HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - simultory (109)


Loch Zot Mysteries – vyfoťte si Nessii. Loch Zot Mysteries – vyfoťte si Nessii.
(freeware / simultory / 6051  zobrazen / oblbenost 64%)

Mnoho diskuzí se mezi lidmi i vědci vede o tom, zda existuje Loch Nesská příšera, či je to jen výplod lidské fantazie. Mnozí se dušují, že ji viděli na vlastní oči, jiní dokonce svá tvrzení dokumentují i fotografiemi, které však neobstojí odbornému zkoumání a většinou jde o padělky a fotomontáže. „Zot Mysteries“ je tudíž německá freewarovka, inspirovaná nejen zmíněnými legendami, ale i proslaveným Moorhuhnem, vyrobená jako reklamní hra pro firmu STADA, zabývající se výrobou fotoaparátů. Tudíž v ní místo pušky, budete ovládat spoušť fotoaparátu, přičemž autoři zvolili prostředí skotského jezera Loch Ness, což si ovšem mohli legendy znalí čtenáři zjistit již sami ze samotného názvu hry. Váš úkol je tudíž zcela jednoznačný, foťte tedy opakovaně Lochnesku a zapište se tak do tabulky nejrychlejších fotografů.

Moto Race Challenge 2007 – simulátor motocyklových závodů. Moto Race Challenge 2007 – simulátor motocyklových závodů.
(freeware / simultory / 15452  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud si myslíte, že se na freeware scéně nenajde kvalitní simulátor motorek, pak jste na omylu. Moto Race Challenge 2007 od firmy Greentube je toho jasným důkazem. Jedná se o reklamní titul, díky kterému se vžijete do role profesionálního jezdce, který svádí závod co závod drsné souboje se svými protivníky. Těšit se můžete na reálné závodní okruhy i na možnost změřit síly s ostatními hráči v online režimu. Na výběr dostanete v úvodu čtyři tratě, na kterých svádí boje i závodníci při reálném šampionátu. Konkrétně se jedná o Sachsen, Valencii, Estoril a konečně také naší brněnskou trať. Pokud si tedy chcete vyzkoušet, jak se takový závodník cítí při jízdě na Masarykově okruhu, nyní máte jedinečnou možnost. A co je u této hry samozřejmostí, je parádní 3D grafika.

BitRider 3D Reloaded - uvnitř počítače. BitRider 3D Reloaded - uvnitř počítače.
(freeware / simultory / 4629  zobrazen / oblbenost 64%)

Hrdinové počítačových her bývají různí. V dnešní době si již můžeme bez problému zahrát za nebojácné rytíře, legrační animované postavičky nebo třeba automobilové závodníky. Ovšem videohra, ve které by hlavní roli hrál hrdina z oblasti počítačových dat, tu nejspíš ještě nebyla. Tedy až do teď. Freeware titul s názvem BitRider 3D Reloaded vás popasuje do role počítačového Bitu, se kterým se budete muset prokousat celým harddiskem. Originalita tak této hře rozhodně nechybí.

Pirates Coin - hra o pirátské mince. Pirates Coin - hra o pirátské mince.
(freeware / simultory / 6220  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud byste se domnívali, že vás čekají těžké souboje s piráty o jejich naloupené poklady, potom jste „vedle, jak ta jedle“. Dnešní hra je totiž simulátorem hracího automatu, kterým se u nás po jejich objevení přezdívalo „plechoví zloději“ a že jim tento přídomek padl přímo na tělo, o tom by mohly vyprávět spousty hráčů, kteří chtíc rychle zbohatnout, přišli při hře na těchto „lupičích“ brzy o všechny své peníze a mnohdy i o veškerý majetek. Pokud si ale spustíte dnešní hru, což je ve skutečnosti virtuální herní automat, nic tak děsivého na vás nečeká. Můžete sice rovněž prohrát, samozřejmě při troše štěstí i vyhrát, ale výsledek bude stejný, neboť ve vaší kapse peníze neubudou, ani nepřibudou, takže se směle můžete pustit do hry bez nejmenších obav a rizika, známá melodie z „Piráti z Karibiku“ vás uvede hned do hry.

