HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Spees Kwalas - na medvědí kosmické lodi Spees Kwalas - na medvědí kosmické lodi
(freeware / akn / 3696  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud máte rádi hry, nazývané „střílečkami“ a zvláště potom ty „vesmírné“, nic lepšího, než tuto hru jste si skutečně vybrat nemohli. Hra má navíc hodně přijatelný stahovací objem, a pokud ji stáhnete a spustíte, rychle sami zjistíte, že jste rozhodně neprohloupili. Autoři při tvorbě hry projevili notnou dávku tvůrčí fantazie a dobře ji zúročili, když ve vesmírné raketce se jako v každém vesmírném souboji postavíte proti hordě nepřátelských medvědů. Neobdržet od nich nějaký ten přesný zásah v tom spletenci vlastně ani není možné, nepřátelská palba je prakticky soustavná a hustá, že vyhýbat se všem na vás vysílaným střelám je prakticky nemožné. Medvědi však nejsou žádná „ořezávátka“ a navíc jsou po zuby ozbrojení, takže projít celým vnitřkem jejich vesmírné lodi, není žádná procházka „růžovým sadem“, tak jim dejte „na frak“.

Bouncy Underground - živý v podzemí  Bouncy Underground - živý v podzemí
(freeware / akn / 20003  zobrazen / oblbenost 64%)

Tak, jak jsem slíbila, přináším vám všem druhou hru od českého autora, tvořícího své hry pod pseudonymem „Koupmi“. Jedná se o pokračování rovněž úspěšné freeware hry „Bouncy Golden Treasure“, i v této hře naleznete spousty různých úrovní a lokací, vesměs velice kvalitně zpracovaných. I v této hře po jejím spuštění doporučuji si nejdříve spustit „Nastavení“, zde doporučuji pro přehlednost vypnout „Fullscreen“, tak budete hrát v rozlišení 880x600 pixelů, což je mnohem přehlednější. Poté si přečtěte „Návod“, potom i „Příběh“ a můžete spustit hru samotnou. Pokud tedy dáte na moji radu, zjistíte vše potřebné nejen o hře, ale i o jejím ovládání, jakož i skutečnosti, které vám podstatně usnadní hraní, například, jak ukládat a znovu nahrávat. Takže, přátelé, s chutí do hry, čeká vás to správné dobrodružství.

Paint Killer 2 - podivný zabiják Paint Killer 2 - podivný zabiják
(freeware / akn / 17003  zobrazen / oblbenost 64%)

Měla jsem vskutku velikou radost, když se mi ozval český autor freeware, píšící pod pseudonymem Koupmi, jehož domovskými stránkami jsou „kl-vb games“ a požádal mne o zrecenzování jeho her „Paint Killer 2“ a „Bouncy Underground“ a o jejich umístění na náš herní server „Herní Svět“. Upřímně a z celého srdce, jak je našim věrným čtenářům již dobře známo, fandím našim i slovenským autorům freeware, takže jeho přání tímto velice ráda plním, navíc již dávno naši i slovenští autoři dosáhli vskutku skvělé tvůrčí úrovně, takže na ně můžeme být právem hrdi. Přináším vám tedy první z obou jmenovaných her, samozřejmě, že příště vám nabídneme i tu druhou. Dnešní hra je tedy jakýmsi pokračováním prvního dílu „Paint Killera“, ale je mnohem propracovanější obsahuje řadu nových, originálních, a též nápaditých prvků.

Delver – boj v podzemních kobkách Delver – boj v podzemních kobkách
(freeware / akn / 3948  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra, nazvaná „Delver“, patří v podstatě do kategorie tak zvaných „Dungeonů“, jejichž největší sláva patří dnes již do minulosti. Přes toto konstatování se ale jedná o hru až neuvěřitelně vydařenou a zábavnou, se spoustami různých nepřátel, opatřenou kvalitním hudebním doprovodem, realisticky znějícími zvuky, a s náhodně generovanými jednotlivými úrovněmi. Jedná se tedy o RPG se skutečně velice ohromujícími akčními prvky, které však bohužel nejsou příliš výrazné, což je opravdu hře na škodu. Navíc, pokud ve hře „zemřete“, přijdete o váš veškerý postup ve hře, což může být pro mnohé hráče velice nepříjemné, až frustrující, neboť hru nelze ukládat, což musím autorům vytknout, hra a hlavně hráči, by si to rozhodně zasloužili. Na každém kroku i za rožky na vás čekají řady nepřátel, takže je neohroženě likvidujte mečem.

Europa Concept - na podivné planetě Europa Concept - na podivné planetě
(freeware / akn / 5407  zobrazen / oblbenost 64%)

Když napsal Jules Verne jeden ze svých vědecko-fantastických románů „Cesta ze Země na Měsíc“, nebo jeho pokračování „Okolo Měsíce“ v letech 1865 – 1870, jistě vůbec netušil, že se jeho touha po prozkoumávání Vesmíru jednou splní. I když se v těchto jeho románech dopustil mnoha technických chyb, které mu mnohem později byly vytýkány, přesto je nutné i dnes, tedy s odstupem doby, před jeho fantazií smeknout. Dobytí Měsíce se pro lidstvo stalo již minulostí a dnes se již uvažuje o to, jak například osídlit Mars, což ovšem za dnešních technických podmínek lidstva, je stále ještě jen utopií. Tato skutečnost však nezabránila autorům dnešní hry umístit její děj na vzdálenou planetu, kterou nazvali „Europa“. Stanou se tedy autoři této freeware proroky, jakým byl ve své době Jules Verne? Tehdy se jemu také vůbec nevěřilo.

