HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - strategie (81)


Broken Hearts - rozbitá srdce. Broken Hearts - rozbitá srdce.
(freeware / strategie / 6271  zobrazen / oblbenost 64%)

Za dávných časů, kdy vladaři začali rozvíjet svá ubohá království, byla ještě Země neposkvrněná krví a na světě panoval mír. V té době čtyři vládci, čtyř různých království Severního, Jižního, Západního a Východního již dávno zapomněli na staré proroctví a legendy, které se točily kolem jejich zemí. Každý z vladařů chtěl těm ostatním ukázat, jak vzkvétají jeho města a prosperuje jeho země a když těchto cílů každý dosáhl, na nějakou dobu byl klid. Znudění vladaři začali blíž zkoumat památky, jenž jim zanechali jejich předkové, aniž by si uvědomovali, jaký rozkvět nebo zhoubu tyto prastaré monumenty v podobě čtyř chrámů znamenají pro jejich království. Příběh hry se rozjíždí opravdu stylovou animací s pomalu sdílenými informacemi, což dává konečné herní atmosféře ještě více na tajemnosti.

Zahrádka – chcete být zahradníkem? Zahrádka – chcete být zahradníkem?
(freeware / strategie / 8443  zobrazen / oblbenost 64%)

Jak se asi žije zahradníkům? Nemají to lehké, můžu dnes odpovědět. A jak to, že to vím? Jednoduše, vyzkoušela jsem si to. A nemusela jsem kvůli tomu zakládat ani novou firmu nebo podobné zrůdnosti. Prostě jsem si jen zahrála Zahrádku – příjemnou českou strategii plnou kedluben, mrkve, květáku a zahradnického náčiní :-o). Zahrádka mě i přes slabší grafické zpracování nadchla. Je to potvrzení pravidla, že hratelnost nekráčí ruku v ruce s grafikou. Jen mě mrzelo a mrzí, že hra je tak krátká a nabízí tak málo zahradnického vyžití. To by se ale mělo změnit v druhém dílu.

The Truth About Game Developers – Pravda odhalena! The Truth About Game Developers – Pravda odhalena!
(freeware / strategie / 4161  zobrazen / oblbenost 64%)

Název hry je tak výstižný, že není potřeba dodat prakticky nic. Zavede vás do vývojářského týmu, kterému šéfujete. Váš jediný úkol je motivovat lenivé herní vývojáře (čti otroky) k větší produktivitě a to především tím, že čas od času některého z nich zabijete. To byste se divili, jak jim pak jde práce od ruky a kmitají :-D.

Kylko Tales - příběh téměř hororový. Kylko Tales - příběh téměř hororový.
(freeware / strategie / 4354  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní herní titul není zejména po grafické stránce zcela původní, neboť z části využívá „vypůjčenou“ přejatou grafiku z Game Makeru, zato však námět a příběh hry je zcela nový a originální. Navíc autory této opravdu vydařené hry je český tvůrčí kolektiv, honosící se názvem „Rebelsoft“, který má již s tvořením plných her nemalé zkušenosti. Pokud byste si dali tu práci, zjistili byste brzy tak jako já, že se stále ve tvorbě her lepší a zdokonaluje. Tato dnešní hra je téměř dokonalým a bezchybným dílem, jejíž příběh vás zaujme už sám od sebe. Navíc je to jakási velice vydařená herní kombinace RPG a adventury, takže si na své přijdou příznivci obou těchto herních žánrů. Hra je dobře vybavena i po technické stránce, autoři si zřejmě s ní dali velkou práci, je totiž propracovaná do nejmenších detailů a podrobností..

The Boomlands - ve válečné vřavě. The Boomlands - ve válečné vřavě.
(freeware / strategie / 4325  zobrazen / oblbenost 64%)

Strategií v oblasti freeware je na rozdíl od různých akčních her a arkád a to jak na našich tak i zahraničních stránkách skutečně jako onoho příslovečného šafránu. Není se ovšem skutečně čemu divit, ono vyrobit strategii a ještě k tomu velice vydařenou, což mohu o této dnešní hře směle říci, není žádná jednoduchá práce, ale je nutné si dát záležet nejen na námětu, ale i na samotném technickém provedení a herním zpracování. Děj dnešní hry se odehrává, jak zjistíte sami po spuštění hry, v dávném středověku a jejími hlavními aktéry jsou spolu dva sousedící králové, obývající hrady. Nevím co je vedlo k tomu, že se jednoho dne rozhodli vyhlásit si válku a pustit se do boje, jisté ovšem je, že se tak právě stalo. V této chvíli vstupujete do boje vy, ovládáte krále a jeho vojska, ty vpravo můžete přenechat na starost svému počítači.