King Pong - královský ping-pong. King Pong - královský ping-pong.
(freeware / simultory / 4705  zobrazen / oblbenost 65%)

Ping-pong patří bezesporu mezi oblíbené stolní sportovní hry, je však zapotřebí mít k jeho zahrání nejen potřebné sportovní vybavení, ale také spoluhráče, respektive soupeře. Pokud tedy tuto hru rádi hrajete, potom si ji můžete spustit v teple vašeho domova. Nepotřebujete hledat žádného protivníka, neboť toho vám v plné míře nahradí váš počítač a vězte, že to není soupeř ledasjaký, ba naopak velice zdatný, ale pokud nějakého živého soupeře právě po ruce máte, můžete využít k hraní i jeho. Brzy zjistíte, že porazit vašeho soka není lehkou záležitostí, neboť je stále ve střehu, pokud budete odolávat jeho útokům, potom se počne hra hodně zrychlovat, chcete-li vyhrát, musíte mít tudíž dobrý postřeh. King Pong je originální hrou, naskýtá vám mnoho nových herních možností a právem je tudíž nazván královským.

26 Biketrial game – cyklistika poněkud jinak 26 Biketrial game – cyklistika poněkud jinak
(freeware / simultory / 7178  zobrazen / oblbenost 63%)

Od té doby, kdy člověk vynalezl první kolo, mám na mysli kolo jako takové a nikoliv bicykl, uběhly již tisíce let. Teprve o mnoho let se zrodil první velocipéd, který měl ovšem svým vzhledem a technickými vlastnosti k bicyklu, tak jak ho znáte dnes, hodně daleko. Vývoj jízdního kola se však nezastavil a tak dnes můžete spatřit na silnici kola pánská, i dámská, dokonce i dětská a to všech možných výrobních značek. Bicykly lze ovšem zařadit do kategorií i podle jiných hledisek, na kola sportovní, závodní, horská a dnes sem rozhodně patří i kola speciální, jaká budete používat v dnešní hře, tedy kola na „biketrial“. Vzhledem k výše mnou uvedeným informacím se ovšem jedná o disciplínu velice mladou, kladoucí důraz nejen na výborné vlastnosti kola, ale i na jezdce samotného a jeho technickou vyspělost.

MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
(freeware / simultory / 56276  zobrazen / oblbenost 64%)

Být řidičem autobusu, zvláště pak v Městské hromadné dopravě, není žádná zábava, ale naopak tvrdá a vyčerpávající práce, navíc velice zodpovědná, kterou nedokáže vykonávat každý, ale je nutné mít k ní předpoklady, mezi které nepatří pouze vlastnit příslušné řidičské oprávnění, ale v požadavcích na výkon tohoto povolání je mít i mnoho velice kladných volních vlastností. Představte si, že jezdíte celý den na stejné autobusové lince, kterou znáte tak dobře, jako vlastní dlaň, při tom si musíte uvědomit, že dopravní situace se s každou sekundou mění, o nenadálé a zcela nečekané příhody rozhodně nemáte nouzi. Musíte dbát nejen o bezpečnost vašich cestujících, ale i dodržovat pravidla silničního provozu a počítat stále s něčím nečekaným a nepředvídaným, však si to zde můžete vyzkoušet docela sami.

Bugracer - silniční závody brouků. Bugracer - silniční závody brouků.
(freeware / simultory / 4803  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes vám nabízíme již čtvrtou hru od japonského autorského týmu „GAMEDESIGN“ a věřte mi, že je to opět pořádná „pecka“. Po stránce grafického zpracování se dnešní hra odlišuje od jejich her předešlých, zato její námět je zcela originální a technická stránka hry dokazuje, že tento vynikající japonský kolektiv se nedrží jen zaběhnutého klišé, ale dokáže experimentovat a jak dokazuje toto dílko, tak velice úspěšně i v nezaběhlých kolejích, což dokáže minimum jiných autorů freeware. Představujeme vám tedy jejich simulátor silničního etapového závodu, nečekejte však žádné Formule 1, na to autoři nevsadili. Zúčastníte se totiž silničního závodu různě zbarvených brouků a vaším úkolem je dovést, pokud se ovšem budete hodně snažit, do cíle jako prvního vámi řízeného modře „kapotovaného“ broučího závodníka.

Dante - hororový pinball. Dante - hororový pinball.
(freeware / simultory / 4813  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo by neznal hru nebo spíše automat kde je hra PINBALL. A kdo si nevzpomíná co to je, nebo to neví, tak vám to trochu v této recenzi osvojíme, ale nebude to jenom o pinballu, ale hlavně o DANTE.

TmNations - Formule v extrémních podmínkách. TmNations - Formule v extrémních podmínkách.
(freeware / simultory / 7345  zobrazen / oblbenost 64%)

Jako jediná hra, která je z edice Track mania freeware. Tentokrát budeme řezat zatáčky v extrémních rychlostech a podmínkách, budeme projíždět okruhy v nejlepších časech. Výrobce z obyčejných formulí udělal adrenalinovou hru plnou zatáček, lopů, různých kliček a také dráhy hlavou dolů.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)