HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Cobas Dream - v nebezpečně zvrhlém světě Cobas Dream - v nebezpečně zvrhlém světě
(freeware / akn / 4224  zobrazen / oblbenost 64%)

Freeware hra s názvem „Coba´s Dream“ je akční plošinovou, s velice zajímavým zpracováním, prapodivným hlavním hrdinou, to vše podtrženo burcujícím, bláznivým, hudebním doprovodem. Hra nikterak nehýří její délkou, navíc je dobře hratelná, ovladatelnost snad ani lehčí být už nemůže a na velikou obtížnost si rozhodně stěžovat nebudete. Hra nemá příběh, a pokud ano, pak se jej podařilo autorovi hry velice úspěšně ututlat. Autor popisuje hru jen tak, že budete pobíhat v prapodivném, neskutečném světě, který je tvořen strašlivými vidinami, strachem a naprosto zvrhlým pohledem na realitu, takže vám ke hře vlastně vůbec nic neřekl, na to byste po spuštění hry samozřejmě přišli i sami, neboť váš úkol je prostý, a prakticky jednoduchý, stále masakrovat protivná, hnusná, a nechutná monstra.

Gun Girl 2 – blondýnka proti Zombiím  Gun Girl 2 – blondýnka proti Zombiím
(freeware / akn / 4114  zobrazen / oblbenost 63%)

S hlavní postavičkou, prsatou blondýnkou, se budete pohybovat po různých lokacích, v nichž se to doslova jen to hemží velkým množstvím Zombií. Vyskakují na vás ze dveří, od právě jimi požíraných lidských mrtvol, nebo se, tyto věčně hladové bestie probudí, aby vylezli z rakve, nebo z hrobu. Naštěstí však stačí většinou párkrát vystřelit a cesta je znovu volná. Zombie jsou však nesmírně vychytralé a vyskytují-li se ve větší vzdálenosti, nečekaně zrychlí, a pokud nemáte dost munice v zásobníku, nejspíš ztratíte kousek cenného zdraví. Přeskakujte tedy jámy, hroty, prostě všech, co by vám mohlo ublížit, když budete hledat cestu dál, jako klíče k otevření dveří a další předměty. Z většiny „mrtvých“ nepřátel získáte užitečná „Gé-čka“, nezapomínejte sbírat modré „Orby“, s jejichž pomocí si můžete zlepšovat pomocí „Enteru“ vlastnosti.

We Want YOU – válka je holt blbec    We Want YOU – válka je holt blbec
(freeware / akn / 4030  zobrazen / oblbenost 64%)

Nebývá to vskutku tak často, aby se témata freeware her zabývala spornými celospolečenskými tématy tak, jako je tomu právě v dnešní vydařené hře. Dnešní freeware hra je totiž ve své podstatě hrou s protiválečným tématem, i když se jedná o hru akční, tudíž o „střílečku“. Už samotný politický komentář vás zcela jistě donutí k zamyšlení, přičemž hlavním trhákem hry „We Want YOU“, je totiž právě snaha přesvědčit vás, že válka je vždycky stejně hnusná a sama o sobě zvrácená. Ve svém základním principu je „We Want YOU“ málo oslnivou, z bočního pohledu hranou arkádou, ve které, jako člen výsadkářského paradesantu, jste shozeni na nepřátelské území a máte bojovat v anonymním válečném konfliktu. Občas narazíte na cizího vojáka, kterému skočíte rovnou na chrbát a rozdrnkáte ho v rytmu množství vašich střel.

Bullet Train - braňte vlakový náklad  Bullet Train - braňte vlakový náklad
(freeware / akn / 4391  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware je skutečně velice rychlá akční hry, tedy střílečka, kterou budete hrát tak říkajíc, z pohledu první osoby. Svým způsobem je i velice překvapivá, ohromí vás nejen svým zajímavým a originálním nápadem, ale i velice zdařile zpracovanou komiksovou grafikou. Vaše snaha ubránit náklad a zařízení vlaku a to i za jízdy, před nájezdy hord prapodivných příšer a bestií, je pro vás odměňována bodovým systémem, z kterého si poté vylepšujete zbraně a stavíte obranné stavby, toto vše v nádherné komiksové grafice a za pekelně rychlé jízdy po kolejích. Z tohoto pohledu by se tedy hra mohla jevit jako docela přímočará a navíc i jednoduchá, zato ale hodně obtížná. Uchránit cenný náklad na pádícím vlaku je úkol, který si vyžádá všechny vaše střelecké schopnosti a dovednosti, nároky na myšlení hráčů hra ale neklade.

Doom the Roguelike – tahový systém bojů Doom the Roguelike – tahový systém bojů
(freeware / akn / 4329  zobrazen / oblbenost 63%)

Jistě jste již podle samotného názvu této freeware hry poznali, jedná se o přepracovanou akční střílečku tvůrčí společnosti ID Software do herního žánru, zvaného „roguelike“. Že neznáte RPG žánr označovaný jako roguelike? Tak tedy původně šlo o komplexní RPG, které se vyznačovaly mimořádnou tuhostí, ASCII grafikou, tahovými souboji, ovládáním na klávesnici a permanentní smrtí. Pokud umřete, nemůžete „loadovat“, nemůžete se oživit, můžete jen začít hrát znova. Váš úkol byl jednoduchý, postupně procházet náhodně generovaná jednotlivá patra dungeonu, na dně zabít bosse a vrátit se na denní světlo. Postupně došlo k nahrazení ASCII grafiky jednoduchými obrázky a hraní i méně zkušeným hráčům ulehčit. Přesto však například jedna z nejhranějších roguelike her dneška, „Dungeon Crawl: Stone Soup“, není ta snadná.

