HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - simultory (109)


TAGAP 2 – když tučňáci válčí TAGAP 2 – když tučňáci válčí
(freeware / simultory / 3955  zobrazen / oblbenost 64%)

Existuje spousta freeware na téma, jak zachránit naši milovanou Zemi, v nichž se o tento úkol a jeho splnění, pokoušejí různé typy hlavních hrdinů. Tato dnešní hra, nazvaná „TAGAP 2“ a kterou mají „na svědomí“ finští autoři freeware, nesoucí název „Penguin Development Team“, je však svým způsobem ojedinělá, hlavními hrdiny, kteří se pokusí zachránit naši „Modrou planetu“, jsou totiž tučňáčci. Hra je pokračováním prvního dílu této „střílečky“. I když na ni přímo nenavazuje, její vývoj trval celé dlouhé čtyři roky, ale výsledek této úmorné a vytrvalé práce skutečně stojí za to. Ve hře na vás čekají lokace plné nepřátelských tučňáčcích Zombií, kterých je spousta druhů, od hloupých chodících snadných terčů, až po kruté zabijáky, vyzbrojených samopaly, robotků, střílejících automatů, také se střetnete i s několika Bossy.

Webs of Destruction - hmyzí invaze   Webs of Destruction - hmyzí invaze
(freeware / simultory / 3960  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra byla vytvořena přímo pro známou soutěž „ScrewAttack Iron Man of Gaming 2008“ autorským týmem „Gamma Prime“, přičemž se navíc jedná se o jimi první vytvořenou hru. Vaším a to nelehkým úkolem je vyčistit hmyzem napadené planety, včetně jejich okolí a postupně se probojovat k mateřské hmyzí lodi, kterou musí totálně zlikvidovat. Hrát budete ve dvojím zobrazení, první z nich spatříte povrch planety a druhý při přeletu Vesmírem na jinou planetu. Takto se postupně prostřílíte přes devět úrovní a zlikvidujete rozsáhlý počet porůznu umístěných Bossů. Vše, o čem zde hovořím, bylo vytvořeno se záměrem nabídnout hráčům automatovou střílečku, zpracovanou ve stylu zašlé slávy „šestnáctibitovek“. Specifikou hry je pak možnost navyšování výkonu lodi skrze druhou zbraň, tedy za síť, což je pak prvek nový, a velmi originální.

Divadlo - překvapení až nakonec     Divadlo - překvapení až nakonec
(freeware / simultory / 3945  zobrazen / oblbenost 64%)

Opět se mně k mé veliké radosti ozval jeden ze slovenských autorů freeware, jménem Martin Kosmál a velice milým způsobem mne upozornil na jeho hru s přáním uveřejnit ji na našem webu. Osobně velice fandím našim českým, ale i slovenským autorům freeware, kteří již dávno překonali velice těžké tvůrčí počátky a zařadili se tak na čestné místo v pomyslném žebříčku kvality freeware v celosvětovém srovnání a hodnocení. Naši a slovenští autoři již dnes dokazují, že dokonce v mnohém světové autory freeware již předčí, což je rozhodně velmi potěšující skutečnost a zjištění. Nejde totiž jen o to hru vytvořit, ale stvořit hru originální a zajímavou, neboť i nároky našich hráčů neustále rostou. Jde tedy jen o to, aby čeští i slovenští autoři freeware nasazené tempo a kvalitu her udrželi, držíme jim tudíž palce, určitě si to zaslouží.

Ice Cream Mania – souboj o dědictví   Ice Cream Mania – souboj o dědictví
(freeware / simultory / 3926  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je simulátor na pláži umístěného zmrzlinového bistra, který se snaží osvěžující zmrzlinové dobroty naservírovat jako kulinářské umění, podle přání přicházejících zákazníků. Známý potravinářský magnát Henry Rich zemřel a to spustilo rivalitu mezi pozůstalými ohledně dědictví. Jeho poslední vůle zněla tak, že jeho miliardové jmění se musí rozdělit mezi dva pozůstalé. Jednou z nich se stala jeho dcera Cindy, druhými pak jeho chamtivá exmanželka, baronka Gugel a její sobecká dcera Jeanne. Za účelem získání Richova dědictví budou muset dokončit jeden úkol. Každá dcera musí začít své vlastní podnikání se svým stávajícím kapitálem, prakticky tedy nulovým a ta, která postaví nejvýnosnější podnik v průběhu jednoho roku, zdědí všechen kapitál. Ve hře máte pomoci Cindy vyhrát soutěž a získat dědictví jejího otce.

Invisible Vision – ponorka útočí Invisible Vision – ponorka útočí
(freeware / simultory / 4315  zobrazen / oblbenost 64%)

Ponorky patřily bezesporu k jedněm z nejstrašnějších a navíc i nejzákeřnějších zbraní, vyskytujících se ve 2. světové válce. V dnešní hře si budete tudíž moci vyzkoušet, jak to v takové ponorce vypadá a jakým způsobem se v ní můžete pokoušet likvidovat nepřátelská plavidla. Jak jistě sami dobře víte, dnešní ponorky jsou vybaveny i sonarem, podvodním radarem a celou řadou velice citlivých a přesných naváděcích systémů, které zde budete využívat. Ocitnete se tedy v takové jedné ponorce, a to přímo před monitorem naváděcího systému vašich torpéd a máte jediný, zato však nesmírně důležitý úkol. Vystřelováním torpéd ničit všechny objevující se nepřátelská plavidla, obstát vždy po dobu utíkajícího času a nenechat se potopit, přičemž musíte získat i co největší počet bodů za potopení nepřátel, a probíjet se pořád do vyšších levelů.

