HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Doomed Dungeon – v rozsáhlém bludišti Doomed Dungeon – v rozsáhlém bludišti
(freeware / akn / 4046  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní hra, jejíž název „Doomed Dungeon“ již sám o sobě prozrazuje, že se řadí do kategorie freeware taj zvaných „dungeonů“, je hrou, skutečně plnou, mnohdy až nečekaných dobrodružství. Není to sice žádné super dílo, ale jde o zábavnou a dobrodružnou hru, v níž si přijde „na své“ každý fanoušek freeware her RPG a „dungeonů“. Ve hře budete přes řadu překážek a později i množství mnoha nepřátel, sestupovat stále níž a níž, přičemž každé nové podlaží této freeware hry, vám nabídne různorodé nepřátele, které můžete eliminovat vaší zbraní, nebo některým kouzlem. Záleží totiž pouze na vašem výběru postavy, za kterou chcete hrát, a tím na způsob, zdali budete silnější, rozhodující je totiž rychlost pohybu a množství many. Nedoporučuji vám hrát za kouzelníka, je nejslabším bojovníkem, často mu dojde mana, a skončíte.

Rette Weihnachten - podivné Vánoce Rette Weihnachten - podivné Vánoce
(freeware / akn / 3600  zobrazen / oblbenost 64%)

„Rette Weihnachten“ je velice jednoduchou akční a postřehovou hrou s vánoční tématikou, která jistě přijde v této vánoční náladě všem vhod. Užijme si tedy touto hrou společně trochu té mimořádné vánoční pohody a pusťme se do sbírání různých vánočních předmětů, které se vám na hrací ploše objevují včetně Santa Klausů. Tato freeware je novou hříčkou, pocházející z Německa a dovolím si tvrdit, že její autoři byli bezesporu inspirování známou sérií freeware her na téma „Moorhuhn“. Hra není příliš dlouhá, hraje se na čas, žádná dějová linie se vám nenabízí, ve hře jde skutečně pouze o jedno, získat v rychle ubíhajícím časovém limitu co nejvíce bodů za sestřelené, ano rozumíte dobře, sestřelené vánoční ozdoby a Santa Klause. Ovládání je velice prosté a jednoduché, zcela si úplně vystačíte s levým tlačítkem myši pro střílení.

Asakae - pomozte mariňákovi Asakae - pomozte mariňákovi
(freeware / akn / 3430  zobrazen / oblbenost 64%)

Jake Clover, málo známý autor této freeware, jménem Jake Clover, zřejmě se potřeboval nějakým způsobem odreagovat, jinak si nedovedu představit, co jiného by ho mohlo inspirovat k vytvoření takovéto divoké střílečky. Vytvořil totiž hru plnou střelby, zabíjení a to dokonce i pomocí výbušnin, plnou mrtvol a potoků krve. Tato řežba vás bude provázet celou hrou a každou sekundu budete coby mariňák, se kterým se ve hře ztotožníte, na pokraji smrti a bude záležet jen na vašich taktických schopnostech, zda hru dotáhnete až do celkem dosti překvapivého konce. Země je opět napadena nepřáteli z Vesmíru a vy v roli bezejmenného mariňáka jste se rozhodli pro boj. Musíte tedy přežít, můžete při střelbě zalehnout a tím se vyhnout spršce laserů, ale nepřátelé mají i granáty, takže je nutné se vracet kus nazpět, jinak nepřežijete.

Carny Death Peddlers – přelstěte smrt   Carny Death Peddlers – přelstěte smrt
(freeware / akn / 3230  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud si potřebujete v důsledku vaší špatné nálady vybít na někom vlastní vztek a nemáte nikoho vhodného po ruce, nebo máte, ale bojíte se, že byste mohli obdržet také nějakou tu pecku „do nosu“, potom se rozhodně vyžijete a splníte si vaše choutky v dnešní freeware hře, nazvané „Carny Death Peddlers“. Hra vás uvede do role jejího hlavního, smutného hrdiny jménem „Slappy the Clown“, jehož jméno již samo o sobě předurčuje jeho vlastnosti, tedy chuť někomu řádně nafackovat. Slappy je totiž majitelem rozlehlého, zábavního parku, má ale smůlu, neboť jeho park obsadila parta pekelníků a jiných strašidel. Je tedy samozřejmé, že se s touto nepřátelskou chasou budete muset v roli Slappyho vypořádat a všem těmto pekelníkům dát za vyučenou. Že to ale nebude nic snadného, zjistíte ihned po spuštění hry.

Alien Shooter 2 – krvavá řež v kosmu  Alien Shooter 2 – krvavá řež v kosmu
(freeware / akn / 4863  zobrazen / oblbenost 64%)

„Alien Shooter 2“ je skutečně nadupaná, šílená super akční střílečka, plná potoků krve ustřelených hlav a údů, která jistě přitáhne množství hráčů, libujících si v takových, divokých hrách. Jedná se tedy o zběsilou střílečku v podivném, izometrickém světě, ve kterém poteče tak obrovské množství krve a odporného slizu, že to některé slabší povahy nemusí až unést. Návrat chodbami po každé úspěšně zakončené misi je doslova jako vystřižený z nějakého hororu. Během každé bojové mise budete muset zabít stovky, i více bestií a různých potvor, což zřejmě nezní příliš optimisticky, ale spíše zcela naopak. Nezapomenete-li včas nakupovat dostatečné množství tolik potřebné munice a ochranné štíty, pak vyjdete z těchto řeží vítězně, a to díky výborné řešené herní obtížnosti, kdy se vám pořád zpřístupňují nové zbraně, a možnosti ochrany.

