HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - simultory (109)


Warlike Flyboys WW3 – váleční letci Warlike Flyboys WW3 – váleční letci
(freeware / simultory / 7191  zobrazen / oblbenost 64%)

Stát se pilotem bojových letadel, to je přece sen každého kluka, dovolím si tvrdit, že i mnohých moderních děvčat. Ovládat silný a rychlý létající stroj, navíc perfektně vyzbrojený razantními palubními zbraněmi, to je přece opravdu silné adrenalinové dobrodružství. A co takhle se s takovým letounem pustit do leteckých soubojů s nepřáteli, ničit jejich pozemní cíle, hlídkovat nad oceánem, nad pevninou i nad ostrovy, vyzkoušet si různé typy stíhacích letounů i bombardérů a to jak amerických, ruských i z Evropy, bojovat ve dne i v noci a být neustále ve střehu, neboť nepřátelé jsou velice nebezpeční a zadarmo vám nic nedají? Pakliže máte rádi stres, dobrodružství a nebojíte se do boje pustit i za cenu ohrožení vlastního života, potom se právě nalézáte na tom správném místě, stačí si vybrat letoun, navolit obtížnost a můžete začít.

Orfeo – kouzelná lyra Orfeo – kouzelná lyra
(freeware / simultory / 4647  zobrazen / oblbenost 64%)

Láska je věčná, alespoň tak nás o tom přesvědčují mnozí básnicí, i když samotná realita bývá ve skutečnosti mnohem prozaičtější. K lásce však také náležejí mnoha přirovnání, láska a Luna, láska a květiny, v případě dnešní hry pak je to strunný hudební nástroj, tedy vám jistě známá lyra. Už samotný název tohoto nástroje vyvolává asociaci „lyra – lyrika“, vždyť tento nástroj, jako málokterý jiný, vyvolává v lidech pocity, lásky, štěstí, pohody, ale i touhy, pochmurnosti a mnohdy i lidských depresí. Ne všichni máte absolutní hudební sluch, nebo alespoň dobrý, ale ne nadarmo se přece o nás říká, že „Češi jsou národ muzikantů“, takže pevně věřím, že hru zvládnete všichni do jednoho a dokážete, že toto rčení není nadnesené a přehnané, ale odpovídá realitě. Takže chopte se i vy lyry a zabrnkejte na ni několik melodií.

Funky Farm – moderní farma Funky Farm – moderní farma
(freeware / simultory / 7489  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnes je moderní záležitostí bydlet ve městě, čím větší město, tím větší možnost zábavy a samozřejmě především i výdělku, ale takový život na vesnici má rozhodně také své kladné stránky, zvláště pak, rozhodnete-li se postavit si malou farmu a začít podnikat. Pokud vydržíte a budete vytrvalí a úspěšní, sami zjistíte, co všechno lze vlastní pílí, šikovností a vytrvalostí vybudovat. Vžijete se tedy do role velice podnikavého farmáře, který nenechá nic náhodě a je tak přičinlivý, že by mu to mohli mnozí z vás závidět. Začínat budete s několika ovečkami, o které musíte pečovat, krmit je a napájet, stříhat vlnu a tu prodávat, abyste získali další finanční investice pro rozšiřování vaší farmy. Pokud se vám bude dařit, budete moci postavit i nové stavby, dojde i na nové auto, tak co byste si vlastně mohli přát více? Vzhůru tedy do práce.

Nanny Mania – svědomitá služebná Nanny Mania – svědomitá služebná
(freeware / simultory / 7219  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě z vás každý v mládí toužil získat nějaké atraktivní povolání, malé chlapce určitě lákalo stát se pilotem, kosmonautem, pilotem Formule 1, zkrátka velké plány ale vždy nenašly svého uplatnění a museli se tak spokojit s mnohem prozaičtějším povoláním. Malé dívenky zase chtěly být učitelkami, dnes i pilotkami, lékařkami, mnohé lákala i právničina, ty skromnější pomýšlely na kadeřnice, kuchařky, nebo zdravotní sestry. Nevím, jaké sny a představy o svém budoucím povolání měla hlavní hrdinka dnešní hry jménem Nanny, jisté ale je, že se nakonec stala pomocnicí v domácnosti, služkou a „děvčetem pro všechno“. Je to však holka snaživá, pečlivá a čistotná, svoje zaměstnání vykonává pečlivě a zodpovědně, ostatně je si zřejmě vědoma toho, že každá práce je potřebná a užitečná, pokud je vykonávána s láskou.

Travel Agency – v cestovní kanceláři Travel Agency – v cestovní kanceláři
(freeware / simultory / 6968  zobrazen / oblbenost 64%)

Najít skutečně tu správnou cestovní kancelář, které nehrozí úpadek a je vaším seriózním obchodním partnerem v oblasti cestovního ruchu a rekreace, bývá někdy velikým problémem, spojeným s nesmírnými riziky s tím, že místo vysněného pobytu, například na dovolené u moře, můžete splakat nad výdělkem, zůstat doma a přijít o peníze, aniž byste někam vůbec vycestovali. To však ani v tom nejmenší neplatí o dnešní cestovní agentuře „Travel Agency“, neboť se jedná o solidní a prosperující cestovní kancelář, která své závazky vůči jejich s důvěrou na ní se obrátivší zákazníky, uspokojuje v plném rozsahu. Pokud se tak chcete stát agentem v této „cestovce“, potom neváhejte ani chviličku a spusťte si tuto velice vydařenou logickou hru. Nebudete zklamání a to ani tehdy, když zjistíte, že se naběháte a neobdržíte zato ani haléř.

