HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 Halloween - horor v domě bez proudu
Homepage HernSvt.cz
Setdit free hry podle:  nzvu    datumu    oblbenosti    potu zobrazen   

Free hry - akn (925)


Zombiepox –dejte nám vaše mozky Zombiepox –dejte nám vaše mozky
(freeware / akn / 4192  zobrazen / oblbenost 64%)

Mozky, mozky a zase mozky, dejte nám všechny vaše mozky! Stovky Zombií povstaly z hrobů a touží po jediném, po chutném, šťavnatém lidském mozečku. Zachraňte, nebo se aspoň pokuste zachránit všechny, kdo ještě žijí, před nájezdem těchto nemrtvých v této freeware hříčce. Velice zábavná arkáda, kde je hlavním cílem záchrana oživlých mrtvých, tedy známých Zombií, které se pohybují po hřbitově a jak je u Zombií zvykem, požírají lidské mozky. Jejich záchrana je velmi snadná, neboť tyto Zombie je třeba nakrmit házením lidských mozků a tak Zombie znovu oživit. Musíte být ovšem ale opatrní, abyste se sami nestali oživlou chodící mrtvolou, tedy též Zombií. Zdejší povstalé mrtvoly si nechtějí mozek nechat, aby pozvedly svou existenci, nýbrž jde jim pouze o to, aby si na této pro ně lahodné části lidského těla smlsly.

Lost Snowmen – trio vraždících sněhuláků Lost Snowmen – trio vraždících sněhuláků
(freeware / akn / 3823  zobrazen / oblbenost 64%)

„Lost Snowmen“ je skutečně přímo parádní hopsačka, proložená logickými prvky, ve které se ujmete nikoliv jednoho, nebo dvou, ale hnedle tří sympatických hrdinů, tedy sněhuláků. Jak je již u tohoto žánru zvykem, čeká na vás spousta levelů, ve kterých si zaskáčete, popřemýšlíte a dokonce i zabojujete. Trojice chlapců, složených výhradně ze sněhových koulí, se pokouší zničit několik chtivých kolegů. Vy budete muset správně využívat jejich speciálních schopností a vše dotáhnout do zdárného konce. Lost Snowmen je další z mnoha her, která se zúčasnila jedné z pravidelných soutěží pořádaných serverem YoYoGames a tak není divu, že je použita spousta objektů a grafiky z jiných gamemakerových her, ostatně vytvořit grafiku „od piky“ v krátkém časovém limitu též nelze, což ale neznamená, že by byla grafická stránka hry špatná.

Meteor 2 - agent tajných služeb v akci  Meteor 2 - agent tajných služeb v akci
(freeware / akn / 3832  zobrazen / oblbenost 64%)

Freeware „Meteor 2“ je mnohem zdařilejším pokračováním původní klasické akční hry.Jedná se o freeware hru, zpracovanou z tak zvaného „ptačího pohledu“, v níž hráč v pozici vojáka plní různorodé úkoly, a to jako agent tajných služeb. Příběh je umístěn do současnosti, herní náplň ale ovlivňuje skutečně jenom minimálně, neboť vždycky jde jen o to vystřílet všechny nepřátele, otevřít si přístupovými kartami všechny dveře a hlavně posbírat aktivní předměty. Velice příjemná je propracovanost herního prostředí, v němž se jednotlivé mise potom odehrávají. „Meteor 2“ je ještě o mnoho živější, než již mnou zmíněný první díl, hráč se dostává do integrace nejenom s nepřáteli, ale i civilisty, může zničit spousty objektů a mnohdy má velikou volnost při výběru dalšího. Novinkou v hře jsou ovladatelná vozidla, auta, letouny, též super tanky.

