HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - strategie (81)


Last Days of the Earth – poslední dny Země. Last Days of the Earth – poslední dny Země.
(freeware / strategie / 4758  zobrazen / oblbenost 64%)

Již mnohokrát jsme tu již měli na téma ohrožení naší planety. I když je to poměrně dosti známé téma, stále nám hry s těmito příběhy mají co říct. V každé další podobné hře totiž najdete vždy něco nového, něco co se liší od těch předcházejících. Přesvědčit se vás o tom tedy bude snažit taktéž i dnešní hra s názvem "Last Days of the Earth". Naše "Modrá" planeta se tudíž opět ocitla v ohrožení a tak se s tím nějak budete muset vypořádat, aby to s lidstvem nedopadlo moc špatně. Jestli jste hráli hru ",ByteAlity Tower Defense", kterou rovněž naleznete na našich stránkách, potom určitě najdete zalíbení i v této dnešní hře, protože podobné strategické prvky budete používat i zde. Navíc se tato hra nespecializuje pouze na stavění obranných věží, ale budete muset i po vašich nepřátelích střílet, což je určitě o hodně zajímavější.

Garbage Galactica – galaktický odpad. Garbage Galactica – galaktický odpad.
(freeware / strategie / 4868  zobrazen / oblbenost 64%)

Likvidace odpadků, to je dnes celosvětový problém, který jakoby vycházel z Nerudovského dilema „Kam s ním?“ Už dnes jsou skládky odpadků přeplněny a vznikají stále nové, což rozhodně způsobuje mnohdy až neřešitelné problémy. Najdou se i takové státy, které aby ochránily vlastní prostředí, vyvážejí haldy odpadků načerno a zcela bezohledně na území jiných států, což není ovšem žádné uspokojivé řešení, pokud se na to díváme z celosvětového pohledu. Tak tedy „moudří vědci“ vyřešili problém po svém, navrhli vystřelování odpadků v kosmických raketách do Vesmíru. Je to skvělé a originální, jenže zapomněli na jednu věc, tak jak zanikají různé družice, vyslané do Vesmíru a poté jejich trosky padají zpět na Zem, tak i vystřelené odpadky se nám na Zem jednou vrátí, vše co vystřelíte nahoru, jednou spadne opět dolů.

Fat World – svět plný jídla. Fat World – svět plný jídla.
(freeware / strategie / 5931  zobrazen / oblbenost 64%)

Jídlo a strava jsou pro člověka stejně tak nezbytné a potřebné k zachování života, jako vzduch, Slunce a voda, o tom není třeba pochybovat. Ne nadarmo se však u nás říká, že nic se nemá přehánět, určitě znáte známé rčení „všeho s mírou“, což rozhodně platí především o jídle, které požíváte. Je známou skutečností, že stamiliony lidí zejména v tak zvaném „třetím světě“, tedy v rozvojových a chudých zemích, trpí soustavnou podvýživou, zatím co v takzvaném „civilizovaném světě“ je jídla nejen dostatek, ale i nadbytek. To vše potom vede k tomu, že lidé v těch druhých zemích se přejídají a tloustnou, podle statistik každý třetí člověk i u nás trpí obezitou. Nic proti tomu, máte-li dostatek finančních prostředků, staňte se tedy gurmány, nepleťte si gurmánství s „přežíráním se“, neboť toto nemá spolu nic společného.

Bug Defender - zastavte invazi brouků. Bug Defender - zastavte invazi brouků.
(freeware / strategie / 6294  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud snad trpíte entomofobií, čímž se označuje nemoc, způsobující chorobný až panický strach z hmyzu, potom se ani nepokoušejte tuto hru stahovat, natož pak ji ještě navíc hrát, mohli byste totiž dostat přímo šok. Tolik hmyzu, respektive brouků všeho druhu, kteří se nacházejí v této hře a které budete muset likvidovat, jste totiž pohromadě rozhodně neviděli ani v přírodě, určitě též ani v jiné hře. Všechny tyto malé bestie se budou totiž snažit mermomocí vniknout do vašeho domova a bude skutečně jenom na vás samotných, zdali jim v tom dokážete účinně a včas zabránit. Autoři vám nabídli k hraní čtyři naprosto samostatné odlišné lokace, z nichž všechny ale mají jedno společné. Vaším úkolem bude proti pronikajícím broukům stavět střelecké věžičky, které zbraněmi i spreji, tyto nepříjemné a vlezlé tvory zničí.

Lunar Base - boj na měsíční základně. Lunar Base - boj na měsíční základně.
(freeware / strategie / 4602  zobrazen / oblbenost 63%)

„Lunar Base“ je jednou z mnoha dalších podobných her, v níž budete muset chránit vlastní bojovou základnu, tentokráte se však jedná o strategii, kterých v oblasti freeware najdete jen nepatrné množství. Do začátku hry ván „nadělili" autoři padesát kreditů, takže za ně můžete ihned po spuštění a zahájení hry, nakoupit si alespoň základní řadu obranných věží. Výběr a typ věží se samozřejmě vaší záležitostí, není striktní a je poměrně dosti variabilní, i když má veliký vliv pro další úspěšný postup v této vydařené hře, ve které si samozřejmě přijdou na své stratégové. Vaším úkolem chránit a ubránit vaše „hradiště“, takže pokud chcete nepřátelům zamotat hlavou a ztížit jim co nejvíce postup na tuto vaši základnu, je nejlepší rozestavět vaše útočné věže pokud možno co nejdále od sebe na různá místa bojiště, je to dost výhodné.

