HernÝSvýt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY HernÝ Svýt: Ŕesky slovensky
ShßnÝte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
VyhledßvßnÝ her

FREE HRY
AkŔnÝ hry

StrategickÚ hry

Simulßtory

Film

ArkßdovÚ hry

Adventury

ErotickÚ hry

LogickÚ hry

SportovnÝ hry

OstatnÝ free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete b├Żt milion├í┼Öem? ÔÇô nejlep┼í├ş z milion├í┼Ö┼»
3 Chcete b├Żt milion├í┼Öem? - vyzkou┼íejte si va┼íe znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jak├ę to je b├Żt ┼Öidi─Źem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zp├ítky!
6 Helicopter Game ÔÇô simul├ítor bojov├ęho vrtuln├şku.
7 Moorhuhn Winter Edition ÔÇô na slepi─Źky v zim─Ť.
8 Scavenger Hunt: sout─Ť┼ż v hled├ín├ş p┼Öedm─Ťt┼».
9 Ultimate Tank - osam─Ťl├Ż tank v bojov├ę akci.
10 Halloween - horor v dom─Ť bez proudu
Homepage HernÝSvýt.cz
Set°Ýdit free hry podle:  nßzvu    datumu    oblÝbenosti    poŔtu zobrazenÝ   

Free hry - strategie (81)


Textov├Ż Wacraft Textov├Ż Wacraft
(freeware / strategie / 4625  zobrazenÝ / oblÝbenost 64%)

Z n├ízvu vypl├Żv├í, ┼że by to mohla b├Żt realtime strategie od Blizzard, ale nen├ş to tak. Je to hra od Slovensk├ęho autora Mariana, kter├Ż vytvo┼Öil hru na motivy slavn├ę strategie, kter├í m├í minimum relatime strategick├ęho prvk┼», ale sp├ş┼íe sm─Ť┼Öuje na RPG tahovou strategii.

Glest - perfektn├ş strategie Glest - perfektn├ş strategie
(freeware / strategie / 5708  zobrazenÝ / oblÝbenost 64%)

Kvalitn├şch strategi├ş je jak ┼íafr├ín┼» a pokud se n─Ťjak├Ż poveden├Ż kousek najde, tak to opravdu stoj├ş za to. Glest je realtime strategie odehr├ívaj├şc├ş se ve fantasy sv─Ťt─Ť, ve kter├ęm nebude chyb─Ťt magie.

Sim Village 2 Sim Village 2
(freeware / strategie / 6302  zobrazenÝ / oblÝbenost 64%)

Sim Village 2 je pokra─Źov├ín├ş skv─Ťl├ę strategie, kde v roli starosty se budete sna┼żit vylep┼íovat svoje m─Ťsto, z├şsk├ívat nov├ę obyvatelstvo a to v┼íe pro jejich blaho a pen├şze. Na rozd├şl od p┼Öedchoz├ş hry zde najdeme i kampa┼ł, tak┼że rozhodn─Ť tato hra stoj├ş za pozornost.

S.W.I.N.E. - komer─Źn├ş hra zadarmo S.W.I.N.E. - komer─Źn├ş hra zadarmo
(freeware / strategie / 8348  zobrazenÝ / oblÝbenost 64%)

P┼Öed lety to byla komer─Źn├ş hra, ale dnes auto┼Öi uvolnili tuto hru k voln├ęmu sta┼żen├ş. Swine nen├ş ┼Öadovou strategii, kde ozna─Ź├şte houf sv├Żch odd├şl┼» a po┼ílete je na jin├Ż houf a douf├íte, ┼że ten v├í┼í houf p┼Öebije ten druh├Ż, jde o strategii, jak m├í b├Żt.

Suburban Brawl - p┼Öedm─Ťstsk├í rva─Źka Suburban Brawl - p┼Öedm─Ťstsk├í rva─Źka
(freeware / strategie / 3933  zobrazenÝ / oblÝbenost 64%)

Dnes v├ím p┼Öedstavujeme jednu docela povedenou strategii, kter├í byla v sout─Ť┼żi o vytvo┼Öen├ş co nejkrat┼í├ş, ale p┼Öitom n├ípadit├ę a origin├íln├ş mini hry, velice ├║sp─Ť┼ín├í. Auto┼Öi hry, kter├Żmi jsou ─Źlenov├ę t├Żmu Experimental Gameplay jednozna─Źn─Ť dok├ízali, ┼że i v jednoduchosti je s├şla, pokud se zrod├ş a hlavn─Ť zrealizuje dobr├í a n├ípadit├í my┼ílenka. Mohu sm─Ťle tvrdit, ┼że toto se autorsk├ęmu t├Żmu vskutku poda┼Öilo a o v├Żsledku jejich pracovn├şho ├║sil├ş se m┼»┼żete, pokud si hru ov┼íem spust├şte, p┼Öesv─Ťd─Źit sami, domn├şv├ím se toti┼ż, ┼że rozhodn─Ť neprohloup├şte a hlavn─Ť milovn├şci strategi├ş si p┼Öijdou na sv├ę.

