HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Project Silcharde - likvidujte teroristy (free hra)

Project Silcharde - likvidujte teroristyProject Silcharde - likvidujte teroristyProject Silcharde - likvidujte teroristyProject Silcharde - likvidujte teroristy

V dnešní akční hře, nazvané příznačně „Project Silcharde“, která je zároveň i akční sci-fi hrou, viděnou z pohledu třetí osoby, budete bojovat proti teroristům, kteří napadli vaši firmu. Můžete si vybrat vám vyhovující herní styl, a tak bojovat hlučně, nebo vše řešit potichu, aniž by vás kdokoliv byť jenom na chvíli spatřil. Hra se může pochlubit skutečně skvělou grafikou, zábavnou a výbornou hratelností, jistě oceníte i další možnost, že si můžete vybrat způsob, jakým chcete řešit různé krizové situace. „Project Silcharde“ je tudíž výborná, akční zábava na několik desítek minut, která však zaujme vskutku bezvadnou hratelností a slušnou technickou reprezentací. Jako člen ochranky ve vaší firmě, která byla napadena teroristy, se ocitáte ve velice tíživé situaci, která mimo neobvykle divoké akce, nabízí též prvky tiché likvidace nepřátel.

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 585494 KB

Vrobce: Javier Gálvez Guerrero   Web

Zobrazen celkem: 5612

Zobrazen tento msc: 4841

Hodnocen oblbenosti (1782x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Nutno tedy konstatovat, že i přes ironicky úsměvnou a nedostatečnou umělou inteligenci teroristů, je hra ze všeobecného pohledu skutečně vysoce kvalitní a její hraní je těžko uvěřitelná, akční a drsná adrenalinová zábava. Hlavním protagonistou hry, se kterým se ve hře ztotožníte, je člen firemní ochranky jménem Didrik, který je nasoukán do zvláštního, vskutku futuristického, ochranného obleku, který až velice nápadně připomíná ten, který obléká hlavní hrdina rovněž dobře známé akční série „Dead Space“, samotný design jednotlivých úrovní hry pak jakoby z oka vypadl administrativnímu prostředí rovněž velice známé a hráči oblíbené série „Deus Ex: Human Revolution“, přičemž bych vsadila krk na to, že ze stejné série autoři „uzmuli“ i herní zápletku. Hlavní hrdina potom disponuje dvěma zbraněmi, rychlou, ale nepříliš přesnou útočnou puškou a velmi přesnou, a navíc tichou pistolí.

Autoři hry se zcela očividně hodně snažili dát hráči při procházení úrovněmi jistou volnost a možnost volby, neboť mnohdy si můžete sami dle libosti vybrat, jestli chcete situaci vyřešit prudkou přestřelkou, nebo naopak chytře a to zcela potichu. K tomu vám poslouží i možnost úderem omráčit nepřítele a také možná krátkodobá, i když jenom částečná vaše neviditelnost, kterou vám nabízí váš super bojový oblek. Nepřátelé totiž nabourali váš celý vlastní bezpečnostní systém, a tak je zapotřebí vyhýbat se automatickým kamerám, nebo je raději rovnou ničit. Samozřejmě, že dosti často se hráči dostanou do situace, kdy není možné příliš vybírat a vymýšlet, ale musí „přijít ke slovu“ ona mnou již zmíněná útočná puška a velice hlučná střelba, nutno uznat, že tato je tady zpracována až překvapivě a neuvěřitelně výtečně. Hra obsahuje i jednoduchý krycí systém, kdy je možné se před agresivním přívalem kulek ukrýt za nejbližší překážku a odtud střílet, což možná znáte i z několika akčních komerčních her, distribuovaných na CD, nebo DVD.

Bohužel, s umělou inteligencí vašich nepřátel to moc slavné není, teroristé se totiž chvílemi chovají hodně nestandardně, ale hlavně se příliš vystavují vaší hlavni, někdy si můžete myslet, že je omrzel vlastní život. Občas také dochází až k paradoxním situacím, a to kdy se nepřítel dívá na mrtvé tělo svého kamaráda, a to přesto, že by se měl raději rozhlížet směrem, odkud přišel výstřel hlavního hrdiny a tak se ho pokusit oddělat. Bohužel, celý „Project Silcharde“ má své nemalé mouchy, mám na mysli okopírované herní prostředí, ale co je nejhorší, samotné titulky, které jsou ve španělském jazyce, jsou plné pravopisných chyb. Dabing je sice naopak v angličtině, ale je doslova hrůzostrašný, až chodí mráz po zádech i průměrným znalcům tohoto germánského jazyka. Přesto nemohu v plné, rozsahu zavrhnout, neboť milovníci akčních her, si tady skutečně zařádí a vyžijí se ve střelbě a zabíjení teroristů.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)