Monster Plant Story – masožravá rostlina Monster Plant Story – masožravá rostlina
(freeware / akn / 5414  zobrazen / oblbenost 64%)

Autoři freeware a online disponují mnohdy takovým množstvím až neuvěřitelné fantasie, že se člověk mnohdy nepřestává divit. Svědčí o to i námět dnešní hry, který je příběhem masožravé rostliny, které se drobný hmyz, kterým se doposud živila, začal jevit jako nedostatečná výživa a tak dostala zálusk na něco mnohem vydatnějšího. Sice pokračovala i nadále v živení se mouchami a jiným hmyzem, ale zpestřila si vlastní jídelníček i mnohem sytější a vydatnější potravou. Pustila se totiž i do ptáčků, aby si nakonec začala pochutnávat i na helikoptérách a to už je panečku skutečně co říci. „Monster Plant Story“ je tedy jednou z letošních závěrečných prací studentů ze světoznámé americké Univerzity Digipen, přesně řečeno studentů druhého ročníku této Univerzity. V této hře je nutno využívat šikovnosti a rychlosti této „zubatky“.

Starfire Ares Assault - hvězdná válka Starfire Ares Assault - hvězdná válka
(freeware / akn / 3515  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra „Ares Assault“ je téměř neskutečnou akční vesmírnou střílečkou, která vás dokáže připoutat ve hře na velice dlouhou dobu. Přesvědčíte se rychle sami o tom, že soupeřovy střely jsou stejně razantní a zničující jako ty vaše, nepřátelské jednotky jsou velice dobře vycvičeny, dokážou se velice rychle a takticky přeskupovat a že závěrečný Boss není osamocen, ale má k dispozici čerstvé posily. Obdivuhodná je tedy až neuvěřitelná inteligence všech vašich nepřátel, takže počítejte s tím, že narazíte na tvrdého a vysoce inteligentního soupeře, takže zachránit pozemskou civilizaci nebude rozhodně pro vás žádná procházka růžovým sadem. Jistě jste sami přišli na to, že hra ve svém názvu obnáší jméno řeckého Boha války Arése, což zcela vystihuje prostředí hry, ve které nejde o nic jiného, než likvidovat vaše nepřátele a přežít.

Minestein 3D – vzhůru na fašisty Minestein 3D – vzhůru na fašisty
(freeware / akn / 4460  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra „Minestein 3D“ je ve své podstatě přesným mixem stařičkého „Wolfensteina 3D“ a stále ještě velice populárního hitu „Minecraft“, přičemž jde o další z freeware her, která by neměla ujít vaší pozornosti. Pokud nevíte o co jde, pak si to trošku přibližme. Freeware „Wolfenstein 3D“ se zařazuje mezi jednoho z pradědečků všech současných 3D stříleček, který v roce 1992, kdy byl uveden na trh, doslova šokovala svým protifašistickým námětem, kdy v roli hlavního hrdiny, spojeneckého špiona Williama Blazkowicze, jste v ní mohli doslova kosit zástupy vojáků „Třetí říše“. Pomineme-li tento námět, pořád šlo o skvělou first - person střílečku, která svého času neměla obdoby. Oproti tomuto kontroverznímu titulu, zůstala freeware „Minecraft“ docela při zemi a hráčům nabízí rozlehlé světy, v nichž si mohou vybudovat úplně vše.

Beetle Bug 3 - problémy táty komára Beetle Bug 3 - problémy táty komára
(freeware / akn / 3984  zobrazen / oblbenost 64%)

Nejproslulejší brouk na světě se vrací opět na scénu s novým, mnohem závažnějším úkolem, jde o přežití jeho potomků. Musí se tedy doslova zavrtat do země a zachránit přes tisícovku svých nebohých dětiček, které unesly a tam uvěznily proklaté bestie. Na každém kroku tam na něj ale číhají krvežíznivé nestvůry, aby se na našeho hrdinu vrhly a Beetle Bug tak bude opět potřebovat vaši pomoc, aby vůbec přežil. S pomocí hromady zbraní, triků a mimořádných schopností se vám určitě podaří je všechny porazit a jeho dětičky osvobodit. Čeká tudíž na vás skutečně skvělé dobrodružství taťky komára, který pátrá v pestrobarevném světě po svých unesených a uvězněných potomcích. Pestrobarevná grafika, podmanivé ozvučení a výborné „hlášky“, jednoduché ovládání a skvělý design levelů, jsou skvělou zábavou pro hráče.

Chicken Rush de Luxe - šílené slepice   Chicken Rush de Luxe - šílené slepice
(freeware / akn / 4438  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice zdařile zpracovanou akční střílečku a to jak po stránce technického, tak i grafického zpracování. Ostatně už sama skutečnost, že jejími tvůrci jsou autoři freeware ze světoznámého a proslulého kolektivu „MyPlayCity“ nasvědčuje tomu, že se jedná skutečně o dílo zdařilé, na kterém si dali autoři, tak jak je to u nich zvykem, velmi záležet. Čekají na vás tudíž nálety slepic, čarodějnice, Zombie a jiná individua, ti všichni jsou vašimi úhlavními nepřáteli v této vskutku frenetické a ojedinělé střílečce. Jistě je i vám velmi dobře známo, že pokud se v nějaké hře objeví slepice, vždy bude o dobrou zábavu postaráno. Jako příklad dobře poslouží série freeware „Moorhuhn“, nebo taktéž velice dobře známá „Chicken Invaders“. Jedná se tedy o zábavnou střílečku, ve které se nebudete rozhodně ani chvilku nudit.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)