Red Situation – super agent v akci Red Situation – super agent v akci
(freeware / akn / 4565  zobrazen / oblbenost 64%)

Tato dnešní hra akční hra, tedy výborná „střílečka“, potěší zejména všechny příznivce jednoduchých trojrozměrných „stříleček“, a obdivovatele hrdinného agenta Johna McClana. Vaším úkolem totiž bude prostřílet se skrz jednotlivé místnosti patnáctiposchoďového mrakodrapu, obsazeného nesčetnými bandity. Navíc kdesi v tom mrakodrapu jsou ukrytý tři tajné soubory, které musíte bezpodmínečně získat, což není tak docela jednoduchým úkolem, takže tato freeware hra „Red Situation“ vám opětně a znovu ukazuje, že agentova práce není žádný med, tím spíše už ne „procházka růžovým sadem“. Narazit na stráže zepředu se skutečně hodně nevyplácí, neboť gangsteři jednak střílejí mnohem rychleji než vy, a navíc jsou i mobilnější a lépe vyzbrojeni, vy máte pouze pistoli, oni samopaly, brokovnice a jiné více razantější zbraně.

Moorhuhn Piraten - slepičky jako piráti Moorhuhn Piraten - slepičky jako piráti
(freeware / akn / 4895  zobrazen / oblbenost 64%)

Přivítejte známé a oblíbené slepičky „Moorhuhn ů znovu na scéně, tentokráte však v pirátském oděvu a s dobře již známou tradiční bojovou náladou. Přístav je v ohrožení a za pomoci dalekonosného kanónu, se musíte ubránit útokům nepřátelských loděk, v nichž se nacházejí slepičí piráti. Na hlavní zápor vydávaných „Moorhuhnovek“ jste si už mohli během dlouhé doby jejich existence určitě zvyknout. Světoznámý a proslulý tvůrčí tým „Phenomedia“ prostě již zřejmě dávno zapomněl, že to byli právě oni freeware hráči, kteří z jejich slepiček vytvořili herní kult. To totiž dokazuje skutečnost, že jimi volně zdarma vydávané ukázky jejich her, jsou stále kratší, a to nemluvím o tom, že u některých her, jako reklamu pro prodej celé hry, demo nevydali, asi si tito autoři nevidí dál, nežli na špičku nosu, neboť reklama je základem úspěchu.

Mustache Armies - kníratí žoldáci válčí Mustache Armies - kníratí žoldáci válčí
(freeware / akn / 4182  zobrazen / oblbenost 64%)

Dvourozměrná akční freeware hra, s názvem „Mustache Armies“, vám zcela jednoznačně dokáže, že i skutečně velice jednoduchý nápad může skýtat obrovskou zábavu. Zatím, co v podobných akčních hrách si musíte dávat pozor, abyste „nezemřeli“, neboť míváte jen omezený počet přidělených „životů“, v této hře, ačkoliv to zní téměř neuvěřitelně, čím více v ní totiž umíráte, tím více se rozrůstá vaše kníratá armáda žoldnéřů. Hra „Mustache Armies“ má naprosto stejný předpoklad, jako všechny ostatní hry ze známé soutěže „Ludum Dare“, je jím minimalismus. Na rozdíl od ostatních příspěvků však tato hra sází na minimalismus a umírněnost svého vyjádření v jiném slova smyslu. Hráči vytváří armádu svých dalších klonů, kterými likvidují davy nepřátel v tak ohromujícím tempu, že se vám rychle „protáčejí“ oční panenky.

Orbital Destruction – válka na Orbitě Orbital Destruction – válka na Orbitě
(freeware / akn / 4460  zobrazen / oblbenost 64%)

Naše domovská „Modrá planeta“ se zase jednou ocitla pod útokem kosmických Vetřelců a hrozí jí tudíž totální likvidace. Na orbitu kolem Země teď krouží spousty dobře vyzbrojených, nepřátelských kosmických plavidel, přičemž mezi zcela bezbranným, jimi zaměřeným cílem, stojí pouze jediná zemská kosmická loď, jejíž pilotáží se samozřejmě ujímáte vy samotní. V každé ze dvaceti nabídnutých misí je vaším jediným, přesto ale velice důležitým úkolem, z vašeho obranného děla zničení všech nalétávajících nepřátelských kosmických plavidel. Veškeré ovládání je jednoduché, provádí se pouze myší, občas si vylepšíte razanci a kvalitu vašeho kanonu o jednu hvězdičku, ale nepřátelé na oplátku počnou nalétávat ve větším počtu. V podstatě je nutno „Orbital Destruction“ nazvat slovy", že je vskutku příjemně jednoduchý a dobře hratelný.