Farm Frenzy – zemědělská super mánie Farm Frenzy – zemědělská super mánie
(freeware / simultory / 10271  zobrazen / oblbenost 64%)

Farm Frenzy Game je zajímavá strategie, ve které se hráč ocitá v pozici farmáře. Na začátku hry má k dispozici pouze dvě pasoucí se husy a o další rozvoj farmy se musí farmář pod vaším vedením již postarat sám. Chovat je možno až šest druhů různých zvířátek a prodávat lze až devět vypěstovaných produktů. Za takto získané peníze je pak možno zakoupit šest budov, nebo hospodářských stavení. Farm Frenzy jistě mnozí znáte v její flashové online podobě, která před časem úspěšně obletěla téměř celý Internetový svět. Musím však dodat, že tato verze hry byla pouze v okleštěné verzi, takže za plnohodnotné hraní byste si museli připlatit nějakou tu korunku navíc. Nyní však již serveru My Play City ovšem žádné peníze platit nemusíte. Farm Frenzy, hra která vyšla opět z jejich dílen, je totiž nyní již zadarmo, tak toho využijte.

Bettys Beer Bar – sličná barmanka Bettys Beer Bar – sličná barmanka
(freeware / simultory / 5799  zobrazen / oblbenost 65%)

Možná, že byste si tedy chtěli vyzkoušet, jak se pracuje v nějakém bufetovém automatu, pokud se pustíte do dnešní hry, vaše přání bude splněno. Musíte se ale vás ale připravit na to, že zvládnout všechny požadavky hostů pěkný „cvrkot“. Hosté mají jedno přání, mají chuť na pivo a všichni do jednoho jsou velice netrpěliví, protože pospíchají. No nakonec host je host a kdyby hosté měli času nazbyt, nechodili by se občerstvit „na stojačku“ do bufetu, ale zasedli by za stůl v restauraci. Vše tedy budete muset zvládnout v časovém limitu a tak získávat body k dobru, pokud to nezvládnete, host posmutní a nakonec odejde, což zaplatíte pokutou stržením ze získaných bodů. V roli sličné barmanky Betty vás hra postaví za pultík s bečkou piva, k němuž se vejde šest žíznivých lidí a Bettyna šichta může hnedle začít, tak se o to pokuste.

PassionChess - vášnivé šachy PassionChess - vášnivé šachy
(freeware / simultory / 7830  zobrazen / oblbenost 64%)

Legenda o vzniku šachové hry vypráví o tom, jak kdysi dávno autorovi této hry slíbil vládce, kterého ji autor této hry naučil hrát, splnit jakékoliv přání, protože se mu tuze zalíbila. Žádost vynálezce šachů překvapující, pro panovníka až šokující, požadoval totiž, aby dostal takový součet obilních zrnek, pokud by na první políčko položil jedno zrnko, na druhé dvě, na třetí čtyři a na každé další pak dvojnásobek počtu předcházejícího. Panovník se této žádosti od srdce zasmál a nařídil, aby autorovi bylo vyhověno. Jeho rádcové mu ale zchladili hlavu a jeho smích brzy přešel. Vzniklé množství obilí by totiž bylo na celém světě vyprodukováno za 1000 roků. Není tomu ani dva měsíce, co jsme vám od slovenského autora nabídli šachovou hru „ExcelChess“ a již nám zaslal její novou verzi „PassionChess“, kterou doplnil o nové prvky.

AlieNs GardenFurys: online AlieNs GardenFurys: online
(freeware / simultory / 7540  zobrazen / oblbenost 64%)

Již potřetí se vracíme ke hře Michala Gajdoše, slovenského autora freeware z týmu Darkmoon-Soft, neboť nastal čas seznámit vás s touto, zřejmě již konečnou verzí vám již dobře známé hry. Ano, je tomu skutečně už tak, „Garden furys online“ je konečně tu. Pokračování nové karetní hry z produkce „Darkmoon-Soft“, tentokráte již ve slibovaném online provedení, spatřilo konečně světlo tohoto světa. Stahujte tedy tuto verzi a bojujte s reálnými, nikoliv jenom s virtuálními hráči, sestavte si vlastní herní balíček a soutěžte v nových skvělých turnajích. To vše a mnohem více tudíž naleznete v novém „Garden furys online“, kteroužto hru vám mohu jen opět doporučit. Není mnoho her od českých, nebo slovenských autorů freeware, které lze hrát online, nepromarněte tedy tuto vám nabízenou příležitost, nebudete litovat.

ExcelChess - dokonalá šachová hra. ExcelChess - dokonalá šachová hra.
(freeware / simultory / 6416  zobrazen / oblbenost 64%)

Je všeobecně dobře známo, že tomu není tak dlouho, co se šachy hrávaly pouze na dřevěné, plátěné, nebo lepenkové destičce, s dřevěnými a později i s umělohmotnými figurkami. Ty doby jsou však již dávno pryč, dnes se dají různé stolní hry hrát i na počítačích a to nejen Šachy, ale i Dáma, Člověče nezlob se a jiné. To si zřejmě uvědomili i dnešní autoři freeware, kteří vytvořili počítačové šachy a hned předem mohu směle říci, že velice vydařené. Podobných her najdete na Internetu rozhodně spousty, dnešní hra se však bezesporu řadí k těm nejvydařenějším kouskům. Je zcela samozřejmé a notoricky známé, že hrát šachy sám proti sobě lze hrát tréninkově také, ale samozřejmě, pokud si chcete tuto hru, náročnou na logické uvažování plně vychutnat, musíte mít protihráče, pokud ho ale nemáte, můžete hrát proti počítači.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)