Sorades – vzhůru do válečné vřavy. Sorades – vzhůru do válečné vřavy.
(freeware / strategie / 6657  zobrazen / oblbenost 64%)

Chcete si zahrát opravdu kvalitní strategii? Pokud ano tak je Sorades právě tím pravým pro vás. Jako jedna z mála Freeware her se může pyšnit vynikající grafikou a hudbou. Opravdu nepřeháním, když napíšu, že se jedná o strategii, která by obstála i mezi placenými, tedy profesionálními. Tato hra je celá zdarma a přesto vám může nabídnout spousty hodin zábavy. Jediné co se Sorades dá snad vytknout je jazyk. Němčina už není tak známá jako kdysi a čím dál více lidí německé hry hrát nemusí, přesto se tato hra dá hrát a i bez znalosti jazyka pochopíte, o co zde vlastně jde. Celá hra je typickou strategií postav si vojsko, znič nepřátelské jednotky a opevnění.

Toad´s Story - odvážná žabička na nebezpečné pouti. Toad´s Story - odvážná žabička na nebezpečné pouti.
(freeware / strategie / 3875  zobrazen / oblbenost 64%)

Mario už proráží, nejen na různých stránkách freeware po celé zeměkouli, ale i samotného Herního světa velmi dlouhou řádku let. Nyní jste se dočkali nového a přitom velmi zajímavě Francouzem Simonem Larochem zpracovaného remake s názvem „Toad´s Story“. Co hra přinesla či ztratila? Odpověď je naprosto jednoznačná, veselá a zábavná skákačka, složená ze sedmi různých levelů, v nichž potkáte řadu nepřátel, bude na vás číhat nespočet různých nástrah a překvapení a to vše musíte absolvovat s pouhými třemi počátečními životy. Další hra, která jakoby „z oka vypadla“ starému známému, tedy šikovnému instalatérovi Mariovi, tedy opěr našla své místo na našich stránkách, ale pozor, hlavním hrdinou tentokrát není Mario, nýbrž alespoň dle autora samého žabička s roztomilým kloboučkem na hlavě.

Free Orion Free Orion
(freeware / strategie / 8199  zobrazen / oblbenost 64%)

V minulém, prvním díle našeho mini seriálu jsme se seznámili s hlavními klady, kterými disponují hry ze světa svobodného softwaru (licence jako GPL a jí podobné). Na hře NEXUIZ 2.0 jsme si také ukázali, že možnost konkurovat komerčním výtvorům nemusí zůstat jen u naší fantazie. Ačkoli je tvorba takových her mnohdy velmi nákladná, najdou se lidé (nadšenci) někdy i společnosti, kteří jsou schopni obětovat svůj volný čas a zanechat po sobě skvělá díla. Nečekejme ale, že takové hry uvidíme na masových billboardech, plakátech či televizních reklamách. Cílem těchto her totiž není naplnit nenasytné kapsy tzv. velkých marketingových vydavatelů/distributorů (jejich manažerů a právníků), ale přinést něco přímo lidem. To nejmenší, co můžeme z našich pozic udělat jako vděk za jejich snahu, je vyzkoušet jejich dílo a s jeho kvalitou pak seznámit své okolí. Proto jsem se také rozhodl seznamovat Vás v tomto mini seriálu postupně s produkty, jejichž kvalitu považuji za povšimnutí hodnou a konkurenční s komerčními kolegy.

Green Brains – zelené mozky Green Brains – zelené mozky
(freeware / strategie / 4745  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je prvotinou vám již dobře známého českého autora freeware jménem David Kejík, píšící pod pseudonymem „Trautenberk“, jehož hru „Kyklop“, která dle počtu stažení i bodového hodnocení slavila na poměry našich stránek téměř nevídaný úspěch. Dnešní jeho hra „Green Brains“ je opět akční střílečkou, zdá se, že si autor v tomto herním žánrů libuje a cítí se v něm jako ona příslovečná „ryba ve vodě“. Ještě vám musím připomenout jednu velice důležitou věc, pokud se o tomto velice nadějném autorovi chcete dozvědět více, potom si přečtěte náš rozhovor s ním, tak budete moci spolu s námi nahlédnout do jeho autorské kuchyně. Jinak ještě k dnešní hře alespoň tolik, že ač se jedná o autorský debut, už obsahuje i multiplayer, což též hodně vypovídá o autorových schopnostech.

Drink Tycoon - limonádový magnát Drink Tycoon - limonádový magnát
(freeware / strategie / 5427  zobrazen / oblbenost 64%)

Představují vám hru, která se může pyšnit v názvu Tycoon, série tycoon je spíše známá ze hry Transport Tycoon. U této hry však nese pouze název, ale to nemění nic na faktu, že jde o kvalitní titul českého autorského a navíc i velice úspěšného týmu. Hra Drink Tycoon je podobná komerční hře Lemonade Tycoon, kterou jsme vám již také nabídli na našich stránkách k zahrání, ale narozdíl od výše jmenovaného dílka je dnešní hra čistě freewarová, nikterak omezená a samozřejmě plně v češtině. Drink tycon je tedy nejnovější hra českého kolektivu „Lucasoft“ a je zatím první pseudo 3D hrou, kde se staráte o svůj malý stánek s citrónovou limonádou.Musíte se snažit vyrobit prosperující impérium. Můžete si kupovat větší a větší stánek, lepší místo a lepší vybavení stánku, ingredience k výrobě limonád a míchat tak různé drinky.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)