Parita – hrajme si česky a hezky Parita – hrajme si česky a hezky
(freeware / simultory / 3867  zobrazen / oblbenost 64%)

Slovenský autor Vladimír Pribylinec nepatří rozhodně k těm autorům, kteří po dokončení hry ji odhodí a pustí z hlavy, aby se bezhlavě a střemhlav pustili do nové další hry, ale o svém předcházejícím výtvoru uvažuje a přemýšlí, jak a čím ho nadále vylepšit. Důkazem tohoto mého tvrzení je i tato jeho vylepšená hra, která určitě vášnivým šachistům udělá radost a při níž se rozhodně i dobře pobaví. Ne nadarmo se šachům přezívá také „královská hra“, ale ne proto, že ústřední postavou hry je figurka krále, ale proto, že hra je hodna králů. Je všeobecně dobře známo, že tomu není tak dlouho, co se šachy hrávaly pouze na dřevěné, plátěné, nebo lepenkové destičce, s dřevěnými a později i s umělohmotnými figurkami. Ty doby jsou už dávno pryč, dnes se stolní hry hrávají na počítačích, a nejen Šachy, ale též karetní a kombinované.

Fashion Show – účast na módní přehlídce Fashion Show – účast na módní přehlídce
(freeware / simultory / 4276  zobrazen / oblbenost 64%)

Paní Jojo je významnou módní návrhářkou, která dá na názor její dcery a zúčastní se tak jedné z mnoha prestižních přehlídek, která ji vynese do popředí zájmu všech zúčastněných. Aby svoje umění, vkus a talent potvrdila, musí ale přijít s vlastní moderními kolekcemi a předvést zcela nový a originální styl. O tom, zda se jí to nakonec podaří, tentokrát pozorný hráč rozhodně dlouho pochybovat nebude, neboť vše bude pouze jen založeno na jeho znalostech a zkušenostech v oblasti ženské módy s přihlédnutím i k ročnímu období. Ve hře se tedy ocitnete na samém počátku nastávající kariéry paní Jojo, a bude skutečně záležet jen na vás samotných, jestli paní Jojo na módní přehlídce uspěje, nebo z ní odejde s ostudou a skončí tak naprostým fiaskem. Tak co, máte také dostatek kuráže zúčastnit se začínající módní přehlídky?

My Aquarium – virtuální akvárium My Aquarium – virtuální akvárium
(freeware / simultory / 5804  zobrazen / oblbenost 64%)

Máte rádi zvířátka a chtěli byste si i domů nějaká pořídit? Nemáte pro jejich chov ve vašem domově dobré podmínky, nebo vám rodiče pod různými negativními záminkami nechtějí dovolit pořídit si pejska, kočičku, či papouška, zejména pak tvrzením, že by znečišťovali domácnost? Cože, ani akvárium s rybičkami si nesmíte doma vytvořit, neboť by prý bylo v bytě nacákáno? Tak vám tedy nezbude už skutečně nic jiného, než si takové akvárium i s vodními živočichy a rostlinkami pořídit a zařizovat podle svých představ právě v této dnešní hře. Je sice pravdou, že mnoho lidí má doma akvárium s mnoha druhy rybiček, o které se pečlivě starají. Ne každému se ale poštěstí mít ve svém obydlí takové krásné akvárium, proto tedy takovým lidem, zejména pak dětem, nabízíme aspoň virtuální akvaristickou zábavnou hru „My Aquarium“.

Milky Bear Lunch Frenzy-číšník v bufetu Milky Bear Lunch Frenzy-číšník v bufetu
(freeware / simultory / 5042  zobrazen / oblbenost 63%)

Jistě k překvapení mnohých z vás se známí „Mléční medvědi“ obracejí na vaši pozornost v další hře, tentokráte se však jedná o simulátor, v němž se jako obsluha v restauraci ocitnete v roli kočičího číšníka, jehož hlavním a jediným posláním je včas, rychle a kvalitně obsloužit všechny restaurační hosty, kteří se do vaší restaurace přišli najíst, což jak zjistíte brzy sami, zase tak jednoduchý úkol v žádném případě nebude. Domníváte se stále, že pracovat jako takový číšník v restauraci, bistru, či bufetu není žádná krkolomná práce? Myslíte si, že byste ji zvládli tak říkajíc „levou rukou“? Potom si spusťte tuto dnešní hru a vaše schopnosti si tak nejlépe ověříte sami na sobě. Každého hosta musíte přivítat, poté ho usadit, jakmile zvedne ruku, běžet k němu, nabídnout mu jídelní lístek a u kuchaře poté objednat to, co si vybral.

Coffee Rush – kavárenský simulátor Coffee Rush – kavárenský simulátor
(freeware / simultory / 4277  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní hra bude rozhodně potěšením pro všechny hráče, kteří dávají přednost herním simulátorům. Vaším velice důležitým úkolem v ní bude postarat se o spokojenost vašich zákazníků, milujících tento osvěžující mok a přesně plnit jejich přání, která jsou vám jimi zadávána. Nenechejte se po spuštění hry mýlit, že jde pouze o známou hru na téma „hledejte tři stejné“, neboť ačkoliv se vám může zdát, že se opět jedná o něco podobného, skutečnost je zcela jiná. Spojování symbolů se sice ani zde nevyhnete, ale tato činnost představuje právě již zmíněné plnění objednávek vašich zákazníků. Kupodivu toto originální spojení principů funguje až překvapivě výborně. Spojily se zde tak dva koncepty, z nichž každý by vás samostatně musel brzy omrzet. Pokud se ale oba tyto principy spojí, vznikne vskutku zábavná a vtipná, i chytlavá hra.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)