Cytoplasm - chemická válka Cytoplasm - chemická válka
(freeware / strategie / 3843  zobrazenÝ / oblÝbenost 64%)

Origin├íln├ş strategie z prost┼Öed├ş mikroskopick├ęho ┼żivota. V roli jednoho z jader se budete sna┼żit pln─Ť ovl├ídnout bu┼łku a nastolit tak po┼Ö├ídek. Proti v├ím se postav├ş jin├ę j├ídro, kter├ę m├í stejn├ę ambice jako vy a tak za─Ź├şn├í chemick├í v├ílka v mikro sv─Ťt─Ť.

Robots Escape - vysvobo─Ćte roboty Robots Escape - vysvobo─Ćte roboty
(freeware / strategie / 4026  zobrazenÝ / oblÝbenost 64%)

Od jednoho z ─Źesk├Żch autor┼», jeho┼ż nechceme na jeho vysloven├ę p┼Ö├ín├ş jmenovat, jsme dostali av├şzo na jednoho, pr├Ż ve┼Öejnosti moc nezn├ím├ęho autora freeware, kter├Ż si u┼ż ale mezi ─Źesk├Żmi v├Żvoj├í┼Öi vybojoval rovnocenn├ę partnerstv├ş, i kdy┼ż tvo┼Ö├ş vlastn├ş hry pouze v jedn─Ťmi zatracovan├ęm, jin├Żmi zbo┼ż┼łovan├ęm programu Game Maker. Jeho jm├ęno zn├ş exoticky, tedy Jazzuo a nen├ş se ─Źemu divit, narodil se toti┼ż v Japonsku, je tedy nap┼»l ─îech a nap┼»l Japonec, ┼żil pr├Ż t┼Öi roky v Turecku a dva roky dokonce v USA. Do poloviny z├íkladn├ş ┼íkoly se u─Źil v japon┼ítin─Ť, zbytek dokon─Źil v ─Źe┼ítin─Ť. Nedivte se tedy jeho trochu kostrbat├ę ─Źe┼ítin─Ť, i tak ov┼íem jeho hry za zahr├ín├ş vskutku stoj├ş.

Fallout Tycoon - Fallout v Sim City Fallout Tycoon - Fallout v Sim City
(freeware / strategie / 7088  zobrazenÝ / oblÝbenost 63%)

Kdo by neznal skv─Ťlou hru Fallout, tentokr├ít v├ím p┼Öin├í┼í├şm nikoliv RPG, ale budovatelskou strategii. Hra byla vytvo┼Öena ─Źesk├Żmi nad┼íenci, jejich pr├íce a ├║sil├ş je zn├ít na ka┼żd├ęm kroku. Tak┼że pokud v├ím chyb├ş radioaktivn├ş ┼íkorpi├│ni, tak nev├íhejte a stahujte tuto pecku.

Lemon Tycoon - prodava─Źem limon├íd Lemon Tycoon - prodava─Źem limon├íd
(demo / strategie / 4646  zobrazenÝ / oblÝbenost 64%)

Chcete v─Ťd─Ťt jak je t─Ť┼żk├ę b├Żt prodava─Źem limon├ídy? Tak si mus├şte vyzkou┼íet tuhle hru, nebo┼ą v├ís do role tohoto nebo┼ż├íka vt─Ťl├ş a jako┼żto majitel mal├ęho st├ínku na limon├ídy se budete sna┼żit upoutat kolemjdouc├ş a navnadit je na sv├ę ┼í┼ąavnat├ę pit├ş.

Worms: Real Time Worms: Real Time
(freeware / strategie / 14943  zobrazenÝ / oblÝbenost 64%)

Kdo by neznal legend├írn├ş Wormsy? Tahle hra ─Źesk├Żch autor┼» nab├şz├ş s ─Źervy kupu z├íbavy a nav├şc, jak u┼ż n├ízev napov├şd├í, v re├íln├ęm ─Źase a a┼ż ve ─Źty┼Öech hr├í─Ź├şch u jednoho po─Ź├şta─Źe! A─Źkoli je hra freeware, na kvalit─Ť se to nijak nepodepisuje. Grafika, hudba i zvuky jsou na skv─Ťl├ę ├║rovni, nav├şc je hra vytvo┼Öena tak, ┼że si ji m┼»┼żete velice jednodu┼íe doplnit nap┼Ö. o vlastn├ş hl├í┼íky ─Źerv┼» nebo cokoli jin├ęho.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nßvody
Cheaty
Trainery
╚eÜtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CDę 2005-13 HernÝ Svýt (Kontakt)