Rally - napínavý závod Becher Rally - napínavý závod
(freeware / simultory / 3394  zobrazen / oblbenost 64%)

Není rally jako rally, což dokazuje také tato hra, díky níž usednete do našlapaného vozu a budete si razit svou cestu do síně slávy známých a legendárních jezdců. Nebude to však žádná procházka růžovým sadem, poněvadž je váš oponent ostříleným mazákem a nenechá si líbit ani to byť jen jediné předjetí. Takže uvidíte sami, jak se vám podaří zvládnout váš závodní automobil a zároveň i přelstít vašeho domýšlivého, přesto však ale velice schopného soupeře, který je navíc vynikajícím špičkovým závodníkem. Pokud máte dosti odvahy a nezřízenou chuť si změřit vlastní řidičské umění v tomto nelehkém závodě, pak vám v to vskutku nic nebrání, závodní vůz již čeká jen na vás.

Dáma 2004 - vydařený simulátor Dáma 2004 - vydařený simulátor
(freeware / simultory / 5397  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra, kterou vám dnes nabízíme, není jen tak ledasjakou stolní hrou, kterých jistě znáte desítky. Velice schopný český tým autorů freeware, pyšnící se a to rozhodně právem , názvem KEENSOFT pro vás totiž připravil dokonalý simulátor této dobře známé stolní hry a dovolím si tvrdit, že daleko lepší, hratelnější a originálnější, než je samotná stolní hra Dáma, hraná na lepenkové podložce. Ocitnete se v nádherně zpracovaném herním prostředí a co je nejdůležitější, nepotřebujete shánět spoluhráče, nahradí ho vám váš vlastní počítač a věřte mi, že více než dobře. Takže přátelé, pusťte se do hraní, váš počítač už se těší, až vám dá jaksepatří na frak!

Scratch Mast´a – diskžokejem Scratch Mast´a – diskžokejem
(freeware / simultory / 3388  zobrazen / oblbenost 64%)

No ono se ve skutečnosti nejedná o diskžokeje v tom pravém, známém a prostém slova smyslu, francouzští autoři z GraphitX týmu vám zde dávají možnost si zasoutěžit ve scratchingu, což je velice rozšířená zábava mládeže po celém světě, snad se něco podobného provozuje i u nás, ale není mi o tom nic známo. Že vůbec nevíte, co scratching je? No nedivím se vám, také jsem to nevěděla, ale pokud budete číst dál, seznámíte se s podrobnostmi a hlavně vše natrénovat, můžete si tento simulátor sami vyzkoušet. Tak co říkáte, jdete na to?

BMX Racers - šílená jízda BMX Racers - šílená jízda
(freeware / simultory / 3673  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo z pánů kluků, jejichž věk jim ještě nedovoluje získat oprávnění pro řízení motorových vozidel nikdy nezatoužil po tom, aby mohl osedlat vlastního motorového oře a řítit se po silnici k vytčenému cíli. Vůně spáleného benzínu je takovým velikým lákadlem, jemuž málokdo ze zmíněných mladíků odolá, tím ale vůbec nechci říci, že by si to nemohly vyzkoušet i dívenky. Nuže tedy, pokud nemáte řidičský průkaz, pak neváhejte ani chviličku a nasedněte, váš rychlý stroj totiž čeká už jen a jen na vás. Skvělá rychlá a riskantní jízda je přece přesně ono, na co se už dozajista těšíte ;-)!

Asteroids - nebezpečný průlet vesmírem Asteroids - nebezpečný průlet vesmírem
(freeware / simultory / 4241  zobrazen / oblbenost 64%)

Už jste někdy pilotovali kosmický koráb? Že ještě ne a rádi byste se o to pokusili? Máte dost odvahy podstoupit všechna nebezpečí, která na vás číhají v podobě obrovských asteroidů a meteoritů? Pak jste nemohli najít lepší místo než toto, na kterém se právě nacházíte. Vaše kosmická loď je připravena, stačí jen nastoupit do jejího kokpitu za řídící panel, zapnout výkonné motory a už si to frčíte vesmírem. Čeká vás velice nebezpečný a záludný let, doufám, že nejste unavení, věřím, že jste dobře odpočinutí a vyspaní. Pokud tomu tak je, pak vzhůru na cestu, přeji „Good fly“!!!

Sky of Fire -ochraňte drahocenný náklad Sky of Fire -ochraňte drahocenný náklad
(freeware / simultory / 3287  zobrazen / oblbenost 64%)

Autoři freeware mívají vskutku všelijaké nápady, pokud se týká námětu, jako podkladu pro vznik jejich nových her. O to více se pak roztáčí jejich fond fantazie, pokud připravují nějakou freeware do některých soutěží a jedná-li se o tak proslulou soutěž, jako je každoročně se opakující Becher-Game, pak si dovolím tvrdit, že v tomto případě, jako na příklad u hry „Sky of Fire“, stvořenou slovenským autorským kolektivem pro Becher Game 2003, pak nezná jejich fantazie a představivost žádných mezí. Moje tvrzení dokazuje i dnes vám námi nabízená freeware od autorského kolektivu pod vedením Petera Kostroše.

Balloon Shooter - přesná muška Balloon Shooter - přesná muška
(freeware / simultory / 3174  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě si všichni pamatujete na doby, kdy jste ještě byli dítko školou (ne)povinné a těšívali jste se, na rozdíl od vašich rodičů (škoda peněz..), až nastane období poutí, nebo do místa vašeho bydliště zavítá cirkus se vším jeho příslušenstvím. Ne, nemluvím o kolotočích, ani houpačkách, už vůbec ne o ruských kolech, ale na co se vždycky těšili nejvíce zejména páni kluci? Samozřejmě, uhádli jste, mám na mysli střelnici, vždyť kdo z vás by se netřepal nedočkavostí, až ucítí v prstech chladnou ocel spouště a jeho oko se zálibně zaměří na tuto dráhu: hledí, muška a cíl. Za tyto nádherné okamžiky jste však museli platit, tady vám však nabízíme jednu střelnici zcela grátis ;-).

Rychlá jízda Rychlá jízda
(freeware / simultory / 3365  zobrazen / oblbenost 64%)

Jezdíte rádi po silnici a sem tam si i rádi trochu zazávodíte? Ale pozor, takových řidičů, nedodržujících dopravní předpisy a "Vyhláška o provozu pravidel silničního provozu" je pro ně pouhým cárem papíru, je víc, nejste tady sami. Pokud si chcete změřit své dovednosti s oststními řidiči piráty, neváhejte a stahujte, vaše červené autíčko už na vás čeká.

<<  [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)