HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Free Abuse - hrubé zneužití situace    Free Abuse - hrubé zneužití situace
(freeware / akn / 4011  zobrazen / oblbenost 64%)

Hlavní hrdina dnešní freeware, nazývaný jako Nick Vrenna, byl zcela neprávem odsouzen a poté umístěn do věznice, kde se však provádí nelidské a nezákonné zvrácené experimenty na tamních chovancích. Experiment se však těmto pavědcům zcela vymkl z rukou a všichni kromě Nicka jsou nakaženi substancí nazývanou "Abuse" a přetransformováni do kreatur a jiných bizarních stvoření. Je tedy jen na Nickovi, aby se pomocí arzenálu zbraní dostal skrze nepřátele ven a co nejdříve zastavil dalšímu, hrozivému rozšiřování prokleté substance. Již vyloženě klasická akční plošinovka „Abuse“ se stala velmi populární právě kvůli svému stylu, atmosféře a "vetřeleckému zpracování". Na hrací ploše se neustále něco děje, každou chvíli na vás někdo zaútočí ve chvíli, kdy byste to nečekali, takže o překvapení, a o napětí, opravdu není nouze.

Project Silcharde - likvidujte teroristy Project Silcharde - likvidujte teroristy
(freeware / akn / 5711  zobrazen / oblbenost 64%)

V dnešní akční hře, nazvané příznačně „Project Silcharde“, která je zároveň i akční sci-fi hrou, viděnou z pohledu třetí osoby, budete bojovat proti teroristům, kteří napadli vaši firmu. Můžete si vybrat vám vyhovující herní styl, a tak bojovat hlučně, nebo vše řešit potichu, aniž by vás kdokoliv byť jenom na chvíli spatřil. Hra se může pochlubit skutečně skvělou grafikou, zábavnou a výbornou hratelností, jistě oceníte i další možnost, že si můžete vybrat způsob, jakým chcete řešit různé krizové situace. „Project Silcharde“ je tudíž výborná, akční zábava na několik desítek minut, která však zaujme vskutku bezvadnou hratelností a slušnou technickou reprezentací. Jako člen ochranky ve vaší firmě, která byla napadena teroristy, se ocitáte ve velice tíživé situaci, která mimo neobvykle divoké akce, nabízí též prvky tiché likvidace nepřátel.

Fragment - nebezpečná vesmírná stanice  Fragment - nebezpečná vesmírná stanice
(freeware / akn / 4492  zobrazen / oblbenost 64%)

Dnešní freeware hra, nazvaná „Fragment“, je akčním sci-fi dílkem, u kterého je však na rozdíl od klasických „stříleček“, dokonce i hodně a správně přemýšlet a uvažovat, stupidní a spontánní, bezhlavost se tedy hráčům skutečně nevyplácí. Jistě zkušení a ostřílení hráči poznají již sami po několika okamžicích, že za vzor a inspiraci k této hříčce autorům posloužila některá z mnoha epizod proslavené herní série, nazvané „Deus Ex“, řekla bych, že tedy zatím ta poslední. Hra se může pochlubit skutečně excelentní grafikou, skvělou doprovodnou hudbou, novými nápady a zejména potom tím nejdůležitějším, tedy bezvadnou a dokonalou hratelností a nikterak nadsazenou obtížností. Znovu zdůrazňuji, že u hraní musíte využívat schopností, a kapacit vašich mozkových závitů, nikoliv se hrnout zcela bezhlavě, a zbrkle do akce.

Moorhuhn Im Anflug – slepičky ve válce  Moorhuhn Im Anflug – slepičky ve válce
(freeware / akn / 4051  zobrazen / oblbenost 64%)

Slepice sice nepatří k těm tvorům, kteří by byli obdaření efektivními leteckými schopnostmi, autoři dnešní freeware jak vidno, jsou však zcela opačného názoru. Hra je jednou z mnoha tak zvaných „Moorhuhnovek“, ale v jednom se od svých sester a sestřenic přece jenom liší. Doposud jste Moorhuhnovské slepičky mohli znát jako terče pro nacvičování a zdokonalování vaší střelby z různých zbraní, také jako hledající poklady v Egyptě, a překonávají plošinky v různých „hopsačkách“. Moorhuhn Schatzjäger. dnes si musíte zvyknout zato, že tyto slepičky nejen že jsou schopné létat a pilotovat letadla, ale dokonce v letadlech svádět i vzdušné souboje s různými druhy nepřátel. Dnes se tedy opět vznesou do vzduchu, tentokrát však v letadle, neboť tato hříčka je experimentem, a slepičí variací, na letecké střílečky.

Lemmingball Z – sebevražedná válka Lemmingball Z – sebevražedná válka
(freeware / akn / 3824  zobrazen / oblbenost 64%)

Je tomu už dávno, žil, nežil, byl, nebyl jednou malinkatý nárůdek Lumíku, byli malí, malinkatí, zcela mrňaví, asi jako brouček beruška. Odjakživa žili v míru a lásce a pro dobro společnosti byli schopni se i sami dobrovolně obětovat, jen tak už mohli projít mnoha nebezpečími a nástrahami. Jednou je však jejich štěstí nadobro opustilo a ta poslední nástraha se jim tak stala osudovou. Krutý a nelítostný programátor, vložil do jejich srdéček doposud nevídanou a nepoznanou zášť. Národ Lumíku se stal krvelačným tak, že i Wormíci před nimi prchli. A tak bojoval bratříček proti bratříčkovi, sestřička proti sestřičce, a vůbec každý s každým, a boj to byl nelítostný a krutý. „Lemmingball Z“ je tedypodle slov autora reakcí na „Dragonball Z“, kterou stvořil ve chvíli nudy. Hra má hezkou grafiku, a malý výběr zbraní, což jí ale neubírá na hratelnosti.

