HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - strategie (81)


Cultivation - znepřátelení zahradníci. Cultivation - znepřátelení zahradníci.
(freeware / strategie / 5142  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se skutečně o velice zajímavý, snad dokonce i zkušební projekt, který je zaměřen na známou životní zásadu, ba co dám přímo zákon, tedy na boj o přežití. Zúčastníte se skutečné, i když naprosto nekrvavé bitvy o potravu, kdy na malém ostrůvku se mezi sebou utkávají k sobě nemilosrdní zahradníci, bojující mezi sebou o každou píď půdy. Každý z nich se ovšem snaží prosadit pěstování rostlin jeho druhu, ale navíc co nejvíce škodit ostatním zahradníkům, kteří pěstují jiný a zcela odlišný sortiment rostlin. Jejich cílem potom není nic jiného, než tímto agresivním způsobem získat celý lán půdy pouze pro sebe a pěstovat na něm jenom jimi prosazovanou rostlinu. Každý zahradník si tudíž nejprve ohraničí svůj vlastní prostor, do kterého zasadí svoji rostlinu, tu pak zalévá, hnojí a chrání ji před útoky těch ostatních nepřátel.

FreeCol - osídlování nových zemí. FreeCol - osídlování nových zemí.
(freeware / strategie / 10233  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra je velice zdařilou předělávkou vám jistě dobře známé legendární tahové strategie „Colonization“, tedy přeloženo do naší mateřštiny „Osídlování“, ba dovolím si tvrdit, že ji v mnohém i předčí a navíc si ji dnes můžete zahrát, aniž byste za ni museli platit. „FreeCol“ je tedy stejně jako její originální předchůdce klasickou tahovou strategií, přičemž hlavním cílem hry je ovládat svůj vlastní národ v roce 1492, s nímž postupně expandujete a musíte se pustit do kolonizace Ameriky. Tuto dnešní hru je možno hrát jak v singleplayeru, tak i online po Internetu, přičemž právě zmíněný multiplayer se ke hře hodí víc a oproti „Colonization“ přináší nové možnosti a hlavně rozměry. Ať už si zvolíte singl, či multi, herní princip zůstává stejný, zvolte si tedy jeden ze čtyř nabídnutých národů a pusťte se tak do osídlování.

Quest RPG 2 – pokračování dobrodružství. Quest RPG 2 – pokračování dobrodružství.
(freeware / strategie / 6067  zobrazen / oblbenost 64%)

A tady máme pokračování jedné z těch kratších RPG her, Quest RPG 2. A o co tady pude? Jak asi víte (nebo nejspíš nevíte, tak dávejte pozor ať se něco dovíte), ten kdo se dotkne Krystalu života, znovu oživne, když zemře a jelikož finální boss v jedničce se určitě dotkl tohoto krystalu ( jinak nevím jak ho mohl odnést), tak znovu oživl a jde vám po krku. No co no, jeden démon vám jde po krku, takovejch je a ještě bude ne? Znovu se setkáte se starými známými. Radagast v čele, doprovázen věrným Belamirem se svou mega sekerou, Podem, který dokáže sestřelit kohokoli/cokoli a kdekoli, no a nesmí chybět věrný ocásek Morgul, který vás dokáže vyléčit jako nikdo jinej. Ano vidíte dobře, opravdu naši hrdinové dostali skilly a Morgul konečně dává ňáké to zranění, ale stejně ho spíš použijete jen k léčení.

Zombie Farm – zvrhlý farmář. Zombie Farm – zvrhlý farmář.
(freeware / strategie / 6982  zobrazen / oblbenost 64%)

„Zombie Farm“ je velice zvláštní, řekla bych že až úplně netypická strategická hra, při jejímž hraní si užijete vskutku hodně dobré zábavy. Samotný námět hra je též „vybočením z kolejí“ ze standardního pojetí kategorie strategií, neboť se ujmete role jakéhosi hrobníka, v níž budete muset obhospodařovat různé hroby, vychovávat a živit Zombie, zabývat se budete muset i mrtvými psy a různou jinou „havětí“. Zní to sice trochu podivně, téměř až hororově, nicméně je tomu tak a pokud chcete být ve hře úspěšní, pak vám nic jiného skutečně nezbude. Pokrmem pro všechna tato prapodivná stvoření nebude nic jiného, než lidská, či jiná krev, zní to hodně ošklivě, ale autorům freeware je povoleno vše, takže je i tuto skutečnost vzít na vědomí jako hororový fakt. Tímto způsobem si vytvoříte jako ochranu vlastní silnou armádu.

