HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - simultory (109)


Blair Witch Pinball - hororový hrací automat. Blair Witch Pinball - hororový hrací automat.
(freeware / simultory / 9427  zobrazen / oblbenost 64%)

Jak již sám název napovídá, jedná se o klasický simulátor herního automatu, na němž si můžete zahrát určitě vám známou hru „pinball“. Pokud však nevíte, o co se jedná, vysvětlím vám, že hlavním úkolem a podstatou celé hry je udržet na hracím poli po co nejdelší dobu vámi „vycvrnknutou“ kuličku, přičemž za každý úspěšný zásah do hry, získáváte potom body k dobru. Hrací pole má ale velice nepravidelný tvar a vámi vystřelená kulička chce stále padat dolů, což ovšem nesmíte připustit, neboť pokud propadne dolů mezi dvěma vámi rovněž ovládanými odrazovými drapáky, ztrácíte jeden ze tří možných pokusů a poté co je ztratíte, hra končí a vy si můžete prohlédnout vámi docílený bodový zisk v autory nabídnuté výsledkové tabulce a snažit se stále zlepšovat. Takže, toto je vše a mně nezbývá než popřát vám již jen hodně štěstí.

Ski Slope Showdown - zimní koulovačka. Ski Slope Showdown - zimní koulovačka.
(freeware / simultory / 6001  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra, která byla sponzorována jistou americkou firmou, je vyrobena ve flashi, tedy prográmku jako stvořeném pro online hry a mne nezbývá nic jiného, než že musím konstatovat, že grafická stránky hry se autorům skutečně velice dokonale vydařila. Hra je tedy zpracována z pohledu „first person“, tedy z vašeho pohledu a ačkoliv se její veškeré dění odehrává na jednom, i když velice dobře zpracovaném pozadí, je tato herní plocha natolik rozsáhlá, že vám tato skutečnost rozhodně nebude vadit, neboť prostoru pro vaše „působení“ budete mít skutečně nepřehledné množství. Komu z vás již se stýská alespoň po malém ledovém osvěžení, sněhových vločkách a hlavně pořádné koulovačce, máme tady pro vás splnění vašeho snu. Je příjemné si užívat si koulování, aniž by vám padal sníh do očí, či dokonce vás počaly zábnout ruce.

Disaffected - netrpěliví zákazníci, kontra obsluha. Disaffected - netrpěliví zákazníci, kontra obsluha.
(freeware / simultory / 4844  zobrazen / oblbenost 64%)

Neloajální!“ je stylová adventura s rychlou akcí a vysokým opakováním. Ovládat budete buďto jednoho, nebo více obchodních za,ěstnanců za prodejními pulty v typickém marketinkovém obchodě. Poté co hru spustíte, zákazníci se nahrnou do obchodu vstupními dveřmi a postaví se za pokladní pultíky. Počnou si objednávat jimi vybrané zboží a vy, ovládající prodavače, se stáváte jakýmsi obchodním manažérem a musíte se snažit těmto jejich požadavkům v co nejkratší době v plné míře vyhovět. Ne všichni vámi ovládaní prodavači jsou však ochotni „pohnout kostrou“, někteří z nich jsou zmatení a tudíž k nepotřebě, jiní „civí“ do prázdna, jakoby duchem nepřítomní. Že tedy není jednoduché se ocitnout v roli takovéhoto manažera, to již zjistíte sami, podívejte se tedy na vztahy zákazníků a prodavačů ze strany prodávajících.

Alien Fly - nebezpečný průlet. Alien Fly - nebezpečný průlet.
(freeware / simultory / 4571  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní hra s názvem „Alien Fly“ je velice půvabnou a originálně ztvárněnou akční „střílečkou“, navíc i s velice působivým a neobkoukaným námětem. Je vidět, že si autor dal s touto hrou velikou práci a vložil do ní veškeré vlastní tvůrčí umění. Nespokojil se s nějakým plagiátem, ale vzal rozum do hrsti a výsledkem tohoto jeho snažení je vydařená hra, která je navíc i velice „chytlavá. Ovládat tedy budete poletující mušku, která na rozdíl od skutečného života, je vyzbrojena střelnou zbraní. Co však platí i v reálném životě, to je skutečnost, že podobná malá stvořeníčky mají mnoho různých nepřátel i v reálném světě a to včetně člověka, na rozdíl od této hry se však nedovedou zmíněným nepřátelům bránit, neboť mouchy na rozdíl od vos, nemají jedovatá žihadla. Pomozte mouše projít všemi úskalími, čeká jen na vás.

Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti. Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
(freeware / simultory / 64395  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra není plnohodnotnou hrou, simulující známou televizní hru, probíhající na televizní stanici prima, ale pouhou beta verzí, která byla vytvořena autorkou hry za účelem průzkumu, zda by mezi čtenáři byl o ni zájem, teprve potom by se začalo rozhodovat o tom, zda se v její tvorbě bude pokračovat a bude dovedena až do své konečné podoby. Jedná se vlastně o ukázku z této známé a nejsledovanější populární hry, samozřejmě že pokud si hru spustíte, skutečné peníze nevyhrajete, na což upozorňuje i sama autorka hry. Hra obsahuje pouze stovku otázek, pokud odpovíte na zadávané otázky správně a dosáhnete deseti tisíc korun, hra končí. Chcete-li se podílet na rozhodování o tom, zda se v tvorbě hry bude pokračovat, pak navštivte stránky www.milionar.tn, zde naleznete dotazník a další informace o hře.

Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku. Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
(freeware / simultory / 45912  zobrazen / oblbenost 64%)

Autory dnešní, skutečně nádherné bojové hry je známý autorský kolektiv „MyPlayCity“, který vyniká při tvorbě her nejen vysokou aktivitou, ale a to především, vysokou technickou a grafickou kvalitou všech jejich her, takže nenajdete z jejich tvorby ani jedinou, která by si nezasloužila to nejvyšší ohodnocení. „Helicopter Game“ potom rozhodně patří ke špičkám jimi vytvořených her a hru není možné, i když nesedíte přímo v kokpitu vrtulníku, zařadit jinam, než do kategorie leteckých bojových simulátorů. Autoři vám nabídli i hru pro dva hráče, dvacet celkových misí, z nichž jedna je hezčí a vydařenější, než druhá, k dispozici je pět obtížností, můžete měnit rozlišení obrazovky, prostě hru dovedli tito autoři až k naprosté dokonalosti. Máte-li rádi letecké souboje, pak tuto hru rozhodně nepřehlédněte, byla by to věčná škoda.

Star Wraith IV: Reviction – v kokpitu vesmírné bojové lodi. Star Wraith IV: Reviction – v kokpitu vesmírné bojové lodi.
(freeware / simultory / 8424  zobrazen / oblbenost 64%)

Star Wraith je nejmocnější zbraní Aliance. Byl sestrojen v naprosté tajnosti a je posílán na tajné mise. Poté, co nedostižní hvězdní stíhači pomohli ukončit brutální občanskou válku a znovu nastolit mír, Vonaři využili oslabení lidstva a zaútočili na zemi. Tento pokus sice selhal, ale hrozba, kterou představují pro Zemi je i nadále reálná. Povstalecké síly, poskládané z jednotek, jež desertovaly ze svých domovských světů a spojily se s Federací, nyní rozdělují Alianci. Jejich záměry jsou neznámé a vedení Aliance zřídilo zcela novou divizi, která má zjistit, co mají povstalci v plánu. Byli jste přiděleni k této speciální jednotce, elitní letce poskládané z nejlepších stíhacích pilotů ve známém vesmíru, která dostala na starost tajné mise hluboko na území nepřítele. Budete provádět průzkumné lety, brát zajatce a též doprovázet konvoje.

Navy Mission - námořní bojové mise. Navy Mission - námořní bojové mise.
(freeware / simultory / 7649  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je téměř dokonalým simulátorem námořních bitev, která vám všem, kteří máte tento žánr akčních her, přinese rozhodně uspokojení. Námořní bitvy, především pak jejich simulátory, přestože jsou tak hráčskou veřejností tolik oblíbeny, nejsou však v oblasti freeware tak docela běžnou herní tématikou a je jich skutečně velice poskrovnu. O to více tudíž, pokud na nějaký takový simulátor „narazím“, nedá mi to, abych se s vámi o něj nepodělila. „Navy Mission“ patří mezi hry, které do světa vypustil plodný a vysoce kvalitní japonský autor D. Ikushima, který vám, pokud jste permanentními návštěvníky našich stránek, vám rozhodně nebude neznámým pojmem. Čeká na vás celkem dvacet tři překrásných bojových misí, v nichž se dnes budete na širém moři bránit ve vašem křižníku útokům všech typů vašich nepřátel.

Traffic City -dispečerem městské dopravy. Traffic City -dispečerem městské dopravy.
(freeware / simultory / 16898  zobrazen / oblbenost 64%)

Vítejte v logické dopravní strategii „Traffic City“ v jedné z části města „Eco City“. Píše se rok 1990 a cílem těchto prostorů je vybudovat nové a dokonalé centrum tohoto města, které se specializuje zejména na zábavu pro turisty. Toto město má vynikající hospodářský růst a již nyní je navštěvováno mnoha turisty s různých zemí a to nejen kvůli vlastní bohaté historii, což je impulzem pro investory, kteří mají zájem o to vybudovat nové atrakce v tomto městě. Vaše pracovní období bude trvat celých dlouhých dvacet let a představenstvo města od vás požaduje vybudovat vysoce kvalitní dopravní infrastrukturu, bez které se nové centrum rozhodně neobejde. Do roku 2010 je tudíž vašim úkolem přepravit co největší počet turistů a také ústních obyvatel. Město Eco City má svoje vlastní Metro, taktéž tramvaje a svoji vlastní železniční síť.

Icarus Flight – let bájného Ikara. Icarus Flight – let bájného Ikara.
(freeware / simultory / 5398  zobrazen / oblbenost 64%)

Víte, kdo byl Ikaros? Podle z jedné ze Starořeckých bájí se jedná o vynálezce umělého zpracování dřeva a plachty, který zahynul, prchaje s otcem Daidalem z Kréty. Po něm bylo potom nazváno moře Ikarské a ostrov Ikaria, dříve Doliché, na němž je dodnes ukazován jeho hrob. Ikaros (latinsky Icarus) byl tedy v řecké mytologii synem největšího řeckého stavitele a vynálezce Daidala. Narodil se v Athénách, avšak musel s otcem uprchnout na Krétu, kde je přijal krétský král Mínós, pro něhož poté Daidalos postavil labyrint, kde byl před světem schován Mínotaurus, napůl člověk, napůl býk. Když po létech athénský hrdina a budoucí král Théseus Mínotaura zabil, chtěl se Daidalos i se synem vrátit zpět do Athén, ale Mínós ho nechtěl propustit, aby neprozradil tajemství chodeb labyrintu, nebo ho nepostavil i někde jinde.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)