Master of Shadows - noční můra Master of Shadows - noční můra
(freeware / akn / 4273  zobrazen / oblbenost 64%)

Představte si, že přijdete unavení domů do svého bytu, usednete zcela utahaní do čalouněného křesla, vůbec při usínání nevnímáte ani na plno puštěnou televizi a vaše únava je tak obrovská, že pochvíli tvrdě usnete. Něco vás však vzbudí, otevřete tudíž oči a safra, ocitli jste se kdesi na neznámém místě, víte ale určitě, že to není už váš pokoj, ve kterém jste před chviličkou tak rychle usnuli. Nacházíte se v podivném světě, rudé mraky plují tiše po růžové obloze, ze vzduchu je cítit smrt a všude kolem vás se povalují zbytky koster. To přece není vůbec normální, tady se něco děje, než to domyslíte, už se na vás vrhá jakási, podivná bestie s vražednými úmysly. Je to skutečná, opravdová a děsivá noční můra, kterou právě nyní prožíváte. Tak toto prožívá protagonista této hry, tvrdý chlapík, od srbského vývojáře Marko Vukovice.

Fistful of Gun – plné ruce zbraní Fistful of Gun – plné ruce zbraní
(freeware / akn / 3981  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware hra, s názvem „Fistful of Gun“, je akční western, přičemž nejvíce si jí užijete, pokud ji budete hrát ve více hráčích, hrát sami totiž skutečně není to „pravé ořechové“. Zábavné střílení pro maximálně tři hráče z westernového prostředí skutečně zaujme a pobaví, pro jednoho samotného hráče však představuje jen dokola se opakující rychlou akci bez jakékoliv další motivace. Jako na divokém západě se tedy budou cítit až tři hráči při hraní tohoto westernu, tedy v případě, že přestřelky na divokém západě by byly skutečně taková jatka, jak ukazuje tato hra. Hratelnost, která je zábavná ve více hráčích se v případě hráče jediného může scvrknout na pouhý pocit stereotypu a nudy z opakování v základě stejných lokací, opakované akce a neexistence vyššího cíle. Autoři mají pravdu, „že s přáteli roste zábava“.

Timescale - palte po všem, co se hýbe  Timescale - palte po všem, co se hýbe
(freeware / akn / 3885  zobrazen / oblbenost 64%)

Zřejmě jste už odehráli nespočet „stříleček“, v nichž byli vašimi nepřáteli Ufoni, Zombie, různé bestie a zabijáci všeho druhu, rozhodně jste ještě nebojovali proti dnešním, velice podivným nepřátelům. Ne, že by byli tito nepřátelé méně nebezpeční, nebo odolní, jsou jen prostě jiní a nezvyklí, jedná se totiž o geometrické, trojrozměrné útvary, jakými jsou koule, hranoly a krychle. Dokážou se plížit nenápadně a potichu k vám, vystupují ze stínu a brousí si zuby na váš skalp. Naštěstí máte velice účinnou a razantní střelnou zbraň, ale pokud nebudete dostatečně pozorní a hlídat si celou hrací plochu, ani tato vám nepomůže a brzy po nepřátelském zásahu, skončíte v plamenech, jak zapálená fakule. Hra nemá žádný příběh, takže nikdo neví, co jste zmíněným tělesům udělali, je však zcela jasné, že smlouvat s nimi nelze.

Forbidden Saga – hrdinný příběh Forbidden Saga – hrdinný příběh
(freeware / akn / 3689  zobrazen / oblbenost 64%)

Předem avizovaný vznik každé nové české freeware, hry je vždy doprovázen zvědavými otázkami a připomínkami. Autoři her se již nemohou dočkat, co na jejich dílo řeknou hráči samotní, recenzenti se doslova třesou netrpělivostí a hráči, ti samozřejmě vyčkávají, jak to vše dopadne. Zahraniční freeware se s podobnými dilema, kde to v jednom kotli vře mezi recenzenty, hráči a autory her, nesetkávají, toto je specifikum českých freeware a nejinak tomu skutečně bylo i u dlouho očekávané české RPG, nazvané „Forbidden Saga“. Autor hry věnoval jejímu vzniku nemálo času a poctivé práce, výsledkem jeho snažení je dlouhé putování rozlehlými post apokalyptickým fantasy světy po válce mezi lidmi, ovládající magii a lidmi normálními. Vžijete se tedy do klasické role mladého smolaře, který se časem vypracuje až do role Bosse.

Deepfall Dungeon - v hlubokém žaláři  Deepfall Dungeon - v hlubokém žaláři
(freeware / akn / 3815  zobrazen / oblbenost 64%)

Čeká vás další nebezpečná a dobrodružná „procházka“ v zatuchlých a plesnivých kobkách, propojený spletí na první pohled nikam nevedoucích chodeb, zkrátka můžete se rovnou pustit do dalšího „Dungeonu“, asi vás nepřekvapí prostředí, ve kterém se ocitnete až „po uši“, jako vždy plné pokladů, všemožných monster, nástrah a pastí, jakož i několik, zcela nečekaných překvapení. Především však jde hlavě o sbírání pokladů, stejně i o sběr baněk, doplňující vám manu a pošramocené životy. Při prvním střetu, pokud máte jen pouhé základní vybavení, rychle natáhnete „brka“. Takže prozkoumejte menší, občas i obrovský level a pilně hledejte vchod do dalšího podlaží. Jedinečnou věcí a výtečným pomocníkem je obchod mezi jednotlivými levely, kde si můžete vylepšovat vlastnosti a utrácet své přetězce nabyté peníze.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)