Fuel Depot 3D – ničte vesmírné piráty   Fuel Depot 3D – ničte vesmírné piráty
(freeware / akn / 4378  zobrazen / oblbenost 64%)

Převážná většina akčních her na téma „Vesmírné souboje“ jsou pouze a doslova bezduchými „střílečkami“, bez jakéhokoliv nápadu a příběhu, které se ještě navíc podobají jedna druhé, jako vejce vejci. Toto moje konstatování se však vůbec netýká dnešní hře, nazvané „Fuel Depot 3D“, která zcela vybočuje z podobných, rádoby vesmírných soubojů. Přestože hra sama o sobě není skutečně tak docela hrou původní, neboť se jedná o remake jiné hry, a to ne tak moc známé freeware hry „Rip-Off“, která je ovšem již „babičkou“, neboť spatřila světlo tohoto světa již v roce 1980. Samotný základní princip hry je skutečně velice jednoduchý a pochopí jej úplně i každý začátečník. Ovládáte malou vesmírnou loď, jejímž úkolem bude chránit deset beden s nespecifikovaným radioaktivním obsahem, o které jeví zájem vesmírní korzáři.

Freischuss - rozstřelte všechny knihy Freischuss - rozstřelte všechny knihy
(freeware / akn / 3922  zobrazen / oblbenost 65%)

Smím se vás zeptat, jaký máte vůbec vztah ke knihám? Někdo z vás jistě odpoví, že jsou mu zdrojem moudrosti, tedy vším, jiný zase, že se z nich dá spousta věcí naučit, další je třeba totálně ignoruje a vůbec knihy nečte. Občas ale může nastat naprosto protikladný extrém, že někdo knihy doslova nenávidí a snaží se je ničit, přičemž důvody mohou být různorodé. Tak třeba fašisté hromadně pálili knihy Židů a svých odpůrců, nebo si vzpomeňte na neblaze proslulého jezuitu Koniáše, pálícího s chutí a vervou knihy evangelické, protože prý byly „kacířské“. Možná také, že někteří z vás právě obdrželi jako známku za „znalosti“ vyčtené z knih „kulu“ a máte knih doslova „plné zuby“. Pokud se vám zalíbilo chování zmiňovaných extrémistů, nebo patříte k těm, kteří právě „chytili ve škole flastr“, nabízíme vám tuto hřičku.

Nam – těžká řežba v umělecké grafice Nam – těžká řežba v umělecké grafice
(freeware / akn / 4401  zobrazen / oblbenost 64%)

Dva svalnatí bojovníci spolu bojují na život a na smrt těžkými sekyrami, jejich krev a vnitřnosti létají všude dokola a lesem se rozléhá divoký, sem tam však také bolestný, válečný řev. Že takovéto scény mají své kouzlo a šarm, to zcela okázale dokazuje dnešní freeware hra, nazvaná velice krátce „Nam“, která je ale zároveň posledním klonem klasické freeware „Barbarian“. Dva obří, dobře vyvinutí, svalnatí a přitom se zcela vylízanými mozky v lebeční dutině, tedy Barbaři, stojí na krajích paseky, ničí si vlastní hlasivky bojovými pokřiky a demonstrativně máchají nad hlavou těžkými sekyrami. Poté se k sobě až nevídaně rychle rozběhnou, a zuřivě spádu seká jeden do druhého, až krev a vnitřnosti létají kolem. Scéna, jak vystřižená z fantasy filmu, byla základem úspěchu bojovky „Barbarian“, a stejně funguje i u dnešní „Nam“.

<<  [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ]   >>

 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)