Splatterhouse 3D Gold Edition – horor   Splatterhouse 3D Gold Edition – horor
(freeware / akn / 3673  zobrazen / oblbenost 64%)

Jedná se o velice jednoduchou hru z kategorie „doomovek“, což je tedy zcela klasická střílečka z tak zvaného pohledu „první osoby“očí hlavního hrdiny s poměrně stále se opakující dobrou hratelností, navíc s docela příjemnou stopáží. Abyste však nepropadli omylu, pokud tvrdím, že se jedná o jednoduchou hru, pak mám na mysli konkrétně její technické a grafické zpracování, pokud se jedná ale o její hratelnost a obtížnost, pak hra dá „zabrat“ i velice zkušeným hráčům. Hra vyžaduje od vás předvídavost, pozornost a bleskové reakce, je tedy náročná na vaše hráčské schopnosti. Po jedné stránce se totiž jedná o stále nově se generující akční hru, z jiného pohledu potom o inteligentní a skutečně zase ne tak náročné odreagování se. Skvělý herní design, vstřícná hratelnost a dobrá zábava, toto vše vám tedy dnešní hororová hra nabízí.

Blood TC – pekelná atmosféra, mnoho krve Blood TC – pekelná atmosféra, mnoho krve
(freeware / akn / 4953  zobrazen / oblbenost 64%)

Kdo z vás ještě nezažil žádnou „klasiku“, ten si musí tuto hru rozhodně vyzkoušet. Nejenže se totiž jedná o klasickou hratelnost, ale i o klasickou zábavnost, která skutečně vůbec nezestárla, i když hra je poměrně náročná na hardwarové vybavení vašeho počítače. Hra „Blood TC“ tedy není nic jiného, než remake klasické hry „Blood“, předělané do jiného, modernějšího a také i mnohem stabilnějšího kabátku. Pokud si na tuto klasiku ještě vzpomínáte, nebo vám tato hra „ušla“, potom máte zde jedinečnou příležitost si připomenout, jaké hry se to hrávaly v devadesátých letech minulého století. Že už tehdy stály za to, to vám dnešní hra jenom potvrdí. „BloodTC“ však není pouhým remake, zkratka v jejím názvu TC znamená „total conversion“, což v češtině znamená „celková konverze“, neboli také "celková předělávka“.

Super Hover Blast - unikátní tank       Super Hover Blast - unikátní tank
(freeware / akn / 3488  zobrazen / oblbenost 64%)

Jistě je vám známo, že tank patřil ve druhé světové válce k těm nejobávanějším zbraním, i když jeho životnost v boji se počítala ani ne na deset minut. Řídit tank je rozhodně i velkým, avšak nesplnitelným přáním všech z vás, milujících vzrušení a dobrodružství, jde přece o skutečný, adrenalinový zážitek. Dnes vám tudíž nabízíme možnost si nejen s takovým jedním tankem zajezdit, ale dokonce si z něj v boji s nepřítelem i zastřílet. Nečekejte však, že budete mít k dispozici klasické, tankové, průbojné střelivo. V roli řidiče a zároveň i střelce z tanku budete mít k dispozici hlaveň, která místo obvyklých tankových střel, vystřeluje horkovzdušný ničivý, tlakový sloupec, ale i ten dokáže udělat mezi nepřáteli docela pěknou paseku. Právě s touto neobvyklou výzbrojí jde o váš úkol dobýt nepřátelské pozice v rozmanitých lokacích.

Total Devastation – totální devastace Total Devastation – totální devastace
(freeware / akn / 3698  zobrazen / oblbenost 64%)

Patříte k těm, kteří raději než stavějí a budují, raději ničí a devastují vše, co jim přijde pod ruku? Rádi boříte svým malým sourozencům jejich bábovičky na pískovišti, nebo jim s vervou bouráte v dětském pokojíčku jimi s kosteček postavené domečky, či různá jiná stavení? Potom takového počínání zanechte, není to pro vás dobré vysvědčení a malým sourozenců pak zbudou jen oči pro pláč. Raději si stáhněte tuto dnešní hru a můžete si svůj vztek, nebo špatnou náladu vybít intenzivně a totálně tak, abyste nikomu nemuseli ubližovat, ve hře se skutečně vybijete a porozbíjíte všeho do sytosti. Jedná se skutečně o oddychovou akční hru, s vydařeným grafickým zpracováním, sice vás může tlačit neúprosně ubíhající čas, ale na to si zvyknete a přijdete hře brzo na chuť, hraní vám zpříjemní doprovodná hudba i zvukové efekty.

Atic Atac Remake – vzpomínka na minulost Atic Atac Remake – vzpomínka na minulost
(freeware / akn / 3253  zobrazen / oblbenost 64%)

Ve hře s názvem „Atic Atack Remake“ nejde skutečně o nic jiného, než dostat se vždy na konec každé herní lokace při co možná nejmenším vašem poranění, na konci pak zlikvidovat velice odolného a nebezpečného Bosse. Už k názvu hry přidané „Remake“ avizuje, že hra vám předvádí, jaké hra jste měli k dispozici na začátku osmdesátých let minulého století a jak progresivně stoupala kvalita her až do dnešní doby, ostatně jednu takovou archaickou zmíněnou hru na toto téma, naleznete i na našem webu. Koncepčně je hra jednoduchá akční hra, která vám nabízí možnost seznámit se s archaickými hrami minulého století, neboť je to „remake“, které mimo vylepšené grafiky, nepřináší vůbec nic nového. Hratelnosti byla zachována, přesvědčte se, jaké byly hry na konci minulého století, ale hrajte i srovnávejte.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)