The Button Affair – jako James Bond The Button Affair – jako James Bond
(freeware / akn / 3777  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato hra je jednou z variací na „Bondovské“ téma, tedy akční „hopsačkou“ viděnou zboku, čerpající svůj námět ze špionážních filmů zpočátku šedesátých let minulého století. Poměrně jinak docela jednoduchá hříčka „The Button Affair“ je jednoduchá pouze zmíněnou myšlenkou, ale pokud se týká její obtížnosti, dá hráčům skutečně zabrat. Nebezpečné probíhání po předlouhých chodbách na nepřátelských základnách je však vskutku velice zábavné, a to hned z několika důvodů. Ty nejpodstatnější, o kterých je nutno zmínit, jsou zajímavé zpracování zcela neobvyklého tématu, hudba a v neposlední řadě fakt, že se jde skutečně o typickou "Bondovku". Hlavní hrdina se sice nejmenuje James Bond a nenechává si mixovat Martini s vodkou, ale v zásadě se jedná o totožný obraz, tak jak ho znáte i vy ze špionážního prostředí „Bondovek“.

Mayhem Triple - útok králíků na Zem Mayhem Triple - útok králíků na Zem
(freeware / akn / 4079  zobrazen / oblbenost 64%)

Kolikrát již mne při psaní recenzí na freeware a online hry napadlo, že zřejmě jejich autorům je skutečně povoleno všechno, jejich fantazie není totiž ničím omezena a bizarnost jejích nápadů je až neuvěřitelná. Právě toto moje přesvědčení dokazuje i tato dnešní hra, jistě jste si již sami všimli, že útok mimozemšťanů mnohých forem na naši Modrou planetu, to je téma, které přitahuje autory jak světlo noční můry. Určitě jste na toto téma již hráli mnoho víceméně vydařených her a kosili v nich různé druhy Vetřelců, ale abyste museli vzdorovat útokům zmutovaných Vesmírných králíků, to tu rozhodně ještě nebylo. V této „praštěné“ a absurdní hře tedy budete muset tato akční a zběsilá mimozemská stvoření bez milosti likvidovat střelbou, berte však tuto hru jako nadsázku, se kterou jste se ještě nikdy nesetkali.

Revelade Revolution - vyzrazená revoluce Revelade Revolution - vyzrazená revoluce
(freeware / akn / 3861  zobrazen / oblbenost 64%)

Hra plná Zombií, tak by šlo stručně a výstižně nazvat dnešní akční hru, ve které budete s těmito bestiemi svádět boj na život a na smrt. Hru je možno hrát i ve více hráčích, což je potom pochopitelně mnohem zajímavější a poutavější. Jedná se tedy o zajímavá akční hru určená především pro hru více hráčů, která disponuje mnoha originálními prvky, Zombiemi zpracovanými ve vydařené grafice a mnoha druhy velice zábavných zbraní. Multiplayerová hra „Revelade Revolution“ skutečně dokáže velice slušně pobavit i při hře jednoho hráče. Je to dáno především tím, že kromě počítačem řízených „Botů“, obsahuje i herní mód, který až okatě připomíná mnohé „Zombie“ střílečky pro více hráčů. V poměrně pěkné a rychlé grafice si zábavu najdou všichni ti z vás, kteří mají rádi akční hratelnost nejen ve více hráčích, ale i v sólovém hraní.

Mole War - válka krtků Mole War - válka krtků
(freeware / akn / 3843  zobrazen / oblbenost 63%)

Domnívali jste se doposud, že krtci dokážou tak akorát rýt v zahradách a dělat tak škodu zahrádkářům, podrývajíce kořínky pěstované zeleniny? Pokud ano, potom jste očividně byli na velkém omylu, krtci se, alespoň v této freeware, dokážou chovat jako lidé a dokonce mezi sebou i válčit. Ostatně, krtci, tato milá, téměř slepá zvířátka, která žijí ve tmě pod zemí a jen občas se vyhrabou na světlo Boží, jsou častým předmětem počítačových her, filmů i pohádek, jsou totiž pro všechny autory věčným a vděčným tématem. Vžijte se tedy do role po zuby ozbrojeného krtka, kdy ihned po spuštění nové hry, se ocitnete v podzemním labyrintu chodeb společně s několika dalšími krtky, kteří vám půjdou soustavně „po krku“. Jak už jsem naťukla výše, krtci jsou téměř slepí, a proto potřebují kromě silných brýlí, i stále hořící svíčku.

Castles - souboj hradních pánů Castles - souboj hradních pánů
(freeware / akn / 4147  zobrazen / oblbenost 64%)

Pokud rádi někomu něco bouráte nebo ničíte, potom jste se právě tady ocitli na tom správném místě. Stojíte zde proti svým dvěma soupeřům jako pán hradu se základní zbraní, kterou je luk a šípy a snažíte se oba hrady střídavě atakovat. Vaši nesmiřitelní nepřátelé, vladaři obou dvou hradů, vám nezůstávají ale nic dlužni a oplácejí útoky stejnou mírou, takže jde vlastně pouze o to, kdo bude nejrychlejší a nejúspěšnější. Domníváte se, že to budete právě vy? Tak nedumejte nad tím a pojďte si tuto „střílečku“ sami vyzkoušet. Hnedle na začátku budete dotázáni, zda se chcete zaregistrovat hned, nebo později. Pokud se nechcete zaregistrovat hned, budete ve hře ochuzení o možnost si v mezihře nakupovat další, lepší zbraně, kterých máte dole na liště k dispozic deset, a budete si moci koupit jen jedinou novou zbraň.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)