Heroine Iysayana – falešný král. Heroine Iysayana – falešný král.
(freeware / strategie / 4783  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra s exotickým názvem „Heroine Iysayana“ je skutečně klasickou akční hrou, tak zvanou RPG, navíc vytvořenou v líbivém japonském stylu. Výborně zpracovaná grafická úprava, vytvořená v jedněmi zatracovaném, jinými vychvalovaném programu GAMEMAKER, skvělá doprovodná hudba i vydařené zvukové efekty, to jsou devizy, které staví tuto hru do popředí s porovnáním s jinými hrami podobného stylu. Přidáme-li k tomu ještě fantasticky vymyšlený a propracovaný příběh, je potom skutečně nutno konstatovat, že ponechat tuto hru bez povšimnutí, by skutečně byla veliká škoda. Za zmínku stojí i velice vtipné a úsměvné dialogy, vedené formou, bohužel jen anglických textů, takže neznalci tohoto jazyka budou o hodně ochuzeni, i když vliv na obtížnost a průběh hraní hry tato neznalost angličuny nemá žádný.

Legendary Legions – dobrodružná RPG strategie. Legendary Legions – dobrodružná RPG strategie.
(freeware / strategie / 8208  zobrazen / oblbenost 65%)

Dnešní hra je výborně zpracovanou tahovou strategií, jejímiž autory je polský autorský tým, zabývající se tvorbou freeware a honosící se názvem „UDV Entertainment“. Polsko je země, která v nedaleké minulosti ještě nehrála nikterak významnou roli v tomto oboru, ale to se nyní velice rychle mění a samozřejmě k lepšímu. Pokud jste i návětěvníci našich satelitních stránek „Abeceda her“, potom jistě budete znát i polskou PC hru „Zaklínač“, na kterou na zmíněném webu naleznete i podrobný návod. Tahových strategií jsme na našem Herním Světě pro vás mnoho nenabídli, je tedy již načase, abychom tento nedostatek napravili, což právě tímto na tomto místě činím. Vaším jediným, zato nesmírně důležitým úkolem v této vydařené hře je projít hrou s dostatkem jednotek a dokázat nepříteli, že si s vámi neměl nikdy nic začínat.

ByteAlity Tower Defense - zcela unikátní obrana věže. ByteAlity Tower Defense - zcela unikátní obrana věže.
(freeware / strategie / 5425  zobrazen / oblbenost 64%)

Dobrá strategie rozhodně potěší každého, tedy nejen příznivce tohoto herního žánru. Že se toto konstatování týká i této dnešní hry, která nese název „ByteAlity Tower Defense“, o tom ani chviličku není zapotřebí pochybovat.O její kvalitě svědčí i ta skutečnost, že se jedná o vítěznou hru, pořádanou pravidelně serverem „Yoyogames“. Podobných her s námětem „Obrana věže“ existují desítky, několik jich naleznete i na našich stránkách, ale ani jedna z nich co do kvality a technického zpracování, se této dnešní skutečně nevyrovná. Mnohé z vás možná udiví i to, že hra obsahuje celkem až neuvěřitelných sto dvacet levelů, takže je rozhodně jisté, že její úspěšné dohrání není otázkou několika minut, ale přinejmenším nemálo hodin. Vaším úkolem v této hře je tudíž rozestavit obranné věže tak, abyste nepodlehli vetřelcům.

Cubesis – když se Bůh hněvá. Cubesis – když se Bůh hněvá.
(freeware / strategie / 5899  zobrazen / oblbenost 64%)

Na první pohled velice jednoduchá hříčka však rozhodně patří k těm, které vás určitě potěší. Říká se, že „v jednoduchosti je síla“ a to o tomto dílku platí v plném rozsahu. Autoři hry se s ní zúčastnili letní soutěže „Velkého chytráka“, přičemž s ní obsadili až deváté místo, ale domnívám se, že si zasloužili lepšího umístění. Hra má velice jednoduchý, ale přitom vysoce originální nápad a patří do oblasti strategií, což je autory freeware kategorie přehlížená a zanedbávaná. Je zřejmě lepší a snadnější vymyslet bezpříběhovou a bezduchou střílečku, než si ještě před zahájením tvorby hry lámat vlastní mozkové závity s vymýšlením a konstruováním příběhu. I na vás tudíž čeká spousta přemýšlení, jak ve hře obstát, jako v každé budovatelské strategii obdržíte spousty úkolů a navíc se vám do všeho bude plést ten nejvyšší, tedy Bůh.

UFO Alien Invasion - krutá vemírná válka. UFO Alien Invasion - krutá vemírná válka.
(freeware / strategie / 10179  zobrazen / oblbenost 64%)

Píše se rok 2084 a v tomto neblahém roce dostaly události dlouho očekávaný spád, jednotlivé národa a státy světa počaly vést mezi sebou vyhlazovací válku. Tento jinak zcela nesmyslný válečný konflikt si vyžádal na všech bojujících stranách obrovské ztráty na životech vojáků, ale i civilního obyvatelstva, taktéž vzniklé materiální škody se pohybovaly doslova v astronomických částkách. Jakmile mezi sebou válčící strany zjistily, že jejich vyhlazovací válka nikam nevede a že je naprosto zbytečná, útoky byly zastaveny a lidstvo se konečně znovu sjednotilo. Stalo se tak skutečně „za pět minut dvanáct“, neboť se objevil nový, lidstvu společný nepřítel a to vesmírná organizace, nazývající se EARTH, která se rozhodla naši „modrou planetu“ totálně zlikvidovat. Armády tudíž oprášily zbraně a daly se tak do boje se společným nepřítelem.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)