Medieval Battle – válka mezi hrady. Medieval Battle – válka mezi hrady.
(freeware / strategie / 7300  zobrazen / oblbenost 64%)

Medieval Battle je hra, kterou udělal herní vývojář Rotterik pro letošní ročník každoroční letní soutěže s názvem „velkej chytrák“ .Soutěž se specializuje pouze na hry vytvořené v jednoduchém programu Game Maker, ve kterém byla hra udělána. V Medieval Battle se ocitnete ve středověku, kde spokojeně žijete na hradě, ale jak už to tak bývá, nezvykle blízko vašeho sídla vyroste další hrad. Z tohoto hradu se začnou chrlit nepřátelské jednotky, jejichž útok je třeba odrazit a pořádně jim to vrátit. Když se vám podaří odrazit takový nájezd, nebo spíše náběh nepřátelských vojáků a poškodit nepřátelský hrad, objevíte se v aréně. V aréně budete muset pokořit svého soka v duelu a tím vyhrajete bitvu. K dispozici máte tři druhy dělníků a tři druhy vojáků, přičemž každý druh oplývá jinými dovednostmi a vybavením.

Quest RPG - Krystal života. Quest RPG - Krystal života.
(freeware / strategie / 7200  zobrazen / oblbenost 63%)

A přinášíme vám daší RPG od DX Games s názvem Quest RPG. Musim uznat, že delší hru jsem ještě v životě nehrál. Máte zde jen jeden úkol a když ho splníte tak se vám nedostane poblahopřání ani nedostanete princeznu za ženu. Pokud ho nesplníte tak můžete začít znova hehe. Hra mi hodně připomíná hru Last Scenario, asi tři ze čtyř monster (kromě bosů) je zkopírované zrovna z Last Scenario, asi vyvojáři nechtěli pracovat na nových monstrech. Ze začátku hry se dozvídáme, že byl ukraden Krystal života a vy ho musíte najít. Budete hrát za Radagasta (šermíře) a jako věrný doprovod budou jeho kamarádi Belamir (sekerník) a Morgul (léčitel). Časem najdete i dalšího společníka Podo (lučištník). Již od prvního lvlu máte životy přes 700 a útok přes 100.

Shadow Flare - když z přítmí vstane světlo. Shadow Flare - když z přítmí vstane světlo.
(freeware / strategie / 7383  zobrazen / oblbenost 64%)

Kvalitní RPG hru aby člověk pohledal a když už náhodou najde tak je nudná a není na ní nic skvělýho. Hru kterou vám dnes představím je ovšem světlá vyjímka. Pokuď se vám bude hodně líbit můžete si zaplatit ještě další 3 epizody a zahrát si tak kompletní hru. Dočetl jsem se, že hra připomíná hru Diablo 2. Diablo jsem nehrál ( nikdy mě to k němu ňák netáhlo) takže to budete muset zjistit sami.Hru začínáte s výběrem postavy mezi mužem a ženou. Liší se trochu v několika atributech a tak zvolte koho chcete. Ve hře jsou atributy jako síla, obratnost aj. Nemusím je tu snad všechny vypisovat. Poté se objevíte v ňáké osadě, dojděte za místním velitelem, dávám meč, dýku, zlato a štít.


Monsters - monstra útočí. Monsters - monstra útočí.
(freeware / strategie / 4997  zobrazen / oblbenost 64%)

Lidé si žili spokojeně ve městech, když v tom najednou přišli monstra a začali ničit a ničit a zabíjela a zabíjela. Lidé se museli schovat do jeskyní a snažili se přežít a........zapěl umíráček a lidí byl konec? Ne! Naštěstí pro lidi (a pro hráče) , neštěstí pro monstra, objevil se jeden muž, kterému se už nelíbilo schovávat se v jeskyních jako krysa - přišel čas bít se o vládu nad světem...

Battle for Wesnoth – válka se skřety. Battle for Wesnoth – válka se skřety.
(freeware / strategie / 6843  zobrazen / oblbenost 64%)

A máme tu další tahovou strategii na seznamu freewarovek a musím říct, že je velmi povedená. Battle for Wesnoth si můžete zahrát ve Windows nebo v Linuxu a v češtině. Bohužel překlad není kompletní, takže najdete i anglický text mezi českým, ale určitě to není ňáké velké mínus. Zdá se mi, že je hra inspirovaná Warcraftem, kdo ví čím to je, asi těmi kampaněmi za nemrtvé a elfy. Určitě si u této hry užijete i legraci, když vám např. v situaci, kdy nemáte jinou volbu než se probít, vám řekne trol, že má bezva nápad a vy s očekáváním, že našel tajnou cestu, vám řekne, abyste tam vlítli a všechny pozabíjeli. Inu Trol je trol :) .

Last Scenario – vpád démonů. Last Scenario – vpád démonů.
(freeware / strategie / 6608  zobrazen / oblbenost 64%)

Určitě každý z nás slyšel o Pokémonech nebo větu ,,Chytne a už nepustí“ a právě tohle s vámi udělá hra Last Scenario. Hru si určitě oblíbí ti, co hráli Broken Hearts. Hned v intru se dozvídáme o vpádu démonů a o statečné skupince hrdinů, které vedl Alexandr, který se obětoval se pro svou zemi, zemřel a tak skončila dlouhá válka. Hned poté se seznámíme s blonďákem Hilbertem, který je ochráncem vesnice, ve které žije, ale chce se stát hrdinou jako Alexandr.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)